Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Βρε η εικόνα Μ αρέσει και μένα ,αλλά ακόμα δε χαίρομαι 

Μέχρι να δω ένα τεστ να πάρει το εντονότατο χρώμα ,μόνο εκεί θα το πιστέψω 

Αλλά καλά να πάθω που τα κάνω από νωρίς νωρίς

Κάτσε περιμενε ,έχω μέρες μπροστά μου 

Ούτε στον άντρα μου δε λέω τίποτα 

Γιατί ούτε αυτός θα το πιστεύει

Εγώ δεν είμαι σίγουρη ακόμα 

Θέλω αναγουλες ,θέλω εμετούς ,θέλω να πέφτω στα πατώματα να λιποθυμαω 

Θέλω κάτι παραπάνω να δω

Χαχαχα

Εκτός τα όνειρα που συνεχίζονται

Ααααα καλά θες και εμετούς ποιος σου είπε ότι θα εχεις.να ξέρεις αν από τώρα έχεις χοριακη στα ούρα θα πάει καλα.υποτιθεται αχνό βλέπουμε κοντά στην περίοδο όχι μια εβδομάδα πριν.παντως σου μιλάει η πείρα συνήθως αν έχεις καούρα εμετούς κ βαριά αυτά έρχονται έκτη εβδομάδα και μετά.κοντα στην καθυστέρηση έχεις ότι κ σε περίοδο κ σε μια εβδομάδα μπορεί να αρχίσει η νυστα.σε παρακαλώ μαζί με την χοριακη κάνε κ μια προγεστερόνη,μιλά με τον γιατρό σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Ααααα καλά θες και εμετούς ποιος σου είπε ότι θα εχεις.να ξέρεις αν από τώρα έχεις χοριακη στα ούρα θα πάει καλα.υποτιθεται αχνό βλέπουμε κοντά στην περίοδο όχι μια εβδομάδα πριν.παντως σου μιλάει η πείρα συνήθως αν έχεις καούρα εμετούς κ βαριά αυτά έρχονται έκτη εβδομάδα και μετά.κοντα στην καθυστέρηση έχεις ότι κ σε περίοδο κ σε μια εβδομάδα μπορεί να αρχίσει η νυστα.σε παρακαλώ μαζί με την χοριακη κάνε κ μια προγεστερόνη,μιλά με τον γιατρό σου.

Μα να σου πω κάτι ;;

Πολύ νωρίς δεν έδειξαν τα τεστ;;

Μου φαίνεται περίεργο ρε συ 

Γ αυτό δε το πιστεύω

Γίνεται να δείξουν τόσο νωρίς;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μα να σου πω κάτι ;;

Πολύ νωρίς δεν έδειξαν τα τεστ;;

Μου φαίνεται περίεργο ρε συ 

Γ αυτό δε το πιστεύω

Γίνεται να δείξουν τόσο νωρίς;;

Γίνεται αφού είναι το εξπρές.τωρα μην ψάχνεις ελατωματα.μια χαρά θετικό είναι.σου είπα ήταν απόλυτα βατές οι Σαλπιγγες κ πέρασε γρήγορα η βλαστοκυστη.χαχαχα.δεν ξέρω αν επιστημονικά στέκει αλλά έτσι το φανταζομαι.θετικο τεστ έχεις.πηρες γιατρό;;;;

9 ώρες πρίν, Fifi32 είπε:

Koritsia evgala kati kafe

Prin sto mpanio

 

Fifi πως είσαι;;;;;βρήκες τον γιατρό;;;;σε έχω στο μυαλό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έβαλα το clear blue στο προφίλ

Λοιπόν έκανα η χαζή ένα χτες το βράδυ από τα φτηνά μέρα από ρακές και ήταν αρνητικό 

Τώρα μου έχει μείνει ένα ακόμα θα το κρατήσω για πιο μετά

ναι είναι αχνο θετικο, αλλά άμα είναι πολε πριν την περιοδο γιαυτο .κανε παλι με την καθυστέρηση  ...εγω θα σου πω συγχαρητήρια!!!

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι είναι αχνο θετικο, αλλά άμα είναι πολε πριν την περιοδο γιαυτο .κανε παλι με την καθυστέρηση  ...εγω θα σου πω συγχαρητήρια!!!

