Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Ιιιιιιι σε κολλησε η @Ellidr;;; φυσικά και να πας στο γυναικολογο αλλα αφήστε αυτές τις βλακειες με τους καρκίνους!!!!!!ίσως να είναι όντως η απόδειξη πως δεν έκανες καλο κύκλο...ε?

Μακαριιιιιιιι θα περιμένουμε νέα!

Ναι χαζός κύκλος το είχα μυριστει.παλι καλά δεν άργησε αλλά ήταν επίπονος για κάποιο λόγο.εσυ τι κάνεις;;;;μήπως πας σήμερα να σου βάλουνε τα ζουζούνια;;;;;αν ναι καλή επιτυχία εύχομαι κ εδώ θα είμαστε να λέμε χαζά να περάσουν οι μέρες.η ψυχολογία είναι βασικότατη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα τι κάνετε ? Είναι καινούργια εδώ ένα μικρό προβληματάκι έχω 2μερες καθυστέρηση ο κύκλος είναι 28 ημέρες μήπως να κοιτάξω για τεστ εγκυμοσύνης? ευχαριστώ πολύ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, vasiliki2020 είπε:

Ειχα την αλλη εχθες τωρα εσενα;;;κοριτσια για να ανέβουμε λιγο δεν είπαμε ότι θα τα καταφερουμε ολες;σε όσες ειμαστε αδιαθετες να τελειώνουμε για να ξεκινήσουμε εντατικές προσπαθεις και σε αυτές που ειναι σε αναμονή χοριακηηηη γιατι θα με σκάσετε χαχαχ

Τώρα αυτό για καλό μου το λες;;;εντατικές προσπάθειες;;;θες να κλάψω πρωί πρωί;;;ακόμα δεν ξεκουράστηκε το κορμί μου από τον προηγούμενο μήνα.κ μόνο που σκέφτομαι τι με περιμένει πάλι κλαίω.χαχχαχχχ.

Just now, Βασούλαα είπε:

Καλημέρα τι κάνετε ? Είναι καινούργια εδώ ένα μικρό προβληματάκι έχω 2μερες καθυστέρηση ο κύκλος είναι 28 ημέρες μήπως να κοιτάξω για τεστ εγκυμοσύνης? ευχαριστώ πολύ 

Ε ναι φυσικά κάνε ένα τεστ.καλη επιτυχία σου ευχομαι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τώρα αυτό για καλό μου το λες;;;εντατικές προσπάθειες;;;θες να κλάψω πρωί πρωί;;;ακόμα δεν ξεκουράστηκε το κορμί μου από τον προηγούμενο μήνα.κ μόνο που σκέφτομαι τι με περιμένει πάλι κλαίω.χαχχαχχχ.

Ε ναι φυσικά κάνε ένα τεστ.καλη επιτυχία σου ευχομαι.

Καλημερουδια χαχαχαχ.θα ξεκινησουμε εντατικες ναι.ας σερνομαστε στα πατώματα από κούραση εμεις εκει θα δίνουμε πονο

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!! 

2 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Υπαρχει περιπτωση να εχω συμπτωματα πριν την καθηστερηση; Γιατι καποιες λενε αυτο δεν γινεται.. εχω μπερδευτει :)

Σε ευχαριστω πολυ..αμα εισαι και εσυ στην ιδια κατασταση (γιατι ειμαι καινουρια εδω) στο ευχομαι ολοψυχα.. αλλα εγω εχω μπερδευτει λιγο μπορεις να εχεις συμπτωματα πριν την καθηστερηση; Γιατι καποιες λενε συπτωματα εχεις μετα την καθηστερηση :)

Κοπελα μου Ναι κι εγώ Στην ίδια φαση με εσένα είμαι, αλλά λίγο πιο νωρίς στον κύκλο μου αφού περιμένω την ακατανομαστη αρχές Οκτώβρη !  Δεν είναι τίποτα σίγουρο, μπορεί να έχεις κάποια συμπτώματα μπορεί και να μην έχεις! Το μόνο Σίγουρο είναι ότι όταν προσπαθούμε για παιδάκι όλες παρατηρούμε λίγο περισσότερο το σώμα μας και γι αυτι λέμε ότι το πιο σίγουρο σύμπτωμα είναι η καθυστέρηση! Εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να τα καταφέρεις σύντομα!!❤

