Elma86

Ελπίζουμε να γίνουμε γονείς το 2019...

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Jerina είπε:

χαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ηθελα να τον πω μπουλουκο αλλα ειπε να φερθω πιο λαιτ χαχαχαχα

φαε εσυ δεν εχεις αναγκη.εκανα κεικ μελιου θελεις??

κεικ μελιου εεεεεε κοιτα δεν θα σε προσβαλω αλλα θα ετρωγα ανετα εναν πιτογυροοοο

Daisypath - (kaeQ)

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@Beboula25 καλα οταν θα κανεις αυριο υπερηχο να με σκεφτεσαι και θα γελας καιμετα θα σου πει χμμμμ ξερεις οτι εχεις δυο χχααχχαχααχα και θα πεις εσυ α ρε το νουμερο ειχε δικιο αχχααχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαα

Νούμερο θα σε πω σίγουρα και θα γελάω Χαχαχαχ 

Διαφημίσεις

Just now, giotitsa είπε:

εγω παντως δεν κανω γυμναστικη να χασω τι εχω πλουσια τα προσοντα μου να μην εχει μεμε ο ανδρας να πιανει και πωπουλινακι @Jerina axxaxaxaxaxaaxxa

χαχαχαχαχαααχαχα εισαι και φτερο στον ανενμο εσυ..

Just now, giotitsa είπε:

κεικ μελιου εεεεεε κοιτα δεν θα σε προσβαλω αλλα θα ετρωγα ανετα εναν πιτογυροοοο

πιτογυρο ε??αγαπημενοοοοοοο ασε!!!μιαμ μιαμ!παραγγειλτε καλε με τον καλο σου και βουρ!

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Νούμερο θα σε πω σίγουρα και θα γελάω Χαχαχαχ 

η τρελη μας αρχηγος παντα εχει δικιο!!!

• Μου αρέσει 1

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Στα 37 μου ότι καλύτερο να μου καθόταν αυτό! 

Καταρχήν εισαι μικρη. Κι εγω στην θεση σου ετσι θα σκεπτομουν. Ειναι το ιδανικό κ στο Ευχομαι να ειναι δυο. Αν δεν ειναι ομως δεν μας πειραζει ομως σημασια εχει που θα γινεις μανουλαααα!!! 

• Μου αρέσει 1

mpuZp3.png

Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Καταρχήν εισαι μικρη. Κι εγω στην θεση σου ετσι θα σκεπτομουν. Ειναι το ιδανικό κ στο Ευχομαι να ειναι δυο. Αν δεν ειναι ομως δεν μας πειραζει ομως σημασια εχει που θα γινεις μανουλαααα!!! 

Εννοείται δεν μας πειράζει αφού για ένα πηγαίναμε για αυτό το ένα προσπαθήσαμε τόσο οποτε ναι δεν έχω σκεφτεί κάτι άλλο μόνο παρακαλώ να είναι γερό Παναγία μου!

Just now, Beboula25 είπε:

Εννοείται δεν μας πειράζει αφού για ένα πηγαίναμε για αυτό το ένα προσπαθήσαμε τόσο οποτε ναι δεν έχω σκεφτεί κάτι άλλο μόνο παρακαλώ να είναι γερό Παναγία μου!

Θα ναι γερο γιατι αν δεν ειναι δυο αγαπη μου τετοια χοριακη εχει γραπωθει πολυ καλα.... 

mpuZp3.png

Just now, Beboula25 είπε:

Η Αγια Ειρηνη της Χρυσοβαλαντου θα μας προστατευσει και θα μας φερει σε ολες υγιη μωρακιαααα

• Μου αρέσει 1

Daisypath - (kaeQ)

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Θα ναι γερο γιατι αν δεν ειναι δυο αγαπη μου τετοια χοριακη εχει γραπωθει πολυ καλα.... 

Έχει γραπωθεί καλα ναι αλλα να είναι και υγιής! Σε αυτό δεν μετρά η χοριακη αλλα είπαμε δεν υπάρχει λόγος για άγχος ότι είναι έχει γίνει και ναι θα είναι υγιέστατο! 

• Μου αρέσει 1

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έχει γραπωθεί καλα ναι αλλα να είναι και υγιής! Σε αυτό δεν μετρά η χοριακη αλλα είπαμε δεν υπάρχει λόγος για άγχος ότι είναι έχει γίνει και ναι θα είναι υγιέστατο! 

Ετσιιι!!! 

mpuZp3.png

Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Jerina είπε:

Ελα να μεγαλωνουν τα ασημενια αυγα μας μεχρι να γινουν χρυσα!!!μπα δεν χαμπαριαζω μου αρεσει η θαλασσα πολυ!!!οι ενοχλησεις παντως ειναι ομορφες οταν ξερεις οτι ειναι για καλο!!

