Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 41 λεπτά , Angelmummy είπε:

Εντάξει έχω ερωτευθεί!!!! Απλά δεν Υπάρχει !!!! Τον μυρίζω και δεν το πιστεύω!!!! Ξέρετε τι εκανα όταν μου γέλασε ε???? Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα που ένιωσα εκείνη την στιγμή!Δεν υπάρχουν λόγια για να το περιγράψω!!!

Του μιλάω και ψάχνει να με βρει!!! Απίστευτο???? Έχω φτάσει σε σημείο να φοβάμαι να χαρώ!!!

Από την άλλη πάλι είναι λες και ήταν όνειρο όλο αυτό! Τα έχουμε ξεχάσει!!! Χθες πήγαμε στην Μενν της Αλεξανδρούπολης ,είχα να πάω δύο μήνες! Τι συναισθήματα μου βγήκαν..... Πω πωω....έπρεπε να με δείτε εκείνη την ώρα! Και μόνο που μύριζα την μυρωδιά της μονάδας μου ερχόταν κατευθείαν το άγχος!!! Εκείνος ο κόμπος στο λαιμό!!! Ήθελα να πάω σε όλους τους γονείς και να τους δώσω κουράγιο!!!!!

Μόλις οι γιατροί είδαν τον Άγγελο έπεσαν όλοι επάνω του !!! Είχαν να τον δουν 2 μήνες,και μόλις τους είδε Γέλασε!!!!! Ναι ναι ναι !!! Ο μικρός καταλαβαίνει τα πάντα νομίζω!!!! Παρόλαυτα δεν εξετάστηκε κλείσαμε ραντεβού για 2 του μηνός.

Κατά τα άλλα ο μικρός είναι πολύ ανήσυχος στον ύπνο του στο σπίτι! Με τους ήχους δεν ξυπνάει αλλά όταν παω να τον αγγίξω τρελαίνεται!!!! Σηκώνεται κατευθείαν!!! Και φαντάζεστε γιατί έτσι ??? Γιατί μέσα στην μονάδα μόνο για να τον τρυπήσουν τον σήκωναν η για να τον εξετάσουν!!! 

Με το γαλατάκι πάμε καλά,σιγά σιγά συνηθίζει το σπίτι και ξεκινάει να τρώει περισσότερο,γιατί όταν ήρθαμε ξαφνικά εκεί που έπινε 80ml εδώ στο σπίτι έπινε 30ml και ευτυχώς αρχίζει να ανεβάζει!!!

Πόσο ευτυχισμένη είμαι δεν μπορείτε να φανταστείτε!!!! Τον χαζεύω την ώρα που κοιμάται!!!!έχω βρει δύο τρία πράγματα που του αρέσουν και νιώθω ακόμα πιο όμορφα που ανακαλύπτω και τι του αρέσει! Για παράδειγμα του αρέσει πολύ όταν βάζω νανουρίσματα από το κινητό! Χαλαρώνει και κοιμάται πολύ εύκολα!

Σήμερα πήγαμε και για φυσιοθεραπειες,καλά τα πήγαινε στην αρχή αλλά μετά ζοριστηκε ,άρχισε να κλαίει και έκανε εμετό μέχρι και από την μύτη! Στεναχωρέθηκα πάρα πολύ!!!! Όμως σιγά σιγά θα μάθει γιατί για το καλό του γίνεται! 

Να μου στέλνετε όποτε θέλετε ! Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα!!!!

 

Δωσ του λιγο χρονο ειναι νωρις ακομη θα τα ξεχασει κι αυτος.Πριν να τον αγγιξεις να του μιλας απαλα και μετα να τον χαιδευεις ,να  ξερει οτι εισαι εσυ.Και στις φυσιοθεραπειες θα συνηθισει και δεν θα ζοριζεται τοσο,ειναι πολυ βρεφακι ακομα το μικρουλι αλλα ναι τα καταλαβαινει ολα ο πανεξυπνος Αγγελακος μας.Αχ γλυκεια μανουλα φυσικα και στενοχωριεσαι οταν κλαιει,τα παιδακια μας ειναι η ψυχουλα μας...

