Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι εξ αρχής! Γιατί δεν της πολυαρεσε? 

Δεν ξέρω μ είπε ότι πονάει η μέση δεν είναι καλό...και όχι τίποτα άλλο με πόνεσε λίγο στον υπέρηχο και από εκείνη την ώρα που κ που νιώθω έντονα για δευτερόλεπτα πόνους περιόδου.

Και επειδή και στις άλλες δύο παλινδρόμες είχα ακριβώς τα ίδια αγχώθηκα πάρα πολύ τωρα


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Δεν ξέρω μ είπε ότι πονάει η μέση δεν είναι καλό...και όχι τίποτα άλλο με πόνεσε λίγο στον υπέρηχο και από εκείνη την ώρα που κ που νιώθω έντονα για δευτερόλεπτα πόνους περιόδου.

Και επειδή και στις άλλες δύο παλινδρόμες είχα ακριβώς τα ίδια αγχώθηκα πάρα πολύ τωρα

Μη κάνεις σύγκριση.το κανα και Εγώ και ήμουν χειρότερα.και στη παλλινδρομη και τώρα με ποναγε η μέση.

23η βδομάδα και πάνε όλα καλα δοξα το Θεό.ειδικα πλέον που κλωτσαει ειμαι ακόμα.πιο ήρεμη γιατί ξέρω ότι είναι καλά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Δεν ξέρω μ είπε ότι πονάει η μέση δεν είναι καλό...και όχι τίποτα άλλο με πόνεσε λίγο στον υπέρηχο και από εκείνη την ώρα που κ που νιώθω έντονα για δευτερόλεπτα πόνους περιόδου.

Και επειδή και στις άλλες δύο παλινδρόμες είχα ακριβώς τα ίδια αγχώθηκα πάρα πολύ τωρα

Εννοείς τα πονακια περιοδου? Έλα βρε κορίτσι μου κι εγώ έχω κάτι φορες αλλα όλα καλα. Στην παλινδρομη που ειχα δεν ειχα. Την γιατρό αυτη την εχεις καιρό? Την εμπιστευεσαι? 

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Μη κάνεις σύγκριση.το κανα και Εγώ και ήμουν χειρότερα.και στη παλλινδρομη και τώρα με ποναγε η μέση.

23η βδομάδα και πάνε όλα καλα δοξα το Θεό.ειδικα πλέον που κλωτσαει ειμαι ακόμα.πιο ήρεμη γιατί ξέρω ότι είναι καλά.

Αχ ωραίες κλωτσιτσες!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Μη κάνεις σύγκριση.το κανα και Εγώ και ήμουν χειρότερα.και στη παλλινδρομη και τώρα με ποναγε η μέση.

23η βδομάδα και πάνε όλα καλα δοξα το Θεό.ειδικα πλέον που κλωτσαει ειμαι ακόμα.πιο ήρεμη γιατί ξέρω ότι είναι καλά.

Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Θα δείξει στις επόμενες μέρες ..

Με το καλό κοπέλα μου!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Εννοείς τα πονακια περιοδου? Έλα βρε κορίτσι μου κι εγώ έχω κάτι φορες αλλα όλα καλα. Στην παλινδρομη που ειχα δεν ειχα. Την γιατρό αυτη την εχεις καιρό? Την εμπιστευεσαι? 

Αχ ωραίες κλωτσιτσες!!! 

Τέλειες.εσεις πως πάτε?δυνάμωσαν οι κλωτσιές?εμένα φαίνεται και στη κοιλιά Όταν ρίχνει κάτι καλές.εχεθ πλάκα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Smile89 ναι πόνους περιόδου απλά που κ που τους νιώθω έντονους και η γιατρός μ έχει πει πως δεν πρέπει να είναι έντονοι...και φοβήθηκα τωρα

 

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

@Smile89 ναι πόνους περιόδου απλά που κ που τους νιώθω έντονους και η γιατρός μ έχει πει πως δεν πρέπει να είναι έντονοι...και φοβήθηκα τωρα

Και την γιατρό την εμπιστεύομαι γενικα

 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Τέλειες.εσεις πως πάτε?δυνάμωσαν οι κλωτσιές?εμένα φαίνεται και στη κοιλιά Όταν ρίχνει κάτι καλές.εχεθ πλάκα.

Όχι βρε τώρα θα ξεκινήσουνόπου να Ναι την Δευτέρακλείνω την 20η εβδομάδα. 

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@Smile89 ναι πόνους περιόδου απλά που κ που τους νιώθω έντονους και η γιατρός μ έχει πει πως δεν πρέπει να είναι έντονοι...και φοβήθηκα τωρα

 

 

Εγώ όταν είχα νοιωσειπόνους περιόδου μου απαντησε: μερικές γυναίκες νοιώθουν έτσι,  Ότι και να είναι να είσαι ψύχραιμη.  

Αυτό σου λέω κι εγώ λοιπόν, εύχομαι όλα να πάνε καλά!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Smile89 είπε:

Όχι βρε τώρα θα ξεκινήσουνόπου να Ναι την Δευτέρακλείνω την 20η εβδομάδα. 

Εγώ όταν είχα νοιωσειπόνους περιόδου μου απαντησε: μερικές γυναίκες νοιώθουν έτσι,  Ότι και να είναι να είσαι ψύχραιμη.  

Αυτό σου λέω κι εγώ λοιπόν, εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Ά 19Α Εγώ ένιωθα χτυπηματακια συνέχεια.21η ξεκίνησε ο πανικός.κλωτσιες μπουνιές συγχρόνως.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Ά 19Α Εγώ ένιωθα χτυπηματακια συνέχεια.21η ξεκίνησε ο πανικός.κλωτσιες μπουνιές συγχρόνως.

Πρώτη φορά ακούω τόσο νωρίς τόση κινητικότητα,  Χεχε. Εμένα είναι ήρεμο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Smile89 είπε:

Όχι βρε τώρα θα ξεκινήσουνόπου να Ναι την Δευτέρακλείνω την 20η εβδομάδα. 

Εγώ όταν είχα νοιωσειπόνους περιόδου μου απαντησε: μερικές γυναίκες νοιώθουν έτσι,  Ότι και να είναι να είσαι ψύχραιμη.  

Αυτό σου λέω κι εγώ λοιπόν, εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Σε ευχαριστώ πολύ..θα δείξει τις επόμενες μέρες λοιπόν..με το καλό κοπέλα μου


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Πρώτη φορά ακούω τόσο νωρίς τόση κινητικότητα,  Χεχε. Εμένα είναι ήρεμο. 

Εμένα απο την αρχή με τους υπέροχους ο γιατρός μου λέει ότι έχω υπερκινητικο παιδί  :) .και με τις κοπέλες στην ομάδα που γεννάμε Δεκέμβριο κάποιες τα χανε και ποιο νωρίς από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Εμένα απο την αρχή με τους υπέροχους ο γιατρός μου λέει ότι έχω υπερκινητικο παιδί  :) .και με τις κοπέλες στην ομάδα που γεννάμε Δεκέμβριο κάποιες τα χανε και ποιο νωρίς από μένα.

Γερά μωρά να ειναι! !! 

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ..θα δείξει τις επόμενες μέρες λοιπόν..με το καλό κοπέλα μου

Σε ευχαριστώ πολύ! !


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/21/2018 at 8:53 PM, Smile89 said:

Καλησπέρα κορίτσι και Καλώς όρισες!!! Ότι απορία έχεις να την μοιραζεσαι μαζί μας. Καμια μας δεν γεννήθηκε να ξέρει.  

συνήθως ξεκινούν φυλλικο αλλά μην ξεκινάς αν δεν είπε, να προσέχεις τα βάρη και τα σκυψιματα,  Μην κάνεις σεξ προς τον παρόν και μην τρως σαλάτες από έξω. Να σημειώσεις όλες σου τις απορίες και να ρωτήσεις τον γιατρό.

Ευχαριστώ! Προσέχω όσο μπορώ αν και μου φαίνονται λίγο υπερβολικά όλα αυτά. Μένω Αγγλία τα τελευταία χρόνια κι εκεί στην εγκυμοσυνη απλώς συνεχίζεις τη ζωή σου κανονικά μέχρι τον 8ο μήνα (με λίγα παραπάνω συμπληρώματα). Ας πάω στην πρώτη επίσκεψη μου γιατρό εδώ πέρα και βλέπω. Δεν είναι κακό να ακούω πολλές απόψεις! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Και από εδώ κορίτσια!

Χοριακη τη Δευτέρα στις 12 το μεσημέρι 8700 και σήμερα στις 9 το πρωί 13026.

Δεν είναι λιγο;

Να ανησύχησω;

Με βάση την ΤΕΠ  είμαι  6 εβδομαδων.

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...