Elma86

Ελπίζουμε να γίνουμε γονείς το 2019...

Recommended Posts

Just now, kerasaki10 said:

Εννοείται δεν τα παρατάμε!όλες μαζί! Εσύ σε ποια μέρα του κύκλου είσαι? 

4η μέρα είμαι ακόμα αδιάθετη... :( αλλά απο αύριο ξεκινάω δυναμικά μερα παρα μέρα θα τον τρελάνω!!! χαχαχα!!!

Just now, Pagor said:

@Sofaki_88 εγω θα αργησω ...δεν εχω κανενα συμπτωμα απολυτος ουτε καν πονο στο στηθος..τιποτα...και επειδη μου ειχε ξανατυχη παλιοτερα ξερω οτι μαλλον δεν εκανα ωορρηξια αυτο το μηνα...ετσι ειμαι σε αναμονη να μου ερθει (καπιιααααα στιγμη απροιδοποιητα)για να κανω και εγω τις προσπαιθειες μου.....αρα εχω μερες ακομα....κανονικα θα ηταν αυριο στις ειδανικες συνθηκες λεμε...βεβαια λογο που δεν νοιωθω τιποτα μπορει ξαφνικα να μου ερθει κ τωρα...χαχαχχαα...

αχ αλήθεια εύχομαι να μην εμφανιστεί η κοκκινομούρα!!!! μήπως που δεν έχεις συμπτωμα σημαίνει κάτι;;;; χιχι!

• Μου αρέσει 3

Just now, Sofaki_88 είπε:

4η μέρα είμαι ακόμα αδιάθετη... :( αλλά απο αύριο ξεκινάω δυναμικά μερα παρα μέρα θα τον τρελάνω!!! χαχαχα!!!

αχ αλήθεια εύχομαι να μην εμφανιστεί η κοκκινομούρα!!!! μήπως που δεν έχεις συμπτωμα σημαίνει κάτι;;;; χιχι!

Χαχαχαχα λες????χαχαχα οχι κοριτσακι μου...κατι μικρουλη θα ειχα..εστω ενα μικρο πρηξιματακι..αλλα τιποτα???το εχω ξαναπαθει παλιοτερα και τοτε ελεγα οτι ειμαι εγκυος και φυσικα δεν ημουν...δεν λεω αποκλειεται αλλα αλλα εχω σχεδον μηδενικες πιθανοτητες αυτο το μηνα ....ειχαμε πολλες επαφες στην αρχη κ μετα λογο δουλειων τιποτα..,αργησε αρκετα κ η ωοορρηξια μου αρα....αρνητικο..δεν περιαζει ομως δεν στεναχωριεμαι αλλους μηνες υποφερω στον πονο ας φυγει κ ρναε μηνας ετσι ησυχος...δεν πειραζει..

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Just now, Sofaki_88 είπε:

Χαχαχα σιγα που δεν θέλουν κιόλας. ..Δεν τους κακοπεφτει :P κι εμείς έτσι χαλαρά επαφές γιατί ελενα αγχώνεται. .

• Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqro

Ο ανθρωπος ο,τι μπορει κι ο Θεος ο,τι θελει...!

Κορίτσια μου καλησπέρα ! Πήγα σήμερα στον γιατρό είδαμε τις εξετάσεις από το Ιασώ . Με έπιασαν τα κλάματα ... ενώ προετοίμαζα τον εαυτό μου μέρες γί´αυτο δεν άντεξα μόλις τα συζητήσαμε ... Μετά με εξέτασε τα είδαμε όλα φυσιολογικά σαν να μην έχει γίνει τίποτα . Εντοπίσαμε ωχρό σωματιο αλλά και να έχει γίνει κάτι μου είπε ειναι αδύνατον να το δει στον υπέρηχο τώρα . Με συμβουλεύεσε αν θέλω να κάνω χοριακή αλλά αυτός δεν το έκρινε απαραίτητο . Εγώ όμως επειδή δεν άντεχα έκανα και δεν βγήκε καλή . 0.1β’χοριακη ... όποτε πάμε για τον επόμενο μήνα . Αντε να δούμε τι γίνεται με την αναθεματισμένη ... αν και σήμερα είχα κάτι σποτ μικρές κουκιδιτσες μόλις μπηκα σπίτι ... :angry:

πρίν από 40 λεπτά , kerasaki10 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!πως είστε σήμερα?  

@Cupcake όλα θα πάνε καλυτερα από εδώ και πέρα! 

@Mummyofanangel Καλή επιτυχία σήμερα! Περιμένουμε νέαααα ευχαριστα!

@Ioanna87 πρέπει όντως να ηρεμησεις! Όσο το έχεις τόσο έντονα στο μυαλό σου θα αγχώνεσαι ακόμα περισσότερο  ...κοίτα να χαρείς τίσως στιγμές με τον αντρουλη σου και θα δεις που θα έρθει και το σποράκι!

@Pagor πως είσαι? Πότε ΔΕΝ περιμένεις? Μακάρι αυτό τον μήνα που δεν είχες τεστάκια να έχει γίνει το θαυματακι! 

