Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Εσύ κάνεις τις ταινίες ;;; Ε; 

Ε μην τις κάνεις ακόμα κάνε υπομονή κάνα δυο μέρες ακόμα μην πάνε τσάμπα

Έχεις κανένα σύμπτωμα;;

Ναι κράμπες μήτρα και άρχισε από χθες να πονάει το στήθος.ηταν χαζός μήνας δεν ελπίζω τρέλα αλλά ο μεγάλος πόνος που είχα δύο μέρες κ το ένα βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ πριν μια λίγες μέρες με παραξένεψε.και συχνοουρια για δύο μέρες.αλλα μάλλον δεν κ αυτό τον μήνα.δεν πειράζει έχω κ βαριές δουλειές αυτή την περίοδο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Δεν κάνει λάθος το τεστ εκτός αν έπαιρνες φάρμακα γονιμότητας κ το ζεις λιγότερο από δέκα μέρες που έκανες την ένεση να σπάσουν τα ωάρια.αυτη μόνο η ένεση αν κάνεις νωρίς χοριακη μπορεί να δείξει ψευδώς θετικο.περιμενε χοριακη.οπως σου είπε ο γιατρος

Anevasa to test

Sto profil mou

Oxi dn phra tetoia farmaka

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εσείς βοηθήστε με να σταματήσω να κάνω τεστ με έχει πιάσει μανία κ έφαγα ήδη τρια.δυο χθες κ ένα σήμερα.αρνητικα.πρεπει να σταματησω.μη τα ξοδέψω όλα.

Βρε σταμάτα να κάνεις τεστ θα τα θέλουμε σε λίγες μέρες και δε θα έχουμε!!!και είσαι και μακρυά εσυ για να σου έφερνα μια δεκαριά που έχω πάρει κ εγω ενα σωρό και τι θα τα κάνω?χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι κράμπες μήτρα και άρχισε από χθες να πονάει το στήθος.ηταν χαζός μήνας δεν ελπίζω τρέλα αλλά ο μεγάλος πόνος που είχα δύο μέρες κ το ένα βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ πριν μια λίγες μέρες με παραξένεψε.και συχνοουρια για δύο μέρες.αλλα μάλλον δεν κ αυτό τον μήνα.δεν πειράζει έχω κ βαριές δουλειές αυτή την περίοδο.

Εγώ δε μπορώ να πω ότι έχω κάτι το επιλήψιμο

Εκτός τα έντονα όνειρα και ζωντανά κάθε βράδυ 

Το στήθος έχει αρχίσει το πρήξιμο 

Και πολύ αραιά και μικρά τσιμπιματακια στη κοιλιά 

Τίποτα το ιδιαίτερο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Βρε σταμάτα να κάνεις τεστ θα τα θέλουμε σε λίγες μέρες και δε θα έχουμε!!!και είσαι και μακρυά εσυ για να σου έφερνα μια δεκαριά που έχω πάρει κ εγω ενα σωρό και τι θα τα κάνω?χαχαχα

Τι θα τα κάνεις;;;;αχ έχετε χρυσό στα χέρια κ σας λείπει το πάθος..βρε σαν το τεστ δεν έχει ..

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Anevasa to test

Sto profil mou

Oxi dn phra tetoia farmaka

Κορίτσι μου δε φαίνεται κάτι κόψε τη φωτό λίγο από η δεξιά μεριά και ξαναανεβασε το

Είναι με τον Σταύρο;;;

Σου έχει εμφανιστεί η κάθετη γραμμή;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσι μου δε φαίνεται κάτι κόψε τη φωτό λίγο από η δεξιά μεριά και ξαναανεβασε το

Είναι με τον Σταύρο;;;

Σου έχει εμφανιστεί η κάθετη γραμμή;;

Nai

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Βρε σταμάτα να κάνεις τεστ θα τα θέλουμε σε λίγες μέρες και δε θα έχουμε!!!και είσαι και μακρυά εσυ για να σου έφερνα μια δεκαριά που έχω πάρει κ εγω ενα σωρό και τι θα τα κάνω?χαχαχα

Άσε βλακείες κάνω δεν πιστεύω να είμαι αν δεν τα φάω κ κάνω υπομονή θα μου έρθει κ περίοδος κ θα μείνουν για τον επόμενο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχχαχαχχα Και κάθε μερα να κανω μετα την εμβρυομεταφορα και πάλι θα περισσεψουν!!ειμαι από αυτές που προνόησα για να εχω....γιατι ας πουμε αν γίνει ένα lockdown τι θα χρειαστούμε???νερό ψωμι και τεστ εγκυμοσύνης!:lol:

@Fifi32 μου ουτε εγω μπορω να διακρίνω την γραμμή..πέφτουν πάνω και τα γράμματα...

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

χαχχαχαχχα Και κάθε μερα να κανω μετα την εμβρυομεταφορα και πάλι θα περισσεψουν!!ειμαι από αυτές που προνόησα για να εχω....γιατι ας πουμε αν γίνει ένα lockdown τι θα χρειαστούμε???νερό ψωμι και τεστ εγκυμοσύνης!:lol:

@Fifi32 μου ουτε εγω μπορω να διακρίνω την γραμμή..πέφτουν πάνω και τα γράμματα...

To ksanaanevasa

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

χαχχαχαχχα Και κάθε μερα να κανω μετα την εμβρυομεταφορα και πάλι θα περισσεψουν!!ειμαι από αυτές που προνόησα για να εχω....γιατι ας πουμε αν γίνει ένα lockdown τι θα χρειαστούμε???νερό ψωμι και τεστ εγκυμοσύνης!:lol:

Μια εβδομάδα μετά την εμβρυομεταφορα θα κάνεις κάθε μέρα ένα με τον καφέ.κοιτα παραπάνω θα σου μιλήσω από πείρα παθαίνεις εθισμό.κ εγώ προσπαθώ να το κόψω.χαχαχαχαχαχαχα.

Just now, Fifi32 είπε:

To ksanaanevasa

Ναι κορίτσι μου αχνό θετικό είναι.πως είσαι τώρα;;;

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μια εβδομάδα μετά την εμβρυομεταφορα θα κάνεις κάθε μέρα ένα με τον καφέ.κοιτα παραπάνω θα σου μιλήσω από πείρα παθαίνεις εθισμό.κ εγώ προσπαθώ να το κόψω.χαχαχαχαχαχαχα.

Ναι κορίτσι μου αχνό θετικό είναι.πως είσαι τώρα;;;

To eidate?

H egw eimai trelh

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...