Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr said:

Μια από τα ίδια κ εγώ 

Στοχευμένη ωορρηξία με τεστ 

Άχνα θετικά τεστ 

Και κανένα σύμπτωμα ,εκτός από λίγη συχνοουρια και λίγο πρησμένο στήθος 

Αλλαααα 

Εγώ ακόμα δε πετάω ψηλά 

Περιμένω 

Εσύ ; Χοριακη ;έκανες πριν την καθυστέρηση; 

Δεν μπορειιιι πρέπει να είσαι, τα αχνά θετικά είναι τέλειο σημάδι!! Ουφφ ανυπομωνωω 

Just now, sofiadu said:

το επομενο θα το κανεις με πρωινα ουρα. Τα πρωτα πρωτα βρε κοριτσι! να δουμε πιο εγκυρα ενα αποτελεσμα...γιατι τα κανεις πιο μετα κ μετα απο καταναλωση ροφηματων;; θα σε μαλωσωωωωωω

εγω εχω παρει αυτα 

τωρα ο θεος κ η ψυχη τους...λενε λιγες μερες μετα τη γονιμοποιηση το οποιο δεν το θεωρω κ πολυ εγκυρο να σου πω την αληθεια. Τα εχω για τη πρωτη μερα καθυστερησης αντε μια πριν...

Τέλειααα ευχαριστώωω έβαλα μια 20δα να χουμε αχαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μου το βγαζει hidden δεν ξέρω γιατί, ότι έγραψα πριν @Ellidr Δεν μπορειιιι πρέπει να είσαι, τα αχνά θετικά είναι τέλειο σημάδι!! Ουφφ ανυπομωνωω

@sofiadu Τέλειαα ευχαριστώ πολύ έβαλα μια 20δα να χουμε χεχε

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala said:

 

@sofiadu Τέλειαα ευχαριστώ πολύ έβαλα μια 20δα να χουμε χεχε

Αντε να δουμε!! Ελπιζω να βγουν τυχερα και απο τα πρωτα να δεις θετικο...εμενα εξαντλούνται τα ατιμα κ ακομα τιποτα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Και τεστ ποίο έκανες??? Κ πόσες μέρες πριν την καθυστέρηση?

μέρες πριν αν θυμάμαι καλά!!

Το πρώτο ήταν το 

clearblue και το 2ο το 

predictor express.

  • Μου αρέσει 1

:wub:There's a magical place inside you, where nothing is impossible.:wub:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια; οταν εχετε ωορρηξια ειστε ευαισθητες; νευρικες; αναισθησια; ή εμενα ολα μου πανε στραβα κ θελω να κλαιω κ να φωναζω συνεχεια ανεξαρτητων ορμονων;;;;;;;;;;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Κοριτσια; οταν εχετε ωορρηξια ειστε ευαισθητες; νευρικες; αναισθησια; ή εμενα ολα μου πανε στραβα κ θελω να κλαιω κ να φωναζω συνεχεια ανεξαρτητων ορμονων;;;;;;;;;;

 

Εγώ δε μπορώ να σε βοηθήσω γιατί έτσι είμαι όλο τον μήνα

Χαχαχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Κοριτσια; οταν εχετε ωορρηξια ειστε ευαισθητες; νευρικες; αναισθησια; ή εμενα ολα μου πανε στραβα κ θελω να κλαιω κ να φωναζω συνεχεια ανεξαρτητων ορμονων;;;;;;;;;;

 

Όχι δεν έχω κάποιο απ αυτά...αλλά έχω εντονότερη διάθεση για σ:)ξ!!!!


:wub:There's a magical place inside you, where nothing is impossible.:wub:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μουυυυυυ μπήκα και ειχα να διαβάσω 5 σελίδες.. χαχαχαχχαχα

Λοιπόν!!!σε έμενα πηγαν ολα καλά σήμερα....τα πήραμε και αυριο το πρωί θα τα γονιμοποιησουμε να δουμε πως θα πάνε....για τα κοριτσια που ρωτάνε...οι σπερματεγχυσεις πανε 300-350 ευρώ και η εξωσωματικη αν περάσεις την επιτροπη του ΙΚΑ και σου χορηγησουν τα φάρμακα δωρεάν κοστίζει γύρω στα 2500 χιλιάρικα....δε σας βάζω εννοείται εξετάσεις μεσα...αυτο ειναι άλλου παππα ευαγγέλιο!χαχαχαχαχα ότι απορία έχετε και μπορώ να βοηθήσω (χωρίς φυσικά να το παίζω εξυπνη οτι τα ξερω ολα απλα επειδή περνάω τωρα αυτή τη φάση)να με ρωτήσετε ελεύθερα)

@Ellidr μπήκα με αγωνία να δω το σημερινό σου τεστάκι...χαχαχαχχα θα πρέπει να κανω υπομονή αλλααααα είμαι τόσο άισιοδοξη με εσένα!!!!

@sofiadu σοφακι και εγω εχω λίγο παραπάνω νεύρα στην ωορηξια όπως και στην περιοδο...τρελές????επίσης τιιιι ήταν αυτό το αιματακι χθες????χμμμμμμμμ μακαριιιι!!!!!