@ΚατεριναΣκ πως πάνε οι επαφές? Δυναμικά?  :)

Και σε όλα τα κορίτσια πολλά φιλιααα

Καλα κερασακι μου... Ειμαι στην 14η μερα ακομα δεν εχει βγει θετικο τεστ... Επαφες εχω ανα 2 με 3 μερες... Αλλα επειδη ειμαι κρυωμενη μαλλον θα καθυτερησει... Εσυ κανεις τεστακια??

%20url%5D%20url%5D

Διαφημίσεις

Just now, kerasaki10 said:

Χαχαχα σιγα που δεν θέλουν κιόλας. ..Δεν τους κακοπεφτει :P κι εμείς έτσι χαλαρά επαφές γιατί ελενα αγχώνεται. .

Καλέ σιγα που θα τους λυπηθούμε κιολας, αυτό ελειπε! και μενα στην αρχή δεν ήθελε και πολύ αλλά τωρα νομίζω αγχώθηκε πιο πολύ απο μενα...το θέλουν και ας το κρύβουν... :)

Just now, Mummyofanangel said:

Κορίτσια μου καλησπέρα ! Πήγα σήμερα στον γιατρό είδαμε τις εξετάσεις από το Ιασώ . Με έπιασαν τα κλάματα ... ενώ προετοίμαζα τον εαυτό μου μέρες γί´αυτο δεν άντεξα μόλις τα συζητήσαμε ... Μετά με εξέτασε τα είδαμε όλα φυσιολογικά σαν να μην έχει γίνει τίποτα . Εντοπίσαμε ωχρό σωματιο αλλά και να έχει γίνει κάτι μου είπε ειναι αδύνατον να το δει στον υπέρηχο τώρα . Με συμβουλεύεσε αν θέλω να κάνω χοριακή αλλά αυτός δεν το έκρινε απαραίτητο . Εγώ όμως επειδή δεν άντεχα έκανα και δεν βγήκε καλή . 0.1β’χοριακη ... όποτε πάμε για τον επόμενο μήνα . Αντε να δούμε τι γίνεται με την αναθεματισμένη ... αν και σήμερα είχα κάτι σποτ μικρές κουκιδιτσες μόλις μπηκα σπίτι ... :angry:

Δεν πειράζει βρε κορίτσι μου, ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι πιο τυχερός και να τα καταφέρεις! :) σημασία έχει να μαστε καλά και υγιείς, όλα θα γίνουν...

On 25/3/2019 at 1:45 ΠΜ, ΚατεριναΣκ είπε:

Ευχαριστω Καιτη μουυυυ... Ναι την πεμπτη κλεινει χρονο η μικρη μου!!! Ποτε περασε!!! Σαν χθες θυμαμαι που γεννησα!!! 

Κατερίνα μου πως έβαλες την υπογραφή κατω απο τη δημοσίευση,; εχω φτιαξει στο lily pie αλλα δεν ξέρω πώς να το βάλω εδώ στις δημοσιεύσεις μου

• Μου αρέσει 1

Lilypie Angel and Memorial tickers

Just now, Mummyofanangel είπε:

Αχ κοριτσι μου... Θα ερθει συντομα αυτο το πλασματακι θα δεις!!! Παμε γερα τον επομενο μηνα και θα τα καταφερεις!!!!

• Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D

Just now, Mummyofanangel είπε:

Να είσαι δυνατή και αισιόδοξη κορίτσι μου!!! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Κανε υπομονή όπου να'ναι θα έρθει και θα ξεκινήσεις νέες προσπάθειες! 

Διαφημίσεις

Just now, Kaity8 είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Αν θες να γίνεις μανούλα, για ποιο λογο να αφήσεις έτσι ένα 6μηνο; μπορείς να ζητήσεις ή και να "απαιτήσεις" να σου δώσει να κάνεις εξετάσεις. Έτσι είχα ζητήσει κι εγώ στις αρχές των προσπαθειών μου να κάνω προγεννητικο έλεγχο και μου είχε πει η μαία ότι δεν ει αι ανάγκη διότι αν μείνω έγκυος σε ενα-δυο μήνες θα τις κάνω. Και είπα όχι, θέλω να τις κάνω τώρα για να ξέρω που βρίσκομαι... Δεν ξέρω πώς λειτουργούν στο εξωτερικό αλλά Μήπως πρέπει να πιέσεις λίγο τη γιατρό σου; Σου εύχομαι καλή επιτυχία! Και να αργήσεις να δεις περίοδο!!!!! :wink:

Καλησπερααα καλως σας βρηκα!  Και γω αυτης της αποψης ειμαι, γιατι να περιμενω απλα επειδη ειμαι μικρη δν μπορω να το καταλαβω. Ο αντρας μου βεβαια ειναι της αποψης αφου το λενε οι γιατροι ας μην αγχωνομαστε. Πφφ θα κλεισω μαλλον ενα ραντεβου τον αλλο μηνα. Μακαρι να μην την δω συντομα χιχι εν τω μεταξυ ειμαι στη δουλεια και καθε λιγο παω τουαλετα να δω αν ηρθε η ατιμη αλλα τιποτα και ποναω λες κ εχει ηδη ερθει ενα πραγμα. Ας ερθει τουλαχιστον να παμε στν επομενο μηνα!

