Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Fifi32 said:

To ksanaanevasa

Για δειτε βρε εμπειρα κοριτσια το τεστ της @Fifi32 . Φαινεταικαθαρα η φωτογραφια τωρα αλλα εγω δεν μπορω να καταλαβω αν αυτο ειναι αχνο ή οχι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

Για δειτε βρε εμπειρα κοριτσια το τεστ της @Fifi32 . Φαινεταικαθαρα η φωτογραφια τωρα αλλα εγω δεν μπορω να καταλαβω αν αυτο ειναι αχνο ή οχι....

Peite mou koritsia

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μια εβδομάδα μετά την εμβρυομεταφορα θα κάνεις κάθε μέρα ένα με τον καφέ.κοιτα παραπάνω θα σου μιλήσω από πείρα παθαίνεις εθισμό.κ εγώ προσπαθώ να το κόψω.χαχαχαχαχαχαχα.

Ναι κορίτσι μου αχνό θετικό είναι.πως είσαι τώρα;;;

@Emillyμου θα σε ακολουθήσω κατα γράμμα!!!!χαχαχαχαχα

@Fifi32 μου φαίνεται όντως μια παρα πολυ αχνη γραμμη που θα περίμενα για 5 μερες καθυστέρηση να ειναι πιο έντονη..στην εβγαλε αμέσως??λες να υπάρχει περίπτωση να είναι αυτή η γραμμή εξάτμισης που λέει και η @Ellidr?? Φυσικά και δεν εισαι τρελη....υπάρχει μια αχνη γραμμη...σίγουρα η χοριακή θα καθαρίσει το τοπίο....τωρα έχεις κανονικά ροή??

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

@Emillyμου θα σε ακολουθήσω κατα γράμμα!!!!χαχαχαχαχα

@Fifi32 μου φαίνεται όντως μια παρα πολυ αχνη γραμμη που θα περίμενα για 5 μερες καθυστέρηση να ειναι πιο έντονη..στην εβγαλε αμέσως??λες να υπάρχει περίπτωση να είναι αυτή η γραμμή εξάτμισης που λέει και η @Ellidr?? Φυσικά και δεν εισαι τρελη....υπάρχει μια αχνη γραμμη...σίγουρα η χοριακή θα καθαρίσει το τοπίο....τωρα έχεις κανονικά ροή??

H gramh vgike mesa se 3 lepta

H roh einai mikrh

Dn plummirizw

Ponaw 

Kai exei vlenna

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Τι θα τα κάνεις;;;;αχ έχετε χρυσό στα χέρια κ σας λείπει το πάθος..βρε σαν το τεστ δεν έχει ..

χαχαχα!!! Να δεις που σε λιγο θα κανουμε τα τεστ πριν καν τις επαφες !! χαχαχαχα!!!! Εγω αυριο υποτιθεται ξεκιναω προσπαθειες αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε..εχουμε σοβαρη κουβεντα για ενα θεμα κ δεν ξερω πως θα καταληξει....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fifi32 είπε:

H gramh vgike mesa se 3 lepta

H roh einai mikrh

Dn plummirizw

Ponaw 

Kai exei vlenna

Αχ βρε παιδί μου ταλαιπωρεισαι!!!!ειλικρινά δε ξερω τι μπορεί να είναι!!!!ομως να πας οπωσδήποτε στο γιατρό σου...μονο εκείνος θα μπορεί να σε βοηθήσει!!!

Just now, sofiadu είπε:

χαχαχα!!! Να δεις που σε λιγο θα κανουμε τα τεστ πριν καν τις επαφες !! χαχαχαχα!!!! Εγω αυριο υποτιθεται ξεκιναω προσπαθειες αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε..εχουμε σοβαρη κουβεντα για ενα θεμα κ δεν ξερω πως θα καταληξει....

Ελπίζω αυτό το θέμα να μην είναι σοβαρό και να λυθεί άμεσα και απερισπαστοι να ξεκινήσετε παλι τις προσπάθειες σας!!!!μα σε ποια μέρα είσαι τωρα??

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

χαχαχα!!! Να δεις που σε λιγο θα κανουμε τα τεστ πριν καν τις επαφες !! χαχαχαχα!!!! Εγω αυριο υποτιθεται ξεκιναω προσπαθειες αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε..εχουμε σοβαρη κουβεντα για ενα θεμα κ δεν ξερω πως θα καταληξει....

Κοριτσακι μου, οοοτι θελεις εμεις εδω ειμαστε και ολα καλα θα πανε! Με το καλο να ξεκινησετε!:wub: 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Peite mou koritsia

Όχι είναι θετικό.σιγουρα.απλα πρέπει να δεις κ την τιμή της χοριακη συγκριτικά με την καθυστέρηση σου.μην ψάχνεις καλύτερα τώρα τα σενάρια απλά ηρεμησε μέχρι να ξεκαθαρίσει.υπαρχουν τρία πράματα που μπορεί να συμβαίνουν.στο χέρι σου είναι μόνο το ένα...αν η χοριακη είναι καλή θα σου πει ο γιατρός να δεις προγεστερόνη και μετά ξάπλα και αγωγή για λίγο και όλα καλά.ελπιζουμε σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Όχι είναι θετικό.σιγουρα.απλα πρέπει να δεις κ την τιμή της χοριακη συγκριτικά με την καθυστέρηση σου.μην ψάχνεις καλύτερα τώρα τα σενάρια απλά ηρεμίας μέχρι να ξεκαθαρίσει.υπαρχουν τρία πράματα που μπορεί να συμβαίνουν.στο χέρι σου είναι μόνο το ένα...αν η χοριακη είναι καλή θα σου πει ο γιατρός να δεις προγεστερόνη και μετά ξάπλα και αγωγή για λίγο και όλα καλά.ελπιζουμε σε αυτό.

