Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΘΗΛΑΖΟΥΣΕΣ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ


μαμαλευτερακι

Recommended Posts

sevoula σε ευχαριστώ για την απάντηση θα τα σημειώσω τα ονόματα για να έχω ένα μπουσουλα ..........

κάθε καλοκαίρι εκεί την έβγαζα στις διακοπές μου μικρή, είναι απίστευτο μέρος το λατρεύω ακόμα και τώρα πάντα φροντίζω να περνάω από εκεί κάποιες μέρες

περίεργο πράγμα πάντα μου άνοιγε η όρεξη έλεγα στον άντρα μου για το νερό ότι όσο και να φας το μεσημέρι αν πιεις ένα ποτηράκι από αυτό μετά το απόγευμα ξαναπεινάς και δεν με πίστευε ..........μέχρι που το ανακάλυψε μόνος του χαχαχαχαχα


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

akamatra πες περισσότερα στοιχεία για τον Ζυγογιώργο. με ενδιαφέρει. είναι στο ταμείο μας.

πού έχει γραφείο;

με τα παιδάκια πώς είναι;

με τα φάρμακα;

με τη διατροφή; έχει γνώσεις-συστήνει βιολογικά;

με το θηλασμό;

με την ψυχολογία του παιδιού; ύπνος, παιχνίδι, κινητική ανάπτυξη;

σκοπεύω να αλλάξω σύντομα τη δικιά μου, με άλλον του ταμείου.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Διαφημίσεις

akamatra πες περισσότερα στοιχεία για τον Ζυγογιώργο. με ενδιαφέρει. είναι στο ταμείο μας.

πού έχει γραφείο;

με τα παιδάκια πώς είναι;

με τα φάρμακα;

με τη διατροφή; έχει γνώσεις-συστήνει βιολογικά;

με το θηλασμό;

με την ψυχολογία του παιδιού; ύπνος, παιχνίδι, κινητική ανάπτυξη;

σκοπεύω να αλλάξω σύντομα τη δικιά μου, με άλλον του ταμείου.

Καλά νωρίς το είδα για να σου απαντήσω.....

Εμείς πηγαίνουμε εκεί εδώ και 12 χρόνια. Το ιατρείο είναι δίπλα στην κλινική Υγεία... Φάρμακα δεν δίνει ευκολα και όταν χρειάζεται να πάρουμε κάποιο πάντα με ρωτάει ποια έχω στο σπίτι(3-4 επιλογές).

Είναι λίγο αυστηρος με τους γονείς αλλά εμένα τα παιδιά μου δεν τον αλλάζουν.

Πολλές φορές έτυχε να ξεχάσω, να μπερδέψω ή να έχω πάει την ίδια μέρα σε άλλον γιατρό και όταν είπα να πληρώσουμε την επίσκεψη δεν με άφησε. Εγώ τον εμπιστευομαι αν και συνηθώς τηλεφωνώ για τις πρώτες οδηγίες, αφού μένουμε Φάρσαλα.

Αν θέλεις ακόμα παιδίατρο να ρωτήσω τη νύφη μου που είναι νοσηλευτρια, μένει στη Λάρισα και έχει 3 παιδάκια

Link to comment
Share on other sites

Φαρσαλινή είσαι ακαμάτρα; ωραίος χαλβάς!

όχι. δεν χρειάζομαι παιδίατρο πια! σε ευχαριστώ πολύ!

είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένη από την Περιστέρη!

πόσα παιδάκια έχεις; πόσων χρόνων;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...