Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Fifi32 είπε:

Fovamai mhn vgei h xwriakh arnitikh

Fovamai para polu

Αγάπη μουύυυ είχες ένα θετικό τεστ μην σκέφτεσαι αρνητικά! Μην φοβάσαι σκέψου θετικά!!! Ολα καλά θα πάνε και αύριο θα δεις μια τεράστια χοριακή!!❤❤❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

Σκέψου τη φάτσα μας σε λίστα φαρμακειων:" προσοχή αν τις δείτε! "Οι τρελές με τα τεστ, θα αδειάζουμε τα ράφια σαν τις αλκοολικες!

κ θα λέει ο κόσμος "αα τη καημένη, τη βλέπεις;; αυτή τη βρίσκει με το να κατουραει τεστ"χαχαχαχχα

Έτσι ένιωθα κ εγώ ακριβώς πριν 4 χρόνια. Ότι θα αδιαθετησα όπου να ναι! Κ δεν αδιαθετησα. Η χοριακη δεν γίνεται να βγει αρνητική εφόσον είσαι έγκυος. Κάτσε να βρω το τεστ που ανέβασες να το δω! 

Ανέβασες φώτο; γιατί δεν βρίσκω κάτι.. 

Ααααχαχιχχαχαχα.μονο την φάτσα μου πάνω στο τεστ δέχομαι.να με τιμήσουν για την κατανάλωση.

Just now, Fifi32 είπε:

Fovamai mhn vgei h xwriakh arnitikh

Fovamai para polu

Όχι καλό μου κορίτσι μην φοβάσαι καθόλου.ολα καλά είναι.η χοριακη δεν γίνεται να βγει αρνητική.μια χαρά είναι όλα και ελπίζω μόνο αύριο που θα δεις το τέλειο νουμερακι,να αποφασίσεις να το ευχαριστηθεις με την ψυχή σου.θελω να είσαι χαρούμενη.το αξίζεις κ θα το χαρείς.γερο μωράκι σου εύχομαι.αντε να μας πεις για την χοριακη σου.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

λοιπον θα κατσω ξαπλά μετα το σεξ εγω μη σου πω ολο το βραδυ δεν θα σηκωθω να δουμε αν θα γινει κατι....

δεν θα κοιμησω το παιδι για μεσημερι την αλλη βδομαδα να πεφτει να ξεραινεται απο τις 20:00 τη νυχτα να κανουμε δουλιτσα εμεις. ελπιζω να βγει το προγραμμα γαμωτο, δεν θελω να χασω κ αλλο μηνα.....

εγω καποιες φορες κοιμόμουν ναι αν γίνεται το βράδυ οπότε μένουν πιο πολυ.εμεις  οπότε προλαβαίνουμε το να πω..σε καταλαβαίνω!Χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fifi32 είπε:

Ti ennoeis palio aima

Εννοώ ότι δεν έχεις τώρα ενεργή  αιμορραγία από κάτι, είναι κάτι που υπήρχε και απλά τώρα αποβάλλεται σαν καφέ. Το καφέ αίμα είναι συνήθως λιγότερο ανησυχητικό, γιατί το ζωηρό κόκκινο αίμα σημαίνει νέα, ενεργή αιμορραγία ενώ το καφέ είναι παλιό αίμα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Εννοώ ότι δεν έχεις τώρα ενεργή  αιμορραγία από κάτι, είναι κάτι που υπήρχε και απλά τώρα αποβάλλεται σαν καφέ. Το καφέ αίμα είναι συνήθως λιγότερο ανησυχητικό, γιατί το ζωηρό κόκκινο αίμα σημαίνει νέα, ενεργή αιμορραγία ενώ το καφέ είναι παλιό αίμα. 

Mhpws einai periodos?

Kai tzampa h xara

H mhpws exw pathei kati?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Mhpws einai periodos?

Kai tzampa h xara

H mhpws exw pathei kati?

Όχι αγάπη μου πως να είναι περίοδος με θετικό τεστ;! Ηρέμησε και μην σκέφτεσαι τόσο αρνητικά! Δεν κάνει καλό καθόλου στην εγκυμοσύνη!! Όλα καλά θα πάνε, αύριο θα κάνεις και χοριακη και θα δεις ότι όλα πάνε καλά!! Με το να αγχώνεσαι τόσο πολύ κάνεις κακό σε σένα και στο μωράκι σου!!!❤❤

Πραγματικά στα λέω με πολλή αγάπη αυτά προσπάθησε να είσαι ήρεμη για σένα και για το σπορακι σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Σκέψου τη φάτσα μας σε λίστα φαρμακειων:" προσοχή αν τις δείτε! "Οι τρελές με τα τεστ, θα αδειάζουμε τα ράφια σαν τις αλκοολικες!

κ θα λέει ο κόσμος "αα τη καημένη, τη βλέπεις;; αυτή τη βρίσκει με το να κατουραει τεστ"χαχαχαχχα

Έτσι ένιωθα κ εγώ ακριβώς πριν 4 χρόνια. Ότι θα αδιαθετησα όπου να ναι! Κ δεν αδιαθετησα. Η χοριακη δεν γίνεται να βγει αρνητική εφόσον είσαι έγκυος. Κάτσε να βρω το τεστ που ανέβασες να το δω! 

Ανέβασες φώτο; γιατί δεν βρίσκω κάτι.. 

Τη βρίσκει με το να κατουραει τεστ...θα με πεθάνετε σημερα!!!!χαχαχαχ

Just now, Fifi32 είπε:

Mhpws einai periodos?

Kai tzampa h xara

H mhpws exw pathei kati?

Δεν έχεις πάθει κάτι κορίτσι μου γλυκο...μην αγχώνεσαι σε παρακαλώ!!!!θα δεις ότι θα είναι όλα καλα!!!!αλλα προσπάθησε να ηρεμήσεις λιγακι και να ξαπλώσεις....αύριο θα βγει η χοριακη???

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula είπε:

Τη βρίσκει με το να κατουραει τεστ...θα με πεθάνετε σημερα!!!!χαχαχαχ

Δεν έχεις πάθει κάτι κορίτσι μου γλυκο...μην αγχώνεσαι σε παρακαλώ!!!!θα δεις ότι θα είναι όλα καλα!!!!αλλα προσπάθησε να ηρεμήσεις λιγακι και να ξαπλώσεις....αύριο θα βγει η χοριακη???

Nai

Alla twra ayto ti einai?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Nai

Alla twra ayto ti einai?

Δε ξερω κοριτσι μου...θα μπορούσε να είναι πολλά πράγματα....εσυ όμως θέλω να σκέφτεσαι το καλύτερο...πολλα κορίτσια στην αρχη της εγκυμοσύνης είχαν ετσι καφε αιμα....και δεν ήταν τίποτα....το μονο που μπορείς να κάνεις αυτή τη στιγμή είναι να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς και αυριο μολις μάθεις να παρεις το γιατρό σου!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Δε ξερω κοριτσι μου...θα μπορούσε να είναι πολλά πράγματα....εσυ όμως θέλω να σκέφτεσαι το καλύτερο...πολλα κορίτσια στην αρχη της εγκυμοσύνης είχαν ετσι καφε αιμα....και δεν ήταν τίποτα....το μονο που μπορείς να κάνεις αυτή τη στιγμή είναι να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς και αυριο μολις μάθεις να παρεις το γιατρό σου!!

Ponaw

Kai exw ligo aima

Ponos periodou

Klaiw

Kai dn kserw ti na kanw

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...