Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Κοριτσια έχω πάλι μεγάλη αιμορραγία. Το αίμα τρέχει στα πόδια μου.

Σου απαντώ το ίδιο κι απο δω. Ψυχραιμία. Ο γιατρός τι λεει? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια έχω πάλι μεγάλη αιμορραγία. Το αίμα τρέχει στα πόδια μου.

Μιλησες με το γιατρο σου? Πρωτα απο ολα ψυχραιμια ξαπλωσε κ ηρεμισε 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια έχω πάλι μεγάλη αιμορραγία. Το αίμα τρέχει στα πόδια μου.

Μήπως εκανες κάποια απότομη κινηση;

Μήπως κουραστηκες;

Με το γιατρό σου μιλησες;

Ξάπλωσε και ξεκουρασου για αρχή.

Μην αγχωνεσαι όσο μπορείς γιατί δεν είναι εύκολο το ξέρω

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι δεν είδε από ότι κατάλαβα αλλά μ είπε πως είναι πολύ καλά μέχρι στιγμής.. ουφ τι να πω θα δείξει..θετική σκέψη

Αα και είπε πως είδε λίγο υγρό πίσω από την μήτρα και να ξεκουράζομαι αρκετά γιατί λέει μπορεί να είναι καλό μπορεί όμως και όχι το ότι έχω υγρό

 

Σε ευχαριστώ κοπέλα μ..μια λέξη είναι το να μην αγχώνομαι :-P προσπαθώ παντως

Πόσο εβδομάδων σ είπε πως είσαι περίπου;

6 και 1 μερα σημερα!


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

@palmoira Μ τι σ είπε ο γιατρός?ηρέμησε Κ ξάπλωσε!Και πιστά τις οδηγίες του γιατρού!

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουν?εμείς κάναμε Αυχενική σήμερα. Όλα καλά δόξα τω Θεώ! Μάς είπε μάλλον κοριτσάκι Αλλά έχω επιφυλάξεις..Δεν φαινόταν καθόλου καλά..οπότε δεν το δένω κόμπο Όσο και αν ενθουσιάστηκα στην αρχή. Ρε κορίτσια..6εκ και φαινόταν τόσες λεπτομέρειες!,απίστευτο!κουνιόταν οοοολη την ώρα!Δεν μμπορούσε Ν το πιάσει..πλακα είχε!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 58 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

@palmoira Μ τι σ είπε ο γιατρός?ηρέμησε Κ ξάπλωσε!Και πιστά τις οδηγίες του γιατρού!

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουν?εμείς κάναμε Αυχενική σήμερα. Όλα καλά δόξα τω Θεώ! Μάς είπε μάλλον κοριτσάκι Αλλά έχω επιφυλάξεις..Δεν φαινόταν καθόλου καλά..οπότε δεν το δένω κόμπο Όσο και αν ενθουσιάστηκα στην αρχή. Ρε κορίτσια..6εκ και φαινόταν τόσες λεπτομέρειες!,απίστευτο!κουνιόταν οοοολη την ώρα!Δεν μμπορούσε Ν το πιάσει..πλακα είχε!

Μπραβο κοριτσι μου!!! 

@palmoira μου που εισαι? Τι κανεις? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η αιμορραγία συνεχίζεται δυστυχώς με την παραμικρή κίνηση. Δεν μιλάμε για αιματακι στο εσώρουχο. Έχω πλημμυρίσει στο αίμα, έχουμε αλλάξει 2 φορές σεντόνια παρόλο που φοράω σερβιέτα και έχουμε δυο πετσέτες από κάτω. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Ο γιατρός λέει ότι το ασφαλέστερο είναι να παραμείνω ακίνητη αυτή τη στιγμή 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Η αιμορραγία συνεχίζεται δυστυχώς με την παραμικρή κίνηση. Δεν μιλάμε για αιματακι στο εσώρουχο. Έχω πλημμυρίσει στο αίμα, έχουμε αλλάξει 2 φορές σεντόνια παρόλο που φοράω σερβιέτα και έχουμε δυο πετσέτες από κάτω. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Ο γιατρός λέει ότι το ασφαλέστερο είναι να παραμείνω ακίνητη αυτή τη στιγμή 

Εύχομαι απο την καρδία μου όλα να πανε καλα. Ελπίζω αύριο  να είναι καλύτερα. Σου ειπε ο γιατρός απο τι μπορεί να πρόκληθηκε? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Εύχομαι απο την καρδία μου όλα να πανε καλα. Ελπίζω αύριο  να είναι καλύτερα. Σου ειπε ο γιατρός απο τι μπορεί να πρόκληθηκε? 

Όχι, ότι δεν ανησυχεί δεδομένο ότι από χθες στην αυχενική μέχρι σήμερα είναι απίθανο να έχει πάει κάτι τόσο στραβά. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , palmoira είπε:

Όχι, ότι δεν ανησυχεί δεδομένο ότι από χθες στην αυχενική μέχρι σήμερα είναι απίθανο να έχει πάει κάτι τόσο στραβά. 

Θα μιλήσετε παλι αύριο ε? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

Θα μιλήσετε παλι αύριο ε? 

Ναι εννοειται. Μιλάω κυρίως με τη μαια και εκείνη ενημερώνει το γιατρό. Ελπίζω μέχρι αύριο να έχει σταματήσει η αιμορραγία τουλάχιστον. Όσο σκέφτομαι πόσο χαρούμενοι ήμασταν χθες με την αυχενική....που να ξέραμε τι μας περίμενε σήμερα. Απ την άλλη προσπαθώ να μένω όσο γίνεται ψύχραιμη γιατί το στρες αυτή τη στιγμή θα επιδεινώσει συσπάσεις και σίγουρα δεν με βοηθάει. Δεν είναι εύκολο, μια ώρα κλαίω και 5 λεπτά λέω όλα θα πάνε καλά. Φοβήθηκα γιατί είναι παρα πολύ το αίμα. Ούτε σε περίοδο δεν έχω τόσο πολύ. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , palmoira είπε:

Ναι εννοειται. Μιλάω κυρίως με τη μαια και εκείνη ενημερώνει το γιατρό. Ελπίζω μέχρι αύριο να έχει σταματήσει η αιμορραγία τουλάχιστον. Όσο σκέφτομαι πόσο χαρούμενοι ήμασταν χθες με την αυχενική....που να ξέραμε τι μας περίμενε σήμερα. Απ την άλλη προσπαθώ να μένω όσο γίνεται ψύχραιμη γιατί το στρες αυτή τη στιγμή θα επιδεινώσει συσπάσεις και σίγουρα δεν με βοηθάει. Δεν είναι εύκολο, μια ώρα κλαίω και 5 λεπτά λέω όλα θα πάνε καλά. Φοβήθηκα γιατί είναι παρα πολύ το αίμα. Ούτε σε περίοδο δεν έχω τόσο πολύ. 

Λογικό είναιματια μου!! Εχεις απλα αίμα ετσι? Μήπως είναι ορμονική η αιμοραγία συμβαίνει κιναυτο καμια φορα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Λογικό είναιματια μου!! Εχεις απλα αίμα ετσι? Μήπως είναι ορμονική η αιμοραγία συμβαίνει κιναυτο καμια φορα. 

Δεν ξέρω καθόλου. Η ποσότητα του αίματος είναι τρομακτική. Έχω συνηθίσει τις μικρό αιμορραγίες και τα καφέ αλλά αυτό είναι άλλο πράγμα...τέλος πάντων ας ελπίσουμε να σταματήσει και να μην είναι κάτι σοβαρό.


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Δεν ξέρω καθόλου. Η ποσότητα του αίματος είναι τρομακτική. Έχω συνηθίσει τις μικρό αιμορραγίες και τα καφέ αλλά αυτό είναι άλλο πράγμα...τέλος πάντων ας ελπίσουμε να σταματήσει και να μην είναι κάτι σοβαρό.

Ναι κοριτσι μου. Κλείσε κι εσύ τα ματια σου μήπως χαλαρωσεις και κοιμηθεις και θα μιλήσουμε αύριο. Ενταξει? Φιλακια!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι κοριτσι μου. Κλείσε κι εσύ τα ματια σου μήπως χαλαρωσεις και κοιμηθεις και θα μιλήσουμε αύριο. Ενταξει? Φιλακια!! 

Σ ευχαριστώ πολύ. Καλό βράδυ 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...