Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , *ζουζουνα*!!! είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!κ εσύ με το καλό τα διδυμακια σου,αλήθεια φύλο είδατε τπτ στην Αυχενική?

Το ενα ειδαμε ειναι κοριτσι το αλλο δε μπορεσε να το δει αλλα δε με πολυνοιαζει θα το δουμε αργοτερα

  • Μου αρέσει 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Το ενα ειδαμε ειναι κοριτσι το αλλο δε μπορεσε να το δει αλλα δε με πολυνοιαζει θα το δουμε αργοτερα

αχ ωραία,πόσο ήσουν όταν είδατε την στην Αυχενική το κοριτσάκι σου?γιατί το αγόρι συνήθως φαίνεται τότε,εμένα πχ στον 1Ο ήμουν 11+6 δεν φάνηκε ,στον 2ο 13η φάνηκε πεντακάθαρα.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , palmoira είπε:

Αυχενική οκ! Όλα καλά κοριτσια μου! Ουφ πάει και αυτό....Φύλο δεν καταφέραμε να δούμε αλλά δεν με νοιάζει καθόλου!

Συγχαρητήρια κι απο δω!!! Την επόμενη το φύλο!! 

πρίν από 20 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσάκι μου μπράβο!!συγχαρητήρια !!!

κορίτσια!!! 4.489....δεν το περίμενα πολυ Καλά,πιστεύω θα ακούσω κ καρδιά σε 1 εβδομάδα.

Συγχαρητήρια κι απο δω!!! Με το καλό κ η καρδουλα!! 

πρίν από 11 λεπτά , Vasoth. είπε:

Το ενα ειδαμε ειναι κοριτσι το αλλο δε μπορεσε να το δει αλλα δε με πολυνοιαζει θα το δουμε αργοτερα

Εγώ θα σου ευχηθώ γέρασε να είναι Πρωτα απο όλα καλα αφου το ένα κορίτσι το αλλο αγόρι, χεχεχε. Ένα κι ένα!! Τόοοο τελειο!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

αχ ωραία,πόσο ήσουν όταν είδατε την στην Αυχενική το κοριτσάκι σου?γιατί το αγόρι συνήθως φαίνεται τότε,εμένα πχ στον 1Ο ήμουν 11+6 δεν φάνηκε ,στον 2ο 13η φάνηκε πεντακάθαρα.

12 κ 4 ημουν κ μενα μου εκανε εντυπωση γιατι συνήθως τα αγορια φαινονται πιο νωρις λενε θα δω τη δευτερα που θα παω αν φανει το αλλο 

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Συγχαρητήρια κι απο δω!!! Την επόμενη το φύλο!! 

Συγχαρητήρια κι απο δω!!! Με το καλό κ η καρδουλα!! 

Εγώ θα σου ευχηθώ γέρασε να είναι Πρωτα απο όλα καλα αφου το ένα κορίτσι το αλλο αγόρι, χεχεχε. Ένα κι ένα!! Τόοοο τελειο!!! 

Γερα πανω απο ολα το ιδανικο αυτο θα ηταν.βεβαια ο γιατρος μου ειχε δει νωριτερα οτι το ενα ειναι μαλλον αγορι απλα δεν ηταν σιγουρος κ αυτος που καναμε την αυχενικη δε μπορεσε να το δει απτη θεση που ειχε θα δουμε στη συνεχεια ποιος εχει πεσει μεσα χαχα! 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Αυχενική οκ! Όλα καλά κοριτσια μου! Ουφ πάει και αυτό....Φύλο δεν καταφέραμε να δούμε αλλά δεν με νοιάζει καθόλου!

Μπραβο @palmoira μου χαρηκα πολυ!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια τι κάνετε;

Μόλις γύρισα από τον γιατρό μου π κάναμε υπέρηχο..είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκό (πως λέγετε) 

Μου είπε είμαι περίπου 5 εβδομάδων και να ξανά πάω σε 15 μέρες..αγχώθηκα όμως λίγο που δεν είδαμε σπορακι.. 

@palmoira μπράβο για την αυχενική χάρηκα!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε;

Μόλις γύρισα από τον γιατρό μου π κάναμε υπέρηχο..είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκό (πως λέγετε) 

Μου είπε είμαι περίπου 5 εβδομάδων και να ξανά πάω σε 15 μέρες..αγχώθηκα όμως λίγο που δεν είδαμε σπορακι.. 

@palmoira μπράβο για την αυχενική χάρηκα!

Μην αγχώνεσαι!!!Κι εγώ πήγα τη Δευτέρα και κάναμε κολπικό υπέρηχο και είδαμε μόνο το σάκο και καθόλου σποράκι....είναι φυσιολογικό μου είπε ο γιατρός!!!!

  • Μου αρέσει 1

EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε;

Μόλις γύρισα από τον γιατρό μου π κάναμε υπέρηχο..είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκό (πως λέγετε) 

Μου είπε είμαι περίπου 5 εβδομάδων και να ξανά πάω σε 15 μέρες..αγχώθηκα όμως λίγο που δεν είδαμε σπορακι.. 

@palmoira μπράβο για την αυχενική χάρηκα!

