Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Πωλούνται έπιπλα παιδικού δωματίου


Recommended Posts

Πωλείται σετ επίπλων παιδικού δωματίου που περιλαμβάνει τα εξής:

1. bebejou σιφινιέρα – συρταριέρα με ένα μεγάλο συρτάρι και δυο ντουλάπια, από μασίφ ξύλο, λευκού χρώματος, διαστάσεων 109(Μ) x 53(Π) x 92(Υ) εκ. Ευρύχωρη, σε άριστη κατάσταση, με αφαιρούμενο πλαίσιο για αλλαξιέρα, κατάλληλη για παιδικό ή/και βρεφικό δωμάτιο. Τιμή 190

2. ΙΚΕΑ κρεβάτι παιδικό ξύλινο λευκού χρώματος με στρώμα Media Strom 5ετίας, διαστάσεων 160(Μ) x 70(Π) εκ. σε εξαιρετική κατάσταση. Τιμή κρεβατιού και στρώματος 100

3. bebejou κρεβάτι παιδικό ξύλινο λευκού χρώματος με στρώμα διαστάσεων 140(Μ) x 70(Π) εκ. σε εξαιρετική κατάσταση. Είναι μετατροπή από πρώην κούνια. Τιμή κρεβατιού και στρώματος 100

4. ΙΚΕΑ ξύλινο γραφείο και τροχήλατη καρέκλα (σκληρό πλαστικό, μεταβλητό ύψος) λευκού χρώματος αμφότερα, σε εξαιρετική κατάσταση. Διαστάσεις γραφείου 73(Μ) x 75(Π)  x50(Υ) εκ.. Περιλαμβάνει ένα οριζόντιο συρτάρι. Τιμή σετ 50

Πωλούνται και ως σετ (1, 2 ή 3 και 4) με τιμή 300 € + 20€ εφόσον επιλέξετε παράδοση στη διεύθυνση κατοικίας σας σε απόσταση μέχρι 30 χλμ από την Αγία Παρασκευή.

Πληροφορίες μέσω του forum και στη διεύθυνση efh.lymperopoulou@gmail.com

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...