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Εντάξει έχω ερωτευθεί!!!! Απλά δεν Υπάρχει !!!! Τον μυρίζω και δεν το πιστεύω!!!! Ξέρετε τι εκανα όταν μου γέλασε ε???? Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα που ένιωσα εκείνη την στιγμή!Δεν υπάρχουν λόγια για να το περιγράψω!!!

Του μιλάω και ψάχνει να με βρει!!! Απίστευτο???? Έχω φτάσει σε σημείο να φοβάμαι να χαρώ!!!

Από την άλλη πάλι είναι λες και ήταν όνειρο όλο αυτό! Τα έχουμε ξεχάσει!!! Χθες πήγαμε στην Μενν της Αλεξανδρούπολης ,είχα να πάω δύο μήνες! Τι συναισθήματα μου βγήκαν..... Πω πωω....έπρεπε να με δείτε εκείνη την ώρα! Και μόνο που μύριζα την μυρωδιά της μονάδας μου ερχόταν κατευθείαν το άγχος!!! Εκείνος ο κόμπος στο λαιμό!!! Ήθελα να πάω σε όλους τους γονείς και να τους δώσω κουράγιο!!!!!

Μόλις οι γιατροί είδαν τον Άγγελο έπεσαν όλοι επάνω του !!! Είχαν να τον δουν 2 μήνες,και μόλις τους είδε Γέλασε!!!!! Ναι ναι ναι !!! Ο μικρός καταλαβαίνει τα πάντα νομίζω!!!! Παρόλαυτα δεν εξετάστηκε κλείσαμε ραντεβού για 2 του μηνός.

Κατά τα άλλα ο μικρός είναι πολύ ανήσυχος στον ύπνο του στο σπίτι! Με τους ήχους δεν ξυπνάει αλλά όταν παω να τον αγγίξω τρελαίνεται!!!! Σηκώνεται κατευθείαν!!! Και φαντάζεστε γιατί έτσι ??? Γιατί μέσα στην μονάδα μόνο για να τον τρυπήσουν τον σήκωναν η για να τον εξετάσουν!!! 

Με το γαλατάκι πάμε καλά,σιγά σιγά συνηθίζει το σπίτι και ξεκινάει να τρώει περισσότερο,γιατί όταν ήρθαμε ξαφνικά εκεί που έπινε 80ml εδώ στο σπίτι έπινε 30ml και ευτυχώς αρχίζει να ανεβάζει!!!

Πόσο ευτυχισμένη είμαι δεν μπορείτε να φανταστείτε!!!! Τον χαζεύω την ώρα που κοιμάται!!!!έχω βρει δύο τρία πράγματα που του αρέσουν και νιώθω ακόμα πιο όμορφα που ανακαλύπτω και τι του αρέσει! Για παράδειγμα του αρέσει πολύ όταν βάζω νανουρίσματα από το κινητό! Χαλαρώνει και κοιμάται πολύ εύκολα!

Σήμερα πήγαμε και για φυσιοθεραπειες,καλά τα πήγαινε στην αρχή αλλά μετά ζοριστηκε ,άρχισε να κλαίει και έκανε εμετό μέχρι και από την μύτη! Στεναχωρέθηκα πάρα πολύ!!!! Όμως σιγά σιγά θα μάθει γιατί για το καλό του γίνεται! 

Να μου στέλνετε όποτε θέλετε ! Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα!!!!

 

κοριτσι μου γλυκο! ηρωιδα μανα! δεν σου εχω γραψει εδω και καιρο αλλα σε παρακολουθω! ποσο χαρηκα δεν φανταζεσαι!!!! ΠΟΣΟ!!!! το ελεγα στον αντρα μου οταν το διαβασα του φωναζα μες το σπιτι "ο αγγελος πηγε σπιτι με την μαμα του"!!!! να σε εχει ο θεος καλα κοριτσι μου να σε εχει καλα και να σε φυλαει και εσενα και το παιδακι σου! το θαυματακι σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Εντάξει έχω ερωτευθεί!!!! Απλά δεν Υπάρχει !!!! Τον μυρίζω και δεν το πιστεύω!!!! Ξέρετε τι εκανα όταν μου γέλασε ε???? Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα που ένιωσα εκείνη την στιγμή!Δεν υπάρχουν λόγια για να το περιγράψω!!!

Του μιλάω και ψάχνει να με βρει!!! Απίστευτο???? Έχω φτάσει σε σημείο να φοβάμαι να χαρώ!!!

Από την άλλη πάλι είναι λες και ήταν όνειρο όλο αυτό! Τα έχουμε ξεχάσει!!! Χθες πήγαμε στην Μενν της Αλεξανδρούπολης ,είχα να πάω δύο μήνες! Τι συναισθήματα μου βγήκαν..... Πω πωω....έπρεπε να με δείτε εκείνη την ώρα! Και μόνο που μύριζα την μυρωδιά της μονάδας μου ερχόταν κατευθείαν το άγχος!!! Εκείνος ο κόμπος στο λαιμό!!! Ήθελα να πάω σε όλους τους γονείς και να τους δώσω κουράγιο!!!!!

Μόλις οι γιατροί είδαν τον Άγγελο έπεσαν όλοι επάνω του !!! Είχαν να τον δουν 2 μήνες,και μόλις τους είδε Γέλασε!!!!! Ναι ναι ναι !!! Ο μικρός καταλαβαίνει τα πάντα νομίζω!!!! Παρόλαυτα δεν εξετάστηκε κλείσαμε ραντεβού για 2 του μηνός.

Κατά τα άλλα ο μικρός είναι πολύ ανήσυχος στον ύπνο του στο σπίτι! Με τους ήχους δεν ξυπνάει αλλά όταν παω να τον αγγίξω τρελαίνεται!!!! Σηκώνεται κατευθείαν!!! Και φαντάζεστε γιατί έτσι ??? Γιατί μέσα στην μονάδα μόνο για να τον τρυπήσουν τον σήκωναν η για να τον εξετάσουν!!! 

Με το γαλατάκι πάμε καλά,σιγά σιγά συνηθίζει το σπίτι και ξεκινάει να τρώει περισσότερο,γιατί όταν ήρθαμε ξαφνικά εκεί που έπινε 80ml εδώ στο σπίτι έπινε 30ml και ευτυχώς αρχίζει να ανεβάζει!!!

Πόσο ευτυχισμένη είμαι δεν μπορείτε να φανταστείτε!!!! Τον χαζεύω την ώρα που κοιμάται!!!!έχω βρει δύο τρία πράγματα που του αρέσουν και νιώθω ακόμα πιο όμορφα που ανακαλύπτω και τι του αρέσει! Για παράδειγμα του αρέσει πολύ όταν βάζω νανουρίσματα από το κινητό! Χαλαρώνει και κοιμάται πολύ εύκολα!

Σήμερα πήγαμε και για φυσιοθεραπειες,καλά τα πήγαινε στην αρχή αλλά μετά ζοριστηκε ,άρχισε να κλαίει και έκανε εμετό μέχρι και από την μύτη! Στεναχωρέθηκα πάρα πολύ!!!! Όμως σιγά σιγά θα μάθει γιατί για το καλό του γίνεται! 

Να μου στέλνετε όποτε θέλετε ! Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα!!!!

 

Έφτασες στην κορυφή κορίτσι μας.Αξιξε τον κόπο και σίγουρα δεν ήταν κάτι εύκολο όμως αυτό που κέρδισες από αυτό τον αγώνα είναι κάτι πολύτιμο και ανεκτίμητο.Η αγάπη σου για κείνο θα ναι το μόνο βάλσαμο για όσα πέρασε αυτή και μόνο θα καταπραΰνει τις πληγουλες του μέσα από εσένα πήρε δύναμη και τα κατάφερε. Όλα θέλουν τον χρόνο τους και σίγουρα με τέτοια μανούλα δίπλα του και τετοια δύναμη ψυχής που έχει αυτό το πλασματάκι καθε εμπόδιο θα μοιάζει δρομος ευκολοδιαβατος.Φιλακια πολλά στον υπέροχο μαχητή μας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα χαρηκα παρα πολυ!! Διαβαζα τα νεα σου και εκλαιγα απο χαρα και συγκινηση!!! Μπραβο σου!! Μπραβο σου μπραβο σου!!! Παλεψατε και νικησατε!!! Να χαρεις την σπιτι σας ηρεμια τωρα!!! Τις ευχες μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!! Μπαίνω συχνά και διαβάζω νέα σας!!!!

Από τα πρώτα μνμ έκλαιγα στην πορεία νευρίασα με τον άντρα σου και με εσένα!!!!αργότερα κατάλαβα ότι είχες πιεστεί πολύ.ηταν και η επιλοχειος που σου χτυπούσε την πόρτα.

Όμως φάνηκες δυνατή. Και έκανες αυτό που έλεγε η καρδιά σου.και βγήκες σωστή!!! Έχεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου.!!!

Μετά από την τόση ταλαιπωρία με μια αγκαλιά σου ξεχνάει τα πάντα!!!είσαστε ο ένας για τον άλλον...

Κλαίω από χαρά!!!!! Δεν έχω λόγια!!!

Το μόνο που θέλω να πάρεις αγκαλίτσα τον αγγελακο και να τον λιώσεις στα φιλιά!!!

Εγώ θα μπορέσω να βάλω χρήματα όταν πληρωθώ αρχές του μήνα!!!

Έστων και 2 ευρω από την καθεμία μας είναι μεγάλη βοήθεια για εσενα

 

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είχα αρκετό καιρό να  μπω και έμεινα πολύ πίσω στις εξελείξεις! Πήγατε σπίτι τι μεγάλη χαρά! Όλα καλά να πάνε απο δω και πέρα! Μην πάψεις ποτέ να πιστεύεις σε αυτό το υπέροχο πλάσμα! 


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας βρε κορίτσια!!! Έχουμε να τα πούμε πολλές μέρες....Οι μέρες και οι ώρες μας περνάνε πολύ γρήγορα με τον Άγγελο.... πότε γελάμε πότε έχουμε αγωνία πότε τρελαινόμαστε....Όταν κοιμάται είναι πολύ όμορφος...ξεκινήσαμε φυσιοθεραπειες και η φυσιοθεραπευτρια είπε ότι είμαστε ένα μήνα πίσω πφφφφ με αγχωσε αρκετά αυτό...και μετά από δύο μέρες έφερα παιδίατρο στο σπίτι για να μας δει και μου είπε ότι βλέπει μια σπαστικότητα στο παιδί εγώ τρελάθηκα στεναχωρέθηκα πάρα πολύ το σκεφτόμουν όλη τη νύχτα την άλλη μέρα πήγαμε για φυσιοθεραπεια και λέω στην γιατρό το τι μου είπε ο παιδίατρος και μου λέει η γιατρός Χαίρω πολύ πεστου!!! Αργότερα με καθησύχασε λέγοντας μου ότι η σπαστικότητα και η υπερτονια είναι επί της ουσίας το ίδιο πράγμα και μου είπε ότι η λίγη υπερτονια φεύγει και πως εμείς έχουμε λίγη αλλά θέλει πολύ δουλειά γιατί είμαστε πολύ πισω!!! Βέβαια όλα αυτά δεν μου τα είπε με σιγουρια! Γιατί λέει θα δούμε αναλόγως τι θα μας δώσει το μωρό...

Την Παρασκευή έχουμε το πρώτο follow up μας....Αχ να δούμε τι θα ακούσουμε και κει! Τρέμει η καρδιά μου! Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά!!!Μακάρι να πάνε όλα καλα....

Κορίτσια μου θέλω κάποια στιγμή να γράψω εδώ μέσα την ιστορία μου ολοκληρωμένη για τα κορίτσια που έχουν απειλούμενη κύηση η που έχουν γεννήσει πρόωρα για να παίρνουν δύναμη....Έχω αποφασίσει ότι κάποια στιγμή θα σβήσω αυτό το ποστ γιατί μου φέρνει και δύσκολες καταστάσεις στη μνήμη μου που με πονάνε και θέλω να τα ξεχάσω όλα τα κακα...Φυσικά θα βγάλω φωτογραφίες πολλά από τα ενθαρρυντικά σχόλια σας για να τα δείχνω στον Άγγελο όταν θα μεγαλώσει!!! Θα του δείχνω τι κατάφερε! Και όχι μόνο στον Άγγελο! Θα τα δείχνω σε πολλούς ανθρώπους!!!! 

Να ξέρετε ότι σε κάθε εκκλησία που περνάω είστε όλες στην προσευχή μου και στον σταυρό μου!!! Φιλιά πολλά!!!

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Γεια σας βρε κορίτσια!!! Έχουμε να τα πούμε πολλές μέρες....Οι μέρες και οι ώρες μας περνάνε πολύ γρήγορα με τον Άγγελο.... πότε γελάμε πότε έχουμε αγωνία πότε τρελαινόμαστε....Όταν κοιμάται είναι πολύ όμορφος...ξεκινήσαμε φυσιοθεραπειες και η φυσιοθεραπευτρια είπε ότι είμαστε ένα μήνα πίσω πφφφφ με αγχωσε αρκετά αυτό...και μετά από δύο μέρες έφερα παιδίατρο στο σπίτι για να μας δει και μου είπε ότι βλέπει μια σπαστικότητα στο παιδί εγώ τρελάθηκα στεναχωρέθηκα πάρα πολύ το σκεφτόμουν όλη τη νύχτα την άλλη μέρα πήγαμε για φυσιοθεραπεια και λέω στην γιατρό το τι μου είπε ο παιδίατρος και μου λέει η γιατρός Χαίρω πολύ πεστου!!! Αργότερα με καθησύχασε λέγοντας μου ότι η σπαστικότητα και η υπερτονια είναι επί της ουσίας το ίδιο πράγμα και μου είπε ότι η λίγη υπερτονια φεύγει και πως εμείς έχουμε λίγη αλλά θέλει πολύ δουλειά γιατί είμαστε πολύ πισω!!! Βέβαια όλα αυτά δεν μου τα είπε με σιγουρια! Γιατί λέει θα δούμε αναλόγως τι θα μας δώσει το μωρό...

Την Παρασκευή έχουμε το πρώτο follow up μας....Αχ να δούμε τι θα ακούσουμε και κει! Τρέμει η καρδιά μου! Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά!!!Μακάρι να πάνε όλα καλα....

Κορίτσια μου θέλω κάποια στιγμή να γράψω εδώ μέσα την ιστορία μου ολοκληρωμένη για τα κορίτσια που έχουν απειλούμενη κύηση η που έχουν γεννήσει πρόωρα για να παίρνουν δύναμη....Έχω αποφασίσει ότι κάποια στιγμή θα σβήσω αυτό το ποστ γιατί μου φέρνει και δύσκολες καταστάσεις στη μνήμη μου που με πονάνε και θέλω να τα ξεχάσω όλα τα κακα...Φυσικά θα βγάλω φωτογραφίες πολλά από τα ενθαρρυντικά σχόλια σας για να τα δείχνω στον Άγγελο όταν θα μεγαλώσει!!! Θα του δείχνω τι κατάφερε! Και όχι μόνο στον Άγγελο! Θα τα δείχνω σε πολλούς ανθρώπους!!!! 

Να ξέρετε ότι σε κάθε εκκλησία που περνάω είστε όλες στην προσευχή μου και στον σταυρό μου!!! Φιλιά πολλά!!!

Διαβαζω ανελλιπώς την ιστορία σου και ειμαι τοσο τοσο τοσο πολυ χαρούμενη που τελικα τα καταφερε ο Αγγελακος σου!!! Ειναι μαχητης απο τους λίγους!!! Και εσυ αξια μανα που παντα τν στηριζεις!!! 

Μικρες ή μεγαλες δυσκολιες σίγουρα θα βρεθουν στο δρόμο σας, λογω της προωροτητας, αλλα πιστεύω ολα θα τα ξεπερασετε, αφου ξεπερασατε το πιο σημαντικό!!! Την απειλη της ιδιας του της ζωης!!!! 

Οσον αφορά το ποστ, εγω θα σου πρότεινα να μην το σβησεις!!! Σίγουρα θα βρεθουν στο μέλλον κορίτσια που θα αντιμετωπισουν καταστασεις αναλογες της δικιας σου και πιστευω θα παρουν θαρρος απο την τοσο καλη σας εκβαση!!!! Βεβαια η τελικη αποφαση ειναι η δικη σου!!! 

Σε φιλώ γλυκά και αναμενω νεα σας!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Γεια σας βρε κορίτσια!!! Έχουμε να τα πούμε πολλές μέρες....Οι μέρες και οι ώρες μας περνάνε πολύ γρήγορα με τον Άγγελο.... πότε γελάμε πότε έχουμε αγωνία πότε τρελαινόμαστε....Όταν κοιμάται είναι πολύ όμορφος...ξεκινήσαμε φυσιοθεραπειες και η φυσιοθεραπευτρια είπε ότι είμαστε ένα μήνα πίσω πφφφφ με αγχωσε αρκετά αυτό...και μετά από δύο μέρες έφερα παιδίατρο στο σπίτι για να μας δει και μου είπε ότι βλέπει μια σπαστικότητα στο παιδί εγώ τρελάθηκα στεναχωρέθηκα πάρα πολύ το σκεφτόμουν όλη τη νύχτα την άλλη μέρα πήγαμε για φυσιοθεραπεια και λέω στην γιατρό το τι μου είπε ο παιδίατρος και μου λέει η γιατρός Χαίρω πολύ πεστου!!! Αργότερα με καθησύχασε λέγοντας μου ότι η σπαστικότητα και η υπερτονια είναι επί της ουσίας το ίδιο πράγμα και μου είπε ότι η λίγη υπερτονια φεύγει και πως εμείς έχουμε λίγη αλλά θέλει πολύ δουλειά γιατί είμαστε πολύ πισω!!! Βέβαια όλα αυτά δεν μου τα είπε με σιγουρια! Γιατί λέει θα δούμε αναλόγως τι θα μας δώσει το μωρό...

Την Παρασκευή έχουμε το πρώτο follow up μας....Αχ να δούμε τι θα ακούσουμε και κει! Τρέμει η καρδιά μου! Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά!!!Μακάρι να πάνε όλα καλα....

Κορίτσια μου θέλω κάποια στιγμή να γράψω εδώ μέσα την ιστορία μου ολοκληρωμένη για τα κορίτσια που έχουν απειλούμενη κύηση η που έχουν γεννήσει πρόωρα για να παίρνουν δύναμη....Έχω αποφασίσει ότι κάποια στιγμή θα σβήσω αυτό το ποστ γιατί μου φέρνει και δύσκολες καταστάσεις στη μνήμη μου που με πονάνε και θέλω να τα ξεχάσω όλα τα κακα...Φυσικά θα βγάλω φωτογραφίες πολλά από τα ενθαρρυντικά σχόλια σας για να τα δείχνω στον Άγγελο όταν θα μεγαλώσει!!! Θα του δείχνω τι κατάφερε! Και όχι μόνο στον Άγγελο! Θα τα δείχνω σε πολλούς ανθρώπους!!!! 

Να ξέρετε ότι σε κάθε εκκλησία που περνάω είστε όλες στην προσευχή μου και στον σταυρό μου!!! Φιλιά πολλά!!!

Κοριτσι μου γλυκο καταλαβαινουμε εννοειται οτι ειναι σαν να χεις ενα νεογεννητο στο σπιτι,φυσικα δεν σου μενει χρονος.Καμια μας δεν ειχε στην αρχη.Μονο οταν μπορεις να μας λες οτι ειστε καλα,τιποτα αλλο γιατι μπορει ο Αγγελακος να ναι σπιτι ομως οι προσευχες μας συνεχιζονται για την εξελιξη του.

Οσο για αυτα που σου λεν οι γιατροι εγω θα σου πω αυτα που σου λεω παντα,δωστε χρονο στο μπεμπακι,μονο αυτο χρειαζεται,ειναι ενα μηνα πισω οκ σιγα σιγα θα το καλυψει,ξερω οτι το κανουμε να ακουγεται απλο κι ευκολο με τα λογια και προφανως δεν ειναι τοσο ομως Θαλεια μου ο μικρουλης σου εχει ηδη αποδειξει τις δυναμεις του,να σαι αισιοδοξη κι ολα θα πανε στο τελος καλα.Σας σκεφτομαστε πολυ ...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι όλα θα φτιάξουν με τον καιρό.Τα πρόωρα μώρα θέλουν τον χρόνο τους .Κάνε κουράγιο  κ έχει πίστη στην Άγγελο σου.Τόσα κατάφερε κ τόσο πάλεψε θα τα ξεπεράσει όλα.

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακι μου το μωρο σου ειναι μαχητης κ εχει δωσει ηδη εδω κ καιρο τις πιο δυσκολες μαχες του κ ειναι νικητης.ολα αυτα ειναι λογο προωροτητας.δεν πιστευω πως δεν θα δωσει τον καλυτερο του εαυτο κ τωρα!!!χαιρομαι που θελεις να δωσεις κ σε αλλες μανουλες δυναμη οταν την χρειαζονται ειναι πολυ γλυκο εκ μερους σου.να ειστε καλα κοριτσι μου κ ολα πλεον θα παρουν τον δρομο τους γτ ο Αγγελος σου ειναι πολυ δυνατο παιδι.θεωρω οτι ο 1 μηνας πισω ειναι πολυ λιγο αν σκεφτεις οτι γεννηθηκε αρκετα προωρος.σκαστου ενα γλυκο φιλακι στο μαγουλακι του!!!

Link to comment
Share on other sites

@Angelmummy Κοπέλα μου χαιρεται καλο μηνα,ειμαι καινουρια εδω και μολις διαβασα και τις 36 σελιδες με την ιστορια σου.... Με συγκινησες παρα πολυ, σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου ο Αγγελος  σου να ειναι παντα γερος να ειναι παντα καλοτυχος και ευτυχισμένος!!!! Συγκινηθηκα παρα πολυ εχω σχεδον μια ωρα που κλαιω γιατι η ιστορια σου με άγγιξε παρα πολυ, εγω δεν εχω παιδάκι ομως ειμαστε στην προσπαθεια να κανουμε ενα παιδακι με τον αντρα μου. Αν ημουν ηδη στο σάιτ και ειχα διαβασει την ιστορια σου μεσα απο την καρδιά μου θα σε βοηθούσα εστω με αυτο τα λιγα χρηματα π θα μου περίσσευαν... Να ναι η Παναγια διπλα σας κ σε σενα κ στον μικρο σου ηρωα και στον αντρα σου.... Εύχομαι ειλικρινα οτι καλυτερο! Εισαι πολυ δυνατη μανουλα κ παντα η ζωη να σου τα φέρνει ετσι ωστε να μην χρειαστει να το αποδείξεις παλι..... ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ! Φιλακια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...