Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Evouska είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!!

Εγω βλεπω μια δεξια απ την κοκκινη αλλα με το ζορι!

@Ellidr Αυτο το τεστ το εκανες χωρις να εχεις πιει νερο για ωρα κλπ;

Αυτό το έκανα χθες το μεσημέρι μετά από καφέ 

Αλλά η γραμμή η δεύτερη βγήκε πολύ αργότερα 

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αχ και εγώ θα ήθελα να μάθω πόσο κοστίζουν!! Έτσι για να μαζεύουμε αν χρειαστεί χεχε, Είμαι σίγουρη κορίτσια με αυτά που διαβάζω όλες μας θα έχουμε θετικά αποτελέσματα αργά ή γρήγορα αφού κάνουμε προσπάθεια αυτό μετράει όλα τα άλλα θα ρθουν με τον έναν ή με τον άλλο Τρόπο!!! 

Κορίτσια εσείς που είστε ειδικές πρέπει οπωσδήποτε κ εγώ να παραγγείλω τα πολλά και φτηνά τεστ δεν είναι κατάσταση αυτή να σκάω χεχε, πείτε μου ποια προτεινετε; 

Τώρα έχω το predictor που λέει 6 μέρες πριν την καθυστέρηση, το κρατάω μέχρι την Δευτέρα που θα ναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης (αν με το καλό). Όχι τπτ αλλά αν το κάνω πιο νωρίς θα σκάσω μέχρι να έρθει η Δευτέρα και να μπορέσω να κάνω κ καμια άλλη εξέταση άτιμο σουκου... 

Λοιπόν σπερματεγχυση γύρω στα 350

Και εξωσωματική αν περάσεις από επιτροπή και εγκριθουν τα φαρμακα 

Γύρω στα 2.500

Αυτά ξέρω μέχρι στιγμής

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr said:

Αυτό το έκανα χθες το μεσημέρι μετά από καφέ 

Αλλά η γραμμή η δεύτερη βγήκε πολύ αργότερα 

το επομενο θα το κανεις με πρωινα ουρα. Τα πρωτα πρωτα βρε κοριτσι! να δουμε πιο εγκυρα ενα αποτελεσμα...γιατι τα κανεις πιο μετα κ μετα απο καταναλωση ροφηματων;; θα σε μαλωσωωωωωω

Just now, SerafinaPekala said:

Αχ και εγώ θα ήθελα να μάθω πόσο κοστίζουν!! Έτσι για να μαζεύουμε αν χρειαστεί χεχε, Είμαι σίγουρη κορίτσια με αυτά που διαβάζω όλες μας θα έχουμε θετικά αποτελέσματα αργά ή γρήγορα αφού κάνουμε προσπάθεια αυτό μετράει όλα τα άλλα θα ρθουν με τον έναν ή με τον άλλο Τρόπο!!! 

Κορίτσια εσείς που είστε ειδικές πρέπει οπωσδήποτε κ εγώ να παραγγείλω τα πολλά και φτηνά τεστ δεν είναι κατάσταση αυτή να σκάω χεχε, πείτε μου ποια προτεινετε; 

Τώρα έχω το predictor που λέει 6 μέρες πριν την καθυστέρηση, το κρατάω μέχρι την Δευτέρα που θα ναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης (αν με το καλό). Όχι τπτ αλλά αν το κάνω πιο νωρίς θα σκάσω μέχρι να έρθει η Δευτέρα και να μπορέσω να κάνω κ καμια άλλη εξέταση άτιμο σουκου... 

εγω εχω παρει αυτα https://www.hometest.gr/el/test-egymosynis/13-10-test-egymosynis-se-tainies.html

τωρα ο θεος κ η ψυχη τους...λενε λιγες μερες μετα τη γονιμοποιηση το οποιο δεν το θεωρω κ πολυ εγκυρο να σου πω την αληθεια. Τα εχω για τη πρωτη μερα καθυστερησης αντε μια πριν...

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

το επομενο θα το κανεις με πρωινα ουρα. Τα πρωτα πρωτα βρε κοριτσι! να δουμε πιο εγκυρα ενα αποτελεσμα...γιατι τα κανεις πιο μετα κ μετα απο καταναλωση ροφηματων;; θα σε μαλωσωωωωωω

Οοοχιιιι 

Το clear blue  και το self clear τα έκανα πρωί 

Μη μαλώνεις

Αυτά που είχα πριν στο προφίλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Αυτό το έκανα χθες το μεσημέρι μετά από καφέ 

Αλλά η γραμμή η δεύτερη βγήκε πολύ αργότερα 

Λοιπόν σπερματεγχυση γύρω στα 350

Και εξωσωματική αν περάσεις από επιτροπή και εγκριθουν τα φαρμακα 

Γύρω στα 2.500

Αυτά ξέρω μέχρι στιγμής

Ω ευχαριστώ η σπερματεγχυση παλεύεται στο άλλο θέλουμε πλάνο χεχεχ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εν τω μεταξύ και το τεστ που έκανα χθες το μεσημέρι 

Σήμερα έχει γραμμή 

Όλα λάθος 

Προφανώς εξάτμισης 

Εμένα εξατμίζονται όλα μου τα τεστ φαίνεται 

Να το παραθέσω;;;;;

Βρε παιδι μου εννοείται το χθεσινό έχει γραμμή εξάτμισης.αυτο σάπισε.αν τα άλλα που σου βγάλανε στο τριλεπτο είναι κ από τα ακριβά ήταν ψευδώς θετικά τι να πω είναι για μυννννησεις.με βαρύ ν.βαλε λίγο ρε συ στο προφίλ αυτό με την εξάτμιση το χθεσινό να δούμε την διαφορά.γκρι είναι;;;;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Ω ευχαριστώ η σπερματεγχυση παλεύεται στο άλλο θέλουμε πλάνο χεχεχ 

Ναι ισχύει 

Αλλά τι να κάνουμε;

Just now, Evouska είπε:

Eκεινα ηταν πιο καθαρα! Αχνα μεν αλλα πιο ξεκαθαρα!

Ναι το ξέρω 

Το clear blue ακόμα και τώρα η κάθετη γραμμή έχει ακριβώς το ίδιο χρώμα με την οριζόντια 

Γαλάζιο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Βρεκοριτσια ερωτηση γιατι ειμαι παντελως ασχετη...

ποσο παει μια σπερματεγχυση  και ποσο μια εξωσωματικη;

Πανω κατω ρωταω γιατι δεν εχω ιδεα....

 

Από φίλη ξέρω όλα μαζί με φάρμακα κλινική κλπ γύρω στα 2000 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι ισχύει 

Αλλά τι να κάνουμε;

Ναι το ξέρω 

Το clear blue ακόμα και τώρα η κάθετη γραμμή έχει ακριβώς το ίδιο χρώμα με την οριζόντια 

Γαλάζιο 

Αλλααααααα

Δε το πιστεύω 

Το ξαναλέω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Ναι ισχύει 

Αλλά τι να κάνουμε;

Ναι το ξέρω 

Το clear blue ακόμα και τώρα η κάθετη γραμμή έχει ακριβώς το ίδιο χρώμα με την οριζόντια 

Γαλάζιο 

Ναι αυτό είναι μια άχρωμη γραμμή ότι να ναι.καμια σχεση

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Γιατί πόσο ξέρεις εσύ;;

Γύρω στα 2.500

Just now, Emilly είπε:

Ναι αυτό είναι μια άχρωμη γραμμή ότι να ναι.καμια σχεση

Θα βάλω το clear blue να το θαυμάσω λίγο ακόμα 

Μέχρι ν μου έρθει περίοδος

Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Οοοχιιιι 

Το clear blue  και το self clear τα έκανα πρωί 

Μη μαλώνεις

Αυτά που είχα πριν στο προφίλ

*Ellidr έχεις κάνει 3 τεστ δλδ θετικά κ έχουμε ακόμα αμφιβολίες?

Δεν έχω καταλάβει!!

Πότε περιμένεις εσύ? εύχομαι να μην έρθει!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...