Elma86

Ελπίζουμε να γίνουμε γονείς το 2019...

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , playbunny είπε:

Αστεροκουκλαρες μου καλησπερα!

@Beboula25 βρε αγαπη πρεπει να προσεχουμε αλλα εκανα κι εγω αντιστοιχη βλακεία οποτε δεν με παιρνει να σε μαλωσω. Σηκωσα αγκαλιά τα σκυλακια μου 1-2 μερες μετα την εμβρυομεταφορα. Κατσε να ηρεμησεις και μην το σκέφτεσαι. Όλα θα είναι καλα αλλα προσοχή από εδώ και πέρα.

@Go.m κοπελιτσα μου γλυκια!! πηγαμε στον γαμο με τον αντρουλη μου, κατσαμε για το μυστήριο και φυγαμε μετα δεν πήγαμε στο τραπέζι. Πήγαμε τα δυο μας dinner date σε ενα παραλιακο εστιατόριο. :x

Εχουμε ΚΑΘΕ δικαίωμα να ειμαστε στον κοσμο μας και αφοσιωμένες στον στοχο μας. Εγω να σου πω την αληθεια δεν εχω πολλες φορες ορεξη ούτε να βγω εξω. Προτιμω να διαβαζω online για ερευνες, τεχνικες, γιατρους, τα νεα μας εδω κλπ. Ειμαι απορροφημενη σε αυτο αλλα το αξιζουμε μια φορα να δίνουμε ολη την ενεργεια μας εκει. Δεν μπορεί να μας καταλαβει κανεις σαν γυναικες την φυση μας και την καρδια μας. Μονο μεταξυ μας! Για αυτο μην νιωθεις ασχημα καλη μου. ❤️

@giotitsa @Nansy29 @Luckystars ενα φιλακι σε ολες και σε οσες ξεχασα!

Φιλάκια αγάπη φιλάκια και εσενα @Go.m αστο μιλαμε πρόληψη μηδέν ουτε aids σκέπτονται ουτε εγκυμοσύνη ουτε μεταδιδόμενα νοσήματα

g7mup2.png

πρίν από 5 λεπτά , giotitsa είπε:

Βρε παιδακι σεξουαλική επαφη ελευθερη κιόλας σε αυτήν την ηλικία και μιλαγε και για πρωκτικό

Καλε εδώ είναι το θέμα;;; Για όνομα δλδ μπας κ είναι κανα τρολ;; Ρε Αντε ρουφα το αυγό σου που θες και πρωκτικό νιανιαρο! Ρεεε που πάμε 

• Χαχα 2

Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Καλε εδώ είναι το θέμα;;; Για όνομα δλδ μπας κ είναι κανα τρολ;; Ρε Αντε ρουφα το αυγό σου που θες και πρωκτικό νιανιαρο! Ρεεε που πάμε 

Δεν νομιζω να είναι τρολ ρε αγάπη δηλαδή κανει περιγραφή φουλ ακου εκει πρωκτικό σε 16 χρόνων κοπελα μα και αυτή πως το δέχθηκε;

g7mup2.png

πρίν από 5 λεπτά , playbunny είπε:

@Beboula25 βρε αγαπη πρεπει να προσεχουμε αλλα εκανα κι εγω αντιστοιχη βλακεία οποτε δεν με παιρνει να σε μαλωσω. Σηκωσα αγκαλιά τα σκυλακια μου 1-2 μερες μετα την εμβρυομεταφορα. Κατσε να ηρεμησεις και μην το σκέφτεσαι. Όλα θα είναι καλα αλλα προσοχή από εδώ και πέρα.

@Go.m κοπελιτσα μου γλυκια!! πηγαμε στον γαμο με τον αντρουλη μου, κατσαμε για το μυστήριο και φυγαμε μετα δεν πήγαμε στο τραπέζι. Πήγαμε τα δυο μας dinner date σε ενα παραλιακο εστιατόριο. :x

Εχουμε ΚΑΘΕ δικαίωμα να ειμαστε στον κοσμο μας και αφοσιωμένες στον στοχο μας. Εγω να σου πω την αληθεια δεν εχω πολλες φορες ορεξη ούτε να βγω εξω. Προτιμω να διαβαζω online για ερευνες, τεχνικες, γιατρους, τα νεα μας εδω κλπ. Ειμαι απορροφημενη σε αυτο αλλα το αξιζουμε μια φορα να δίνουμε ολη την ενεργεια μας εκει. Δεν μπορεί να μας καταλαβει κανεις σαν γυναικες την φυση μας και την καρδια μας. Μονο μεταξυ μας! Για αυτο μην νιωθεις ασχημα καλη μου. ❤️

Αστεροκουκλάρες τι τελειο!!! Είμαστε ναιιιιι!!!

