Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr said:

Αχ τι καλά.......

Κ εγώ ρε παιδιά θέλω να δω ένα τεστ καραμπίνα το μια φορά 

Όχι τίποτα άλλο 

Μου το ζητάει κ ο καλός μου 

Θέλω να το δω ξεκάθαρο

Τι έχει τραβήξει κ αυτός

οταν περασει η μερα καθυστερησης θα φανει μπαμ! Εμενα ο σταυρος δεν εσβησε ποτε. Βρηκα μετα απο καιρο τα τεστ (ναι ναι τα ειχα φυλαξει ) κ ηταν ετσι με το + καμαρωτο καμαρωτο!!!!! θυμαμαι δεν σταματουσα να χαμογελω!!! τι ωραιες στιγμες..ασε σου λεω τα ξαναθυμηθηκα τωρα ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

οταν περασει η μερα καθυστερησης θα φανει μπαμ! Εμενα ο σταυρος δεν εσβησε ποτε. Βρηκα μετα απο καιρο τα τεστ (ναι ναι τα ειχα φυλαξει ) κ ηταν ετσι με το + καμαρωτο καμαρωτο!!!!! θυμαμαι δεν σταματουσα να χαμογελω!!! τι ωραιες στιγμες..ασε σου λεω τα ξαναθυμηθηκα τωρα ...

Κ εμένα ρ αθετικα μου τεστ 

Είναι ακόμα εκεί 

Δεν έχουν σβήσει 

Αλλά δεν παίρνω θαρρητα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Εμ πες τα 

Εμείς στον επόμενο κύκλο θα κάνουμε μια σπερματεγχυση 

Και μετά εξωσωματική 

Τέρμα τα ψέματα

Βρεκοριτσια ερωτηση γιατι ειμαι παντελως ασχετη...

ποσο παει μια σπερματεγχυση  και ποσο μια εξωσωματικη;

Πανω κατω ρωταω γιατι δεν εχω ιδεα....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Πάρε το self clear 

Που δείχνει από νωρίς 

Εμένα αυτό μου βγήκε θετικό 

Χαχαχαχα

Ή το clear blue το προωρης ανιχνευσης

Αχ φοβάμαι να κάνω τ τέστ μην απογοητευτω... Χθες εκεί π περπατούσα κάτω στα πόδια Μ ήταν μια πιπίλα μπλε! ελπίζω να είναι καλό σημάδι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καλημερα! Σε καταλαβαινω απολυτα! Και εγω παλια ουτε που ηξερα ποτε πεφτει η ωορρηξια, ποτε ειναι οι γονιμες, τα σημαδια απο τα πονακια μου!! Τωρα προσπαθω να ακουσω το σωμα μου αλλα βλεπω καθε μηνα αλλα συμπτωματα που δυστυχως οδηγουν στην περιοδο...Υπομονη και προσπαθειες και ο Θεος βοηθος κοριτσια!! Το καλο ειναι οτι εσπασε η γκαντεμια κ ισως ειναι μια αρχη να αναθαρεψουμε σιγα σιγα ολες, να φυγει το αγχος μπας κ μας κανει τη χαρη κ εμας!

Βρε λες να ειναι εμφυτευσης;;; ΣΗμερα νομιζω ειναι καθοριστικη για την αιμοραγγια. Γιατι αν ειναι περιοδος ποσο να καθυστερηση η αιμοραγια αφου ειχες καφε χθες...Για να δουμε...κρατω τις ελπιδες μου για σενα.

Ερωτηση: Στην ωορρηξια παιζει να εχεις αιματακι; μια δα σταγονιτσα ροζουλιτσα κ λιγο σκουρα υγρα; Μια φορα ειδα σκουρα υγρα το απογευμα χθες (αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη γιατι τα ειδα στη λεκανη πριν τραβηξω καζανακι) κ το βραδυ μετα την επαφη κατουριομουνα (εμεινα κατακορυφο λιγακι) κ στο σκουπισμα ειδα λιγο ροζακι, ισα ισα μια σταγονιτσα. Και σκεφτηκα, ή απο την επαφη κατι ζοριστηκε μεσα κ ισως βγηκε αιματακι ή ωορρηξια ή κ τιποτα...

ναι εγώ την προηγουμεμη φορα ειχα στην ωορρηξια 2,3 βλεννες αίμα 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kons27 είπε:

Αχ φοβάμαι να κάνω τ τέστ μην απογοητευτω... Χθες εκεί π περπατούσα κάτω στα πόδια Μ ήταν μια πιπίλα μπλε! ελπίζω να είναι καλό σημάδι!!!

Καλά ειδικά στην αριστερή ωοθήκη Μ είναι λες κ έχω κάτι μέσα... νιώθω πονακια

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Αχ φοβάμαι να κάνω τ τέστ μην απογοητευτω... Χθες εκεί π περπατούσα κάτω στα πόδια Μ ήταν μια πιπίλα μπλε! ελπίζω να είναι καλό σημάδι!!!

ΚΑνε το καλή μου 

Κ εμείς είμαστε εδώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

οταν περασει η μερα καθυστερησης θα φανει μπαμ! Εμενα ο σταυρος δεν εσβησε ποτε. Βρηκα μετα απο καιρο τα τεστ (ναι ναι τα ειχα φυλαξει ) κ ηταν ετσι με το + καμαρωτο καμαρωτο!!!!! θυμαμαι δεν σταματουσα να χαμογελω!!! τι ωραιες στιγμες..ασε σου λεω τα ξαναθυμηθηκα τωρα ...

χαχα και εγω τα εχω κρατησει και απο τις 3 εγκυμοσύνες μου,μόνο της βιοχημικης πέταξα γιατι το έβλεπα και στεναχωριομουν 

  • Λυπημένη/-ος 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

χαχα και εγω τα εχω κρατησει και απο τις 3 εγκυμοσύνες μου,μόνο της βιοχημικης πέταξα γιατι το έβλεπα και στεναχωριομουν 

Εν τω μεταξύ και το τεστ που έκανα χθες το μεσημέρι 

Σήμερα έχει γραμμή 

Όλα λάθος 

Προφανώς εξάτμισης 

Εμένα εξατμίζονται όλα μου τα τεστ φαίνεται 

Να το παραθέσω;;;;;

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Εν τω μεταξύ και το τεστ που έκανα χθες το μεσημέρι 

Σήμερα έχει γραμμή 

Όλα λάθος 

Προφανώς εξάτμισης 

Εμένα εξατμίζονται όλα μου τα τεστ φαίνεται 

Να το παραθέσω;;;;;

Εννοειται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Εννοειται

Χαχαχαχα

 

Just now, Ellidr είπε:

Χαχαχαχα

 

Έτοιμο

Just now, Ellidr είπε:

Χαχαχαχα

 

Έτοιμο

Ρε παιδιά 

Εσάς δεν έχει τύχει να έχετε γραμμή εξάτμισης ;;;

Μόνο σε μένα συμβαίνει;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εν τω μεταξύ και το τεστ που έκανα χθες το μεσημέρι 

Σήμερα έχει γραμμή 

Όλα λάθος 

Προφανώς εξάτμισης 

Εμένα εξατμίζονται όλα μου τα τεστ φαίνεται 

Να το παραθέσω;;;;;

αυτή ναι μπορει η γραμμή να μην ισχύει, αλλά οι άλλες 2 μου φαινοντουσαν πιο έγκυρες, εμενα παντως δεν μου εχει τυχει.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Χαχαχαχα

 

Έτοιμο

Ρε παιδιά 

Εσάς δεν έχει τύχει να έχετε γραμμή εξάτμισης ;;;

Μόνο σε μένα συμβαίνει;;;

Να πω οτι καταλαβαινω; θα πω ψεμματα...δεν καταλαβαινω τη τυφλα μου...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Να πω οτι καταλαβαινω; θα πω ψεμματα...δεν καταλαβαινω τη τυφλα μου...

Καλημέρα κοριτσια μου!!

Εγω βλεπω μια δεξια απ την κοκκινη αλλα με το ζορι!

@Ellidr Αυτο το τεστ το εκανες χωρις να εχεις πιει νερο για ωρα κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

Βρεκοριτσια ερωτηση γιατι ειμαι παντελως ασχετη...

ποσο παει μια σπερματεγχυση  και ποσο μια εξωσωματικη;

Πανω κατω ρωταω γιατι δεν εχω ιδεα....

 

Αχ και εγώ θα ήθελα να μάθω πόσο κοστίζουν!! Έτσι για να μαζεύουμε αν χρειαστεί χεχε, Είμαι σίγουρη κορίτσια με αυτά που διαβάζω όλες μας θα έχουμε θετικά αποτελέσματα αργά ή γρήγορα αφού κάνουμε προσπάθεια αυτό μετράει όλα τα άλλα θα ρθουν με τον έναν ή με τον άλλο Τρόπο!!! 

Κορίτσια εσείς που είστε ειδικές πρέπει οπωσδήποτε κ εγώ να παραγγείλω τα πολλά και φτηνά τεστ δεν είναι κατάσταση αυτή να σκάω χεχε, πείτε μου ποια προτεινετε; 

Τώρα έχω το predictor που λέει 6 μέρες πριν την καθυστέρηση, το κρατάω μέχρι την Δευτέρα που θα ναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης (αν με το καλό). Όχι τπτ αλλά αν το κάνω πιο νωρίς θα σκάσω μέχρι να έρθει η Δευτέρα και να μπορέσω να κάνω κ καμια άλλη εξέταση άτιμο σουκου... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...