Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Fifi32 είπε:

Dn nomizw na eimai

Kati allo tha einai

To kserw

Αααα πολύ αυτοπεποίθηση παρατηρώ στην παρέα.αμαν βρε κοριτσάκια σαν βρεγμένα γατιά είμαστε.γιατι να είναι κάτι άλλο;;;εγκυμοσύνη θα ειναι.οπως εγώ στην δεύτερη ,δεν πήγε καλά βέβαια,είχα αιματακια σταγόνες τρεις φορές πάνω σε εκείνο τον μήνα αχ άρχισα να μπαίνω ίντερνετ όχι πολύποδας όχι καρκίνο της μητρας,αποχαιρετουσα την οικογένεια μου,να ξέρετε κάτι έχω πάω στον γιατρό μου λέει έγκυος.ουτε κατά διάνοια.τουβλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Αααα πολύ αυτοπεποίθηση παρατηρώ στην παρέα.αμαν βρε κοριτσάκια σαν βρεγμένα γατιά είμαστε.γιατι να είναι κάτι άλλο;;;εγκυμοσύνη θα ειναι.οπως εγώ στην δεύτερη ,δεν πήγε καλά βέβαια,είχα αιματακια σταγόνες τρεις φορές πάνω σε εκείνο τον μήνα αχ άρχισα να μπαίνω ίντερνετ όχι πολύποδας όχι καρκίνο της μητρας,αποχαιρετουσα την οικογένεια μου,να ξέρετε κάτι έχω πάω στον γιατρό μου λέει έγκυος.ουτε κατά διάνοια.τουβλο.

Exw ena proaisthima oti dn eimai

Kati allo mporei na einai

Na kruwsa

Na allazei o kuklos

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fifi32 είπε:

Koritsia paei h mana mou na mou parei test

Dn nomizw na eimai

Tzampa kai ta lefta

Κοριτσάκι μου αφού είσαι 5 μέρες καθυστέρηση κανε ένα τεστ...καλύτερα να σου φύγει αυτή η αγωνία...να σκέφτεσαι θετικά και ολες εδω σου στέλνουμε άπειρη θετικη ενέργεια!!!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Arnhtiko tha einai

Που είναι η μανούλα;;;πολύ αργεί.λοιπον επειδή κ εγώ τρέμουν τα χέρια μου όταν κάνω τεστ,σε παρακαλώ χαλάρωσε σκέψου κάτι όμορφο κ κάνε κ αν που το απευχομαι είναι αρνητικό εδώ πάλι τον επόμενο μήνα ο καλός Θεός μας δίνει ζωουλα για να την ζήσουμε.και ευκαιρίες για να τις έχουμε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κοριτσάκι μου αφού είσαι 5 μέρες καθυστέρηση κανε ένα τεστ...καλύτερα να σου φύγει αυτή η αγωνία...να σκέφτεσαι θετικά και ολες εδω σου στέλνουμε άπειρη θετικη ενέργεια!!!!!:wub:

Euxaristw

Alla dn nomizw oti eimai!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Εγώ μολις εβγαλα και σπυρακι σημαδι παντοτε πριν την περιοδο, το παθενετε και εσεις;;

Η αλήθεια είναι πως εγω προσωπικά οπότε περιμένω περίοδο βγαζω σπυρακι στο στήθος ψηλά...και πάντα έρχεται...αλλα δεν εχω μεινει και έγκυος για να σου πω αν  το είχα και τότε...δε θέλω ητοππαθειες....μπορει να είναι από τη ζέστη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Η αλήθεια είναι πως εγω προσωπικά οπότε περιμένω περίοδο βγαζω σπυρακι στο στήθος ψηλά...και πάντα έρχεται...αλλα δεν εχω μεινει και έγκυος για να σου πω αν  το είχα και τότε...δε θέλω ητοππαθειες....μπορει να είναι από τη ζέστη!

