Elma86

Ελπίζουμε να γίνουμε γονείς το 2019...

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου! Ευχομαι να ειστε γερες και ο Αγιος Παΐσιος να μας ευλογει ολους! Με το καλο να γεννηθει το παιδακι μου να παρει το ονομα του μεγαλη η χαρη του!!!

Εχασα λιγο την μπαλα με τις γιορτες-γενεθλια ευχομαι οσες γιορταζετε να ειστε γερες δυνατες με το καλο τα μπεμπακια σας και στην κοιλιτσα σας και στον εξω κοσμο!!! :wub:

• Μου αρέσει 3

NSWpp2.pngDKg3p2.png

Just now, Smile89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Είναι στο καφέ ανα ηλικία!!! Αν και αν πατήσεις την αρχική σελίδα θα στο βγαλει λογικα στα πρώτα. 

Τέλεια @Smile89 μου,καλομελετα.Μια μια,δύο-δύο  με το καλό θα σου ερχόμαστε:)

Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Ευχομαι να ειστε γερες και ο Αγιος Παΐσιος να μας ευλογει ολους! Με το καλο να γεννηθει το παιδακι μου να παρει το ονομα του μεγαλη η χαρη του!!!

Εχασα λιγο την μπαλα με τις γιορτες-γενεθλια ευχομαι οσες γιορταζετε να ειστε γερες δυνατες με το καλο τα μπεμπακια σας και στην κοιλιτσα σας και στον εξω κοσμο!!! :wub:

Βαλεντινακι μεγάλη η χάρη του Αγίου!Να μας δίνει Υγεία και φωτιση!

Με το καλό να πάρει του όνομα Του το μωράκι σου,να είναι προστάτης και οδηγός στην ζωούλα του❤

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Θα στρωσουμε το κόκκινο χαλιιιι!! 

Γλυκούλα μου εσύ❤

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Βαλεντινακι μεγάλη η χάρη του Αγίου!Να μας δίνει Υγεία και φωτιση!

Με το καλό να πάρει του όνομα Του το μωράκι σου,να είναι προστάτης και οδηγός στην ζωούλα του❤

Σε ευχαριστω πολλη γλυκια μου    ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες σας το αξιζετε!!:wub:

NSWpp2.pngDKg3p2.png

Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω πολλη γλυκια μου    ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες σας το αξιζετε!!:wub:

Αμήν αγαπουλα μου!Για όλες τις οικογενειες που δοκιμάζονται!:wub:

Just now, Luckystars είπε:

Αμήν αγαπουλα μου!Για όλες τις οικογενειες που δοκιμάζονται!:wub:

Ετσι ακριβως και παλι χρονια σου πολλα για εχθες...τις πιο βαθιες κ καλυτερες ευχες μου ευχομαι αυτος ο χρονος να σου φερει οτι ΠΟΘΕΙΣ!!:wub:

NSWpp2.pngDKg3p2.png

πρίν από 18 λεπτά , Luckystars είπε:

Γλυκιά μου Νεραιδουλα!!!! @fairy-mary με συγκινεις καρδούλα μου,σε ευχαριστώ από καρδιάς❤Να δίνει δύναμη και χαρά η μια στην άλλη και όλα θα γίνουν ,θα το δείτε❤Για πότε  θα μιλάμε για φουσκοκοιλιτσες,γέννες,πάνες και θηλασμους ούτε που θα το καταλάβουμε!:wub:

Αλήθεια το πιστεύω,δεν το λέω για να το πω....

μακάρι αστεράκι μου, μακάρι, από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!

όλες οι κοπέλες να έχουν μωράκια και καμιά να μη πονάει άλλο πια!!

• Μου αρέσει 3

aKX8p2.png

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

κοριτσι μου καταρχας να σου πω δεν ποναει καθολου για αυτο μην ανχωνεσε καθολου. εσυ αλλες εξετασεις θυροειδη κ ορμονικες εχεις κανει?? γενικα μην απογοητευεσε για ολα υπαρχουν λυσεις. 

Μακαρι να μη πονεσω αν καταφερω να χαλαρωσω κ λιγο εκεινη την ωρα..λεμε τωρα! Ορμονολογικες οχι, θυροειδη απλα εχω ανεβασμενα αντισωματα ομως δεν παιρνω χαπι, δηλ λειτουργει σωστα ακομα. Οταν τον ειχα ρωτησει αν επηρεαζει τη γονιμοτητα αυτο μου ειχε πει οχι,επισης παιρνω κ βιταμινη d αρκετα μεγαλη δοση γιατι ειχα πολυ χαμηλη. Απο βιταμινες παιρνει ο αντρας μου τις profertile μετα τη θεραπεια, ελπιζω να πανε ολα καλα αυριο! Θα πεθανω απο το αγχος μου ως τοτε, ηδη απο χθες ειμαι full αγχωμενη,νιωθω οτι δε με χωραει ο τοπος! Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!!!

2 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Ξερεις ότι πολλές έχουν μείνει μετά τη σαλπιγγογραφία ε?Οσο για τον πόνο μη στεναχωριέσαι είναι στιγμιαίος. Εγώ είχα πονέσει αν και ήταν καθαρή η εξέταση αλλά πρέπει να έφταιγε το ότι ήθελα να πάω τουαλέτα οπότε πόνεσε το έντερό μου. Πραγματικά είναι κάτι που αντέχεται.Επίσης δώσε λίγο χρόνο στον σύζυγο για το σπερμοδιάγραμμα. Και καμιά βιταμίνη επίσης!Πολλές κοπέλες τα κατάφεραν με χαμηλή κινητικότητα.Καλή επιτυχία πάντως

Μακαρι τι να πω! Καταρχην να βγουν καλες οι εξετασεις αυριο, το εχω ακουσει οτι μετα ειναι πιο ευκολη η εγκυμοσυνη..ελπιζω να πανε ολα καλα αν κ δεν ειμαι κ το πιο αισιοδοξο ατομο πλεον, εχω απογοητευτει αρκετα..θα σας ενημερωσω, αυριο το πρωι θα ξερω!

