Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Fifi32 said:
Just now, sofiadu said:

Τι σου ειπε ακριβως;

Το τεστ το ειδε; του το εστειλες φωτο να το δει; 

Αν ειναι ετσι λυπαμαι πολύ κοριτσι μου, εχεις καθε λογο να σταναχωριεσαι...

σορυ, η μνημη σου ειναι χαλια τα τελευταια χρονια...αλτζχαιμερ κανονικο!!!

Vash ths xwriakhs mou eipe

To test dn tou leei kati

Eidika to axno

 

ποσο ηταν η χοριακη αν επιτρεπεται..γιατι εχει τυχει να εχω κ 0, κατι κ εχει τυχει κ 4, κατι...

Just now, Ellidr said:

Έβαλα άλλη φωτό μήπως φαίνεται καλύτερα

ναι ναι φαινεται καλυτερα τωρα! ποτε περιμενεις κανονικα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

ποσο ηταν η χοριακη αν επιτρεπεται..γιατι εχει τυχει να εχω κ 0, κατι κ εχει τυχει κ 4, κατι...

ναι ναι φαινεται καλυτερα τωρα! ποτε περιμενεις κανονικα;

Σε 5 με 6 μέρες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ποσο ηταν η χοριακη αν επιτρεπεται..γιατι εχει τυχει να εχω κ 0, κατι κ εχει τυχει κ 4, κατι...

ναι ναι φαινεται καλυτερα τωρα! ποτε περιμενεις κανονικα;

H xwriakh htan 0

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

H xwriakh htan 0

Κορίτσι μου την επόμενη φορά αν έχεις καθυστερηση 

Από την πρώτη μέρα καθυστέρησης θα κάνεις ένα τεστ 

Γιατί αν ήταν εγκυμοσύνη και ήθελε κάποια στιριξη με φάρμακα ;;

 Το σκέφτηκες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

περιμενε my darling, i still believe in you!!!

@Ellidr το τεστ στο προφιλ σου ειναι σημερινο; θυμησε μου!

Αν ειναι χθεσινο, δεν κανεις ενα κ σημερα; λογικα θα βγει πιο εντονη η γραμμη....παρασκευη περιμενεις σωστα;

Αχ ευχαριστώ.εεεε που θα πάει μπορεί και όχι τώρα αλλά κάποια στιγμή ίσως κάτσει.ηρθε κ ο μικρός από το σχολείο κ έχω κ αλλά άγχη.πεφτει buling στο σχολείο.πλακωσαν ένα παιδί.ο δικος μου είναι ψηλός δεν έχει υποστεί σωματική βία ποτέ αλλα εχει παιδιά που κάνουν άλλου είδους buling.δηλαδη ένα άγχος η ζωή μας οι νυν και μέλλουσες μανουλες.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν παρακολούθησα λίγο τη συζήτηση και έχω να σου πω @Fifi32 ότι το τεστ είναι αρνητικό, φαίνεται κάτι γκρι και είναι η γραμμή εξάτμισης! Έκανες χοριακη τη μέρα που έκανες και το τεστ και βγήκε 0 άρα δεν υπήρξε εγκυμοσύνη δεν έχεις περάσει βιοχημική κύηση! Δεν υπήρχε καμία μα καμία περίπτωση να δεις θετικό τεστ και αρνητική χοριακη! Οπότε μην στεναχωριέσαι ότι έμεινες έγκυος και χάθηκε!! Ίσως είχες κάποια κύστη Ίσως απλά καθυστέρησε ο κύκλος σου συμβαίνει καμία φορά!! Συνέχισε τις προσπάθειες σου με αισιοδοξία και θα κρατήσεις το πολυπόθητο θετικό τεστ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Λοιπόν παρακολούθησα λίγο τη συζήτηση και έχω να σου πω @Fifi32 ότι το τεστ είναι αρνητικό, φαίνεται κάτι γκρι και είναι η γραμμή εξάτμισης! Έκανες χοριακη τη μέρα που έκανες και το τεστ και βγήκε 0 άρα δεν υπήρξε εγκυμοσύνη δεν έχεις περάσει βιοχημική κύηση! Δεν υπήρχε καμία μα καμία περίπτωση να δεις θετικό τεστ και αρνητική χοριακη! Οπότε μην στεναχωριέσαι ότι έμεινες έγκυος και χάθηκε!! Ίσως είχες κάποια κύστη Ίσως απλά καθυστέρησε ο κύκλος σου συμβαίνει καμία φορά!! Συνέχισε τις προσπάθειες σου με αισιοδοξία και θα κρατήσεις το πολυπόθητο θετικό τεστ!

