Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Μέσα σε 15 λεπτά το σπέρμα φτάνει στην σάλπιγγα.αν αυτο τρέχει γρήγορα,και να χορέψεις θα πάει.απλα εμείς καθόμαστε καγγελο λίγο να το βοηθήσουμε.

Έχω πάθει βλακεία τώρα κ νομίζω ότι πεθαίνω.οταν φτάνει η ψυχολογία στον πάτο το παθαίνω κατά καιρους.και ξυπνάω κάθε πρωί μέσα στην ζωή κ ενέργεια κ μέχρι το βράδυ νιώθω ότι είμαι για εντατική.

Πραγματικά όσο καιρό διαβάζω εδώ το φόρουμ μου έχεις δώσει την εντύπωση ότι δεν είσαι απο τα άτομα που το βάζουν κάτω! Γι'αυτο σου λέω ότι δεν θέλω να κάνεις αρνητικές σκέψεις! Όλες τις περνάμε αυτές τιε φάσεις που νιώθουμε ότι δεν έχουμε ενέργεια για τιποτά και σαν να είμαστε 100 χρόνων!! Αλλά είναι φάσεις και περνάνε! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Όχι μια μέρα πριν μου ηρθε.βρε λες κανένα πρόβλημα καρκίνος κλπ μήτρας.απο Μάρτιο που την είδε άδεια την μήτρα καλά τι να παίχτηκε;;ς

Ιιιιιιι σε κολλησε η @Ellidr;;; φυσικά και να πας στο γυναικολογο αλλα αφήστε αυτές τις βλακειες με τους καρκίνους!!!!!!ίσως να είναι όντως η απόδειξη πως δεν έκανες καλο κύκλο...ε?

Just now, kons27 είπε:

Και εγώ περιμένω αύριο...δεν έχω κάνει ακόμα τεστ..αύριο είναι η 33η μέρα του κύκλου... Αν δεν έρθει που το εύχομαι θα πάρω ένα τεστ

 

Μακαριιιιιιιι θα περιμένουμε νέα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μέσα σε 15 λεπτά το σπέρμα φτάνει στην σάλπιγγα.αν αυτο τρέχει γρήγορα,και να χορέψεις θα πάει.απλα εμείς καθόμαστε καγγελο λίγο να το βοηθήσουμε.

Έχω πάθει βλακεία τώρα κ νομίζω ότι πεθαίνω.οταν φτάνει η ψυχολογία στον πάτο το παθαίνω κατά καιρους.και ξυπνάω κάθε πρωί μέσα στην ζωή κ ενέργεια κ μέχρι το βράδυ νιώθω ότι είμαι για εντατική.

Ξέρεις πόσα βράδια κοιμάμαι με ψηλά τα πόδια στον τοίχο??? Δεν ξέρω αν κάνει δουλειά ελπίζω πως το βοηθάμε

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια..θελω να σας πω και εγω το προβλημα μου..ειναι ο 2ος μηνας που προσπαθουμε για μωρακι..γενικα δεν εχω σταθερο κυκλο 28-37 μερες..η τελευταια περιοδος ηταν 27 αυγουστου..εχω 2-3 μερες μου ποναει το στηθος και σημερα εχω κατι ζαλαδες ολα γυριζουν δεν μπορω να ειμαι ορθια..λετε να εχει γινει το θαυμα ή ειναι νωρις ακομα; 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, *Vasoula said:

Γεια σας παρεακι αγαπημένο!!!!!

Κοριτσι μου πολύ λογική η απογοήτευση και η στεναχώρια σου τον πρώτο μηνα αλλα μην το βάζεις Καθόλου κάτω!!!!αν πάρεις να κάνεις τα τεστακια ωορρηξίας???που να έχεις ένα μπούσουλα κάθε μηνα????

@Emilly μου ξέρεις ποσο χάρηκα με το μνμ σου????έχεις έναν υπέροχο άνθρωπο δίπλα σου και ειναι τοσο όμορφο να εχεις τέτοια στήριξη....θα το δεις πως θα μεγαλώσει σύντομα η όμορφη οικογένεια σου!!!!!!

Εκτός από την αγαπημένη @Ellidr που περιμένουμε με αγωνία αύριο τα ευχάριστα για θυμηστε μου ποιες άλλες έχουμε να περιμένουμε αύριο???

