Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

Αφου το ειπε η Εμιλλυ που εχει εμπειρια στα τεστ, νομιζω κοριτσι μου ειναι ο μηνας σου!!!!

Τώρα το είδα χαχαχαχχαχα δεν μπορώ.θα είμαι η ειδική στα τεστ.εε αφού τα έχω αγάπη.ειναι και αυτό ένας εθισμός.στο τέλος θα κάνουμε γκρουπ θεραπι κ θα λέμε είμαι καθαρή έχω να κάνω τεστ δύο μήνες.και θα έχω μείνει μόνο εγώ μανιακή.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fifi32 είπε:

Koritsia to test einai thetiko axno

Phga gia xwriakh

Gi ayto dn apantisa

Dn kserw akoma 

 

Τελειααααααα

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη ....,..

Αχ τι χαρά

Just now, Ellidr είπε:

Τελειααααααα

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη ....,..

Αχ τι χαρά

Ενημέρωσε μας 

Μη σ απασχολεί το αχνό

Όλα καλά θα πάνε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Koritsia to test einai thetiko axno

Phga gia xwriakh

Gi ayto dn apantisa

Dn kserw akoma 

 

Έλα ρε κορίτσι συγχαρητηριαααα.τι ωραία ποπό γεμίζει η παρέα με το καλό.μην αγχώνεσαι αχνό ήταν στον γιο μου και πήγε μια χαρά.γερο μωράκι σου εύχομαι.ειδες;;;;;πόσο καιρό προσπάθησες;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Δεν έχει σημασία καμια που ηταν αχνο.να δεις θα έχουμε υπέροχα νέα από εσενα αυριο

Kai niwthw les kai tha adiathetisw twra

Makari

Ginetai na vgei to test thetiko 

Kai h xwriakh arnitikh

Exw anxwthei para poly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fifi32 είπε:

Kai niwthw les kai tha adiathetisw twra

Makari

Ginetai na vgei to test thetiko 

Kai h xwriakh arnitikh

Exw anxwthei para poly

Μην αγχώνεσαι ούτως η άλλως τα ιδια σύμπτωμα με της περιοδου θα εχεις ακομα και αν είσαι έγκυος.χαλαρωσε ολα καλα θα πανε.θυμησε μου πόσες μέρες καθυστερηση εχεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έλα ρε κορίτσι συγχαρητηριαααα.τι ωραία ποπό γεμίζει η παρέα με το καλό.μην αγχώνεσαι αχνό ήταν στον γιο μου και πήγε μια χαρά.γερο μωράκι σου εύχομαι.ειδες;;;;;πόσο καιρό προσπάθησες;;;;

2 xronia

Ginetai na vgei arnitikh h xwriakh?

Just now, vasiliki2020 είπε:

Μην αγχώνεσαι ούτως η άλλως τα ιδια σύμπτωμα με της περιοδου θα εχεις ακομα και αν είσαι έγκυος.χαλαρωσε ολα καλα θα πανε.θυμησε μου πόσες μέρες καθυστερηση εχεις;

5

Alla einai axno to test

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

2 xronia

Ginetai na vgei arnitikh h xwriakh?

5

Alla einai axno to test

 

Όπως σου είπα δεν εχει σημάσια το αχνο 5 μερες καθυστερηση;πως άντεξες να περιμένεις χαχαχα ειμαι σιγουρη οτι η χοριακη σου θα είναι θετικότατη.πρωτη φορα εχεις τοσες μερες καθυστερησης;

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Όπως σου είπα δεν εχει σημάσια το αχνο 5 μερες καθυστερηση;πως άντεξες να περιμένεις χαχαχα ειμαι σιγουρη οτι η χοριακη σου θα είναι θετικότατη.πρωτη φορα εχεις τοσες μερες καθυστερησης;

Nai

Sunithws 2eixa panta

Alla anxonwmai twra mhpws vgei h xwriakh arnitikh

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

2 xronia

Ginetai na vgei arnitikh h xwriakh?

5

Alla einai axno to test

 

Αρνητική χοριακη;;ούτε μια στο δις.εδω βρέθηκε η ορμόνη στα ούρα στο αίμα θα είναι φουλ.εγω φαντάσου στον γιο μου με πολυυυυ αχνό τεστ την επόμενη μέρα η χοριακη ήταν 2000.ολα καλά θα πάνε έχε χαρά μέσα σου μόνο.ξεκινας αυτό το μαγικό ταξίδι της μητρότητας και ήδη μέσα στο άγχος από την πρώτη μέρα η μανούλα για το παιδι.συνηθισε το χαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fifi32 είπε:

Nai

Sunithws 2eixa panta

Alla anxonwmai twra mhpws vgei h xwriakh arnitikh

Γιατι σε εχει παρει τόσο πολύ από κάτω ρε κοριτσι;5μερες καθυστέρηση με θετικό τεστ εγω θα πέταγα στα σύννεφα. Χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Γιατι σε εχει παρει τόσο πολύ από κάτω ρε κοριτσι;5μερες καθυστέρηση με θετικό τεστ εγω θα πέταγα στα σύννεφα. Χαχαχ

Eimai polu anxwdhs genika

Dn to kanw epeidh to thelw

Apla ola twra mou fenontai ypopta?

Just now, Emilly είπε:

Αρνητική χοριακη;;ούτε μια στο δις.εδω βρέθηκε η ορμόνη στα ούρα στο αίμα θα είναι φουλ.εγω φαντάσου στον γιο μου με πολυυυυ αχνό τεστ την επόμενη μέρα η χοριακη ήταν 2000.ολα καλά θα πάνε έχε χαρά μέσα σου μόνο.ξεκινας αυτό το μαγικό ταξίδι της μητρότητας και ήδη μέσα στο άγχος από την πρώτη μέρα η μανούλα για το παιδι.συνηθισε το χαχαχα

 

Les?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Eimai polu anxwdhs genika

Dn to kanw epeidh to thelw

Apla ola twra mou fenontai ypopta?

Les?

Εννοείται.ετσι είναι τα περισσότερα τεστακια άχνα.σου λέω και ο γιος μου ένα αχνό τεστακι ήτανε. άντε η χοριακη αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Τελειααααααα

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη ....,..

Αχ τι χαρά

Ενημέρωσε μας 

Μη σ απασχολεί το αχνό

Όλα καλά θα πάνε

Fovamai mhn vgei h xwriakh arnitikh

Just now, Emilly είπε:

Εννοείται.ετσι είναι τα περισσότερα τεστακια άχνα.σου λέω και ο γιος μου ένα αχνό τεστακι ήτανε. άντε η χοριακη αύριο.

Fovamai para polu

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Τώρα το είδα χαχαχαχχαχα δεν μπορώ.θα είμαι η ειδική στα τεστ.εε αφού τα έχω αγάπη.ειναι και αυτό ένας εθισμός.στο τέλος θα κάνουμε γκρουπ θεραπι κ θα λέμε είμαι καθαρή έχω να κάνω τεστ δύο μήνες.και θα έχω μείνει μόνο εγώ μανιακή.

Σκέψου τη φάτσα μας σε λίστα φαρμακειων:" προσοχή αν τις δείτε! "Οι τρελές με τα τεστ, θα αδειάζουμε τα ράφια σαν τις αλκοολικες!

κ θα λέει ο κόσμος "αα τη καημένη, τη βλέπεις;; αυτή τη βρίσκει με το να κατουραει τεστ"χαχαχαχχα

Just now, Fifi32 said:

Kai niwthw les kai tha adiathetisw twra

Makari

Ginetai na vgei to test thetiko 

Kai h xwriakh arnitikh

Exw anxwthei para poly

Έτσι ένιωθα κ εγώ ακριβώς πριν 4 χρόνια. Ότι θα αδιαθετησα όπου να ναι! Κ δεν αδιαθετησα. Η χοριακη δεν γίνεται να βγει αρνητική εφόσον είσαι έγκυος. Κάτσε να βρω το τεστ που ανέβασες να το δω! 

Ανέβασες φώτο; γιατί δεν βρίσκω κάτι.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...