Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γεια κορίτσια ..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, riaki25 είπε:

Καλησπέρα.  κανένα νέο τώρα είμαι στις 4 μέρες να μου έρθει. Λέω σουκου να κανω κανένα τεστ. Εσύ τι λες.?

Είδα τις ημερομηνίες γι'αυτό σου έστειλα. Κοίτα αν δεν ειχες τόσο πρησμένο στήθος θα σου έλεγα να μην κάνεις τπτ και να περιμένεις να περάσουν οι μέρες. Αν εξακολουθείς όμως και είσαι το ίδιο στο στήθος και έχεις πχ ατονία αυτές τις μέρες μπορείς να κανείς ένα,λογικά θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 50 λεπτά , riaki25 είπε:

 Όχι .. Τώρα μόνο στις διακοπές με είπε να τα πάρω.. Εντομεταξυ τον ρώτησα κ με είπε κ να είμαι έγκυος δεν θα πάθει τίποτα το έμβρυο..

Καλά μπορεί κ να μη χρειαστεί κιόλας.. Κάνε ένα τεστ. Η χοριακη επειδή είναι πιο ευαίσθητη αρχίζει και ανεβαίνει 8 μέρες πριν την αναμενόμενη αλλά δεν είναι και απόλυτο εξαρτάται απο το πότε έγινε γ ωορρηξία. Βέβαια εγω τα τεστ δεν τα εμπιστεύομαι και πολύ πριν την καθυστέρηση αλλά δεν χάνεις τπτ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , riaki25 είπε:

Καλημέρα. Δεν έχω κάνει χοριακη έκανα δύο τεστ κ βγήκαν θετικά.. Κ μάλιστα έκανα κ σήμερα κ βγήκε πάλι θετικό.. 

Riaki κανε μια χοριακη σήμερα και άλλη μια σε 48 ωρες για να δεις πως διπλασιάζεται. Πότε θα πας γιατρό;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...