Egw niwthw

San na exw periodo

Kai exw trelathei

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

Egw niwthw

San na exw periodo

Kai exw trelathei

Του γιατρού του είπες ότι πονάς και έχεις αίμα ηηη μόνο για τα καφέ;;;

Just now, sofiadu είπε:

χαχαχα!!! Να δεις που σε λιγο θα κανουμε τα τεστ πριν καν τις επαφες !! χαχαχαχα!!!! Εγω αυριο υποτιθεται ξεκιναω προσπαθειες αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε..εχουμε σοβαρη κουβεντα για ενα θεμα κ δεν ξερω πως θα καταληξει....

Η φουρνιά σου μαζί με vasoula,άντε κ εγώ θα παλεύω μαζί χαχαχαχα,τρία αρνητικά έχω όποτε,άντε πάλι ξεπατωμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula said:

Αχ βρε παιδί μου ταλαιπωρεισαι!!!!ειλικρινά δε ξερω τι μπορεί να είναι!!!!ομως να πας οπωσδήποτε στο γιατρό σου...μονο εκείνος θα μπορεί να σε βοηθήσει!!!

Ελπίζω αυτό το θέμα να μην είναι σοβαρό και να λυθεί άμεσα και απερισπαστοι να ξεκινήσετε παλι τις προσπάθειες σας!!!!μα σε ποια μέρα είσαι τωρα??

στην 8η. Μου βγαζει απο αυριο γονιμες γιατι καποιες φορες ο κυκλος μπορει να είναι κ 22 ημερων μονο...Βεβαια σπανιο πολύ...Κανονικά απο Σαββατο ελεγα να ξεκινησουμε (11η μερα) αλλα ελεγα να μη χασω τη περιπτωση που ο κυκλος ειναι μικρος αυτη τη φορα....Η ωορηξια λεει την αλλη τριτη στις 22/9...ελεγα λοιπον να κανω Πεμπτη-Σαββατο-Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη και ξερο ψωμι!!! χαχαχαχα 

Αν δεν μας κατσει λογω καβγα (γιορταζω κιολας αυριο ωραια θα περασουμε...) με κοβω Σαββατο-Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη !!!! Θλεω να προσπαθησω ενα συνεχομενο κοντα στην υποτιθεμενη ωορηξια να δω τι θα γινει....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

μπηκα κ σας διαβαζα που λεγατε για τεστ, ειδα τις φωτο κ των δυο κοριτσιων κ μια χαρα θετικα μου φαινονται! Ερωτηση, ειναι αυτα με το σταυρο η με την οριζοντια γραμμη?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

Κοριτσακι μου, οοοτι θελεις εμεις εδω ειμαστε και ολα καλα θα πανε! Με το καλο να ξεκινησετε!:wub: 

Σε ευχαριστω γλυκο μου Ευακι.... <3 

Το θεμα ειναι πανω κατω αυτο που συζηταγαμε ιδιαιτερως με τα ωραρια και ειναι πολυ σημαντικο για μενα...

Just now, Emilly said:

Του γιατρού του είπες ότι πονάς και έχεις αίμα ηηη μόνο για τα καφέ;;;

Η φουρνιά σου μαζί με vasoula,άντε κ εγώ θα παλεύω μαζί χαχαχαχα,τρία αρνητικά έχω όποτε,άντε πάλι ξεπατωμα

Αντε να δουμε βρε φιλεναδα...... παμε για μαραθωνιο αν μας κατσει δλδ με τις κωλοδουλειες...

κ της @*Vasoula κ της @Evouska Κ της @Ritapog κ εσενα...παμε ολες δυνατα να αλληλοστηριχτουμε κοριτσια!!! 

Just now, Emilly said:

Η φουρνιά σου μαζί με vasoula,άντε κ εγώ θα παλεύω μαζί χαχαχαχα,τρία αρνητικά έχω όποτε,άντε πάλι ξεπατωμα

κ της @*Vasoula κ της @Evouska Κ της @Ritapog κ εσενα...παμε ολες δυνατα να αλληλοστηριχτουμε κοριτσια!!! 

Just now, Fifi32 said:

Tou ta eipa

Mou eipe perimenei thn xwriakh

To aima einai katakokkino

Κοριτσι μου εχεις τρελαθει το ξερω...ξαπλωσε , παρε βαθιες αναπνοες κ το απογευμα πλησιαζει να μαθουμε τη χοριακη!

Just now, tina79 said:

Καλησπερα κοριτσια!

μπηκα κ σας διαβαζα που λεγατε για τεστ, ειδα τις φωτο κ των δυο κοριτσιων κ μια χαρα θετικα μου φαινονται! Ερωτηση, ειναι αυτα με το σταυρο η με την οριζοντια γραμμη?

νομιζω ειναι με τον σταυρο κ αναφερονται τα κοριτσια σε αχνη καθετη γραμμη που δηλωνει το +. Ας με διορθωσει καποια αν ειπα μπαρουφα!

Δεν εχω εμπειρια απο αχνες γραμμες κ η αληθεια ειναι οτι δεν τις διακρινω κ καλα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...