Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Evouska μου ο εμετός 14 μέρα μπορεί κ η ωορηξια να μας διαλύσει καμία φορά κ να το πάθουμε από πονοκοιλο.εγω σε ωορηξια και αυτή την φορά που είχα πολύ κακη όμως,δεν είχα μηδέν πόνο σε επαφή αλλά 22 μέρα δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ να πονάει η κοιλιά μου κ να έχω συχνοουρια.αυτο μάλλον ήταν κακό ωοθυλακιο που μπορεί κ κύστη να είχε γίνει που δεν έσπασε στην ώρα της κ χάλασε το ωάριο.αλλα εγώ ήμουν άρρωστη δύο μέρες κ άλλες δύο τώρα μεχρι να έρθει.αρα κ η ωορηξια μας τα κάνει κάτι Κούλα.

Ααααα αν είναι ωορρηξία ακόμα καλύτερα!! Είχαμε επαφή κ προχθές και σήμερα οπότε κάτι θα γίνει!! 

Εσύ @Emilly  μου είσαι  καλυτερα σήμερα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 16/9/2020 at 10:16 ΜΜ, Fifi32 είπε:

Koritsia meta apo olo auto

Kai me xiliades skepseis

Sto mualo mou

Tha pw auta

Emeis kai mono emeis mplokaroume kai trelenoume tous eautous mas.einaj lathos na rwtame na psaxnoume kai na sygkrinoume kai na travame tetoio anxos gia kati pou dn einai sto xeri mas panta.h ygeia me oti periexei dn einai sto xeri mas.yparxoun gynaikes pou pianoun paidia me ton aera opws leei kai o giatros mou kai gynaikes pou tha duskoleutoun.mporei kai na mhn kataferoun na kanoun pote.einai kai auto mesa sth zwh.opws kai ola.yparxoun gynaikes pou ethizontai sta test,stis eksoswmatikes sta matzounia kai se oti allo yparxei.kai ksexnoun na zhsoun.h zwh einai mia me h xwris paidi.kamia fora einai kai polu egwistiko.yparxoun ena swro pragmata sth zwh na xaroume na klapsoume.enas gamos dn shmainei aparaitita kai paidia opws kai ta paidia dn shmainoun aparaitita gamo.kai dn yparxei prepei gia tpt.to paidi dn krataei kanenan gamo dn shmainei oikogeneia dn shmainei apoxeiksei agaphs kai sygoura dn epivevewnei kanenan egwismo.to paidi tha erthei giati tha eisai etoimos esy na afhseis pisw to egw sou kai to thelw sou.prospathw 2 xronia kai exw paei se ena swro giatrous kapoi stigmh dn etrwga dn koimomoun paramilousa.kontepsa na xwrisw kai na xasw kai th zwh mou etsi.gia ena prepei.gia ena arnitiko test.gia ena tha duskoleutite.gia to ti tha pei o kosmos.h zwh einai toso ma toso wraia.shmasia exei na dineis agaph.na niwtheis oikogeneia kai as eiste kai 2.ayta.

Fifi μου καλησπερα. Το να θελει μια γυναικα να κανει μωρο οχι μονο για αυτην αλλα και για τον συζυγο και οντως εχει προβλημα και η μονη λυση ειναι η εξωσωματικη τοτε ναι θα την κανει μεχρι 2-3 φορες. Και δεν το βλεπω σαν εθισμο αλλα σαν επιθυμια και λαχταρα.

Vasoula μου ευχαριστω πολυ. Βρηκα κεντρο στην κυπρο.Το Iaso. Θα το παρουμε αργα και σταθερα. Απο κει και περα ειναι θελημα θεου

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα, ευχομαι να ειστε ολες καλα. 
 

Θελω τα φωτα σας αν γνωριζετε. Περιμενα κανονικη περιοδο σημερα. Χτες ειδα καφε, σημερα το πρωι ειχα αιμα σαν περιοδο αλλα απο το μεσημερι και μετα εμειναν μονο λιγα καφε. Παναγια μου δεν ξερω τι επαθα. Γιατι σταματησε η ροη αποτομα; Παντως η θερμοκρασια μου δεν επεσε παραμενει ως εχει απο την ημερα της ωορηξιας. Λετε να εχω κατι;

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Ellidr said:

Ελα κορίτσια έβαλα το καινούριο μου απόκτημα (προφίλ)

Καλά θα γελάσουμε 

Όταν η χοριακη είναι μηδέν 

Είναι το clear blue πρόωρης  ανίχνευσης 

Με τις δύο κάθετες γραμμές

Λοιπόν κάπου διάβασα ότι γυναίκες στην προεμμηνοπαυση και στην εμμηνόπαυση 

Έχουν θετικά τεστ εγκυμοσύνης 

Αν ξέρετε κάτι ενημερώστε με 

Γιατί εγώ γελαω να ξέρετε

Κρητικοπούλα και εσύ εεε;

 

19 minutes ago, Ellidr said:

Αμέσως βγήκε αλλά όσο πάει γίνεται πιο έντονο 

 

13 minutes ago, Ellidr said:

Εγώ δεν έχω αγωνία γιατί δε πιστεύω ότι είμαι έγκυος 

Πες το προαίσθημα ,δε ξέρω 

Δε νιώθω τίποτα 

Χαχαχαχα

 

ΑΑΑΑΑΑ θα τρελαθώωω πίστεψε το επιετελουςςς αλλά από τη μια έτσι έτσι ψύχραιμη να είσαι καλό Κανει για την κατάσταση σου χεχε αλλά όχι ότι δεν εισαιιιι Πωπωωω ανυπομωνωω, θα σκάσωωω κάνε κ αύριο εναα!!! Κορίτσια έχω κονε με την Παναγία Τσαμπικα με ακουει αχαχαχ ζούσα χρόνια στη Ρόδο κ πήγαινα συχνά πυκνά γ φίλες μου κ πιασαν όλες, η πλάκα είναι τώρα που προσπαθώ κ εγώ κ η αδερφή μου γύρισα στην πόλη μου Χ αχ αχ όμως θα πάω θα πάω κ γι όλες σας θα πω. Να είστε σίγουρες ότι θα γινειιι 

Just now, Evouska said:

Άρα κορίτσια μου αυτό το πονάκι που ενιωσα κ εγώ την 11η μέρα του κύκλου παίζει να ήταν ωορρηξία; γίνεται τόσο νωρίς;;  

Το άλλο το κουλό που έπαθα χθες βράδυ που το πατε;!  Ο άντρας μου δουλευε βράδυ κ ήθελα να τον περιμένω αλλα με πήρε ο ύπνος στον καναπέ! Και όταν σηκώθηκα ένιωσα μια ζαλάδα και πήγα κ έκανα εμετό!! Αυτό πάλι τι μπορεί να είναι;!

Ότι κ αν είναι καλό σημάδι πάντως μπορεί να έγινε η σύλληψη!!! Ή σίγουρη ωοριξια 

Just now, Avmar said:

Κοριτσια μου καλησπερα, ευχομαι να ειστε ολες καλα. 
 

Θελω τα φωτα σας αν γνωριζετε. Περιμενα κανονικη περιοδο σημερα. Χτες ειδα καφε, σημερα το πρωι ειχα αιμα σαν περιοδο αλλα απο το μεσημερι και μετα εμειναν μονο λιγα καφε. Παναγια μου δεν ξερω τι επαθα. Γιατι σταματησε η ροη αποτομα; Παντως η θερμοκρασια μου δεν επεσε παραμενει ως εχει απο την ημερα της ωορηξιας. Λετε να εχω κατι;

Ωωω απ ότι μελέτησα σήμερα για τις θερμοκρασίες πέφτει όταν σου έρχετε περίοδος εσένα δεν έπεσα άρα πάνε για τεστ!!!! Αχχ είσαι η κυπρια ε? Λατρεύω τα Κυπριακά έχω δει όλες τις σειρές του Λωρή με αγαοημενη μου το Αιγια φούξια αχαχχα άσχετο αλλά όταν είχες πει ότι είσαι Κυπρια τότε δεν έγραφα ακόμα αλλά ήθελα να στο πω :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

 

 

