Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Γεια κορίτσια ..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , riaki25 είπε:

 Πάντως πράγματικα δεν μπορώ να αγγίζω το στήθος μου από τον πόνο.. Με πονάει πάρα πολύ :sad:

@riaki25 μακάρι κοριτσάκι μου!!! Στο εύχομαι!!! Πάντως είναι καλό σημάδι Ειδικά αν δεν είχες τέτοιο πρήξιμο ξανά

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Elfer είπε:

@riaki25 μακάρι κοριτσάκι μου!!! Στο εύχομαι!!! Πάντως είναι καλό σημάδι Ειδικά αν δεν είχες τέτοιο πρήξιμο ξανά

Δεν είχα ποτέ τέτοιο πρήξιμο.. Πολύ ευαισθησία ξαφνικά.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Elfer είπε:

Νοιώθω αισιοδοξία,αλλά θέλω να είμαστε προσγειωμένες... !!! :cool::wub::ph34r:

Και σήμερα 8 μέρες μέχρι να μου έρθει. Έχει τεστ στα φαρμακεία που λένε μέχρι κ 6 μέρες πριν την καθυστερημένη αλλά δεν τα πολύ πιστεύω.. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2018 at 5:50 ΜΜ, riaki25 είπε:

Και σήμερα 8 μέρες μέχρι να μου έρθει. Έχει τεστ στα φαρμακεία που λένε μέχρι κ 6 μέρες πριν την καθυστερημένη αλλά δεν τα πολύ πιστεύω.. 

Ωορρηξία πότε είχες ξέρεις;; Αν έχουν περάσει 12 μέρες που κάπου εκεί πρέπει να είσαι λογικά μπορείς να κανείς μια χοριακη. Στήθος ακόμα τούμπανο; Έχει μαυρίσει καθόλου η αλως σου;

Link to comment
Share on other sites

Το στήθος με πονάει το ίδιο άσε που έχω παρατηρήσει ότι φαίνονται οι φλέβες πιο πολύ  ..Πολλές λένε ότι το διαισθάνονται ότι είναι έγκυες.. Εγώ πάντως όχι . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riaki25 είπε:

Το στήθος με πονάει το ίδιο άσε που έχω παρατηρήσει ότι φαίνονται οι φλέβες πιο πολύ  ..Πολλές λένε ότι το διαισθάνονται ότι είναι έγκυες.. Εγώ πάντως όχι . 

@riaki25  παρατηρησε και την κοιλια σου σε καποιες γινεται μια σκουρα γραμμη που αρχιζει απο το στερνο και καταληγει στον αφαλο σε μενα τουλαχιστον ετσι ητανε εγω διαισθανομουν 15 μερες πιο πριν οτι ημουν εγκυος


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, giotitsa είπε:

@riaki25  παρατηρησε και την κοιλια σου σε καποιες γινεται μια σκουρα γραμμη που αρχιζει απο το στερνο και καταληγει στον αφαλο σε μενα τουλαχιστον ετσι ητανε εγω διαισθανομουν 15 μερες πιο πριν οτι ημουν εγκυος

Απο την αρχή είχες κάνει γραμμουλα;;; Εγώ πρέπει να έκανα κοντά στον 7ο.. Κάπου εκεί.. 

@riaki25 το στήθος νομίζω είναι οδηγός,ειδικά αν σου εχει τύχει πάλι και ξέρεις το έχεις σιγουρακι.

Πλησιάζει η μερα,υπομονή..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Elfer είπε:

Απο την αρχή είχες κάνει γραμμουλα;;; Εγώ πρέπει να έκανα κοντά στον 7ο.. Κάπου εκεί.. 

@riaki25 το στήθος νομίζω είναι οδηγός,ειδικά αν σου εχει τύχει πάλι και ξέρεις το έχεις σιγουρακι.

Πλησιάζει η μερα,υπομονή..

@Elfer λιγες μερες πριν την καθυστερηση αν και εγω ημουν σιγουρη οτι ημουν εγκυος


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

@Elfer λιγες μερες πριν την καθυστερηση αν και εγω ημουν σιγουρη οτι ημουν εγκυος

Και εγώ ήμουν σίγουρη. Ένοιωθα διαφορετικά και επιπλέον νύσταζα συνέχεια συν το στήθος που ήταν τούμπανο.. Δεν είχα ξανακούσει τόσο νωρίς για τη γραμμή και μου εκανε εντύπωση (!)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elfer είπε:

Και εγώ ήμουν σίγουρη. Ένοιωθα διαφορετικά και επιπλέον νύσταζα συνέχεια συν το στήθος που ήταν τούμπανο.. Δεν είχα ξανακούσει τόσο νωρίς για τη γραμμή και μου εκανε εντύπωση (!)

@Elfer ειμαι σπανια περιπτωση εγω χαχαχχαχαχ τι να πεις το στηθος μου ητανε τουμπανο οπως το λες και ειχα και καουρες παρα πολυ 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...