Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Δεύτερο παιδί πάλι με εξωσωματικη


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Καντι είπε:

Τι κανεις κοριτσάκι;

 Θεωρω οτι οφείλεις στο εμβρυακι σου να το βάλεις,  θα κανεις οτι καλύτερο μπορείς απο ξεκούραση και αν ειναι να πιασει, θα πιασει!

Γεια σου Κάντι μου!!καλά είμαι!εδώ στο τρέξιμο!!θα το βάλω σίγουρα το παγωτινακι μου απλά επειδή είναι οι τελευταίες μου ελπίδες για άλλο παιδάκι θέλω να το κάνω όσο πιο σωστά μπορώ!μέχρι που σκέφτηκα να μην πάρω άδεια κ να ερθω από τη δεύτερη μέρα γραφείο.σιγα εδώ κάθομαι σε μια καρέκλα αραχτη.σπιτι σίγουρα θα αναγκαστώ να κάνω πιο πολλές δουλειές...εσύ κορίτσι μου πως είσαι?τι κάνεις?


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, butterfly1986 είπε:

Γεια σου Κάντι μου!!καλά είμαι!εδώ στο τρέξιμο!!θα το βάλω σίγουρα το παγωτινακι μου απλά επειδή είναι οι τελευταίες μου ελπίδες για άλλο παιδάκι θέλω να το κάνω όσο πιο σωστά μπορώ!μέχρι που σκέφτηκα να μην πάρω άδεια κ να ερθω από τη δεύτερη μέρα γραφείο.σιγα εδώ κάθομαι σε μια καρέκλα αραχτη.σπιτι σίγουρα θα αναγκαστώ να κάνω πιο πολλές δουλειές...εσύ κορίτσι μου πως είσαι?τι κάνεις?

Στον αγώνα και στην προσοαθεια ακομα....

 Να κανεις οτι σε κανει να εισαι πιο ξεκούραστη!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...