Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Faye1234gyri είπε:

Γίνεται ένας χαμός ο γιατρός ήταν εκτός είχε άδεια και ήρθε για μένα μόνο είναι απαράδεκτοι όλοι ...

Ναι αλλά μου κάνει εντύπωση που μου είπε για διδιυμα στο ιατρείο είμαι ακόμα  μιλάμε αυτό θα ζητήσω

Περιμένουμε νεακια


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Faye1234gyri είπε:

Είναι άντρας μου Αθήνα ναι σε εκείνον θέλω να πάω

Ναι βρε. Ο γιατρός σου ειναι ιδιώτης αθηνών? Α ναι σε καποιο νοσοκομείο ξεγενναει. Μήπως απο κει μπορει να κανονιστεί η μεταφορα σου, μπορεί να είναι ακριβη η όλη διαδικασία αλλα δεν έχει σημασία Τωρα.... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι βρε. Ο γιατρός σου ειναι ιδιώτης αθηνών? Α ναι σε καποιο νοσοκομείο ξεγενναει. Μήπως απο κει μπορει να κανονιστεί η μεταφορα σου, μπορεί να είναι ακριβη η όλη διαδικασία αλλα δεν έχει σημασία Τωρα.... 

Η Στέφανου η Εύη είναι ο γυναικολόγος μου η οποία εγώ την είχα βρει στο Αττικό η βάση μας είναι Σύρο αλλά τώρα αφού είναι ο άντρας μου πάνω θα πάω πάνω 

Δεν με νοιάζει τίποτα τώρα από λεφτά εδώ τρέμουμε από αγωνία ευχάριστωω πού είστε εδωωωω! Μακάρι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Faye1234gyri είπε:

Η Στέφανου η Εύη είναι η γυναικολόγος μου η οποία εγώ την είχα βρει στο Αττικό η βάση μας είναι Σύρο αλλά τώρα αφού είναι ο άντρας μου πάνω θα πάω πάνω 

Δεν με νοιάζει τίποτα τώρα από λεφτά εδώ τρέμουμε από αγωνία ευχάριστωω πού είστε εδωωωω! Μακάρι 

Θα είναι για καιρό Αθήνα ο αντρας σου? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Smile89 είπε:

Θα είναι για καιρό Αθήνα ο αντρας σου? 

Ναι αφού εκεί θα γίνει και ο γάμος ... τώρα μιλάει εκείνος με τον γιατρό 

Θα μπω αργότερα να σας πω τι έγινε τελικά

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

παλινδρόμησε το ενα δηλαδη, προσπαθησε να φυγεις απο το νησί με συνοδεία γιατρου μεσω εκαβ. ας ειναι και με το καραβι συνοδεία γιατρου θα εχεις καμπινα και θα εισαι ξαπλωμένη , ειδοποιήστε το εκαβ με το γιατρο εισαι εγκυος με αιμορραγία, πιθανη δίδυμη κύηση με παλινδρομιση του ενος εμβρυου και το νησί δεν εχει υποδομές ! τι περιμενουν να γεννήσεις?

Link to comment
Share on other sites

@izambellaαστα βραστα κοριτσακι.τα παλια τα χρονια ειχαν τη μαμη ε..δεν εχουμε προχωρησει κ πολυ.λες κ ελλαδα ειναι μονο η αθηνα κ η θεσσαλονικη.κ εγω ταλαιπωρηθηκα πολυ οταν γεννησα σε δημοσιο νοσοκομειο.μονο για τον γιατρο μου δεν μπορω να πω κουβεντα Ανθρωπος κ Α κεφαλαιο.την δευτερη μερα που γεννησα το μωρο παρουσιασε ενα ψιλοπροβληματακι κ ενω στο νοσ\μειο υπηρχαν τρεις παιδιατροι εκεινη την ημερα δεν δουλευε κανενας κ μου δημιουργουσαν κ προβλημα να φερω ιδιωτη.τελικα τον εφερα κ δεχτηκε να ερθει αν κ παρανομο.τελος παντων ευτυχως ολα καλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Μανιταρι Μαγικο αν σου πω πω τι περασα στην εγκυμοσύνη θα γελας και θα κλαις μαζι , βιβλιο γραφω!! ενα απο τα περιστατικά : 4 το πρωι μόνη μου με αλλεργικό σοκ 5 μηνών στο κεντρο υγειας να πρήζομαι και ο γιατρος να ψαχνει στο ιντερνετ αν πρεπει να κανω κορτιζόνη η οχι ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@izambellaκαταλαβα!!! Το εχεις νιωσει στο πετσι σου.ελεος!! Πριν λιγες μερες επιτεθηκε μια γατα στον παππου του αντρα μου.ξαναλεω οτι ζω σε χωριο.τον πηγε στο κεντρο υγειας κ η γιατρος εβγαλε φωτο την πληγη κ την εστειλε σε αλλο γιατρο για να της πει αν χρειαζεται ραμματα.που ζουμε θεε μου σκεφτηκα!! Βεβαια γεννησα σε πολη αρκετα μεγαλη θα ελεγα αλλα κ στις σπηλιες να γεννουσα το ιδιο θα μου εκανε.

Link to comment
Share on other sites

και εγω σε χωριο μενω... καλα ασε τη γεννα μου @Μανιταρι Μαγικο , ευτυχώς σε ιδιωτικό ημουν   αλλιως το παιδακι μου δε θα ζούσε! 26η εβδομαδα τον εκανα !!! τεσπα ας μην λεμε τετοια τωρα αγχώνουμε την θεματοθετρια του ποστ απο την οποια περιμενουμε νεα! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια επιτέλους αύριο φεύγω με συνοδεία Αθήνα ...θα έπρεπε να ντρέπονται Λάδωσαμε τους γιατρούς για να μας βοηθήσουν οι ανοργάνωτοι δεν φαντάζεστε τι έχω περάσει το τελευταίο 24 Ώρο ...να πονάς και να σού λέει υπομονή έχουμε περιστατικά.... εδώ χάνουμε ψυχουλες ένα σπάσιμο νομίζω μπορεί να περιμένει... συγνώμη κιόλας που ακούγονται όλα αυτά εγωιστικά αλλά στην θέση μου πιστεύω θα αγανακτούσατε και εσείς!!!... είμαστε έλεος σε αυτή την χώρα που ονομάζουμε Ελλάδα...... λίγη οργάνωση δεν βλάπτει θα είχα προλάβει την κατάσταση μου είπαν αν με είχα προσέξει καλύτερα....και μετά συγνώμη κυρία μου ...τι συγνώμη άνθρωπε μου παιδί χάνεις όχι σκυλί ...τι να πώ θεέ ΜΟΥ άντε να φύγω αύριο .... ευχάριστωω πού είστε όλες εδώ ..να χαίρεστε όλες τα όμορφα αγγελάκια σας εύχομαι να τελειώνει και η δική μου μάχη και να πάω να μου πουν ότι είναι καλά τουλάχιστον το ένα σπορακι μου..... υπομονή κανω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...