Αχ βρε κορίτσια μου δεκτά τα συγχαρητήρια 

Αλλά έχω τις αμφιβολίες μου 

Καλύτερα να περιμένω την ημέρα της περιόδου μου να ξανακάνω άλλο ένα κ αν βγει θετικό ,που εύχομαι να με βοηθήσει η Παναγία , θα πάω να κάνω και χοριακη 

Έχω φάει πολλές φορές τα μούτρα μου και δε θέλω να ενθουσιάζομαι 

Η @KimK τι έγινε ρε κορίτσια;

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι είναι αχνο θετικο, αλλά άμα είναι πολε πριν την περιοδο γιαυτο .κανε παλι με την καθυστέρηση  ...εγω θα σου πω συγχαρητήρια!!!

Εγώ πάντως τα βάζω στο προφίλ μου για να δείτε ότι δε φαντάζομαι πράγματα

Κατάλαβες;;

Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr said:

Αχ βρε κορίτσια μου δεκτά τα συγχαρητήρια 

Αλλά έχω τις αμφιβολίες μου 

Καλύτερα να περιμένω την ημέρα της περιόδου μου να ξανακάνω άλλο ένα κ αν βγει θετικό ,που εύχομαι να με βοηθήσει η Παναγία , θα πάω να κάνω και χοριακη 

Έχω φάει πολλές φορές τα μούτρα μου και δε θέλω να ενθουσιάζομαι 

Η @KimK τι έγινε ρε κορίτσια;

Εγώ πάντως τα βάζω στο προφίλ μου για να δείτε ότι δε φαντάζομαι πράγματα

Κατάλαβες;;

Χαχαχαχα

Καλα κανεις κ τα βαζεις να τα βλεπουμε κ εμεις γιατι εγω δεν ειχα ιδεα τι εστι αχνο κ μπορει κ να το πετουσα αυτο!!!

Αντε τον επομενο μηνα ενα αχνο κ για εμας κ μετα ενα βαρβατο τη μερα καθυστερησης!!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καλα κανεις κ τα βαζεις να τα βλεπουμε κ εμεις γιατι εγω δεν ειχα ιδεα τι εστι αχνο κ μπορει κ να το πετουσα αυτο!!!

Αντε τον επομενο μηνα ενα αχνο κ για εμας κ μετα ενα βαρβατο τη μερα καθυστερησης!!!

 

Αυτό τουλάχιστον βαρβατο περιμένω κ εγώ μια φορά στη ζωή μου

Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μα να σου πω κάτι ;;

Πολύ νωρίς δεν έδειξαν τα τεστ;;

Μου φαίνεται περίεργο ρε συ 

Γ αυτό δε το πιστεύω

Γίνεται να δείξουν τόσο νωρίς;;

Ιιιιιιι καλε αυτό είναι έντονο!!!!!είναι νωρίς καταλαβαινω το προβληματισμό σου αλλα και γιατί όχι?????μακαρι κοριτσι μου μεχρι τέλος της εβδομάδας αυτή η γραμμή να βγάζει μάτι!!!βρε τι σου κάνει  η σαλπιγγογραφια!!!χαχαχαχχαχαχα

@Fifi32 μου οταν έχεις νέα πες μας...ειλικρινά εύχομαι να μην είναι τίποτα!!!

@KimK εκανες κοριτσακι μου τη χοριακη???

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ιιιιιιι καλε αυτό είναι έντονο!!!!!είναι νωρίς καταλαβαινω το προβληματισμό σου αλλα και γιατί όχι?????μακαρι κοριτσι μου μεχρι τέλος της εβδομάδας αυτή η γραμμή να βγάζει μάτι!!!βρε τι σου κάνει  η σαλπιγγογραφια!!!χαχαχαχχαχαχα

@Fifi32 μου οταν έχεις νέα πες μας...ειλικρινά εύχομαι να μην είναι τίποτα!!!

@KimK εκανες κοριτσακι μου τη χοριακη???

