Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια !! Εγώ είμαι στις μανούλες Δεκεμβρίου 2018, είμαι 28 και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι με ΠΗΤ 30/12, στο όριο δηλαδή να μπω και γω στα μπεμπάκια 2019.  Ήθελα να σας ευχηθώ με το καλό σε όσες είστε εγκυούλες και να έχετε μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στις υπόλοιπες εύχομαι ολόψυχα το 2019 να σας φέρει το μωράκι που τόσο επιθυμείτε. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Εγώ είμαι στις μανούλες Δεκεμβρίου 2018, είμαι 28 και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι με ΠΗΤ 30/12, στο όριο δηλαδή να μπω και γω στα μπεμπάκια 2019.  Ήθελα να σας ευχηθώ με το καλό σε όσες είστε εγκυούλες και να έχετε μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στις υπόλοιπες εύχομαι ολόψυχα το 2019 να σας φέρει το μωράκι που τόσο επιθυμείτε. 

Ευχαριστούμε πολυ @nanoula90 :)

Και σε σενα το ιδιο ευχομαστε! :x Να μας πανε ολα καλα κοριτσια !


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ευχαριστούμε πολυ @nanoula90 :)

Και σε σενα το ιδιο ευχομαστε! :x Να μας πανε ολα καλα κοριτσια !

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Μην ανησυχείς, όλα καλά θα πάνε. Και η χοριακή σου θα είναι μια χαρά και σε μια εβδομάδα να δεις που θα πας στον γιατρό και θα ακούσεις την καρδούλα του!!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nicol_ είπε:

5εβδ.+2ημ. 

Ειμαι στην αρχη :x αλλα το αγχος στα υψη χαχα

Ολα μια χαρα θα είναι θα δεις!!κ θα εχεις μια τεραστια χοριακη!εμενα ευτυχως δυο μου ειπε να κανω στην 4η εβδομαδα για να επιβεβαιωσουμε την εγκυμοσυνη.Στην 5η ειδα σακο με κουκκιδα κ στην 6η ακουσα καρδουλα!!και ακομα δεν το πιστευω!:wub:

  • Μου αρέσει 2

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα στην παρεουλα! Τι κανετε σημερα κοριτσια?Εγω πηγα το πρωι για τη χοριακη και περιμενω κλασικα να την παρω στις 6 το απογευμα.Ελπιζω να ειναι καλη και αυτη τη φορα και θα κλεισω και το ραντεβου με το γιατρο. :)

Με το κσλοοοο!!! Περιμένουμε νεα!! 

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Εγώ είμαι στις μανούλες Δεκεμβρίου 2018, είμαι 28 και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι με ΠΗΤ 30/12, στο όριο δηλαδή να μπω και γω στα μπεμπάκια 2019.  Ήθελα να σας ευχηθώ με το καλό σε όσες είστε εγκυούλες και να έχετε μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στις υπόλοιπες εύχομαι ολόψυχα το 2019 να σας φέρει το μωράκι που τόσο επιθυμείτε. 

Σε ευχαριστούμε πολύ κοριτσι!! Με το καλό να έρθει το νινακι σου γερό να είναι!!! Ξέρεις φύλο μήπως? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Smile89 είπε:

Με το κσλοοοο!!! Περιμένουμε νεα!! 

Σε ευχαριστούμε πολύ κοριτσι!! Με το καλό να έρθει το νινακι σου γερό να είναι!!! Ξέρεις φύλο μήπως? 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου. Κ σε σενα ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη. Φυλο μου ειπαν στην αυχενικη την οποια εκανα οσο κ εσυ περιπου 11+5. Αγορακι. Κ μαλιστα επειδη ξερω οτι συνηθως μοιαζουν τα δυο φυλα σε τοσο πρωιμο σταδιο, του απανταω του γιατρου: - Ααα.οποτε μπορει να ειναι αγορακι ε? Και μου απαντησε : - Οχι μπορει.Ειναι αγορακι. Ηταν σιγουρος δηλαδη απο την κλιση που ειδε στο γεννητικο οργανο. Μου ειπε πως επειδη μοιαζουν τα οργανα σε αυτο το σταδιο, στα αγορια φαινεται να εχει μια κλιση προς τα επανω το οποιο οντως κ φανηκε. Ενω στα κοριτσια το "πουλακι" ειναι στην ευθεια ή με καθοδικη κλίση κ το οποιο μετα πεφτει κ γινεται το γυναικειο οργανο. Εσυ αυχενικη ποτε εχεις? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , nanoula90 είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου. Κ σε σενα ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη. Φυλο μου ειπαν στην αυχενικη την οποια εκανα οσο κ εσυ περιπου 11+5. Αγορακι. Κ μαλιστα επειδη ξερω οτι συνηθως μοιαζουν τα δυο φυλα σε τοσο πρωιμο σταδιο, του απανταω του γιατρου: - Ααα.οποτε μπορει να ειναι αγορακι ε? Και μου απαντησε : - Οχι μπορει.Ειναι αγορακι. Ηταν σιγουρος δηλαδη απο την κλιση που ειδε στο γεννητικο οργανο. Μου ειπε πως επειδη μοιαζουν τα οργανα σε αυτο το σταδιο, στα αγορια φαινεται να εχει μια κλιση προς τα επανω το οποιο οντως κ φανηκε. Ενω στα κοριτσια το "πουλακι" ειναι στην ευθεια ή με καθοδικη κλίση κ το οποιο μετα πεφτει κ γινεται το γυναικειο οργανο. Εσυ αυχενικη ποτε εχεις? 

Αααα τι ωραία που μου τα πες!!! Εγώ έχω 11/07 και θα είμαι 12+5 η 13+1 γιατι στο τελ υπερηχο μου είπε ότι μαλλον ειναιτρεις μέρες μεγαλύτερο το μπεμπέ λόγω ύψους. Θα δούμε στην αυχενική!! Μήπως οταν παω ειναι διαμορφωμένο ήδη το ργαλειο? Χαχαχαχ 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Αααα τι ωραία που μου τα πες!!! Εγώ έχω 11/07 και θα είμαι 12+5 η 13+1 γιατι στο τελ υπερηχο μου είπε ότι μαλλον ειναιτρεις μέρες μεγαλύτερο το μπεμπέ λόγω ύψους. Θα δούμε στην αυχενική!! Μήπως οταν παω ειναι διαμορφωμένο ήδη το ργαλειο? Χαχαχαχ 

Κ συνήθως τα αγόρια φαίνονται πολύ ευκολότερα με μικρότερο ποσοστό λάθους. Ενώ αν έχεις κοριτσάκι είναι λίγο πιο δύσκολο να στο πει ο γιατρός που θα σου κάνει την αυχενική με σιγουριά, εκτός αν κάνει μπαμ. Εννοείται πως θα ναι πιο διαμορφωμένο. Κ όχι μόνο αυτό! Θα είναι ολόκληρο μωρό, σε μικρογραφία μεν λόγω του μεγέθους αλλά θα τρελαθείς σου λέω! Έβλεπα πεντακάθαρα τα πλευρά του, μπορούσα κ να τα μετρήσω, τόσο καθαρά, τα νεφρά του, τις φλέβες του, τα κοκαλάκια της σπονδυλικής στήλης ένα- ένα, και φαντάσου να σε πιέζει λίγο ο γιατρός για να αλλάξει στάση και αυτό να ενοχλείται και να αλλάζει όντως!! Δεν υπάρχει. Αυτή μαζί με το άκουσμα της καρδούλας, νομίζω ότι μένουν αξέχαστες! Εγώ πραγματικά τρελάθηκα, πετούσα στα σύννεφα όλη μέρα. Το ίδιο θα συμβεί κ με σας!!!

  • Μου αρέσει 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 22 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κ συνήθως τα αγόρια φαίνονται πολύ ευκολότερα με μικρότερο ποσοστό λάθους. Ενώ αν έχεις κοριτσάκι είναι λίγο πιο δύσκολο να στο πει ο γιατρός που θα σου κάνει την αυχενική με σιγουριά, εκτός αν κάνει μπαμ. Εννοείται πως θα ναι πιο διαμορφωμένο. Κ όχι μόνο αυτό! Θα είναι ολόκληρο μωρό, σε μικρογραφία μεν λόγω του μεγέθους αλλά θα τρελαθείς σου λέω! Έβλεπα πεντακάθαρα τα πλευρά του, μπορούσα κ να τα μετρήσω, τόσο καθαρά, τα νεφρά του, τις φλέβες του, τα κοκαλάκια της σπονδυλικής στήλης ένα- ένα, και φαντάσου να σε πιέζει λίγο ο γιατρός για να αλλάξει στάση και αυτό να ενοχλείται και να αλλάζει όντως!! Δεν υπάρχει. Αυτή μαζί με το άκουσμα της καρδούλας, νομίζω ότι μένουν αξέχαστες! Εγώ πραγματικά τρελάθηκα, πετούσα στα σύννεφα όλη μέρα. Το ίδιο θα συμβεί κ με σας!!!

Έλα ρε τι τέλεια όλα αυταααααα!!!! Πωπω κανεις δεν μου τα χει περιγραφεί τοσο ώραια!!!! Αχ, ανυπομωνω πιο πολύ τώρα!!!! 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια μου πηρα τα αποτελεσματα... 12.259 !! Δεν φανταζεστε τη χαρα μου! :wub:

Μπράβο κορίτσι μου. Όλα τέλεια πάνε. Πάρε γιατρό τηλ. και βουρ για καρδούλα!! Εκεί να δεις χαρά. Συγχαρητήριαααα, πολύ χάρηκα !!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...