 

Just now, Βασούλαα είπε:

Καλημέρα τι κάνετε ? Είναι καινούργια εδώ ένα μικρό προβληματάκι έχω 2μερες καθυστέρηση ο κύκλος είναι 28 ημέρες μήπως να κοιτάξω για τεστ εγκυμοσύνης? ευχαριστώ πολύ 

Κορίτσι μου μην περιμένεις πάρε ένα τεστακι! Σου εύχομαι ότι επιθυμείς!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου αγαπημένα!!!!ναι @Emilly μου σήμερα περιμενω τηλέφωνο να δω αν τα καταφεραν τα μικρα μου και γονιμοποιηθηκαν να παω να "τα παρω"...εχω μια αγωνια βρε κορίτσια μου.....αχ παναγια μου!

Συνονόματη μου Βασούλα εφόσον εχεις καθυστέρηση φυσικα να κανεις ενα τεστάκι τωρα το πρωι...δε ξερω αν προσπαθεις για αυτο αν ναι στο εύχομαι από την καρδιά μου!

@elena93 Έλενα μου τα συμπτώματα δεν ειναι κάτι δεδομενο...βλέπεις πως εδω στα ιδια κορίτσια σε διαφορετικές τους εγκυμοσύνες αλλες φορες είχαν και άλλες όχι....επειδή μοιάζουν πολυ με τα συμπτώματα της περιόδου πολλες φορές δεν πρέπει να τα λαμβάνουμε υποψην πριν την καθυστέρηση....ομως τίποτα δεν αποκλείει το γεγονός πως όντως μπορεί να υπάρχουν!!!εγω ευχομαι να είσαι από αυτά τα κοριτσια που έχουν σύμπτωμα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση να επιβεβαιώσεις και τον τίτλο της ενότητας αυτής!!!:wub:

Just now, SerafinaPekala είπε:

Μπορεί να έχεις συμπτώματα πριν την καθυστέρηση αυτά ψάχνουμε να βρούμε κ εμείς οι καημένες εδώ μέσα, απλά το κακό είναι ότι πολλές φορές μας μπερδεύουν τα συμπτώματα ωορηξιας και αυτά της περιόδου γιατί είναι ίδια. Το πιο σίγουρο πάντως είναι η καθυστέρηση. 

Καλημερα κορίτσια πρώτη μέρα καθυστέρησης εγώ αλλά τώρα που το σκευτομαι μήπως δεν είναι? Χμμ γιατί μπορεί η εφαρμογή μου συνήθως να πέφτει μέσα, αλλά έχω κύκλο από 22 έως 28 μέρες και εγώ βρίσκομαι στην 25 μέρα του κύκλου μου αχχχ 

Λογικά κοριτσακι μου για να εισαι 100% σίγουρη ισως πρέπει να περιμένεις ως την 28η μερα π ειναι και το αργότερο για να πεις σίγουρα για καθυστέρηση...πως νοιώθεις εσυ?

Just now, kons27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμένα σήμερα είναι η 33η μέρα τ κύκλου Μ που περιμένω...τώρα τ πρωί στο σκούπισμα είδα κάτι να αχνοφαινεται... Ροζ απαλό....

Μάλλον θα έρθει η ακατανομαστη γιατί με πονάει κ η κοιλιά Μ..

Γαμωτο....:| ήρθε τελικά η σταμάτησε εκεί?????

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημερα κοριτσια μου αγαπημένα!!!!ναι @Emilly μου σήμερα περιμενω τηλέφωνο να δω αν τα καταφεραν τα μικρα μου και γονιμοποιηθηκαν να παω να "τα παρω"...εχω μια αγωνια βρε κορίτσια μου.....αχ παναγια μου!

Συνονόματη μου Βασούλα εφόσον εχεις καθυστέρηση φυσικα να κανεις ενα τεστάκι τωρα το πρωι...δε ξερω αν προσπαθεις για αυτο αν ναι στο εύχομαι από την καρδιά μου!

@elena93 Έλενα μου τα συμπτώματα δεν ειναι κάτι δεδομενο...βλέπεις πως εδω στα ιδια κορίτσια σε διαφορετικές τους εγκυμοσύνες αλλες φορες είχαν και άλλες όχι....επειδή μοιάζουν πολυ με τα συμπτώματα της περιόδου πολλες φορές δεν πρέπει να τα λαμβάνουμε υποψην πριν την καθυστέρηση....ομως τίποτα δεν αποκλείει το γεγονός πως όντως μπορεί να υπάρχουν!!!εγω ευχομαι να είσαι από αυτά τα κοριτσια που έχουν σύμπτωμα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση να επιβεβαιώσεις και τον τίτλο της ενότητας αυτής!!!:wub:

Λογικά κοριτσακι μου για να εισαι 100% σίγουρη ισως πρέπει να περιμένεις ως την 28η μερα π ειναι και το αργότερο για να πεις σίγουρα για καθυστέρηση...πως νοιώθεις εσυ?

Γαμωτο....:| ήρθε τελικά η σταμάτησε εκεί?????

Δηλαδή σε παίρνουν τηλέφωνο κ σου λένε έλα να μεταφέρουμε;;;;αχ τώρα αρχίζει η εβδομάδα μας.κ σε λίγες μέρες ένα τεστακι με τον καφέ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Δηλαδή σε παίρνουν τηλέφωνο κ σου λένε έλα να μεταφέρουμε;;;;αχ τώρα αρχίζει η εβδομάδα μας.κ σε λίγες μέρες ένα τεστακι με τον καφέ.

Ναι κοριτσι μου....αν γονιμοποιηθουν και πανε ολα καλα με παίρνουν και παω αμέσως....ατελείωτη μου φαίνεται σήμερα η μέρα....πως είσαι εσυ???

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ναι κοριτσι μου....αν γονιμοποιηθουν και πανε ολα καλα με παίρνουν και παω αμέσως....ατελείωτη μου φαίνεται σήμερα η μέρα....πως είσαι εσυ???

Θα γονιμοποιηθουν Vasoula μουυυυ! ανυπομονω να ακουσω τα τελεια νεακια σου!! :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημερα κοριτσια μου αγαπημένα!!!!ναι @Emilly μου σήμερα περιμενω τηλέφωνο να δω αν τα καταφεραν τα μικρα μου και γονιμοποιηθηκαν να παω να "τα παρω"...εχω μια αγωνια βρε κορίτσια μου.....αχ παναγια μου!

Συνονόματη μου Βασούλα εφόσον εχεις καθυστέρηση φυσικα να κανεις ενα τεστάκι τωρα το πρωι...δε ξερω αν προσπαθεις για αυτο αν ναι στο εύχομαι από την καρδιά μου!

@elena93 Έλενα μου τα συμπτώματα δεν ειναι κάτι δεδομενο...βλέπεις πως εδω στα ιδια κορίτσια σε διαφορετικές τους εγκυμοσύνες αλλες φορες είχαν και άλλες όχι....επειδή μοιάζουν πολυ με τα συμπτώματα της περιόδου πολλες φορές δεν πρέπει να τα λαμβάνουμε υποψην πριν την καθυστέρηση....ομως τίποτα δεν αποκλείει το γεγονός πως όντως μπορεί να υπάρχουν!!!εγω ευχομαι να είσαι από αυτά τα κοριτσια που έχουν σύμπτωμα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση να επιβεβαιώσεις και τον τίτλο της ενότητας αυτής!!!:wub:

Λογικά κοριτσακι μου για να εισαι 100% σίγουρη ισως πρέπει να περιμένεις ως την 28η μερα π ειναι και το αργότερο για να πεις σίγουρα για καθυστέρηση...πως νοιώθεις εσυ?

Γαμωτο....:| ήρθε τελικά η σταμάτησε εκεί?????

@*VasoulalaVasoulaVVasoVasVaVasoVasoulalVa σου εύχομαι τα πολύτιμα σου ,να είναι έτοιμα να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου 

Πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 

Περιμένουμε νέα

Καλήμεραααααα

Ποια θα κάνει κάνα τεστ σήμερα 

Να περάσει η μέρα ;;

Χαχαχαχα

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

@*VasoulalaVasoulaVVasoVasVaVasoVasoulalVa σου εύχομαι τα πολύτιμα σου ,να είναι έτοιμα να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου 

Πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 

Περιμένουμε νέα

Καλήμεραααααα

Ποια θα κάνει κάνα τεστ σήμερα 

Να περάσει η μέρα ;;

Χαχαχαχα

 

Just now, Evouska είπε:

Θα γονιμοποιηθουν Vasoula μουυυυ! ανυπομονω να ακουσω τα τελεια νεακια σου!! :wub:

Ευχαριστώωωωω μακαρι Παναγίτσα μου μακαρι!!!!

@Ellidr εσυυυυυυυυυυυυ!!!έχεις κοινο εδώ και σε περιμένουμε όλες!χαχαχχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημερα κοριτσια μου αγαπημένα!!!!ναι @Emilly μου σήμερα περιμενω τηλέφωνο να δω αν τα καταφεραν τα μικρα μου και γονιμοποιηθηκαν να παω να "τα παρω"...εχω μια αγωνια βρε κορίτσια μου.....αχ παναγια μου!

Συνονόματη μου Βασούλα εφόσον εχεις καθυστέρηση φυσικα να κανεις ενα τεστάκι τωρα το πρωι...δε ξερω αν προσπαθεις για αυτο αν ναι στο εύχομαι από την καρδιά μου!

@elena93 Έλενα μου τα συμπτώματα δεν ειναι κάτι δεδομενο...βλέπεις πως εδω στα ιδια κορίτσια σε διαφορετικές τους εγκυμοσύνες αλλες φορες είχαν και άλλες όχι....επειδή μοιάζουν πολυ με τα συμπτώματα της περιόδου πολλες φορές δεν πρέπει να τα λαμβάνουμε υποψην πριν την καθυστέρηση....ομως τίποτα δεν αποκλείει το γεγονός πως όντως μπορεί να υπάρχουν!!!εγω ευχομαι να είσαι από αυτά τα κοριτσια που έχουν σύμπτωμα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση να επιβεβαιώσεις και τον τίτλο της ενότητας αυτής!!!:wub:

Λογικά κοριτσακι μου για να εισαι 100% σίγουρη ισως πρέπει να περιμένεις ως την 28η μερα π ειναι και το αργότερο για να πεις σίγουρα για καθυστέρηση...πως νοιώθεις εσυ?

Γαμωτο....:| ήρθε τελικά η σταμάτησε εκεί?????

Μακαρι κοριτσι μου να σου πανε ολα καλα και να μας πεις τα καλα νεα

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

 

Ευχαριστώωωωω μακαρι Παναγίτσα μου μακαρι!!!!

@Ellidr εσυυυυυυυυυυυυ!!!έχεις κοινο εδώ και σε περιμένουμε όλες!χαχαχχα

Οφου γιατί;;;

Σκέφτομαι που σκέφτομαι ότι θα απογοητευτω 

Τώρα φοβάμαι ότι θα απογοητευσω και σας 

Αλήθεια

Λοιπόν ακούστε τώρα 

Τη σιχαμερή πρωινή συζήτηση 

Τώρα το πρωί που πήγα στο μπάνιο 

Μόλις τελείωσα τη δουλειά μου 

Είδα στη λεκάνη μια κάτασπρη βλέννα αρκετά μεγάλη 

Λέτε είναι από τον κόλπο; Ή υπάρχει περίπτωση να είναι από τον πρωκτό 

Συγγνώμη κιόλας ,πρωί πρωί τι σας λέω 

Αλλά που να το πω

 

Just now, KimK είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!!! Καλή επιτυχία σε όλες!!!!!! Εγώ θα πάω για την τελευταία χοριακη σε λίγο.

Έλα ρε κοριτσαρε 

Τρέλανε μας με την χοριακη σου 

Περιμένουμε....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Καλημερα κοριτσια μου αγαπημένα!!!!ναι @Emilly μου σήμερα περιμενω τηλέφωνο να δω αν τα καταφεραν τα μικρα μου και γονιμοποιηθηκαν να παω να "τα παρω"...εχω μια αγωνια βρε κορίτσια μου.....αχ παναγια μου!

Καλημερα! Αχ αντε βρε Βασουλα μου, με το καλο να πας να τα παρεις τα κουτσουνακια σου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...