Les?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifi32 είπε:

H xwriakh htan 0

Καλό μου κορίτσι βιοχημική;;;πολύ λυπάμαι για την ψυχική αναστάτωση που είχες.λοιπον επειδή πήγα αιματολογο στην λευκ Θεσσαλονίκη αλλά έρχεται και Αθήνα.βρηκε ότι έχω μαιευτικο αντιφοσφολιπιδικο σύνδρομο δηλαδή θρομβοφιλια στην εγκυμοσύνη.μου είπε ότι πολλά κορίτσια που το εχουν,έχουμε την εντύπωση εμείς οι αιματολογοι ότι έχουν κάνει πολλές βιοχημικές κυήσεις και έτσι ποτέ δεν κατάλαβαν ηηη σπανίως ότι έχουν μείνει έγκυες.επειδη λες ότι προσπαθείς κ δύο χρόνια καλό είναι να επισκευτεις αιματολογο.βεβαια μπορεί μεν να μην στο βρει τώρα γιατί αυτό βγαίνει στην εγκυμοσύνη μόνο έκτη εβδομάδα και μετα αλλά θα σου δώσει αν υποψιαστεί αγωγή μεχρι να ξαναεπιβεβαιωσεις κύηση.ψαξου.μην το αφήνεις έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Αχ ευχαριστώ.εεεε που θα πάει μπορεί και όχι τώρα αλλά κάποια στιγμή ίσως κάτσει.ηρθε κ ο μικρός από το σχολείο κ έχω κ αλλά άγχη.πεφτει buling στο σχολείο.πλακωσαν ένα παιδί.ο δικος μου είναι ψηλός δεν έχει υποστεί σωματική βία ποτέ αλλα εχει παιδιά που κάνουν άλλου είδους buling.δηλαδη ένα άγχος η ζωή μας οι νυν και μέλλουσες μανουλες.

Αχ δεν ξερεις πως τα σκεφτομαι αυτα τα θεματα....ασε....τα εχω μεγαλο αγχος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσι μου την επόμενη φορά αν έχεις καθυστερηση 

Από την πρώτη μέρα καθυστέρησης θα κάνεις ένα τεστ 

Γιατί αν ήταν εγκυμοσύνη και ήθελε κάποια στιριξη με φάρμακα ;;

 Το σκέφτηκες;

Βρε μια τεσταρααααα!!χαχαχαχα αχ ανυπομονώ με εσενα να ακούσω τα καλύτερα!!!εχω πολυ καλο feeling!!

@Fifi32 μου θα συμφωνησω με την @Blonde...αρνητικο θα ηταν και θα ήταν αυτή η παλιό γραμμη εξάτμισης...αν ήσουν έγκυος ακόμα και βιοχημικη η χοριακη δεν έπρεπε να είναι πανω από 0????λυπάμαι για όλο αυτο το αγχος και τη στεναχώρια που έχεις περάσει....ελπιζω ο επόμενος μηνας να είναι και ο τυχερός σου!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αχ δεν ξερεις πως τα σκεφτομαι αυτα τα θεματα....ασε....τα εχω μεγαλο αγχος...

Τα αγόρια είναι ζόρι γλυκειά μου.μεχρι μέσα τρίτης δημοτικού έλεγα τι ωραία που είναι όλα μαζί μια ομάδα και ξαφνικά,βλέπεις αγώνα για την αρχηγία μαγκιά και κλανιά.ο δικός μου....λέω γέννησα τον καλύτερο άνθρωπο που έχω γνωρίσει.ασε δεν θέλω να μιλάω για το πλάσμα μου θα πάρει σελίδες.οποτε δεν μπορεί να επιβληθεί κ καταλαβαίνεις...έχει έναν κ αποφασίζει την μοίρα του.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Ναι κορίτσι μου!! Για να είχες βιοχημική κύηση έπρεπε να είχες θετική χοριακη που η τιμή της θα έπεφτε!! 

Άρα συμπέρασμα όμως είναι αφού στο τριλεπτο της βγήκε αυτό το τεστ δεν είναι αξιόπιστο.ο καθένας θα καταμπερδευοταν.και εγώ μαζί που έχω μεγάλη πείρα στα τεστ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...