Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

@palmoira κοπέλα μου έχεις μεγάλη δύναμη ψυχής αυτό έχω να πω.

Εγώ λίγο καφέ βλέπω αυτές τις μέρες και κοντεύω να τρελαθώ.

Είσαι δυνατή θα τα καταφέρεις και σε λίγο καιρό θα κρατάς το μωράκι σου!

Να ξεκουράζεσαι και προσπάθησε να διώχνεις τις αρνητικές σκέψεις.

Το μωρό ήρθε για να μείνει!!!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 45 λεπτά , fairy-mary είπε:

@palmoira κοπέλα μου έχεις μεγάλη δύναμη ψυχής αυτό έχω να πω.

Εγώ λίγο καφέ βλέπω αυτές τις μέρες και κοντεύω να τρελαθώ.

Είσαι δυνατή θα τα καταφέρεις και σε λίγο καιρό θα κρατάς το μωράκι σου!

Να ξεκουράζεσαι και προσπάθησε να διώχνεις τις αρνητικές σκέψεις.

Το μωρό ήρθε για να μείνει!!!

Σ ευχαριστώ. Μακάρι να πάνε όλα καλά. Έχω ακόμη αίμα και προσπαθώ να μένω όσο μπορώ ακίνητη στο κρεββάτι. Δεν τρώω και έχω ένα στομάχι χάλια και το πρωί με το που ήπια το μαγνήσιο το έβγαλα. Την ώρα του εμετού πλημμύρισα πάλι στο αίμα. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , palmoira είπε:

Σ ευχαριστώ. Μακάρι να πάνε όλα καλά. Έχω ακόμη αίμα και προσπαθώ να μένω όσο μπορώ ακίνητη στο κρεββάτι. Δεν τρώω και έχω ένα στομάχι χάλια και το πρωί με το που ήπια το μαγνήσιο το έβγαλα. Την ώρα του εμετού πλημμύρισα πάλι στο αίμα. 

Όλα καλά θα πάνε να έχεις πίστη!

Μπορεί το στομάχι να είναι έτσι λόγω του άγχους, Εγώ το παθαίνω πάντως.

Ξεκουράσου και σε λίγο όλα θα σου φαίνονται σαν όνειρο!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , palmoira είπε:

Σ ευχαριστώ. Μακάρι να πάνε όλα καλά. Έχω ακόμη αίμα και προσπαθώ να μένω όσο μπορώ ακίνητη στο κρεββάτι. Δεν τρώω και έχω ένα στομάχι χάλια και το πρωί με το που ήπια το μαγνήσιο το έβγαλα. Την ώρα του εμετού πλημμύρισα πάλι στο αίμα. 

Καλημερα σε καταλαβαινω το ιδιο ειχα κ εγω δε προλαβαινα να αλλαζω τοσο αιμα ουτε σε περιοδο δεν ειχα ποτε αλλα ηταν απο το αιματωμα που εχει μεινει κ καπως πρεπει φυγει φαντασου εγω φτερνιζομουν καθοτι αλλεργικη κ καθε φορα γινομουν χαλια μεινε ηρεμη οσο μπορεις κ αν θες βαλε κ δυο μαξιλαρια κατω απο τα ποδια σου να ειναι λιγο πιο ψηλα βοηθαει αυτο.ειχες παθει αποκοληση πριν?

@oneira_glykaμπραβο ολα καλα δηλαδη μακαρι να ειναι κοριτσακι να ολοκληρωθειτε!!εσενα εχει σταματησει το αιμα πως πας?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κααλημερα σε ολες.

@palmoira ευχομαι να σταματησει γρηγορα το αιμα κ ολα να ειναι καλα με το μπεμπακι σου, ειναι δυσκολο αυτο που περνας αυτες τις ωρες. Ειχες κανενα αιματωμα μηπως? 