Φιλιααα

Just now, Pagor είπε:

Κοριτσακι μου καλο ...καλως ηρθες καταρχας στην παρεα μας...εγω θα σου πω οτι εδω ειμαστε απλα μια παρεα που οτι λεμε δεν συμαινει οτι υσχιει απλα η καθε μια απο την εμπειρια της...η αληθεια ειναι οτι εισαι μικρουλα....αν ειχε γινει λαθος στην εκτρωση θα το ειχαν βρει τοσα χρονια αρα αυτο το ξεχνας....η επαφες σου ηταν τελειες απλα θα μπορουσες να εχεις μια - δυο μερουλες ακομα αλλα οχι απαραιτητα ..εξαλου το σπερμα ζει αρκετες ωρες κ μερες...οι 10 μηνες ειναι ενα καλο ποσο για να αρχισεις να αναρωτιεσαι...αλλα...εισαι υγιης οπως λενε οι γιατροι σου..εισαι μικρουλα και δεν υπαρχει κανεεεεεεεεενας λογος για ανχος....σου ευχομαι γρηγορα με μια γεματη κοιλιτσα κ οσο αφορα τα παλια ξεχνατα..παρε αγκαλια τον αντρα σου κ περνα μαζι του τελεια γιατι συντομα θα εχεις αγκαλια ενα αλλο μικρουλη που θα σου τρωει οοοοολο τον χρονο κ πανε οι αγκαλιες οι αλλες...τα φιλια μου κ αισιοδοξια!!!!

Γεια σου καλη μου, χαιρομαι που ειμαι εδω και εχω καπου να μιλησω. Ειναι ομορφο που στηριζεται η μια την αλλη σε κατι τοσο σημαντικο. Με καθησυχασε το σχολιο σου κ σ ευχαριστω πολυ. Ελπιζω το τεστ σημερα να βγηκε ψευδος αρνητικο αν κ δυστολο ετσι;

μακαρι να χουμε ολες μωρακια στη κοιλιτσα πολυ συντομα!! <3

Just now, Kaity8 είπε:

Κατερίνα μου πως έβαλες την υπογραφή κατω απο τη δημοσίευση,; εχω φτιαξει στο lily pie αλλα δεν ξέρω πώς να το βάλω εδώ στις δημοσιεύσεις μου

Θα πατησεις προφιλ ρυθμισεις λογαριασμου και μετα θα πατησεις στο setting area και υπογραφη.. Και θα πατησεις επικολληση το λινκ εκει που εχεις στο lily pie

@Kaity8 πως πας με τα τεστ ωορρηξιας?? Εισαι τωρα στην 15η μερα??

@Kaity8

%20url%5D%20url%5D

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Θα πατησεις προφιλ ρυθμισεις λογαριασμου και μετα θα πατησεις στο setting area και υπογραφη.. Και θα πατησεις επικολληση το λινκ εκει που εχεις στο lily pie

@Kaity8 πως πας με τα τεστ ωορρηξιας?? Εισαι τωρα στην 15η μερα??

Ναι είμαι στη 15η! Είμαστε κοντά! Εσύ 14!!! Ακόμα δεν έχω κάνει ωορρηξία, είναι αρνητικά τα τεστ, ούτε υγρά έχω, μόνο πονάει η μέση μου πολύ, πιστεύω Π-Σ-Κ θα κάνω ωορρηξία.  Εσένα τι δείχνουν τα τεστ;

Just now, Kaity8 είπε:

Να είσαι δυνατή και αισιόδοξη κορίτσι μου!!! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Κανε υπομονή όπου να'ναι θα έρθει και θα ξεκινήσεις νέες προσπάθειες! 

Κοριτσακι μου γλυκο παμε για τον αλλον μηνα....να εισαι δυνατη γερη κ αισιοδοξη ολα θα τα καταφερουμε!!!

• Μου αρέσει 1

Just now, Kaity8 είπε:

Ναι είμαι στη 15η! Είμαστε κοντά! Εσύ 14!!! Ακόμα δεν έχω κάνει ωορρηξία, είναι αρνητικά τα τεστ, ούτε υγρά έχω, μόνο πονάει η μέση μου πολύ, πιστεύω Π-Σ-Κ θα κάνω ωορρηξία.  Εσένα τι δείχνουν τα τεστ;

Ωραιο τικερακιιι!!!!!:wink: εγω εχω κατι υγρα απο την 10η μερα που ξεκηνησα και τα τεστ.. Αλλα τιποτα ακομα... Ειναι λιγο πιο εντονη απλα απο τις αλλες μερες αλλα αρνητικο ακομα.. Καπου εκει πιστευω και εγω ΣΚ και αν γιατι με το κρυωμα θα με παει πισω πιστευω...

• Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα