Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

15 ΜΈΡΕΣ μέρες καθυστέρηση και πονοι περιόδου


kwnna

Recommended Posts

Γεια σας.. λίγες μέρες πριν την ημερομηνία που θα έπρεπε να έχω περίοδο είχα λίγα  καφέ υγρά για δυο μέρες.. είχα πόνους περιόδου πρησμένο και ευαίσθητο στήθος.. 2 μέρες αφου έπρεπε να μου έχει έρθει περίοδος είχα κάποια αιμορραγία μικρής ποσότητας με ροζ αιμα για 3 μέρες.. Μετά από αυτό δεν είχα τίποτα άλλο.. τωρα έχω καθυστέρηση 16 μέρες και πονάει η μέση μου έχω κάποιους πόνους χαμηλά στη κοιλιά και μπορεί εκεί που είμαι μια χαρά να χάνω την ισορροπία μου και να ζαλίζομαι... έχω πολλούς πονοκεφάλους καθημερινά.. καπνίζω αρκετό καιρό και δεν έχω δει κάποια διαφορά..  Δηλαδή δε με ενοχλεί το τσιγάρο.. είχα γράψει πριν κάποιες ώρες ένα άλλο κειμενάκι στο οποίο δε τα έλεγα αναλυτικά.. αν μπορεί κάποια από εσάς και ξέρει ας απαντήσει.. Ευχαριστώ πολύ...

πρίν από 1 λεπτό , kwnna είπε:

Γεια σας.. λίγες μέρες πριν την ημερομηνία που θα έπρεπε να έχω περίοδο είχα λίγα  καφέ υγρά για δυο μέρες.. είχα πόνους περιόδου πρησμένο και ευαίσθητο στήθος.. 2 μέρες αφου έπρεπε να μου έχει έρθει περίοδος είχα κάποια αιμορραγία μικρής ποσότητας με ροζ αιμα για 3 μέρες.. Μετά από αυτό δεν είχα τίποτα άλλο.. τωρα έχω καθυστέρηση 16 μέρες και πονάει η μέση μου έχω κάποιους πόνους χαμηλά στη κοιλιά και μπορεί εκεί που είμαι μια χαρά να χάνω την ισορροπία μου και να ζαλίζομαι... έχω πολλούς πονοκεφάλους καθημερινά.. καπνίζω αρκετό καιρό και δεν έχω δει κάποια διαφορά..  Δηλαδή δε με ενοχλεί το τσιγάρο.. είχα γράψει πριν κάποιες ώρες ένα άλλο κειμενάκι στο οποίο δε τα έλεγα αναλυτικά.. αν μπορεί κάποια από εσάς και ξέρει ας απαντήσει.. Ευχαριστώ πολύ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, kwnna είπε:

Γεια σας.. λίγες μέρες πριν την ημερομηνία που θα έπρεπε να έχω περίοδο είχα λίγα  καφέ υγρά για δυο μέρες.. είχα πόνους περιόδου πρησμένο και ευαίσθητο στήθος.. 2 μέρες αφου έπρεπε να μου έχει έρθει περίοδος είχα κάποια αιμορραγία μικρής ποσότητας με ροζ αιμα για 3 μέρες.. Μετά από αυτό δεν είχα τίποτα άλλο.. τωρα έχω καθυστέρηση 16 μέρες και πονάει η μέση μου έχω κάποιους πόνους χαμηλά στη κοιλιά και μπορεί εκεί που είμαι μια χαρά να χάνω την ισορροπία μου και να ζαλίζομαι... έχω πολλούς πονοκεφάλους καθημερινά.. καπνίζω αρκετό καιρό και δεν έχω δει κάποια διαφορά..  Δηλαδή δε με ενοχλεί το τσιγάρο.. είχα γράψει πριν κάποιες ώρες ένα άλλο κειμενάκι στο οποίο δε τα έλεγα αναλυτικά.. αν μπορεί κάποια από εσάς και ξέρει ας απαντήσει.. Ευχαριστώ πολύ...

 

Έχεις κάνει τεστ εγκυμοσύνης;;; Αν είναι αρνητικό μπορεί να είχες απλά κύκλο χωρίς ωορρηξία κ να έχει καθυστερήσει. Το κάπνισμα δεν είναι δείκτης ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , loyloy είπε:

Κανε τεστ.μη το αφηνεις.σε περίπτωση εγκυμοσύνης χρειάζεται να κάνεις εξετάσεις και ίσως χρειαστείς συμπληρώματα.

Έκανα τεστ σήμερα το πρωί και βγήκε αρνητικό..

2 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Καλό θα ήταν να κάνεις ένα τεστ για να σιγουρευτείς.. μπορεί όντως να είναι εγκυμοσύνη μπορεί όμως να είναι κ μία μικρή ανωμαλία. Πάντως κάνε καλύτερα τεστ

Έκανα τεστ σήμερα το πρωί το οποίο βγήκε αρνητικό 

4 ώρες πρίν, Elfer είπε:

Έχεις κάνει τεστ εγκυμοσύνης;;; Αν είναι αρνητικό μπορεί να είχες απλά κύκλο χωρίς ωορρηξία κ να έχει καθυστερήσει. Το κάπνισμα δεν είναι δείκτης ..

Έκανα σήμερα το πρωί και βγήκε αρνητικό.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, kwnna είπε:

Έκανα τεστ σήμερα το πρωί και βγήκε αρνητικό..

Έκανα τεστ σήμερα το πρωί το οποίο βγήκε αρνητικό 

Έκανα σήμερα το πρωί και βγήκε αρνητικό.. 

Τότε καλό θα ήταν να πας να σε κοιτάξει γυναικολόγος, βέβαια μπορεί να μην είναι κ τπτ απλά να έχει συμβει από κούραση κ άγχος αλλά κοίτα το για καλό κ για κακό

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εμένα κάθε χρόνο το καλοκαίρι με τα μπάνια αλλάζει ο κύκλος μου.λιγο η κρύα θάλασσα λίγο τα πολλά μπάνια .Δεν πιστεύω να είναι κάτι.αλλα καλό είναι να μιλήσεις με το γυναικολόγο σου.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κοίτα εμένα κάθε χρόνο το καλοκαίρι με τα μπάνια αλλάζει ο κύκλος μου.λιγο η κρύα θάλασσα λίγο τα πολλά μπάνια .Δεν πιστεύω να είναι κάτι.αλλα καλό είναι να μιλήσεις με το γυναικολόγο σου.

Πρώτη φορά μου συμβαίνει πάντα είχα σταθερό κύκλο στις 28 μέρες.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , kwnna είπε:

Πρώτη φορά μου συμβαίνει πάντα είχα σταθερό κύκλο στις 28 μέρες.. 

Πριν 2 χρόνια από την οβρρηξια και μετά είχα καφέ 2 βδομαδες και μετά περίοδος κανονικά.ο γιατρός είπε απλά ότι δεν είχα Καλή ωορρηξία. Κατ ι έγινε εκεί. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Με το καλο όσες κοπέλες είναι έγκυες.θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.Πριν 4,5 μήνες γέννησα δίδυμα με εξωσωματική. Από τότε έχω αδιαθετησει κανονικά 2 φορές.ο κύκλος μου είναι 31-32 ημέρες.Στις 29/7 ειχα μια μέρα αίμα κανονικό και από την επόμενη μόνο καφε για δύο μέρες.Εκανα τεστ.τα δύο βγήκαν αρνητικά και τα δυο θετικά αχνά.Την επόμενη μέρα έκανα χοριακη και ήταν 2.όλο αυτό τον καιρό έχω ζαλάδες, κράμπες και πόνους περιόδου.Δεν ξέρω τι να υποθέσω πια.Ποια η γνώμη σας;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα πρεπε να πάρεις τηλ το γιατρό σου Καλύτερα?αλλά Αλλά ίσως να μην εχει σταθεροποιηθεί ο κύκλος σου ακόμα και να σουβκανεο διαφορα.αλλα επικοινώνησε με το γιατρό σου καλου κακού να χεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , loyloy είπε:

Μήπως θα πρεπε να πάρεις τηλ το γιατρό σου Καλύτερα?αλλά Αλλά ίσως να μην εχει σταθεροποιηθεί ο κύκλος σου ακόμα και να σουβκανεο διαφορα.αλλα επικοινώνησε με το γιατρό σου καλου κακού να χεις το κεφάλι σου ήσυχο.

 

Μίλησα με τη γιατρό και μου είπε ότι μπορεί να είναι αποβολή 'η αρχή εγκυμοσύνης. Θα περιμένω να δω αν έρθει περίοδος. Με το καλο το μωρο σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , despoinaki2 είπε:

 

Μίλησα με τη γιατρό και μου είπε ότι μπορεί να είναι αποβολή 'η αρχή εγκυμοσύνης. Θα περιμένω να δω αν έρθει περίοδος. Με το καλο το μωρο σου!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!Σου εύχομαι να είναι ότι καλύτερο για σένα.τωρα Δεν κάνατε εξωσωματική Έτσι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...