Εμεις ειχαμε γιατρο χτες, ολα καλα ευτυχως. Μου εδωσε ενα σιροπι ντουφαλακ να παιρνω για την δυσκοιλια μηπως κ ανακουφιστω, το εχει δοκιμασει καμια? Κλεισαμε κ ραντεβου για αυχενικη την αλλη Πεμπτη.

@oneira_glyka συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα! Υγειη μπεμπακια ολη η ομαδα!

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα σε καταλαβαινω το ιδιο ειχα κ εγω δε προλαβαινα να αλλαζω τοσο αιμα ουτε σε περιοδο δεν ειχα ποτε αλλα ηταν απο το αιματωμα που εχει μεινει κ καπως πρεπει φυγει φαντασου εγω φτερνιζομουν καθοτι αλλεργικη κ καθε φορα γινομουν χαλια μεινε ηρεμη οσο μπορεις κ αν θες βαλε κ δυο μαξιλαρια κατω απο τα ποδια σου να ειναι λιγο πιο ψηλα βοηθαει αυτο.ειχες παθει αποκοληση πριν?

@oneira_glykaμπραβο ολα καλα δηλαδη μακαρι να ειναι κοριτσακι να ολοκληρωθειτε!!εσενα εχει σταματησει το αιμα πως πας?

Είχα αποκόλληση στην αρχή η οποία απορροφήθηκε πλήρως.

 

πρίν από 24 λεπτά , evio είπε:

Κααλημερα σε ολες.

@palmoira ευχομαι να σταματησει γρηγορα το αιμα κ ολα να ειναι καλα με το μπεμπακι σου, ειναι δυσκολο αυτο που περνας αυτες τις ωρες. Ειχες κανενα αιματωμα μηπως? 

Εμεις ειχαμε γιατρο χτες, ολα καλα ευτυχως. Μου εδωσε ενα σιροπι ντουφαλακ να παιρνω για την δυσκοιλια μηπως κ ανακουφιστω, το εχει δοκιμασει καμια? Κλεισαμε κ ραντεβου για αυχενικη την αλλη Πεμπτη.

@oneira_glyka συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα! Υγειη μπεμπακια ολη η ομαδα!

Προχθές στην αυχενική δεν φάνηκε κάτι, αιμάτωμα ή αποκόλληση. Το μόνο που φοβαμαι είναι ο τράχηλος.


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , palmoira είπε:

Είχα αποκόλληση στην αρχή η οποία απορροφήθηκε πλήρως.

 

Προχθές στην αυχενική δεν φάνηκε κάτι, αιμάτωμα ή αποκόλληση. Το μόνο που φοβαμαι είναι ο τράχηλος.

Εμενα δεν εχει φυγει ακομα γιαυτο εχω συνεχεια αιμοραγιες ναι αν ηταν κατι θα φαινοταν στην αυχενικη υπομονη κ ευχομαι να μην ειναι τιποτα κ να περασει γρηγορα εχει μειωθει καθολου το αιμα?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

@palmoira μηπως παιρνεις κανενα σαλοσπιρ; Κανουν κ αυτα κατι τετοια. Δυναμη να εχεις κ ηρεμια οσο γινεται.

@Vasoth. με το δικο σου το αιματωμα τι γινεται; Ποτε θα ξαναδεις τα μικρουλια;

@Smile89 καλημερα!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , evio είπε:

@palmoira μηπως παιρνεις κανενα σαλοσπιρ; Κανουν κ αυτα κατι τετοια. Δυναμη να εχεις κ ηρεμια οσο γινεται.

@Vasoth. με το δικο σου το αιματωμα τι γινεται; Ποτε θα ξαναδεις τα μικρουλια;

@Smile89 καλημερα!

Όχι τα έχουμε κόψει πριν την πρώτη χοριακη γιατί είχα δει αιματακι


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια μου! 

@fairy-mary η χοριακη σου ειναι μια χαρα. Δεν χρειαζεται απόλυτος διπλασιασμός. Να μην ανησυχεις καθολου. Επισης καφε ειχε κ εγω κ δεν ειναι τιποτα. Μικροαγγειακια που σπανε. 