ΑΑΑΑΑΑ θα τρελαθώωω πίστεψε το επιετελουςςς αλλά από τη μια έτσι έτσι ψύχραιμη να είσαι καλό Κανει για την κατάσταση σου χεχε αλλά όχι ότι δεν εισαιιιι Πωπωωω ανυπομωνωω, θα σκάσωωω κάνε κ αύριο εναα!!! Κορίτσια έχω κονε με την Παναγία Τσαμπικα με ακουει αχαχαχ ζούσα χρόνια στη Ρόδο κ πήγαινα συχνά πυκνά γ φίλες μου κ πιασαν όλες, η πλάκα είναι τώρα που προσπαθώ κ εγώ κ η αδερφή μου γύρισα στην πόλη μου Χ αχ αχ όμως θα πάω θα πάω κ γι όλες σας θα πω. Να είστε σίγουρες ότι θα γινειιι 

Ότι κ αν είναι καλό σημάδι πάντως μπορεί να έγινε η σύλληψη!!! Ή σίγουρη ωοριξια 

Ωωω απ ότι μελέτησα σήμερα για τις θερμοκρασίες πέφτει όταν σου έρχετε περίοδος εσένα δεν έπεσα άρα πάνε για τεστ!!!! Αχχ είσαι η κυπρια ε? Λατρεύω τα Κυπριακά έχω δει όλες τις σειρές του Λωρή με αγαοημενη μου το Αιγια φούξια αχαχχα άσχετο αλλά όταν είχες πει ότι είσαι Κυπρια τότε δεν έγραφα ακόμα αλλά ήθελα να στο πω :)

Χαχαχαχ ναι ειμαι. Και καταλαμβαινες τι ελεγαν στο Αιγια Φουξια;; Ηταν βαρετα κυπριακα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Avmar said:

Χαχαχαχ ναι ειμαι. Και καταλαμβαινες τι ελεγαν στο Αιγια Φουξια;; Ηταν βαρετα κυπριακα :)

Ε εντάξει στην αρχή δεν καταλαβαίνα λέξη αλλά τι γέλιο θεέ μου δεν έχω ξαναδεί ακόμα πιο έξυπνη σειρά στη ζωή μου, μετά οι υπόλοιπες σειρές του μου φάνηκαν παιχνιδάκι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Ε εντάξει στην αρχή δεν καταλαβαίνα λέξη αλλά τι γέλιο θεέ μου δεν έχω ξαναδεί ακόμα πιο έξυπνη σειρά στη ζωή μου, μετά οι υπόλοιπες σειρές του μου φάνηκαν παιχνιδάκι 

Σου προτεινω τοτε να δεις και το Την Πατησα του Λωρη ειναι εξαιρετικο :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Σου προτεινω τοτε να δεις και το Την Πατησα του Λωρη ειναι εξαιρετικο :)

Τα έχω δει όλα αχαχαχ μεγάλη φαν λέμε, την Πάτησα, την πρώτη σταγονα και το la past pomiλωρη τώρα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

 

 

ΑΑΑΑΑΑ θα τρελαθώωω πίστεψε το επιετελουςςς αλλά από τη μια έτσι έτσι ψύχραιμη να είσαι καλό Κανει για την κατάσταση σου χεχε αλλά όχι ότι δεν εισαιιιι Πωπωωω ανυπομωνωω, θα σκάσωωω κάνε κ αύριο εναα!!! Κορίτσια έχω κονε με την Παναγία Τσαμπικα με ακουει αχαχαχ ζούσα χρόνια στη Ρόδο κ πήγαινα συχνά πυκνά γ φίλες μου κ πιασαν όλες, η πλάκα είναι τώρα που προσπαθώ κ εγώ κ η αδερφή μου γύρισα στην πόλη μου Χ αχ αχ όμως θα πάω θα πάω κ γι όλες σας θα πω. Να είστε σίγουρες ότι θα γινειιι 

Ότι κ αν είναι καλό σημάδι πάντως μπορεί να έγινε η σύλληψη!!! Ή σίγουρη ωοριξια 

Ωωω απ ότι μελέτησα σήμερα για τις θερμοκρασίες πέφτει όταν σου έρχετε περίοδος εσένα δεν έπεσα άρα πάνε για τεστ!!!! Αχχ είσαι η κυπρια ε? Λατρεύω τα Κυπριακά έχω δει όλες τις σειρές του Λωρή με αγαοημενη μου το Αιγια φούξια αχαχχα άσχετο αλλά όταν είχες πει ότι είσαι Κυπρια τότε δεν έγραφα ακόμα αλλά ήθελα να στο πω :)

Μακάρι κοριτσάκι μου να τα καταφέρουμε!! Σε ευχαριστούμε πολύ για την προσευχή!!

Εγώ ότι κ να ήταν ο εμετός θα συνεχίσω κανονικά τις επαφές!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Vasoula μου έχω πάρει μόνο από το στόμα utrogestan αλλά φαντάζομαι όσο πιο βαθιά μπορείς για να δράσουν στον τράχηλο κοντά. Αλλα την δουλειά τους θα την κάνουν με την απορρόφηση.να ξέρεις ότι θα σε ζαβλακωνουν και θα νιώθεις ψυχική κατάπτωση.εγω με το που έπαιρνα το χάπι έκλαιγα τον πρώτο καιρό χάπι κατάθλιψης χαχαχα.

Εγώ πάντα μα πάντα νιώθω δύο τούβλα τις ωοθήκες στην ωορηξια κ δεν μπορώ να κάνω σξ.εεεε αυτή την φορά το έχω στο αρχείο.δεν κατάλαβα τίποτα.θυμασαι που έλεγα αυτός ο κύκλος κοιμάται όρθιος.βρε αν δεν νιώσω εγώ να μην μπορώ να έρθω σε επαφή,ωορηξια δεν υπάρχει.και πρέπει να έκανα τύπου ωορηξια κακή προηγούμενη Τετάρτη κ σήμερα 10 μέρες μετά περίοδος με λίγο αίμα.ανεπαρκεια προγεστερόνης λόγω κακού αβγου.λοιπον εσύ από Δευτέρα το τελειώνεις να δρομολογηθεις.να πάρεις κ τον γιατρό να δεις κ τις βιταμινες σου να ξεκινήσει η διαδικασία .

Παιδιά κοιτάζω τα τεστ μου που είναι θετικά οκ

Και διαβάζω πότε βγαίνουν ψευδώς θετικά 

Και λέω η στην εμμηνόπαυση είμαι 

Ή έχω καρκίνο 

Ρε δε τη παλεύω σας λέω 

Πάντως δε λέω ότι είμαι έγκυος 

Αλλά αν ίσχυαν τα παραπάνω 

Δε θα βγαίναν θετικά και πιο πριν ,λέω εγώ τώρα;

Αχ γιατί δε χαίρομαι ;

Τι μου συμβαίνει;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Παιδιά κοιτάζω τα τεστ μου που είναι θετικά οκ

Και διαβάζω πότε βγαίνουν ψευδώς θετικά 

Και λέω η στην εμμηνόπαυση είμαι 

Ή έχω καρκίνο 

Ρε δε τη παλεύω σας λέω 

Πάντως δε λέω ότι είμαι έγκυος 

Αλλά αν ίσχυαν τα παραπάνω 

Δε θα βγαίναν θετικά και πιο πριν ,λέω εγώ τώρα;

Αχ γιατί δε χαίρομαι ;

Τι μου συμβαίνει;

Είπα να μπω να διαβάσω τι έχετε γράψει από το πρωι μέχρι τώρα και με έστειλες.τι βλακειες λες;εισαι και μακριά για να σε χαστουκίσω.χαχαχα.μπορεις να μην σκέφτεσαι βλακειες;τόσα τεστ θετικά εχεις κανει και εσυ αναρωτιέσαι οτι κατι δεν παει καλα

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Είπα να μπω να διαβάσω τι έχετε γράψει από το πρωι μέχρι τώρα και με έστειλες.τι βλακειες λες;εισαι και μακριά για να σε χαστουκίσω.χαχαχα.μπορεις να μην σκέφτεσαι βλακειες;τόσα τεστ θετικά εχεις κανει και εσυ αναρωτιέσαι οτι κατι δεν παει καλα

Καλά τα θέλω τα χαστούκια μου σίγουρα

Αλλά πραγματικά δε μπορώ να χαρώ 

Δε ξέρω γιατί

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλά τα θέλω τα χαστούκια μου σίγουρα

Αλλά πραγματικά δε μπορώ να χαρώ 

Δε ξέρω γιατί

Να πας δευτερα για χοριακη γιατι θα με σκάσεις εσυ.με εχεις αγχώσει παρα πολύ. Δείξε λίγη θετικοτητα αντε

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Παιδιά κοιτάζω τα τεστ μου που είναι θετικά οκ

Και διαβάζω πότε βγαίνουν ψευδώς θετικά 

Και λέω η στην εμμηνόπαυση είμαι 

Ή έχω καρκίνο 

Ρε δε τη παλεύω σας λέω 

Πάντως δε λέω ότι είμαι έγκυος 

Αλλά αν ίσχυαν τα παραπάνω 

Δε θα βγαίναν θετικά και πιο πριν ,λέω εγώ τώρα;

Αχ γιατί δε χαίρομαι ;

Τι μου συμβαίνει;

Τσάμπα σκας.στα αλήθεια.εκανες τρία κ είναι θετικά.πηγαινε κ Δευτέρα για χοριακη κ τελείωσε.τοσες φορές έτρεξες για τεστακι χοριακη τώρα κολας;;;τώρα πρέπει κιόλας για να φροντίσεις την εγκυμοσύνη σου.εγω σου λέω χτυπάω ξύλο αν κ αυτά ήταν λάθος πάμε για μυνησεις.

Just now, Evouska είπε:

Ααααα αν είναι ωορρηξία ακόμα καλύτερα!! Είχαμε επαφή κ προχθές και σήμερα οπότε κάτι θα γίνει!! 

Εσύ @Emilly  μου είσαι  καλυτερα σήμερα; 

Evouska μου είμαι πολύ καλύτερα οργανικά.δρν την παλευα ήταν κακός κύκλος.μπορει ανωρηκτος με κύστη κλπ.ας είναι.οτι είναι να γίνει ας γίνει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Παιδιά κοιτάζω τα τεστ μου που είναι θετικά οκ

Και διαβάζω πότε βγαίνουν ψευδώς θετικά 

Και λέω η στην εμμηνόπαυση είμαι 

Ή έχω καρκίνο 

Ρε δε τη παλεύω σας λέω 

Πάντως δε λέω ότι είμαι έγκυος 

Αλλά αν ίσχυαν τα παραπάνω 

Δε θα βγαίναν θετικά και πιο πριν ,λέω εγώ τώρα;

Αχ γιατί δε χαίρομαι ;

Τι μου συμβαίνει;

Αχ παναγια μου!!!!δε σε παρεξηγουμε γιατί φταίνε οι ορμόνες....χαχαχαχα βρεεεεεεε σταματα να διαβάζεις βλακειες!!!

Just now, Chris8229 είπε:

Fifi μου καλησπερα. Το να θελει μια γυναικα να κανει μωρο οχι μονο για αυτην αλλα και για τον συζυγο και οντως εχει προβλημα και η μονη λυση ειναι η εξωσωματικη τοτε ναι θα την κανει μεχρι 2-3 φορες. Και δεν το βλεπω σαν εθισμο αλλα σαν επιθυμια και λαχταρα.

Vasoula μου ευχαριστω πολυ. Βρηκα κεντρο στην κυπρο.Το Iaso. Θα το παρουμε αργα και σταθερα. Απο κει και περα ειναι θελημα θεου

Μπράβο κοριτσακι μου!!!μολις αρχίσουν να δρομολογούντε τα πράγματα θα νοιώσεις πολυ καλύτερα θα δεις!!!:wub:

Just now, Avmar είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα, ευχομαι να ειστε ολες καλα. 
 

Θελω τα φωτα σας αν γνωριζετε. Περιμενα κανονικη περιοδο σημερα. Χτες ειδα καφε, σημερα το πρωι ειχα αιμα σαν περιοδο αλλα απο το μεσημερι και μετα εμειναν μονο λιγα καφε. Παναγια μου δεν ξερω τι επαθα. Γιατι σταματησε η ροη αποτομα; Παντως η θερμοκρασια μου δεν επεσε παραμενει ως εχει απο την ημερα της ωορηξιας. Λετε να εχω κατι;

Δεν κατάλαβα ποτέ τις θερμοκρασίες ρε γαμωτο...τωρα δεν εχεις δηλαδη αίμα???????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...