Αντέχουμε παραπανω αλλα δεν χρειάζεται να το δοκιμάσουμε!! Προσεχω και δεν θα το ξανά κάνω

Λοιπον καταρχήν υπέροχα που πήγατε τα δυο σας για φαγητό!!! Και τα παρακάτω που λες τα καταλαβαίνω απόλυτα! Το ίδιο έκανα και εγω έτσι ένιωθα έτσι ήθελα να λειτουργήσω εκείνο το διάστημα γιατί μονάχα αυτό με ενδιεφερε και οπως λες ήταν απόλυτο δικαίωμα μου! Αρκεί να μην αφήνουμε πίσω την ζωή που προχωρα και τις στιγμες ...  

• Μου αρέσει 1

πρίν από 18 λεπτά , giotitsa είπε:

Δεν νομιζω να είναι τρολ ρε αγάπη δηλαδή κανει περιγραφή φουλ ακου εκει πρωκτικό σε 16 χρόνων κοπελα μα και αυτή πως το δέχθηκε;

Παίζει να ήταν και τρολ αλλά οπως και να έχει ειναι σοβαρο σαν θέμα. Εγω πάντως σαν μαμά θα ήθελα η κόρη μου να ξέρει να προστατευτεί απο όλα αυτα και να σκέφτεται πάνω απ'ολα!!  

4A0zp3.png

Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Go.m είπε:

Παίζει να ήταν και τρολ αλλά οπως και να έχει ειναι σοβαρο σαν θέμα. Εγω πάντως σαν μαμά θα ήθελα η κόρη μου να ξέρει να προστατευτεί απο όλα αυτα και να σκέφτεται πάνω απ'ολα!!  

Δεν ξέρω αν διαβασεις προσεχτικά δεν φαίνεται να είναι τρολ

g7mup2.png

πρίν από 27 λεπτά , giotitsa είπε:

Εμενα 16 χρόνων με φίλησε το αγόρι μου στο γυμνάσιο στο στομα και εξαφανίστηκα έβαλα τα κλάμματα στην φιλη μου κρύφτηκα σε μια πυλωτή και πλενομουν με λάστιχο επειδή ακούμπησε την γλώσσα του Χαχαχα!  Ωραία χρόνια ε μετά εντάξει ξετσουμισα κ εγω αλλα σιγά σιγά βρε παιδί μου 

• Χαχα 5

1 hour ago, giotitsa είπε:

Δεν ξέρω αν διαβασεις προσεχτικά δεν φαίνεται να είναι τρολ

Διάβασα την αρχή αλλά μετά το έχασα και δεν το διάβασα ξανά!! 

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Εμενα 16 χρόνων με φίλησε το αγόρι μου στο γυμνάσιο στο στομα και εξαφανίστηκα έβαλα τα κλάμματα στην φιλη μου κρύφτηκα σε μια πυλωτή και πλενομουν με λάστιχο επειδή ακούμπησε την γλώσσα του Χαχαχα!  Ωραία χρόνια ε μετά εντάξει ξετσουμισα κ εγω αλλα σιγά σιγά βρε παιδί μου 

Τρελή περιγραφή!!! Κλαίωωωω χαχαχαχα πραγματικά 16χρονων ολες μας πάνω κάτω στην ίδια φάση ήμασταν. 

4A0zp3.png

2 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Κοριτσάκι μου φιλααααακι!

Υπέροχο το dinner date,μπράβο σας αγάπη ,πάντα τέτοια,να νιώθω αγαπημένα ζευγάρια να τρελαίνομαι!Πολύ χαίρομαι!

• Μου αρέσει 2

3 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

Αγαπη εγώ σου λέω έχουμε συνομιλία Γιωταραςε Αρχιτρελαρα Γιώτας πάω τουαλέτα και μιλάω στο πουλί μου εσύ μου λες για το ρέψιμο χαχχαχαχχαχαχα δεν μπορω κλαιωωω το μονο που με ανυσηχει είναι οτι σήμερα είμαι στην 21 μέρα του κύκλου και ο κυκλος είναι 28 ημερών και έχω πόνους περιόδου για αυτό δεν το σκέφτομαι

Χχαχαχχαχζα εγώ εδώ λουλουδια και βγαινω στο μπαλκόνι και τους μιλάω τα φιλαω αλλά το θέμα είναι οτι απέναντι υπαρχουν και γείτονες που με βλέπουν χαχχαχαχαχχα

Γιωτιτσα μου τι κανεις;; Να σου πω παρεπιπτόντως ότι όταν έμεινα έγκυος στον μικρό μου είχα πόνους περιόδου που ξεκίνησαν 4 μέρες μετά την ωορρηξία σαν σουβλιες ήταν.. καλή επιτυχία όπως και να χει καλή μου 

9 ώρες πρίν, Go.m είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! Εύχομαι να περάσατε όλες όμορφα εχθές!! 

@Beboula25 είσαι καλύτερα? Εκανα δουλειά καθόλου τα βραχιολάκια σου? 

@Luckystars ευχομαι να σου εφυγε το κρύωμα και να είσαι καλύτερα!!!

@vikaki82 περιμένουμε νέα σου!! 

@[email protected] κι σήμερα εχεις ανακατωσούρες? Πήγες δουλειά? Δοκίμασε και εσυ τα βραχιολάκια της Μπεμπούλας μπορεί να σου κάνουν δουλειά! 

@giotitsa σου στέλνω πολλά φιλιά!! Εισαι απο τις τυχερές που έχεις καλή πεθερά!! Είμαι σίγουρη οτι απόλαυσες τα παϊδάκια και ελπίζω να έφαγες ενα, δυο, τρια και για μας. 

@Nansy29 μην μας ξεχάσεις μετα τον γιατρό, θα περιμένουμε νέα σου. 

@playbunny που είσαι εσυ κορίτσι? Την πάλεψες στον γάμο. Σε χάσαμε!! 

@[email protected] μακάρι να κάνεις λάθος και να μην την νιώθεις την ακατανόμαστη!! 

Σίγουρα έχω ξεχάσεις κορίτσια αλλα στέλνω σε όλες πολλά φιλιά και σας ευχομαι να είστε καλά και γεμάτες υγεία!! 

Κι εγώ περίπου σε 10 μερούλες περιμένω αλλα ήδη νιώθω κατι ποναλάκια κατω χαμηλά και ίσως έχω επισκέψεις νωρίτερα!! Τι να πω, θα δείξει! Οτι ειναι να γίνει θα γίνει. Κι η ψυχολογία μου δυστυχώς δεν με βοηθάει και πολύ μιας και η κατάσταση της μαμά μου πάει απο το κακό στο χειρότερο και εγω μια ειμαι στα πάνω μου κ μια στα κάτω μου, δεν ήμαστε και κοντά και με τρώει το άγχος κάθε μέρα (αυτή ειναι στην Αθήνα για θεραπεία και εγω στην Κρήτη). Να σας πω κ την αλήθεια μου μέσα μου νιώθω λίγες τύψεις που η μαμά μου περνάει το μαρτύριο της και εγώ είμαι σε ενα "άλλο κόσμο" που προσπαθώ να αποκτήσω παιδί.  Συγγνώμη αν σας ψιχοπλάκωσα!! Καλό μεσημέρι σε όλες!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλά, δε νομίζω καλή μου να κάνω λάθος το πολύ αύριο θα έχει έρθει..

Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

Ωχ αγάπη ας έγινε οτι θέλει ο Θεός ξέρει ποτε θα ερθει υγεια πανω απο όλα δοξασμένος ο κύριος και η Παναγία να λέμε με τοσα που ακούω εδώ στο φορουμ σχολιαζαμε σεξουαλική επαφη ολοκληρωμένης επαφης 14 χρόνου αγοριού με 16 χρονων σοκαριστηκα η ειμαι οπισθοδρομική;

Δεν εισαι καθολου οπισθοδρομικη κ εγω πιστευω οτι ειναι αφυσικο να ξεκινανε το τοσο μικρα το σεξ..εγω εκανα πρωτη φορα στα 18..αυτη η γενια εχει ξεφυγει αλλα τι περιμενεις οταν ειναι απο τα 5 με ενα κινητο στο χερι...καλημερα κιολας σε ολες

1 hour ago, [email protected] είπε:

Δεν εισαι καθολου οπισθοδρομικη κ εγω πιστευω οτι ειναι αφυσικο να ξεκινανε το τοσο μικρα το σεξ..εγω εκανα πρωτη φορα στα 18..αυτη η γενια εχει ξεφυγει αλλα τι περιμενεις οταν ειναι απο τα 5 με ενα κινητο στο χερι...καλημερα κιολας σε ολες

Καλημερα πως εισαι κοριτσι μου ;; καλυτερα καλημερα σε ολα τα κοριτσια

• Μου αρέσει 1

g7mup2.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα