Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Recommended Posts

 

πρίν από 1 λεπτό , Faye1234gyri είπε:

Έχεις δίκιο απλά εδώ έχουν ένα ιατρείο της κακιάς ώρας και φοβάμαι...τώρα ο άντρας μου μου είπε να κάτσω μέχρι Σάββατο εδώ!

Εγώ θα καθόμουν. Συμφωνώ με τον άντρα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

 

Εγώ θα καθόμουν. Συμφωνώ με τον άντρα σου!

Ναι αυτό λέω να κάνω είναι κρίσιμη η κατάσταση ...τώρα έχω πάλι αρκετό αίμα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Faye1234gyri είπε:

Έλα μου ντε μάλλον θέλει να ρωτήσει για την ροή και λεπτομέρειες ...θα δείξει υπομονή κάνω

Αμέ το ένα ευχαριστώ είναι ότι όπως προανέφερα 1 Σεπτεμβρίου παντρεύομαι και οι ετοιμασίες του γάμου μου δίνουν τόση δύναμη 

Με το καλό με το καλό νυφουλααααα!!! Πωωωωω ειναι πολύ κοντα!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Με το καλό με το καλό νυφουλααααα!!! Πωωωωω ειναι πολύ κοντα!! 

Χαχα ευχάριστωω ευχάριστωω πολύ ..ναι το ξέρω μόνο που το σκέφτομαι άσε ..θα ανεβάσω φωτογραφίες να δείτε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Είστε χρόνια μαζί?

Τεράστια ιστορία 8 χρόνια από παιδιά σχεδόν μεγαλώσαμε στην ίδια γειτονιά και από μικρά παίζαμε μαζί .μέχρι που ερωτεύτηκαμε αρραβωνιαστικαμε ΕΕ και τώρα είπαμε να συντόμευουμε και για τον γάμο !!

Link to comment
Share on other sites

Ναι καθισε οσο σε παιρνει εκει.καλο ειναι να μην ταξιδεψεις οσο γινετε βεβαια.εκει δεν εχει καποιο γιατρο ιδιωτη οι εγκυες που πανε που μενουν στο νησι;καταλαβαινω πως ειναι κ εγω σε χωριο ειμαι τα τελευταια 5 χρονια κ ενα κεντρο υγειας που εχει δεν κανει για τπτ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

Ναι καθισε οσο σε παιρνει εκει.καλο ειναι να μην ταξιδεψεις οσο γινετε βεβαια.εκει δεν εχει καποιο γιατρο ιδιωτη οι εγκυες που πανε που μενουν στο νησι;καταλαβαινω πως ειναι κ εγω σε χωριο ειμαι τα τελευταια 5 χρονια κ ενα κεντρο υγειας που εχει δεν κανει για τπτ.

Τι να σου πω γλυκιά μου δεν ξέρω τίποτα εδώ μόνο  στο κέντρο πηγα τώρα βρηκα λύση για να δουμε μέσω αίματος ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, izambella είπε:

καλησπερα, ηρεμησε εγω ειχα 2 αιμοραγιες στην εγκυμοσύνη ,ο γιος μου ειναι 2 χρονων τωρα, ακίνητη και κανε χοριακη να δεις τι γινετε 

Να το χαίρεσαι τον άγγελο σου

 

Κορίτσια προς όλες είχα νέα με είδε ένας τοπικός γυναικολόγος μου είπε ότι προφανώς υπάρχαν δύο μωράκια και τώρα μόνο ένα ακινησία χάπια και να μην φύγω από δω κάτι που είναι δύσκολο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Faye1234gyri είπε:

Να το χαίρεσαι τον άγγελο σου

 

Κορίτσια προς όλες είχα νέα με είδε ένας τοπικός γυναικολόγος μου είπε ότι προφανώς υπάρχαν δύο μωράκια και τώρα μόνο ένα ακινησία χάπια και να μην φύγω από δω κάτι που είναι δύσκολο

Σου κανε υπερηχο? Δεν μπορείς να μεταφερθεις με μισθωμένο εκαβ? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται ένας χαμός ο γιατρός ήταν εκτός είχε άδεια και ήρθε για μένα μόνο είναι απαράδεκτοι όλοι ...

Just now, Smile89 είπε:

Σου κανε υπερηχο? Δεν μπορείς να μεταφερθεις με μισθωμένο εκαβ? 

Ναι αλλά μου κάνει εντύπωση που μου είπε για διδιυμα στο ιατρείο είμαι ακόμα  μιλάμε αυτό θα ζητήσω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Faye1234gyri είπε:

Γίνεται ένας χαμός ο γιατρός ήταν εκτός είχε άδεια και ήρθε για μένα μόνο είναι απαράδεκτοι όλοι ...

Θα υπαρχει τρόπος. Ο γιατρός σου ειναι ιδιώτης? Αθήνα μένεις? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...