2 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Καλημερα σε όλες τις μελλουσες μανουλες.Προσπαθουμε με το συζυγο μου πανω απο χρονο για μωρακι, καναμε πριν λιγο καιρο σπερμοδιαγραμμα κ βρεθηκε χαμηλη κινητικοτητα λογω υπαρξης ουρεοπλασματος, μαλλον...πηραμε αντιβιωση κ το μικροβιο εφυγε. Ομως εκει που ηλπιζα οτι αυτο το μηνα θα εχω μεινει εγκυος μιας κ το σπερμα μετα απο 3 μηνες ανανεωνεται, δυστυχως αδιαθετησα...Αυριο παω για σαλπιγγογραφεια, το πηρα αποφαση..οσο κ αν ηθελα να το αποφυγω. Απο τη μια ειμαι τρομοκρατημενη για τον πονο κ τα αποτελεσματα απο την αλλη θα μαθω επιτελους τι φταιει! Αν εχω καποιο προβλημα κ γω..Επισης θα ξανακανει κ ο συζυγος σπερμοδιαγραμμα την αλλη βρομαδα για να δουμε πως θα κινηθουμε μετα κ τι μεθοδο θα ακολουθησουμε οπως μου ειπε η γιατρος.

Κοριτσακι μου ολα καλα να σου πανε.την εχω κανει και εγω αυτη την εξεταση.μην εχεις αγχος.και εγω με τον αντρα μου περιπου ενα χρονο προσπαθουμε αλλα σοβαρα κοιτωντας γονιμες κανα 6μηνο

Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ετσι ακριβως και παλι χρονια σου πολλα για εχθες...τις πιο βαθιες κ καλυτερες ευχες μου ευχομαι αυτος ο χρονος να σου φερει οτι ΠΟΘΕΙΣ!!:wub:

Σε ευχαριστώ  @ΒαλεντιναΧρηστος        αγαπούλα μου,είναι πολύτιμες οι ευχές σου,μου δίνουν δύναμη...Με συγκινεις❤

Καλώς ήρθες @Jennak83,εύχομαι το τοπικ να σου φέρει γούρι!Μην αγχώνεσαι,βήμα-βήμα και όλα θα γινουν;):)

1 ώρα πρίν, fairy-mary είπε:

μακάρι αστεράκι μου, μακάρι, από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!

όλες οι κοπέλες να έχουν μωράκια και καμιά να μη πονάει άλλο πια!!

Νεραιδουλα μου γλυκιά,το πιστεύω βαθειά,οι ευχές ενώνονται και αποκτούν τόση μα τόση δύναμη....καμμία οικογένεια να μην πονάει Παναγίτσα μου και να δίδεται φώτιση σε κάθε μας ευχή:wub:

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Κορίτσιααα κι εγώ εδώωωωω! χαίρομαι που σας βρήκα!!! εγώ έκανα εξωσωματική ,με ωοληψία στις 4/7 και  εμβρυομεταφορά την Δευτέρα 9/7. Την χοριακή  θα την κάνω στις 17/7. Έβαλα 2 βλαστοκύστες, και έχω μία σε κρυοσυντήρηση. Είχα κάνει 4 σπερματεγχύσεις και δεν έχω πιάσει ποτέ. Έχουμε κάνει πολλές εξετάσεις ,δεν μας έχουν βρει κάτι πλην το ότι δεν κάνω ωορηξία κάθε μήνα.

είναι μακρυά η Τρίτη ε;εχω και κάτι άλλο να σας πω αλλά φοβάμαι μην με κοροϊδέψετε... πιστεύετε στον Θεό;

πρίν από 5 λεπτά , ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσιααα κι εγώ εδώωωωω! χαίρομαι που σας βρήκα!!! εγώ έκανα εξωσωματική ,με ωοληψία στις 4/7 και  εμβρυομεταφορά την Δευτέρα 9/7. Την χοριακή  θα την κάνω στις 17/7. Έβαλα 2 βλαστοκύστες, και έχω μία σε κρυοσυντήρηση. Είχα κάνει 4 σπερματεγχύσεις και δεν έχω πιάσει ποτέ. Έχουμε κάνει πολλές εξετάσεις ,δεν μας έχουν βρει κάτι πλην το ότι δεν κάνω ωορηξία κάθε μήνα.

είναι μακρυά η Τρίτη ε;εχω και κάτι άλλο να σας πω αλλά φοβάμαι μην με κοροϊδέψετε... πιστεύετε στον Θεό;

Καλησπέρα, να το πεις Ανεξαρτητα αν πιστευουμε η οχι..  

• Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?Εγώ είμαι στην αναμονη μεχρι την πεμπτη να δούμε τι κάναμε και αυτον τον μηνα.. @ZOIRITA20813 λίγο εμεινε προσπαθησε να μην το σκέφτεσαι..θα περασεινα το σκ κ τσουπ θα παρεις τα αποτελέσματα..

• Μου αρέσει 1

πρίν από 13 λεπτά , ZOIRITA20813 είπε:

εγω ναι..για πες....

CpFNp3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα