Elma86

Ελπίζουμε να γίνουμε γονείς το 2019...

Recommended Posts

Just now, Kiki_kido είπε:

Γεια σας κοριτσια, εμείς δεν εχουμε επαφές εδώ και κανά μήνα γιατι τρέχουμε με διάφορα τον τελευταιο καιρό που μας αποσυντόνισαν από τις προσπάθειες και επρεπε να τα διαχειριστούμε γι αυτό δεν έγραφα. Δεν προλάβαινα! Από τη μία καλό μου έκανε γιατί έχω λίγο κουραστεί από να το κυνηγάω. Ελπίζω να εχασα κάποια καλά νεα γιατί δεν εχω διαβάσει τιποτα. Αν όχι, έρχονται σύντομα σε όλες μας, ας είμαστε αισιόδοξες. Σας χαιρετώ! 

Σε θυμαμαι απο παλιοτερα που σας διαβαζα, καποιο σιγουρο νεο νομιζω δεν υπαρχει. Ευχομαι ο,τι εχετε να το ξεπερασετε γρηγορα κ αν το επιθυμεις να ξαναμπεις στην παρεα!

• Μου αρέσει 1

Just now, Kiki_kido είπε:

Γεια σας κοριτσια, εμείς δεν εχουμε επαφές εδώ και κανά μήνα γιατι τρέχουμε με διάφορα τον τελευταιο καιρό που μας αποσυντόνισαν από τις προσπάθειες και επρεπε να τα διαχειριστούμε γι αυτό δεν έγραφα. Δεν προλάβαινα! Από τη μία καλό μου έκανε γιατί έχω λίγο κουραστεί από να το κυνηγάω. Ελπίζω να εχασα κάποια καλά νεα γιατί δεν εχω διαβάσει τιποτα. Αν όχι, έρχονται σύντομα σε όλες μας, ας είμαστε αισιόδοξες. Σας χαιρετώ! 

Έλα ρε κοριτσακι μου...που είσαι μας έλειψες...καλά είμαστε...μπααααα προς το παρόν δεν έχουμε αλλά ευχαριστα..  από την αρχή του προηγούμενου μήνα που ήρθαν μαζεμένα μετά έπεσε ησυχία....

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Κορίτσια μου είμαι πολύ λίγες μέρες στην παρέα σας και καλά καλά δεν έχω μάθει να απαντάω στην καθεμία κτλ.. Αυτό που ήθελα να σας πω διαβάζοντας τα όσα γράφεται είναι πως σας χαίρομαι και με συγκινεί ο τρόπος που νοιάζεται η μία για την άλλη και για όσα λέτε. Πότε δεν περίμενα μέσα από κάποιο φορούμ να μπορείς να βρεις αυτό που είδα εδώ και όμως να διαψευστηκα. Και εγώ πάντως αυτό που γράψατε για τις φίλες το νοιώθω.. Ενώ τις λατρεύω δεν θα μπορώ να είμαι απόλυτα ειλικρινής για τα άγχη μου γιατί αυτές ζουν ήδη το θαύμα τους. Αυτά ήθελα να σας πω... Χαίρομαι πολύ μου έχω γίνει μέλος σας❤️

• Μου αρέσει 4

Just now, Kangan said:

Κορίτσια μου είμαι πολύ λίγες μέρες στην παρέα σας και καλά καλά δεν έχω μάθει να απαντάω στην καθεμία κτλ.. Αυτό που ήθελα να σας πω διαβάζοντας τα όσα γράφεται είναι πως σας χαίρομαι και με συγκινεί ο τρόπος που νοιάζεται η μία για την άλλη και για όσα λέτε. Πότε δεν περίμενα μέσα από κάποιο φορούμ να μπορείς να βρεις αυτό που είδα εδώ και όμως να διαψευστηκα. Και εγώ πάντως αυτό που γράψατε για τις φίλες το νοιώθω.. Ενώ τις λατρεύω δεν θα μπορώ να είμαι απόλυτα ειλικρινής για τα άγχη μου γιατί αυτές ζουν ήδη το θαύμα τους. Αυτά ήθελα να σας πω... Χαίρομαι πολύ μου έχω γίνει μέλος σας❤️

@Kangan καλωσήρθες στην παρέα μας!!! όλες ζούμε πάνω κάτω τις ίδιες αγωνίες και ανησυχίες και νιώθουμε η μια την άλλη...είσαι καλοδεχούμενη στις συζητήσεις μας για να μοιραστείς οτι θέλεις μαζί μας! σου ευχομαι πραγματικά να γίνει σύντομα το θαύμα και όλα να πάνε καλά στη ζωη σου! :)

• Μου αρέσει 2

59 minutes ago, Moomin said:

@Pagor εσυ σε ποια μερα εισαι; νομιζω ειναι κ η efouko καπου τωρα.

Αχ αφηστε εμενα μου εχουν πει συγγενεις του αντρα μου το αμιμητο. Ε αφου δεν δουλευεις πολυ κατσε σπιτι να κανεις μωρο.! Ενταξει...ειναι τραγικοι. Τεσπα εμεις χαλιομαστε κ δν αξίζει. Τουλάχιστον να περναμε ομορφα. Εμενα με αγχωνουν κ τα εξοδα του μωρου αλλα ετσι δεν θα εκανα ποτε.

Περιμένουμε απο Σοφακι, Εφουκο νομιζω, Αννι κ απο μενα μαλλον τελευταια των Μοικανων αχαχα.

Και γω είμαι κορίτσια μου ναι..εγώ περιμένω Πέμπτη λογικά... Αλλά μπορεί να κάνω κανένα τεστ πιο νωρίς ... Δεν ξέρω ακόμα το σκέφτομαι

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Just now, Sofaki_88 είπε:

@Kangan καλωσήρθες στην παρέα μας!!! όλες ζούμε πάνω κάτω τις ίδιες αγωνίες και ανησυχίες και νιώθουμε η μια την άλλη...είσαι καλοδεχούμενη στις συζητήσεις μας για να μοιραστείς οτι θέλεις μαζί μας! σου ευχομαι πραγματικά να γίνει σύντομα το θαύμα και όλα να πάνε καλά στη ζωη σου! :)

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου.. Εύχομαι το ίδιο για όλες μας❤️ήταν και άλλα κορίτσια στην παρέα σας πριν από εμένα που κατάφεραν το πολυπόθητο? 

• Μου αρέσει 1

Just now, Kangan said:

Καλώς μας βρήκες ;-)

• Μου αρέσει 1

Just now, Kangan είπε:

Ναι γλυκούλα!! Είναι τελείως διαφορετικό να μιλάς σε άτομα που περνάνε ααακριβως το ίδιο με εσένα σε καταλαβαίνουν όσο τίποτα άλλο από το να το πεις σε κάποιον που απλά θα κάνει πως λυπάται!!! Αυτό που έχω παρατηρήσει γενικά είναι ότι το θέμα αποβολών είναι πολύ ταμπού και το κρύβουν όλες....! Όταν είχα τις 2 αποβολές μου το κατάλαβα καλά...ήταν παααρα πολλές αυτές που το είχαν περάσει αλλά δεν μιλούσαν πουθενά!! Καλά δεν το συζητώ για τις δήθεν φίλες που ανακαλύπτεις τι φίδια είχες δίπλα σου!! 

Just now, Kangan είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου.. Εύχομαι το ίδιο για όλες μας❤️ήταν και άλλα κορίτσια στην παρέα σας πριν από εμένα που κατάφεραν το πολυπόθητο? 

Καλέ φυσικά....τις διώχνουμε μια-μια...εγώ επειδή έχω μπει από τις πρώτες μέρες του Ιανουαρίου...θα σου πω ότι πέρα από 3 κορίτσια που μίλαγα τότε όλες οι άλλες είναι καινούργια στην παρέα μας ...μια μια φεύγει....άντε να έρθει η σειρά μας και να πάμε και εμείς σε άλλες συζητήσεις αγάπες μου...καλέ σκεφτητε μόνο ότι σε λίγο καιρό (δεν ξέρω πόσο αλλά σε λίγο θα είναι)θα λέμε για φουσκωμένες κοιλίτσες ..για μπιμπερο και πιπίλες... Έρχονται τα καλύτερα κορίτσια μου έρχονται και τα νοιώθω...

• Μου αρέσει 4

Just now, Kiki_kido said:

@Kiki_kido μου που είσαιι αγάπη μου!!! Όλα καλά;

Διαφημίσεις

Just now, Efouko είπε:

@Kiki_kido μου που είσαιι αγάπη μου!!! Όλα καλά;

Καλά κοπέλα μου χάθηκα γιατί είχαμε κάτι απρόοπτα και αναστατώθηκε λίγο το προγραμμα μας, αλλά δεν πειράζει, ηρέμησα που δεν είχα να περιμένω τίποτα έναν μήνα. Έτρεχα με αλλά ζητήματα. Μαλλον και ο επόμενος μήνας θα πάει στη νηστεία χαμένος αν υπολογίζω καλά τις γόνιμες αλλά οκ. Θα κανω διάλειμμα όσο χρειαστεί. Εσυ περιμενεις; Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις ευχάριστα νέα κι εσυ και όλες όσες το θελουμε!

• Μου αρέσει 1

Just now, Kiki_kido said:

Καλά κοπέλα μου χάθηκα γιατί είχαμε κάτι απρόοπτα και αναστατώθηκε λίγο το προγραμμα μας, αλλά δεν πειράζει, ηρέμησα που δεν είχα να περιμένω τίποτα έναν μήνα. Έτρεχα με αλλά ζητήματα. Μαλλον και ο επόμενος μήνας θα πάει στη νηστεία χαμένος αν υπολογίζω καλά τις γόνιμες αλλά οκ. Θα κανω διάλειμμα όσο χρειαστεί. Εσυ περιμενεις; Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις ευχάριστα νέα κι εσυ και όλες όσες το θελουμε!

Ελπίζω να είναι όλα καλά τώρα !!! Πάρε το χρόνο σου δε πειράζει δεν έχουμε την ίδια ψυχική δύναμη κάθε μήνα !! Χρειάζεται και το διάλειμμα !! Σ' ευχαριστώ καλή μου το ξέρω ότι το λες απ' τη καρδιά σου!! Θα δείξει αυτή την εβδομάδα !!

Just now, Moomin είπε:

Αρα ειμαστε σίγουρα 4 μεχρι τελος του μηνα! Για να δουμε ποσα μπεμπε....1,2,3 μηπως 4; χαχα

@Pagor εσυ για ποτε εισαι;

Εγώ δεν είμαι σας έχω πει...μην με υπολογίζεται...το σταματήσαμε το εντατικό ...εγώ ήθελα λίγο να το χαλαρώσω...επαφές είχαμε αρκετές βέβαια....για σας μπαίνω...να βλέπω τα ευχαριστα κ να χαίρομαι...εμείς Σεπτεμβρίο πάμε για την σπερματηγχυση και ήθελα λίγο να το αφήσω μέχρι τότε πιο ήρεμο και χαλαρό ..άρα είπα δεν θα μετρήσω άλλο μέρες ξανά.....ούτε θα κοιτάξω...και το έχω τήρηση μέχρι τώρα ...

• Μου αρέσει 1

Just now, Pagor said:

Εγώ δεν είμαι σας έχω πει...μην με υπολογίζεται...το σταματήσαμε το εντατικό ...εγώ ήθελα λίγο να το χαλαρώσω...επαφές είχαμε αρκετές βέβαια....για σας μπαίνω...να βλέπω τα ευχαριστα κ να χαίρομαι...εμείς Σεπτεμβρίο πάμε για την σπερματηγχυση και ήθελα λίγο να το αφήσω μέχρι τότε πιο ήρεμο και χαλαρό ..άρα είπα δεν θα μετρήσω άλλο μέρες ξανά.....ούτε θα κοιτάξω...και το έχω τήρηση μέχρι τώρα ...

Καλά κάνεις.. χρειάζεται και το διάλειμμα όπως είπα και στη Κική. Το χειμώνα που μετρούσαμε μόνο μέρες κόντεψαμε να σαλεψουμε. Και μεις άμα δε κάτσει και αυτό το μήνα θα ξεκινήσουμε με σπερματέγχυση.. 

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα