Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly said:

Ε ναι δεν βάζουν ένα για να αυξήσουν πιθανότητες.κ άσε που αν πιάσει μια γυναίκα δύο εγώ σου βάζω κ τρία θα είναι μεν δύσκολο πολυυυυ αλλά έχει ξεμπερδεψεις με το θέμα παιδί.το δύο είναι ιδανικοτατο.δρν ξαναμπαίνει η γυναίκα σε διαδικασία κ γέμισε κ το σπίτι της τέκνα.

αα για αυτο λενε οτι στην εξωσωματικη οι πιθανοτητες για 2δυμα ειναι μεγαληηηηηη

αχααααααααααααα (φωτισε η λαμπα στο κεφαλι μου μολις!)

ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evouska είπε:

Αχ ναι τι ωραια που θα Ήταν!!! Κ εγώ κάτι τέτοια σκέφτομαι  να ξέρεις χαχα!! Κ Όταν σας διάβαζα πριν γράψω έλεγα λες να τα καταφέρουμε μαζί με την τάδε κοπελα; χα χα μόνη μουύυυ

Εγώ είχα χθες το βράδυ επαφή άντεξα και τον περίμενα να σχολάσει και κοιμηθηκα αμεσως μετα!!! Για σήμερα δε ξέρω θα δείξει αν αντέξω πάλι!! Αλλιώς αύριο δε πειράζει! Προχθές είχα ένα πονακι χαμηλά αλλά ηταν μόλις 11η μέρα του κύκλου μου δε ξέρω.. Είχα κ υγρά λίγο πιο πηχτα, γενικά όμως έχω υγρά ακόμα και σήμερα διάφανα .. λες να είναι ωορρηξία;;;

Θα σε κατατοπίσω δυστυχώς.συγνωμη κιόλας.τα υγρά ωορηξιας είναι κολλώδη δηλαδή όχι ύδαρα κ αχ βραχηκε το εσώρουχο.αλλα βλενα που μπορεί συγνώμη κ πάλι...έχω δει να έχει μήκος δηλαδη 10 cm αδιασπαστο εκρεμμες.και ημιδιάφανο.αυτο κάνει διάδρομο για το σπέρμα κ είναι το ιδανικό περιβάλλον.οταν περνάει η ωορηξια γίνονται κρεμώδη ασπρουλιαρικα.τετοια δεν έχω δει εγώ όμως παρά μόνο στην εγκυμοσύνη.εκει γίνεται χαμός.

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Γειά σας κορίτσια μουυυυυυ μπήκα και ειχα να διαβάσω 5 σελίδες.. χαχαχαχχαχα

Λοιπόν!!!σε έμενα πηγαν ολα καλά σήμερα....τα πήραμε και αυριο το πρωί θα τα γονιμοποιησουμε να δουμε πως θα πάνε....για τα κοριτσια που ρωτάνε...οι σπερματεγχυσεις πανε 300-350 ευρώ και η εξωσωματικη αν περάσεις την επιτροπη του ΙΚΑ και σου χορηγησουν τα φάρμακα δωρεάν κοστίζει γύρω στα 2500 χιλιάρικα....δε σας βάζω εννοείται εξετάσεις μεσα...αυτο ειναι άλλου παππα ευαγγέλιο!χαχαχαχαχα ότι απορία έχετε και μπορώ να βοηθήσω (χωρίς φυσικά να το παίζω εξυπνη οτι τα ξερω ολα απλα επειδή περνάω τωρα αυτή τη φάση)να με ρωτήσετε ελεύθερα)

@Ellidr μπήκα με αγωνία να δω το σημερινό σου τεστάκι...χαχαχαχχα θα πρέπει να κανω υπομονή αλλααααα είμαι τόσο άισιοδοξη με εσένα!!!!

@sofiadu σοφακι και εγω εχω λίγο παραπάνω νεύρα στην ωορηξια όπως και στην περιοδο...τρελές????επίσης τιιιι ήταν αυτό το αιματακι χθες????χμμμμμμμμ μακαριιιι!!!!!

@kons27 είχες κάνει νωρίς το προηγούμενο....μήπως να έκανες αυριο μεθαύριο αλλο ενα??ε?ε?

@Emilly δεν ήρθε ε??αυτό ειναι πολυ καλο!!!βρε λες να ηταν μια μικρη παραπλάνηση μονο και να έχουμε ευχάριστα τη Δευτέρα???

@KimK εγκυουλα μας πως εισαι?????????

Κοριτσακι μου γλυκο.. Σου ευχομαι ολόψυχα να πανε ολα οπως τα θες. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ρε γαμωτο αυτα τα υγρα δεν μπορω να τα ερμηνευσω..εχω σε ολες τις φασεις του κυκλου. στη μεση, στο τελος, μπορει κ μια μερα μονο ετσι στο κουτουρου!! τι γινεται πια;;;;;;;

Πολυ πιθανον να ειναι, βεβαια οσο πιθανον κ να μην ειναι...λογω καλοκαιριου μπορει να κανεις μικρο κυκλο κ να σου ερθει στις 22 μερες. ΣΟυ εχει ξαναρθει τοσο νωρις; εμενα ναι..κ γενικα βλεπω οτι μετα απο μεγαλους κυκλους μου ερχετε 2-4 μερες νωριτερα, στατιστικα παντα γιατι ειπαμε: δεν καταλαβαινω τιποτα απο πονακια, τα εχω κ αυτα σχεδον σε καθε φαση...

Σημερα εμενα δεν αντεχει, μου το δηλωσε...ειναι λεει κομματια απο χθες...Θεε μου του χαριζω το κορμι μου κ μου λεει οχι!!!!!!!!! χαχαχαχα

Αλλα αφου ειχαμε επαφη χθες οκ δεν θα θυμωσω, αυριο που θα ειναι λογικα κ ξεκουραστος...Σχεδιαζω ενα συνεχομενο Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη, δεν ξερω αν τη βγαλει καθαρη ο συζυγος κ δεν μου ριξει ακυρο.....χαχαχαχα

Στις 9/9 δεν αδιαθετησες; αρα προχθες το πονακι που λες ηταν στην 8η μερα οχι στην 11η!! 11η ειναι η αυριανη μερα!

Διάβασε αυτό που έγραψα στην evouska νόμιζα αυτή δεν κατάλαβε για τα υγρά.ααα δεν βλέπουν τα μάτια.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου εχω μπερδευτει.. Ειμαι στην 17η μερα του κυκλου.. Και σημερα πονουσα λες και ειχα ή ωορρηξία ή περιοδο. Εται αισθηση ειχα.. Και επειδη αυτον τον μηνα δεν εκανα τεστ και δνε ξερω ποτε εκανα η αν εκανα ωορρηξία.. Αλλα τους αλλους 3 μηνες που ειχα κανει τεστ εβγαινε θετικο 13η μερα η 14η .. Δεν βγηκε θετικο πιο αργα.. Να ενημερωσω οτι τα τεστ ωορρηξίας που εχωειναι το ηλεκτονικο της clear blue που δείχνει χαμογελακι.. Και πηγα πριν λιγο και εκανα ενα τεστ ενω και νερα εχω πιει πολυ ολη μερα και βγηκε θετικο χαμογελο... Λετε να κανω τωρα ωορρηξία ή να παιζει τιποτε αλλο? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly said:

Θα σε κατατοπίσω δυστυχώς.συγνωμη κιόλας.τα υγρά ωορηξιας είναι κολλώδη δηλαδή όχι ύδαρα κ αχ βραχηκε το εσώρουχο.αλλα βλενα που μπορεί συγνώμη κ πάλι...έχω δει να έχει μήκος δηλαδη 10 cm αδιασπαστο εκρεμμες.και ημιδιάφανο.αυτο κάνει διάδρομο για το σπέρμα κ είναι το ιδανικό περιβάλλον.οταν περνάει η ωορηξια γίνονται κρεμώδη ασπρουλιαρικα.τετοια δεν έχω δει εγώ όμως παρά μόνο στην εγκυμοσύνη.εκει γίνεται χαμός.

Αχ Εμιλλυ μου τα εχω διαβασει αυτα αλλα κ παλι δεν μπορω να καταλαβω τα υγρα μου! Κολλωδη εχω δει, παχυρευστα δλδ κ ενα τυπου εκρεμμες που λεω οκ ωορρηξια..

τα αλλα που ειδα πριν αδιαθετησω τωρα που το σκεφτομαι ισως ηταν πιο αραια...

Ομως εχει υπαρξει κυκλος που να μη δω τοσο κολλωδη υγρα, να δω πιο αραια κ να περιμενω τα κολλωδη κ να χασω ωορρηξια...

ΣΗμερα εχω υγρα αλλα αραια αρα δεν εχω κανει ωορρηξια....

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ρε γαμωτο αυτα τα υγρα δεν μπορω να τα ερμηνευσω..εχω σε ολες τις φασεις του κυκλου. στη μεση, στο τελος, μπορει κ μια μερα μονο ετσι στο κουτουρου!! τι γινεται πια;;;;;;;

Πολυ πιθανον να ειναι, βεβαια οσο πιθανον κ να μην ειναι...λογω καλοκαιριου μπορει να κανεις μικρο κυκλο κ να σου ερθει στις 22 μερες. ΣΟυ εχει ξαναρθει τοσο νωρις; εμενα ναι..κ γενικα βλεπω οτι μετα απο μεγαλους κυκλους μου ερχετε 2-4 μερες νωριτερα, στατιστικα παντα γιατι ειπαμε: δεν καταλαβαινω τιποτα απο πονακια, τα εχω κ αυτα σχεδον σε καθε φαση...

Σημερα εμενα δεν αντεχει, μου το δηλωσε...ειναι λεει κομματια απο χθες...Θεε μου του χαριζω το κορμι μου κ μου λεει οχι!!!!!!!!! χαχαχαχα

Αλλα αφου ειχαμε επαφη χθες οκ δεν θα θυμωσω, αυριο που θα ειναι λογικα κ ξεκουραστος...Σχεδιαζω ενα συνεχομενο Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη, δεν ξερω αν τη βγαλει καθαρη ο συζυγος κ δεν μου ριξει ακυρο.....χαχαχαχα

Στις 9/9 δεν αδιαθετησες; αρα προχθες το πονακι που λες ηταν στην 8η μερα οχι στην 11η!! 11η ειναι η αυριανη μερα!

Όχι 6/9 Αδιαθετησα!!  Η 11η μέρα ήταν προχθές! Είχαμε  επαφή και χθες και προχθές αλλά αν αυτό ήταν σημάδι ωορρηξίας να το ξέρω!

@Emilly δηλαδή τα υγρά αυτά τα κολλωδη  τα έχουμε κατά τη διάρκεια της ωορρηξίας η όταν τελειώσει έρχονται;; είμαι πολύ άσχετη τελικά!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπεραααα σας κορίτσια είμαι καινούργια καλώς σας βρήκα λοιπόν τελευταία μου περίοδος ήταν 14.8.20 την προηγούμενη Παρασκευή πήγα στον γυναικολόγο μου και Μου είπε ότι στις 9.9.20 ( την προηγούμενη Τετάρτη) έκανα πρόωρη οωρηξια και όλος τυχαίος είχα ελεύθερη επαφή με τον άντρα μου την Δευτέρα 14.9.20 έκανα μια χοριακη και βγήκε 0.8 και εχθές έκανα παλι χοριακη σε άλλο μικρόβιολογικο και βγήκε <1.20 υπάρχει περίπτωση να είναι νωρίς ακόμα? Πείτε μου την γνώμη σας θα προσπαθήσω να την ανεβάσω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

Όχι 6/9 Αδιαθετησα!!  Η 11η μέρα ήταν προχθές! Είχαμε  επαφή και χθες και προχθές αλλά αν αυτό ήταν σημάδι ωορρηξίας να το ξέρω!

@Emilly δηλαδή τα υγρά αυτά τα κολλωδη  τα έχουμε κατά τη διάρκεια της ωορρηξίας η όταν τελειώσει έρχονται;; είμαι πολύ άσχετη τελικά!! 

Νομιζω ειναι οταν εχουμε ωορρηξια. αρα οταν τα δουμε τρεχουμεεεεεε!!!! χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula said:

Κοίτα το καλύτερο είναι να περιμένεις τη Δευτέρα...αλλα μωρε αν σε τρώει να μην κανεις ενα τη Κυριακή???????είναι μακρυά η Δευτέρα για να έχεις τόσο άγχος!!!μακάρι να είσαι βρε κορίτσι μου!!!

Αντε να να ανοίξουμε ολες μαζι εδώ μεσα αλλο θέμα!!!Να τα λέμε και εκεί!χαχαχχα

Vasoula μου αχ σου μιλάω πολύ θερμά γιατί έχω διαβάσει καιρό ολαα τα μηνύματα σας άσχετα που έγραψα πρόσφατα κ είναι σα να σας ξέρω χρόνια, Με τρελαίνει η ιδέα να το κάνω αύριο γιατί εάν σε περίπτωση είναι θετικό θα έχω δεμένα χέρια λογω ΣΚ. Όσο για σένα Ανυπομωνω τόσο πολύ να πας και να περιμένουμε όλες μαζί τα ευχάριστα θυμάμαι που το έγραψες παλιότερα αλλά δεν φαντάστηκα ότι θα γινόταν τόσο γρήγορα!! Και Δευτέρα κιωλας Πωπωωω τελειαα

Just now, Emilly said:

Εγώ ακόμα παιδευομαι.θα μου βγει η ψυχή.ποναω κ πρέπει να μου κουβάλησε γαστρεντερίτιδα ο μικρός από το σχολείο.ειχε κ αυτός διάρροια κ κάτι συμμαθητές κ αυτή την στιγμή πονάει αφόρητα το στομάχι μου.σημερα όταν πήγα τουαλέτα(συγνώμη κιόλας) είχα στο σκούπισμα μπεζ κ λέω μου ρχεται.σταματισε πάλι.αλλα εγώ πήγα έκανα μπάνιο πηλινγκ πιστολάκι τις κρέμες μου κ περιμένω την βρωμουσα την περίοδο να έρθει.ας με βρει περιποιημενη.

Αχαχαχ είσαι Θεαα 

Just now, sofiadu said:

Συγνωμη δλδ αν ειναι καλα  και σου τα κανουν εμφυτευση κ παλι δεν ειναι δεδομενο οτι εισαι εγκυος;

κ εκει αγωνια δηλαδη αλλα καπως με πιο πολλες ελπιδες, σωστα το σκεφτομαι;;;

Εννοειται αυτο!! Θα μαζευτουμε ολεςςς κ ευχομαι να ειναι με κοιλια φουσκωμενη ή αν δεν μας κανει τη χαρη ο κορονοιος με τα καροτσια τοτε!!!

Αντε παω να ξυπνησω γιατι πολυ ωραια τα ειπα κ θα γεμισω ελπιδες κ δεν θα θελα, δεν θα θελαααα!!!

Όχι να μην ξυπνήσεις!! Είπαμε από εδώ μέσα όλες θα βγούμε με μωράκι αλλες πιο γρήγορα άλλες ποιο αργά αλλά το χω σίγουροοο :) <3

Just now, Evouska said:

Αχ ναι τι ωραια που θα Ήταν!!! Κ εγώ κάτι τέτοια σκέφτομαι  να ξέρεις χαχα!! Κ Όταν σας διάβαζα πριν γράψω έλεγα λες να τα καταφέρουμε μαζί με την τάδε κοπελα; χα χα μόνη μουύυυ

Εγώ είχα χθες το βράδυ επαφή άντεξα και τον περίμενα να σχολάσει και κοιμηθηκα αμεσως μετα!!! Για σήμερα δε ξέρω θα δείξει αν αντέξω πάλι!! Αλλιώς αύριο δε πειράζει! Προχθές είχα ένα πονακι χαμηλά αλλά ηταν μόλις 11η μέρα του κύκλου μου δε ξέρω.. Είχα κ υγρά λίγο πιο πηχτα, γενικά όμως έχω υγρά ακόμα και σήμερα διάφανα .. λες να είναι ωορρηξία;;;

Αχχ κ εγώ τα ίδια σκέφτομαι ακριβώς με σένα!! 

Just now, sofiadu said:

Ρε γαμωτο αυτα τα υγρα δεν μπορω να τα ερμηνευσω..εχω σε ολες τις φασεις του κυκλου. στη μεση, στο τελος, μπορει κ μια μερα μονο ετσι στο κουτουρου!! τι γινεται πια;;;;;;;

Πολυ πιθανον να ειναι, βεβαια οσο πιθανον κ να μην ειναι...λογω καλοκαιριου μπορει να κανεις μικρο κυκλο κ να σου ερθει στις 22 μερες. ΣΟυ εχει ξαναρθει τοσο νωρις; εμενα ναι..κ γενικα βλεπω οτι μετα απο μεγαλους κυκλους μου ερχετε 2-4 μερες νωριτερα, στατιστικα παντα γιατι ειπαμε: δεν καταλαβαινω τιποτα απο πονακια, τα εχω κ αυτα σχεδον σε καθε φαση...

Σημερα εμενα δεν αντεχει, μου το δηλωσε...ειναι λεει κομματια απο χθες...Θεε μου του χαριζω το κορμι μου κ μου λεει οχι!!!!!!!!! χαχαχαχα

Αλλα αφου ειχαμε επαφη χθες οκ δεν θα θυμωσω, αυριο που θα ειναι λογικα κ ξεκουραστος...Σχεδιαζω ενα συνεχομενο Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη, δεν ξερω αν τη βγαλει καθαρη ο συζυγος κ δεν μου ριξει ακυρο.....χαχαχαχα

Στις 9/9 δεν αδιαθετησες; αρα προχθες το πονακι που λες ηταν στην 8η μερα οχι στην 11η!! 11η ειναι η αυριανη μερα!

Αχού κ εγώ αυτά τα υγρά ποτέ δεν τα κατάλαβα ούτε ωοριξιες κλπ αλλά από εδώ μέσα κάτι μαθαίνω, ούτε επίσης καταλαβαίνω τον κύκλο μου άν δεν είχα την εφαρμογή κ τώρα την έννοια ούτε που έδινα σημασία σε σημαδια

Βε κορίτσια παντως σας θαυμάζω τα κουράγια σας αυτό το μέρα παρά μέρα ή το καθημερινό τι να πωω ακόμα κ τώρα που δεν δουλεύω δεν ξέρω αν μπορώ αχαχα άσε που εμείς φέτος λόγω συνθηκών δεν είμαστε κ μόνοι πάντα μεγάλη ιστορία άλλη φορά :-). 

Just now, Emilly said:

Όταν σου βάζουν τα έμβρυα που στην εξωσωματική είναι όλα ένα κ ένα δηλαδή τα βλέπουν με μικροσκόπιο κ ανάλογα με τις κυτταρικές διαιρέσεις ξέρουν αυτοί ποιο είναι καλο,μετά επι δυο μέρες αυτές οι βλαστοκύστες τριγυρνάνε στην μήτρα κ κάποιο ηη δύο ηη τρία θα γαντζωθει κ θα εμφυτευτει.γι αυτό θέλει μετά ξεκούραση κ λίγο ξάπλα να το βοηθήσεις.εχεις πολλές πιθανότητες με αυτή την μέθοδο.μακαρι για Βασούλα.οτι καλύτερο.δεν κάνουν εμφύτευση.εμβρυομεταφορα κάνουν,δηλαδή απλά τα μεταφέρουν.ξερω από γνωστές.η μια λέει ότι τρία της βάλανε κ το ένα το έβαλε πιο βαθιά κ την πόνεσε κ αυτό μάλλον ήταν το μωρό της.που εμφυτεύτηκε πάνω πάνω.μαγικο εεε.

Τι μαγικοο υπέροχο, πολύ συγκινουμε με κάτι τέτοια δεν ήξερα ακριβώς πως γίνεται αχχχ τέλεια είναι η γυναίκα τέλειαααα 

Just now, Emilly said:

Ε ναι δεν βάζουν ένα για να αυξήσουν πιθανότητες.κ άσε που αν πιάσει μια γυναίκα δύο εγώ σου βάζω κ τρία θα είναι μεν δύσκολο πολυυυυ αλλά έχει ξεμπερδεψεις με το θέμα παιδί.το δύο είναι ιδανικοτατο.δρν ξαναμπαίνει η γυναίκα σε διαδικασία κ γέμισε κ το σπίτι της τέκνα.

Πάντα ήθελα δίδυμακια γμτ κ τρετραδιμα αν γινόταν αχαχαχ

Just now, Emilly said:

Θα σε κατατοπίσω δυστυχώς.συγνωμη κιόλας.τα υγρά ωορηξιας είναι κολλώδη δηλαδή όχι ύδαρα κ αχ βραχηκε το εσώρουχο.αλλα βλενα που μπορεί συγνώμη κ πάλι...έχω δει να έχει μήκος δηλαδη 10 cm αδιασπαστο εκρεμμες.και ημιδιάφανο.αυτο κάνει διάδρομο για το σπέρμα κ είναι το ιδανικό περιβάλλον.οταν περνάει η ωορηξια γίνονται κρεμώδη ασπρουλιαρικα.τετοια δεν έχω δει εγώ όμως παρά μόνο στην εγκυμοσύνη.εκει γίνεται χαμός.

Ω ευχαριστώ για τις πληροφορίες, ε είμαι εντελώς ανιδεη πωπωω κ τα εντελώς νερουλα να το πω τι είναι? είχα πριν κάποιες μέρες χμμ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Vasoula μου αχ σου μιλάω πολύ θερμά γιατί έχω διαβάσει καιρό ολαα τα μηνύματα σας άσχετα που έγραψα πρόσφατα κ είναι σα να σας ξέρω χρόνια, Με τρελαίνει η ιδέα να το κάνω αύριο γιατί εάν σε περίπτωση είναι θετικό θα έχω δεμένα χέρια λογω ΣΚ. Όσο για σένα Ανυπομωνω τόσο πολύ να πας και να περιμένουμε όλες μαζί τα ευχάριστα θυμάμαι που το έγραψες παλιότερα αλλά δεν φαντάστηκα ότι θα γινόταν τόσο γρήγορα!! Και Δευτέρα κιωλας Πωπωωω τελειαα

Αχαχαχ είσαι Θεαα 

Όχι να μην ξυπνήσεις!! Είπαμε από εδώ μέσα όλες θα βγούμε με μωράκι αλλες πιο γρήγορα άλλες ποιο αργά αλλά το χω σίγουροοο :) <3

Αχχ κ εγώ τα ίδια σκέφτομαι ακριβώς με σένα!! 

Αχού κ εγώ αυτά τα υγρά ποτέ δεν τα κατάλαβα ούτε ωοριξιες κλπ αλλά από εδώ μέσα κάτι μαθαίνω, ούτε επίσης καταλαβαίνω τον κύκλο μου άν δεν είχα την εφαρμογή κ τώρα την έννοια ούτε που έδινα σημασία σε σημαδια

Βε κορίτσια παντως σας θαυμάζω τα κουράγια σας αυτό το μέρα παρά μέρα ή το καθημερινό τι να πωω ακόμα κ τώρα που δεν δουλεύω δεν ξέρω αν μπορώ αχαχα άσε που εμείς φέτος λόγω συνθηκών δεν είμαστε κ μόνοι πάντα μεγάλη ιστορία άλλη φορά :-). 

Τι μαγικοο υπέροχο, πολύ συγκινουμε με κάτι τέτοια δεν ήξερα ακριβώς πως γίνεται αχχχ τέλεια είναι η γυναίκα τέλειαααα 

Πάντα ήθελα δίδυμακια γμτ κ τρετραδιμα αν γινόταν αχαχαχ

Ω ευχαριστώ για τις πληροφορίες, ε είμαι εντελώς ανιδεη πωπωω κ τα εντελώς νερουλα να το πω τι είναι? είχα πριν κάποιες μέρες χμμ

Εκείνα είναι μη γόνιμη φάση.μετα την περίοδο ήσουν;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Φίλη μουυυ κι εγώ είμαι έτσι όλο τον μήνα χαχαχαχ ! Νταξει στην περίοδο με λίγο περισσότερα νεύρα ! Αλλά δυστυχώς ούτε εγώ νιώθω κάπως στην ωορρηξία συνήθως, μια φορά μόνο είχα λίγα πονακια χαμηλά κ το συνδύασα μετά !

Οπότε Σοφάκι πάμε μαζί μέρα πάρα μέρα και ότι γίνει χαχα!! Τεστ ωορρηξίας δεν θέλω να πάρω για τι θα με αγχωσουν !!

@*Vasoulaμου με το καλό κορίτσι μου πολύ χάρηκα που σου πήγαν όλα καλα!

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά θα περιμένεις να μην αδιαθετησεις αρχές Οκτώβρη ;; 

Ναιιιι αρχές Οκτώβρη λογικά...ευχαριστώ κοριτσακια μου μακάρι!!!!:wub:

Just now, Emilly είπε:

Ναι λάθος 800 μου είχε πει 250 έγχυση Θεσσαλονίκη κ είχε πει αν δεν πετύχει θα την πήγαινε ετ κ θα κόστιζε γύρω στα 2000.θυμηθηκα.

Κοριτσακι μου στις εξετάσεις έχουν φύγει αλλα 1500 τουλάχιστον...δε στα βάζω αυτα καθόλου μέσα!!!άστα ενα βάσανο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Κοριτσια μου εχω μπερδευτει.. Ειμαι στην 17η μερα του κυκλου.. Και σημερα πονουσα λες και ειχα ή ωορρηξία ή περιοδο. Εται αισθηση ειχα.. Και επειδη αυτον τον μηνα δεν εκανα τεστ και δνε ξερω ποτε εκανα η αν εκανα ωορρηξία.. Αλλα τους αλλους 3 μηνες που ειχα κανει τεστ εβγαινε θετικο 13η μερα η 14η .. Δεν βγηκε θετικο πιο αργα.. Να ενημερωσω οτι τα τεστ ωορρηξίας που εχωειναι το ηλεκτονικο της clear blue που δείχνει χαμογελακι.. Και πηγα πριν λιγο και εκανα ενα τεστ ενω και νερα εχω πιει πολυ ολη μερα και βγηκε θετικο χαμογελο... Λετε να κανω τωρα ωορρηξία ή να παιζει τιποτε αλλο? 

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Είναι πιθανό να κάνεις τώρα ωορρηξία, οπότε αυτό που θα σου πρότεινα εγώ είναι να συνεχίσεις τις ελεύθερες επαφές! Εμείς ερχόμαστε σε επαφή μέρα παρά μέρα καθ' όλη τη διάρκεια του μήνα για να είμαστε σίγουροι!!! Αν είναι δυνατό κάντε και εσείς κάτι ανάλογο!!


ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Όχι 6/9 Αδιαθετησα!!  Η 11η μέρα ήταν προχθές! Είχαμε  επαφή και χθες και προχθές αλλά αν αυτό ήταν σημάδι ωορρηξίας να το ξέρω!

@Emilly δηλαδή τα υγρά αυτά τα κολλωδη  τα έχουμε κατά τη διάρκεια της ωορρηξίας η όταν τελειώσει έρχονται;; είμαι πολύ άσχετη τελικά!! 

Λιγες μέρες πριν αρχίζουν να εμφανιζονται.κ κρατάνε κ λίγο μετά την ωορηξια.λιγοτερο από μια εβδομάδα είναι κ δυστυχώς σου περιεγραψα την υφή.αηδια σορυ.αλλα είναι σαν αδιάσπαστη βλενα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...