Και εγώ περιμένω σήμερα, αλλά είμαι σίγουρη οτι θα μου ρθει, αύριο έλεγα να κάνω τεστ αλλά θα χω δουλίτσες το πρωί οπότε μάλλον μεθαύριο αν δεν έχει έρθει μέχρι τότε, δεν Ανυπομωνω πλέον γιατί δεν έχω κανένα συμπτωμα οπότε είμαι σίγουρη είχα πριν μέρες αλλά απ ότι μαθαίνω σιγά σιγά μάλλον θα ταν η ωοριξια όλα αυτά κ μπαρούφες μου λεγε η εφαρμογή αχαχ

Just now, Emilly said:

Όχι μια μέρα πριν μου ηρθε.βρε λες κανένα πρόβλημα καρκίνος κλπ μήτρας.απο Μάρτιο που την είδε άδεια την μήτρα καλά τι να παίχτηκε;;ς

Αμάν αμαν ορίστε βλέπεις τι κάνεις @Ellidr ιδέες βάζεις αχαχα όχι ρε κορίτσια είπαμε ειδικά εσείς που έχετε τόσο καλή σχέση με τους γυναικολόγος σας κ δεν αμελητε να πηγαίνετε όπως εγώ χάχα θα φαινόταν αυτά τα πράματα. Αφήστε που νομίζω ότι τελικά μόνο εγώ είμαι καλή μαθήτρια εδώ μέσα κ διαβάζω χάχα εσείς δεν είχατε πει πως όταν έχουμε ελεύθερη επαφη είτε γίνει είτε όχι η σύλληψη το σώμα μας προετοιμάζετε? Μεγαλώνει η μήτρα κλπ? Κ μετά τα αποβάλλει στην επόμενη περίοδο? Με αυτά που λες φαίνεται ότι το σώμα σου έκανε πολλές προετοιμασίες κ οπότε βγάζει περισσότερα μόνο καλό σημάδι βλέπω εγώ σαν να έφτασες πιο κοντά αυτή τη φορα

Just now, elena93 said:

Γεια σας κοριτσια..θελω να σας πω και εγω το προβλημα μου..ειναι ο 2ος μηνας που προσπαθουμε για μωρακι..γενικα δεν εχω σταθερο κυκλο 28-37 μερες..η τελευταια περιοδος ηταν 27 αυγουστου..εχω 2-3 μερες μου ποναει το στηθος και σημερα εχω κατι ζαλαδες ολα γυριζουν δεν μπορω να ειμαι ορθια..λετε να εχει γινει το θαυμα ή ειναι νωρις ακομα; 

Ω φαίνεται να είσαι στις μέρες που περιμένεις μακαρι να είναι έτσι, η ζαλάδα είναι καλό σημάδι κάνε ένα τεστακι!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Και εγώ περιμένω σήμερα, αλλά είμαι σίγουρη οτι θα μου ρθει, αύριο έλεγα να κάνω τεστ αλλά θα χω δουλίτσες το πρωί οπότε μάλλον μεθαύριο αν δεν έχει έρθει μέχρι τότε, δεν Ανυπομωνω πλέον γιατί δεν έχω κανένα συμπτωμα οπότε είμαι σίγουρη είχα πριν μέρες αλλά απ ότι μαθαίνω σιγά σιγά μάλλον θα ταν η ωοριξια όλα αυτά κ μπαρούφες μου λεγε η εφαρμογή αχαχ

Αμάν αμαν ορίστε βλέπεις τι κάνεις @Ellidr ιδέες βάζεις αχαχα όχι ρε κορίτσια είπαμε ειδικά εσείς που έχετε τόσο καλή σχέση με τους γυναικολόγος σας κ δεν αμελητε να πηγαίνετε όπως εγώ χάχα θα φαινόταν αυτά τα πράματα. Αφήστε που νομίζω ότι τελικά μόνο εγώ είμαι καλή μαθήτρια εδώ μέσα κ διαβάζω χάχα εσείς δεν είχατε πει πως όταν έχουμε ελεύθερη επαφη είτε γίνει είτε όχι η σύλληψη το σώμα μας προετοιμάζετε? Μεγαλώνει η μήτρα κλπ? Κ μετά τα αποβάλλει στην επόμενη περίοδο? Με αυτά που λες φαίνεται ότι το σώμα σου έκανε πολλές προετοιμασίες κ οπότε βγάζει περισσότερα μόνο καλό σημάδι βλέπω εγώ σαν να έφτασες πιο κοντά αυτή τη φορα

Ω φαίνεται να είσαι στις μέρες που περιμένεις μακαρι να είναι έτσι, η ζαλάδα είναι καλό σημάδι κάνε ένα τεστακι!! 

Ούτε εγώ κορίτσι μου δεν έχω κανένα σύμπτωμα να ξέρεις 

Οπότε εάν είμαι ,λέμε τώρα δε παίζει ρόλο ,νομίζω τα συμπτώματα εμφανίζονται πολύ μετά την καθυστέρηση 

Κ εγώ τους άλλους μήνες που το πίστευα τόσο πολύ ,και ζαλάδες είχα και ανακατωσουρες είχα και τσιμπήματα κ από όλα 

Κ όταν έπαιρνα το μηδέν στη χοριακη ηρεμουσα 

Χαχαχαχα 

Αυτό το μήνα που το χωρίζει στη παλαβή δεν έχω κανένα σύμπτωμα 

  • Χαχα 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Ούτε εγώ κορίτσι μου δεν έχω κανένα σύμπτωμα να ξέρεις 

Οπότε εάν είμαι ,λέμε τώρα δε παίζει ρόλο ,νομίζω τα συμπτώματα εμφανίζονται πολύ μετά την καθυστέρηση 

Κ εγώ τους άλλους μήνες που το πίστευα τόσο πολύ ,και ζαλάδες είχα και ανακατωσουρες είχα και τσιμπήματα κ από όλα 

Κ όταν έπαιρνα το μηδέν στη χοριακη ηρεμουσα 

Χαχαχαχα 

Αυτό το μήνα που το χωρίζει στη παλαβή δεν έχω κανένα σύμπτωμα 

Είδες; χαλάρωσες κ έρχεται το πολυπόθητοοοο. Εγώ είχα πριν μέρες συμπτώματα πρήξιμο στην κοιλια κ συχνοουρια δύο μέρες τότε είχα αγωνία κ αντί να καταλάβω ότι μάλλον ωορρηξία ήταν δεν έκανα κ επαφές το βλαμμένο μη ταράξω το φασολάκι αχαχα. Δεν πειράζει μαθαίνω ακόμα την επόμενη φορά θα γνωρίζω :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Είδες; χαλάρωσες κ έρχεται το πολυπόθητοοοο. Εγώ είχα πριν μέρες συμπτώματα πρήξιμο στην κοιλια κ συχνοουρια δύο μέρες τότε είχα αγωνία κ αντί να καταλάβω ότι μάλλον ωορρηξία ήταν δεν έκανα κ επαφές το βλαμμένο μη ταράξω το φασολάκι αχαχα. Δεν πειράζει μαθαίνω ακόμα την επόμενη φορά θα γνωρίζω :)

Καλά περίμενε 

Θα δείξει η χοριακη 

Μόνο αυτήν εμπιστεύομαι ( νομίζω)

Χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Είδες; χαλάρωσες κ έρχεται το πολυπόθητοοοο. Εγώ είχα πριν μέρες συμπτώματα πρήξιμο στην κοιλια κ συχνοουρια δύο μέρες τότε είχα αγωνία κ αντί να καταλάβω ότι μάλλον ωορρηξία ήταν δεν έκανα κ επαφές το βλαμμένο μη ταράξω το φασολάκι αχαχα. Δεν πειράζει μαθαίνω ακόμα την επόμενη φορά θα γνωρίζω :)

Ξερεις ποσες φορες ειχα συμπτωματα και έλεγα είμαι εγκυος 100%...τα πάντα είχα ολα τα συμπτώματα χαχαχα.γι αυτο ποτε δεν μπορουμε νε ειμαστε σίγουρες.ευχομαι να εισαι.και να ξερεις το φασολάκια μας δεν παθαίνει τιποτα τοσο νωρις οποτε την επομεμη βουρ στο ψητό 

Just now, Ellidr είπε:

Καλά περίμενε 

Θα δείξει η χοριακη 

Μόνο αυτήν εμπιστεύομαι ( νομίζω)

Χαχαχαχα

Καλα εσυ το πας φιριρι να με κάνεις να βγαλω εισητηριο να ερθω εκει και θα σου πω εγώ χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ξερεις ποσες φορες ειχα συμπτωματα και έλεγα είμαι εγκυος 100%...τα πάντα είχα ολα τα συμπτώματα χαχαχα.γι αυτο ποτε δεν μπορουμε νε ειμαστε σίγουρες.ευχομαι να εισαι.και να ξερεις το φασολάκια μας δεν παθαίνει τιποτα τοσο νωρις οποτε την επομεμη βουρ στο ψητό 

Καλα εσυ το πας φιριρι να με κάνεις να βγαλω εισητηριο να ερθω εκει και θα σου πω εγώ χαχαχα

Έλα έλα με το καλό να σε κεράσω και καλιτσουνακια ,ρακί και χοχλιούς με τα τσιγαρολαχανα

Ρε κορίτσια άλλο θέμα 

Εμείς από τοτε που βάλαμε μπροστά για παιδί 

Βλέπω ότι παίρνω κιλά ρε γαμωτο 

Μ έχει απορροφήσει τόσο πολύ αυτή η ιστορία 

Που μάλλον δε προσέχω και πολύ τη διατροφή μου 

Άσε που πήγαινα και χορό και τώρα τον έχω σταματήσει 

Πφφφ

Σαν το γουρούνι θα γίνω 

Just now, Ellidr είπε:

Έλα έλα με το καλό να σε κεράσω και καλιτσουνακια ,ρακί και χοχλιούς με τα τσιγαρολαχανα

Ρε κορίτσια άλλο θέμα 

Εμείς από τοτε που βάλαμε μπροστά για παιδί 

Βλέπω ότι παίρνω κιλά ρε γαμωτο 

Μ έχει απορροφήσει τόσο πολύ αυτή η ιστορία 

Που μάλλον δε προσέχω και πολύ τη διατροφή μου 

Άσε που πήγαινα και χορό και τώρα τον έχω σταματήσει 

Πφφφ

Σαν το γουρούνι θα γίνω 

Και άτεκνη 

Και χοντρή 

Τέλεια 

Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Έλα έλα με το καλό να σε κεράσω και καλιτσουνακια ,ρακί και χοχλιούς με τα τσιγαρολαχανα

Ρε κορίτσια άλλο θέμα 

Εμείς από τοτε που βάλαμε μπροστά για παιδί 

Βλέπω ότι παίρνω κιλά ρε γαμωτο 

Μ έχει απορροφήσει τόσο πολύ αυτή η ιστορία 

Που μάλλον δε προσέχω και πολύ τη διατροφή μου 

Άσε που πήγαινα και χορό και τώρα τον έχω σταματήσει 

Πφφφ

Σαν το γουρούνι θα γίνω 

Και άτεκνη 

Και χοντρή 

Τέλεια 

Χαχαχαχα

Εεεεεεε ρεεεεεε τρελα.ακου ατεκνη.ανοιξες το κουτάκι.σιγα μην γίνεις γουρουνάκι.θα γίνεις μια εγκυος γουρούνιτσα χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Εεεεεεε ρεεεεεε τρελα.ακου ατεκνη.ανοιξες το κουτάκι.σιγα μην γίνεις γουρουνάκι.θα γίνεις μια εγκυος γουρούνιτσα χαχαχα 

Βρε ας είμαι εγώ έγκυος κ ας είμαι και φοράδα 

Μετά με το καλό θα κοπανηθω στο χορό 

Και θα γίνω μοντελακι μουρλια 

( Λέμε τώρα)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Βρε ας είμαι εγώ έγκυος κ ας είμαι και φοράδα 

Μετά με το καλό θα κοπανηθω στο χορό 

Και θα γίνω μοντελακι μουρλια 

( Λέμε τώρα)

Εγω παντως φέτος θελω να κάνουμε όλες Χριστούγεννα με φουσκωμένη κοιλίτσα:-)

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Εγω παντως φέτος θελω να κάνουμε όλες Χριστούγεννα με φουσκωμένη κοιλίτσα:-)

Αχ από το στόμα σου και στού Θεού το αυτί

Κορίτσια καλησπέρα είναι κάποια που παράλληλα με την εγκυμοσύνη της έβλεπε και διατροφολόγο? Την βοήθησε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...