@kons27 είχες κάνει νωρίς το προηγούμενο....μήπως να έκανες αυριο μεθαύριο αλλο ενα??ε?ε?

@Emilly δεν ήρθε ε??αυτό ειναι πολυ καλο!!!βρε λες να ηταν μια μικρη παραπλάνηση μονο και να έχουμε ευχάριστα τη Δευτέρα???

@KimK εγκυουλα μας πως εισαι?????????

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula said:

Γειά σας κορίτσια μουυυυυυ μπήκα και ειχα να διαβάσω 5 σελίδες.. χαχαχαχχαχα

Λοιπόν!!!σε έμενα πηγαν ολα καλά σήμερα....τα πήραμε και αυριο το πρωί θα τα γονιμοποιησουμε να δουμε πως θα πάνε....για τα κοριτσια που ρωτάνε...οι σπερματεγχυσεις πανε 300-350 ευρώ και η εξωσωματικη αν περάσεις την επιτροπη του ΙΚΑ και σου χορηγησουν τα φάρμακα δωρεάν κοστίζει γύρω στα 2500 χιλιάρικα....δε σας βάζω εννοείται εξετάσεις μεσα...αυτο ειναι άλλου παππα ευαγγέλιο!χαχαχαχαχα ότι απορία έχετε και μπορώ να βοηθήσω (χωρίς φυσικά να το παίζω εξυπνη οτι τα ξερω ολα απλα επειδή περνάω τωρα αυτή τη φάση)να με ρωτήσετε ελεύθερα)

@Ellidr μπήκα με αγωνία να δω το σημερινό σου τεστάκι...χαχαχαχχα θα πρέπει να κανω υπομονή αλλααααα είμαι τόσο άισιοδοξη με εσένα!!!!

@sofiadu σοφακι και εγω εχω λίγο παραπάνω νεύρα στην ωορηξια όπως και στην περιοδο...τρελές????επίσης τιιιι ήταν αυτό το αιματακι χθες????χμμμμμμμμ μακαριιιι!!!!!

@kons27 είχες κάνει νωρίς το προηγούμενο....μήπως να έκανες αυριο μεθαύριο αλλο ενα??ε?ε?

@KimK εγκυουλα μας πως εισαι?????????

Αντε βρε Βασουλα με το καλο να γονιμοποιηθουν κ με το καλο να ξαναπατε για τα εμφυτευσουν. ετσι γινεται σωστα;

Ποσο θα παρει ολο αυτο; δλδ μεσα στο μηνα θα κανουν εμφυτευση κ αμεσως εισαι εγκυος ή πρεπει να τα δεχτει το σωμα σου κ αναμενεις;; συγνωμη για τις ερωτησεις, μου ξυπνησαν αποριες!!!

Δεν ξερω τι ηταν το αιματακι, εικαζω απο την επαφη ισως κατι ζοριστηκε μεσα, δεν μπορω να καταλαβω τιποτα στο σωμα μου..ουτε ωορρηξιες, ουτε τπτ...εχω αφεθει στη τυχη μου! χαχα

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, SerafinaPekala είπε:

Αχ και εγώ θα ήθελα να μάθω πόσο κοστίζουν!! Έτσι για να μαζεύουμε αν χρειαστεί χεχε, Είμαι σίγουρη κορίτσια με αυτά που διαβάζω όλες μας θα έχουμε θετικά αποτελέσματα αργά ή γρήγορα αφού κάνουμε προσπάθεια αυτό μετράει όλα τα άλλα θα ρθουν με τον έναν ή με τον άλλο Τρόπο!!! 

Κορίτσια εσείς που είστε ειδικές πρέπει οπωσδήποτε κ εγώ να παραγγείλω τα πολλά και φτηνά τεστ δεν είναι κατάσταση αυτή να σκάω χεχε, πείτε μου ποια προτεινετε; 

Τώρα έχω το predictor που λέει 6 μέρες πριν την καθυστέρηση, το κρατάω μέχρι την Δευτέρα που θα ναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης (αν με το καλό). Όχι τπτ αλλά αν το κάνω πιο νωρίς θα σκάσω μέχρι να έρθει η Δευτέρα και να μπορέσω να κάνω κ καμια άλλη εξέταση άτιμο σουκου... 

Κοίτα το καλύτερο είναι να περιμένεις τη Δευτέρα...αλλα μωρε αν σε τρώει να μην κανεις ενα τη Κυριακή???????είναι μακρυά η Δευτέρα για να έχεις τόσο άγχος!!!μακάρι να είσαι βρε κορίτσι μου!!!

Αντε να να ανοίξουμε ολες μαζι εδώ μεσα αλλο θέμα!!!Να τα λέμε και εκεί!χαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Γειά σας κορίτσια μουυυυυυ μπήκα και ειχα να διαβάσω 5 σελίδες.. χαχαχαχχαχα

Λοιπόν!!!σε έμενα πηγαν ολα καλά σήμερα....τα πήραμε και αυριο το πρωί θα τα γονιμοποιησουμε να δουμε πως θα πάνε....για τα κοριτσια που ρωτάνε...οι σπερματεγχυσεις πανε 300-350 ευρώ και η εξωσωματικη αν περάσεις την επιτροπη του ΙΚΑ και σου χορηγησουν τα φάρμακα δωρεάν κοστίζει γύρω στα 2500 χιλιάρικα....δε σας βάζω εννοείται εξετάσεις μεσα...αυτο ειναι άλλου παππα ευαγγέλιο!χαχαχαχαχα ότι απορία έχετε και μπορώ να βοηθήσω (χωρίς φυσικά να το παίζω εξυπνη οτι τα ξερω ολα απλα επειδή περνάω τωρα αυτή τη φάση)να με ρωτήσετε ελεύθερα)

@Ellidr μπήκα με αγωνία να δω το σημερινό σου τεστάκι...χαχαχαχχα θα πρέπει να κανω υπομονή αλλααααα είμαι τόσο άισιοδοξη με εσένα!!!!

@sofiadu σοφακι και εγω εχω λίγο παραπάνω νεύρα στην ωορηξια όπως και στην περιοδο...τρελές????επίσης τιιιι ήταν αυτό το αιματακι χθες????χμμμμμμμμ μακαριιιι!!!!!

@kons27 είχες κάνει νωρίς το προηγούμενο....μήπως να έκανες αυριο μεθαύριο αλλο ενα??ε?ε?

@Emilly δεν ήρθε ε??αυτό ειναι πολυ καλο!!!βρε λες να ηταν μια μικρη παραπλάνηση μονο και να έχουμε ευχάριστα τη Δευτέρα???

@KimK εγκυουλα μας πως εισαι?????????

Με το καλοοο.τελεια.λοιπον η φίλη μου πλήρωσε 2000 για δπερματεγχυση κ θυμάμαι ότι μου είχε πει ότι αυτό το ποσό 350 είναι μόνο για την μέρα της έγχυσης.ολη η διαδικασία όμως με την κλινική πάει τόσο γιατί την είχα ρωτήσει μπας κ το κάνω κ εγώ.τα φάρμακα μου είχε πει ήταν ακριβά η κλινική κλπ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αντε βρε Βασουλα με το καλο να γονιμοποιηθουν κ με το καλο να ξαναπατε για τα εμφυτευσουν. ετσι γινεται σωστα;

Ποσο θα παρει ολο αυτο; δλδ μεσα στο μηνα θα κανουν εμφυτευση κ αμεσως εισαι εγκυος ή πρεπει να τα δεχτει το σωμα σου κ αναμενεις;; συγνωμη για τις ερωτησεις, μου ξυπνησαν αποριες!!!

Δεν ξερω τι ηταν το αιματακι, εικαζω απο την επαφη ισως κατι ζοριστηκε μεσα, δεν μπορω να καταλαβω τιποτα στο σωμα μου..ουτε ωορρηξιες, ουτε τπτ...εχω αφεθει στη τυχη μου! χαχα

Ναι αν γονιμοποιηθουν και είναι όλα καλα δευτερα μπαινω για εμφύτευση.....και μετα πάει όπως όταν πιάνεις στην ωορρηξία..περιπου 12 μέρες για χοριακη...θα σας πρήζω μετά για αυτήν την αναμονή...χαχαχαχα

Χαχαχαχαχα αφέσου οσο θες αλλα κανε και σεξακι μερα παρα μερα!αλλο το ενα αλλο το αλλο!χαχαχαχ

Just now, Emilly είπε:

Με το καλοοο.τελεια.λοιπον η φίλη μου πλήρωσε 2000 για δπερματεγχυση κ θυμάμαι ότι μου είχε πει ότι αυτό το ποσό 350 είναι μόνο για την μέρα της έγχυσης.ολη η διαδικασία όμως με την κλινική πάει τόσο γιατί την είχα ρωτήσει μπας κ το κάνω κ εγώ.τα φάρμακα μου είχε πει ήταν ακριβά η κλινική κλπ.

Για σπερματεγχυση ήταν παρα πολλά...αλλα σίγουρα έχει να κανει με το κέντρο...γιατι δεν παίρνεις και πολλά φάρμακα ετσι....ομως σίγουρα παίζουν και αλλα πράγματα σημασία...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Με το καλοοο.τελεια.λοιπον η φίλη μου πλήρωσε 2000 για δπερματεγχυση κ θυμάμαι ότι μου είχε πει ότι αυτό το ποσό 350 είναι μόνο για την μέρα της έγχυσης.ολη η διαδικασία όμως με την κλινική πάει τόσο γιατί την είχα ρωτήσει μπας κ το κάνω κ εγώ.τα φάρμακα μου είχε πει ήταν ακριβά η κλινική κλπ.

Αποκλείεται 

Κάτι λαθος κατάλαβες 

Εκτός αν έκλεισε σουίτα στο Χίλτον για ν της κάνουν την έγχυση

Χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...