Ειναι νωρις ακομα την επομενη θα το δειτε κ θα ακουσετε κ καρδουλα μην ανχωνεσαι ολα καλα ευχομαι με το καλο!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε;

Μόλις γύρισα από τον γιατρό μου π κάναμε υπέρηχο..είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκό (πως λέγετε) 

Μου είπε είμαι περίπου 5 εβδομάδων και να ξανά πάω σε 15 μέρες..αγχώθηκα όμως λίγο που δεν είδαμε σπορακι.. 

@palmoira μπράβο για την αυχενική χάρηκα!

Βρε μην αγχωνεσαι, σου είπε αν ειδε εμβρυικα στοιχεία? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Smile89 είπε:

Βρε μην αγχωνεσαι, σου είπε αν ειδε εμβρυικα στοιχεία? 

Όχι δεν είδε από ότι κατάλαβα αλλά μ είπε πως είναι πολύ καλά μέχρι στιγμής.. ουφ τι να πω θα δείξει..θετική σκέψη

Αα και είπε πως είδε λίγο υγρό πίσω από την μήτρα και να ξεκουράζομαι αρκετά γιατί λέει μπορεί να είναι καλό μπορεί όμως και όχι το ότι έχω υγρό

 

πρίν από 45 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ειναι νωρις ακομα την επομενη θα το δειτε κ θα ακουσετε κ καρδουλα μην ανχωνεσαι ολα καλα ευχομαι με το καλο!

Σε ευχαριστώ κοπέλα μ..μια λέξη είναι το να μην αγχώνομαι :-P προσπαθώ παντως

πρίν από 49 λεπτά , newmum94 είπε:

Μην αγχώνεσαι!!!Κι εγώ πήγα τη Δευτέρα και κάναμε κολπικό υπέρηχο και είδαμε μόνο το σάκο και καθόλου σποράκι....είναι φυσιολογικό μου είπε ο γιατρός!!!!

Πόσο εβδομάδων σ είπε πως είσαι περίπου;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι δεν είδε από ότι κατάλαβα αλλά μ είπε πως είναι πολύ καλά μέχρι στιγμής.. ουφ τι να πω θα δείξει..θετική σκέψη

Αα και είπε πως είδε λίγο υγρό πίσω από την μήτρα και να ξεκουράζομαι αρκετά γιατί λέει μπορεί να είναι καλό μπορεί όμως και όχι το ότι έχω υγρό

 

Σε ευχαριστώ κοπέλα μ..μια λέξη είναι το να μην αγχώνομαι :-P προσπαθώ παντως

Πόσο εβδομάδων σ είπε πως είσαι περίπου;

Αφού σου είπε όλα καλα μην ανησυχεις βρε. Τι είναι αυτό το υγρό? Τι μπορεί να σημαίνει δηλαδή? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Αφού σου είπε όλα καλα μην ανησυχεις βρε. Τι είναι αυτό το υγρό? Τι μπορεί να σημαίνει δηλαδή? 

Δεν μ είπε να πω την αλήθεια και εγώ μετά ξέχασα να την ρωτήσω γιατί κόλλησα .. μ είπε θα δείξει η είναι αρχόμενη εγκυμοσύνη ή κάτι όχι καλό

Εσάς σας πονάει η μέση σας σαν να έχετε πιαστεί; Αυτό δεν της πολυαρεσε

 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Δεν μ είπε να πω την αλήθεια και εγώ μετά ξέχασα να την ρωτήσω γιατί κόλλησα .. μ είπε θα δείξει η είναι αρχόμενη εγκυμοσύνη ή κάτι όχι καλό

Εσάς σας πονάει η μέση σας σαν να έχετε πιαστεί; Αυτό δεν της πολυαρεσε

 

Από την αρχη της εγκυμοσύνης πονάει η μέση μου.καλε είναι νωρίς ακόμα.μην αγχώνεσαι.κανε υπομονή 2 εβδομάδες.αν δεν αντέχεις να περιμένεις πάτε τη γιατρό και ξαναπηγαινε την επόμενη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Από την αρχη της εγκυμοσύνης πονάει η μέση μου.καλε είναι νωρίς ακόμα.μην αγχώνεσαι.κανε υπομονή 2 εβδομάδες.αν δεν αντέχεις να περιμένεις πάτε τη γιατρό και ξαναπηγαινε την επόμενη εβδομάδα.

Μ είπε άμα θέλω να πάω την άλλη Παρασκευή απλά καλύτερα μ είπε να έχουν περάσει 15 μέρες για να δούμε ποιο πολλά..αλλά έτσι όπως με κόβω θα πάω την άλλη Παρασκευή μάλλον..

Εσύ πόσο είσαι;με το καλό το νίνι σου!!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Δεν μ είπε να πω την αλήθεια και εγώ μετά ξέχασα να την ρωτήσω γιατί κόλλησα .. μ είπε θα δείξει η είναι αρχόμενη εγκυμοσύνη ή κάτι όχι καλό

Εσάς σας πονάει η μέση σας σαν να έχετε πιαστεί; Αυτό δεν της πολυαρεσε

 

Ναι εξ αρχής! Γιατί δεν της πολυαρεσε? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...