@oneira_glyka χαρηκα πολυ με την αυχνικη σου μπραβο! ❤ παει κ αυτο το αγχος

@palmoira μου ειναι τρομακτικό σιγουρα, οτι και να λεμε.Αλλα εχω διαβασει πολλες περιπτωσεις κοριτσιών εδω που ηταν πραγματικα πλημμύρα στο αιμα και όμως ολα πηγαν καλα. Η αυχενικη σου ηταν μια χαρα. Κανε κατι να ξεχαστεις,δες μια ωραια ταινια,διαβασε ενα βιβλίο ξεκουρασου κυρίως για να μην αγχωνεσαι και θα περασει και αυτο θα το δεις. Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενέργεια , θα πανε ολα καλα! ❤

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , evio είπε:

@palmoira μηπως παιρνεις κανενα σαλοσπιρ; Κανουν κ αυτα κατι τετοια. Δυναμη να εχεις κ ηρεμια οσο γινεται.

@Vasoth. με το δικο σου το αιματωμα τι γινεται; Ποτε θα ξαναδεις τα μικρουλια;

@Smile89 καλημερα!

Απο την αυχενικη κ μετα εχω μονο καφε στο χαρτι εχει μειωθει αρκετα το αιμα προς το παρων βεβαια μπορει να επανελθει δε ξερω τη δευτερα θα παμε παλι οποτε θα δουμε πως παει κ το αιματωμα μακαρι να εχει μειωθει γιατι δε τη παλευω αλλο θα κατσω ακομα αρκετα κατω το ξερω αλλα να μην εχω αιμα τουλαχιστον εσυ ολα καλα?

@Nicol_εσυ πως εισαι?

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Vasoth. είπε:

Απο την αυχενικη κ μετα εχω μονο καφε στο χαρτι εχει μειωθει αρκετα το αιμα προς το παρων βεβαια μπορει να επανελθει δε ξερω τη δευτερα θα παμε παλι οποτε θα δουμε πως παει κ το αιματωμα μακαρι να εχει μειωθει γιατι δε τη παλευω αλλο θα κατσω ακομα αρκετα κατω το ξερω αλλα να μην εχω αιμα τουλαχιστον εσυ ολα καλα?

@Nicol_εσυ πως εισαι?

Ολα καλα @Vasoth. μου. Οπως τα ηξερες. Χαιρομαι που εισαι καλύτερα και μειωθηκε το αιμα,ευχομαι να σταματησεις εντελως απο εδω κ περα να ηρεμήσεις κ εσυ ❤

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, evio είπε:

Κααλημερα σε ολες.

@palmoira ευχομαι να σταματησει γρηγορα το αιμα κ ολα να ειναι καλα με το μπεμπακι σου, ειναι δυσκολο αυτο που περνας αυτες τις ωρες. Ειχες κανενα αιματωμα μηπως? 

Εμεις ειχαμε γιατρο χτες, ολα καλα ευτυχως. Μου εδωσε ενα σιροπι ντουφαλακ να παιρνω για την δυσκοιλια μηπως κ ανακουφιστω, το εχει δοκιμασει καμια? Κλεισαμε κ ραντεβου για αυχενικη την αλλη Πεμπτη.

@oneira_glyka συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα! Υγειη μπεμπακια ολη η ομαδα!

Καλημερα κοριτσια! Το ντουφαλακ ειναι σιροπι απλα ειναι πολυ γλυκο, καποιες δηλαδη κοπελες δεν μπορουν να το πιουν με τπτ. Εγω δεν εχω θεμα να το πιω, ως γλυκατζου, το αντεχω, απλα σε εμενα δεν κανει τιποτα για το προβλημα. Ελπιζω σε σενα να δουλεψει. 

@palmoira ευχομαι τα καλυτερα για σενα κ για το μωρακι σου μεσα απ την καρδια μου.

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...