Ναι είναι έντονο η αλήθεια είναι και παραμένει και μάλιστα η γραμμή είναι γαλάζια 

Αν ήταν γραμμή εξάτμισης δε θα ήταν γκρι και πολύ απαλή;;; 

Λέω εγώ τώρα 

Φυσικά βγήκε στα πρώτα 5με 10 λεπτά 

Βοηθήστε με λίγο με τις γραμμές εξάτμισης

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι είναι έντονο η αλήθεια είναι και παραμένει και μάλιστα η γραμμή είναι γαλάζια 

Αν ήταν γραμμή εξάτμισης δε θα ήταν γκρι και πολύ απαλή;;; 

Λέω εγώ τώρα 

Φυσικά βγήκε στα πρώτα 5με 10 λεπτά 

Βοηθήστε με λίγο με τις γραμμές εξάτμισης

Άντε πάλι με τις εξατμίσεις.αυτες οι γραμμές φάντασμα λέγονται αλλιώς μπορεί να συμβούν αν το αφήσεις να σαπίσει.δηλαδη δύο τρεις ώρες κ μετά αυτό θα αφήσει κάτι ρέστα ούρων έτσι γκρι χρώμα.τωρα να καταλάβω γιατί δεν έχω κάνει τέτοιο τεστ.αυτο η οριζόντια γραμμή δεν είναι αλλά η άχνη η κάθετη έτσι;;;;η σιελ;;;;;;ε θετικό τεστακι φρέσκο φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Γιατί αργεί τόσο πολύ η χοριακη;;;

Αχ αφού κάνετε προσπάθειες για παιδάκι βρε κορίτσι μου έπρεπε να πας από την πρώτη μέρα καθυστέρησης; Κ όχι να το αφήσεις μια βδομάδα 

6-7 mou eipan 

To aima einai katakkokino

Kai o ponos dn perigrafetai

Just now, *Vasoula είπε:

Ιιιιιιι καλε αυτό είναι έντονο!!!!!είναι νωρίς καταλαβαινω το προβληματισμό σου αλλα και γιατί όχι?????μακαρι κοριτσι μου μεχρι τέλος της εβδομάδας αυτή η γραμμή να βγάζει μάτι!!!βρε τι σου κάνει  η σαλπιγγογραφια!!!χαχαχαχχαχαχα

@Fifi32 μου οταν έχεις νέα πες μας...ειλικρινά εύχομαι να μην είναι τίποτα!!!

@KimK εκανες κοριτσακι μου τη χοριακη???

To aima einai kokkino

Foresa sierveta

O ponos periodou

O giatros eipe na perimenw thn xwriakh

Pou vgainei to apogeuma

Egw pisteuw

Pws to test ekane lathos kai

Apla adiathetisa

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εσείς βοηθήστε με να σταματήσω να κάνω τεστ με έχει πιάσει μανία κ έφαγα ήδη τρια.δυο χθες κ ένα σήμερα.αρνητικα.πρεπει να σταματησω.μη τα ξοδέψω όλα.

Εσύ κάνεις τις ταινίες ;;; Ε; 

Ε μην τις κάνεις ακόμα κάνε υπομονή κάνα δυο μέρες ακόμα μην πάνε τσάμπα

Έχεις κανένα σύμπτωμα;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

6-7 mou eipan 

To aima einai katakkokino

Kai o ponos dn perigrafetai

To aima einai kokkino

Foresa sierveta

O ponos periodou

O giatros eipe na perimenw thn xwriakh

Pou vgainei to apogeuma

Egw pisteuw

Pws to test ekane lathos kai

Apla adiathetisa

 

Δεν κάνει λάθος το τεστ εκτός αν έπαιρνες φάρμακα γονιμότητας κ το ζεις λιγότερο από δέκα μέρες που έκανες την ένεση να σπάσουν τα ωάρια.αυτη μόνο η ένεση αν κάνεις νωρίς χοριακη μπορεί να δείξει ψευδώς θετικο.περιμενε χοριακη.οπως σου είπε ο γιατρος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι είναι έντονο η αλήθεια είναι και παραμένει και μάλιστα η γραμμή είναι γαλάζια 

Αν ήταν γραμμή εξάτμισης δε θα ήταν γκρι και πολύ απαλή;;; 

Λέω εγώ τώρα 

Φυσικά βγήκε στα πρώτα 5με 10 λεπτά 

Βοηθήστε με λίγο με τις γραμμές εξάτμισης

Λοιπον χθες που το είπες με τις γραμμές εξάτμισης και μπήκα και διαβασα....καταρχάς λεει πως ειναι άχρωμες και κατά  δεύτερον πως μπορούν να εμφανιστούν μετα απο τον προβλεπόμενο χρόνο που χρειάζεται για να διαβάσεις το τεστ....οπότε αν η γραμμη σχηματίστηκε στα πρώτα 5 λεπτά δεν είναι εξάτμισης αλλα αποτέλεσμα!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...