Πονάει κ στήθος αυτό τον μήνα.απο τα σπάνια μου γενικά το στήθος είναι νεκρό.σπανιως μου συμβαίνει κ μόνο σε μια εγκυμοσύνη είχα κ σε κάτι περιόδους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Πονάει κ στήθος αυτό τον μήνα.απο τα σπάνια μου γενικά το στήθος είναι νεκρό.σπανιως μου συμβαίνει κ μόνο σε μια εγκυμοσύνη είχα κ σε κάτι περιόδους.

Μακάρι βρε κοριτσακι μου!δεν παίρνεις ένα τεστ όπως της @Ellidr που δείχνει νωρίτερα να το κάνεις Πέμπτη-Παρασκευή????

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πονάει κ στήθος αυτό τον μήνα.απο τα σπάνια μου γενικά το στήθος είναι νεκρό.σπανιως μου συμβαίνει κ μόνο σε μια εγκυμοσύνη είχα κ σε κάτι περιόδους.

Κ εμένα αρχιζει και πονάει στήθος 

Ενώ τον προηγούμενο μήνα που ήταν και ανωρρηκτικος 

Τίποτα λαπάς το ζιζι

Just now, Fifi32 είπε:

Euxaristw

Alla dn nomizw oti eimai!

Έλα βρε κορίτσι ;;;

Ήρθε η μαμά;;

Θα μας σκάσεις σήμερα

 

Just now, *Vasoula είπε:

Μακάρι βρε κοριτσακι μου!δεν παίρνεις ένα τεστ όπως της @Ellidr που δείχνει νωρίτερα να το κάνεις Πέμπτη-Παρασκευή????

Το οτι εμένα είναι σίγουρα θετικό;

Εγώ δε το πιστεύω ,να ξέρετε

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Μακάρι βρε κοριτσακι μου!δεν παίρνεις ένα τεστ όπως της @Ellidr που δείχνει νωρίτερα να το κάνεις Πέμπτη-Παρασκευή????

Φαντάσου έχω κ χοριακη πληρωμένη που την είχα γράψει κ δεν την κάνω γιατί δεν νιώθω ότι κάτι παίζει.θα φανεί.οσο πλησιάζεις προς περίοδο όταν είσαι έγκυος είναι πιο έντονο όλο το πράμα.πιστευω να καταλάβω.θα κάνω αυτά τα χαζά κ αν δείξει μια ιδέα πάω χοριακη.

Just now, Ellidr είπε:

Κ εμένα αρχιζει και πονάει στήθος 

Ενώ τον προηγούμενο μήνα που ήταν και ανωρρηκτικος 

Τίποτα λαπάς το ζιζι

Έλα βρε κορίτσι ;;;

Ήρθε η μαμά;;

Θα μας σκάσεις σήμερα

 

Το οτι εμένα είναι σίγουρα θετικό;

Εγώ δε το πιστεύω ,να ξέρετε

Αν πονάει κ το στήθος να ξέρεις είναι καλό.ειδομεν.κανε κ ένα φθηνό κάποια στιγμή να δούμε αν είναι μάπα.

Καλε.......ήδη χαμός γίνεται μες στην υπερένταση είμαστε.αντε να έχουμε κ αποτελέσματα μη τσάμπα σαλταραμε.

Just now, Fifi32 είπε:

Euxaristw

Alla dn nomizw oti eimai!

Fifi που είναι η μαμά;;;;αρχίζω να ανησυχώ...που την έστειλες;;;;;χαχαχαχχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Arnhtiko tha einai

Καλε κοριτσι μην είσαι τόσο αρνητική σε παρακαλωωωω

Just now, Avmar είπε:

Εγώ μολις εβγαλα και σπυρακι σημαδι παντοτε πριν την περιοδο, το παθενετε και εσεις;;

Εγω παντα βγάζω σπυράκια πριν αδιαθετησω όπως τωρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...