@rafaelatarzan πρωτη μερα φανταζομαι χαμος!!αλλα δε μασας εσυ.πως παει το ενδομητριο;;παχαινει;χαχαχαχα

αγαπηηηη....της τρελης εγινε...τωρα μπηκα σπιτι.αστα...μωρε θα το κανωεγω το ενδομητριο να σκασει..αμ πως...αχαχαχαχαχα

• Μου αρέσει 1

πρίν από 6 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

αγαπηηηη....της τρελης εγινε...τωρα μπηκα σπιτι.αστα...μωρε θα το κανωεγω το ενδομητριο να σκασει..αμ πως...αχαχαχαχαχα

ετσι σε θελω αισιοδοξη και με τρελααααα!!!

κοριτσια μου σας καληνυχτιζω παω να δω ταινιουλα με τον αντρουλη μου, σας φιλω ολες και σας αγαπω!!

• Μου αρέσει 1

κοριτσαρες μ.....τα νεα μ...γομιμοποιήθηκαν τα 4 κ προχορησαν τα 3....οσα θα βαλω κιολας...αποθήκευση κανενα ...δεν πειραζει δεν θελω .θα τα πιασω ολα τωρα ..αχαχαχαχαχχα βουζα θα γενω

@Dimitr@17 μπραβο αγαπη μ τελειο νουνερο ...με το καλο το μπιζελι σ....

@giotitsaμ 4τρυδα λεμε εσυ με τεροια ωορηξια...πολυ καλο αυτο .μπραβο σ.

@nadiaki165πως πανε τα αυγα μας??? μεγαλωνουν???? τρυπουσε λεμε ερχεται κ σε σενα το μπιζελι σ.

@Luckystars εισαι η πηγη φωτος εδω μεσα.πως εισαι αγαπη μ???? 

@Nansy29 μαζι θα τα πιάσουμε εμεις .μην στεναχωριεσε κοντοζυγωνει η ωρα σ.

@Beboula25πως εισαι κ συ???? με το καλο αυριο ο υπερηχος .ολα θα ναι τελεια.πιστεψε ρο...ο θεος σε ανταμειψε.τερμα τα βασανα.

@Jerina βζζζζζ βζζζζζ οι μελισσουλες.εγω ειμαι αλεργικη δυστυχως.αλλα το μελι το τσακιζω .μιαμ μιαμ.σε ρι φαση εισαι σεξουλιαρα μ???? βζζζζζ βζζζζζ κανρις καθε μερα μονο???? καβαλα κ λιγο ρε παιδι μ..οοοοοο αχαχαχαχαχ....ονειρα γλυκα.

Ποια αλλη ξεχναω να μ πει οκ???? εχω μυλαο κουκουτσι.αχαχαχαχ .ελιωσα στην δουλεια αλλα μ αρεσε...αχιοςςςςς....

• Μου αρέσει 2

πρίν από 26 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

κοριτσαρες μ.....τα νεα μ...γομιμοποιήθηκαν τα 4 κ προχορησαν τα 3....οσα θα βαλω κιολας...αποθήκευση κανενα ...δεν πειραζει δεν θελω .θα τα πιασω ολα τωρα ..αχαχαχαχαχχα βουζα θα γενω

@Dimitr@17 μπραβο αγαπη μ τελειο νουνερο ...με το καλο το μπιζελι σ....

@giotitsaμ 4τρυδα λεμε εσυ με τεροια ωορηξια...πολυ καλο αυτο .μπραβο σ.

@nadiaki165πως πανε τα αυγα μας??? μεγαλωνουν???? τρυπουσε λεμε ερχεται κ σε σενα το μπιζελι σ.

@Luckystars εισαι η πηγη φωτος εδω μεσα.πως εισαι αγαπη μ???? 

@Nansy29 μαζι θα τα πιάσουμε εμεις .μην στεναχωριεσε κοντοζυγωνει η ωρα σ.

@Beboula25πως εισαι κ συ???? με το καλο αυριο ο υπερηχος .ολα θα ναι τελεια.πιστεψε ρο...ο θεος σε ανταμειψε.τερμα τα βασανα.

@Jerina βζζζζζ βζζζζζ οι μελισσουλες.εγω ειμαι αλεργικη δυστυχως.αλλα το μελι το τσακιζω .μιαμ μιαμ.σε ρι φαση εισαι σεξουλιαρα μ???? βζζζζζ βζζζζζ κανρις καθε μερα μονο???? καβαλα κ λιγο ρε παιδι μ..οοοοοο αχαχαχαχαχ....ονειρα γλυκα.

Ποια αλλη ξεχναω να μ πει οκ???? εχω μυλαο κουκουτσι.αχαχαχαχ .ελιωσα στην δουλεια αλλα μ αρεσε...αχιοςςςςς....

Αχ τι ωραία νέα κορίτσι μου!μπράβο!τρίδυμα δηλαδή!!!χαχαχα!με το καλό όταν έρθει η ώρα να στεριωσουν μέσα σου!

πρίν από 1 λεπτό , Nansy29 είπε:

Αχ τι ωραία νέα κορίτσι μου!μπράβο!τρίδυμα δηλαδή!!!χαχαχα!με το καλό όταν έρθει η ώρα να στεριωσουν μέσα σου!

σε ευχαριστω γλυκουλα μ...αντε κ συ τωρα να ξεκινησεις παλι ...κ γρηγοραααααααααα

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα