Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *Vasoula said:

Καλημερα κοριτσια μου αγαπημένα!!!!ναι @Emilly μου σήμερα περιμενω τηλέφωνο να δω αν τα καταφεραν τα μικρα μου και γονιμοποιηθηκαν να παω να "τα παρω"...εχω μια αγωνια βρε κορίτσια μου.....αχ παναγια μου!

Συνονόματη μου Βασούλα εφόσον εχεις καθυστέρηση φυσικα να κανεις ενα τεστάκι τωρα το πρωι...δε ξερω αν προσπαθεις για αυτο αν ναι στο εύχομαι από την καρδιά μου!

@elena93 Έλενα μου τα συμπτώματα δεν ειναι κάτι δεδομενο...βλέπεις πως εδω στα ιδια κορίτσια σε διαφορετικές τους εγκυμοσύνες αλλες φορες είχαν και άλλες όχι....επειδή μοιάζουν πολυ με τα συμπτώματα της περιόδου πολλες φορές δεν πρέπει να τα λαμβάνουμε υποψην πριν την καθυστέρηση....ομως τίποτα δεν αποκλείει το γεγονός πως όντως μπορεί να υπάρχουν!!!εγω ευχομαι να είσαι από αυτά τα κοριτσια που έχουν σύμπτωμα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση να επιβεβαιώσεις και τον τίτλο της ενότητας αυτής!!!:wub:

Λογικά κοριτσακι μου για να εισαι 100% σίγουρη ισως πρέπει να περιμένεις ως την 28η μερα π ειναι και το αργότερο για να πεις σίγουρα για καθυστέρηση...πως νοιώθεις εσυ?

Γαμωτο....:| ήρθε τελικά η σταμάτησε εκεί?????

Άστα τίποτα δεν νιώθω, γι αυτό είμαι σίγουρη, καμία σχέση όπως πριν 4 με 5 μέρες που ένιωθα απίστευτο πρήξιμο  ότι δεν, Ότι είναι να γίνει να γίνει γρήγορα αχαχαχ Ανυπομωνω να έρθει να τελειώσει κ να ξεκινήσω προσπαθείες πάλι 

Just now, *Vasoula said:

Ναι κοριτσι μου....αν γονιμοποιηθουν και πανε ολα καλα με παίρνουν και παω αμέσως....ατελείωτη μου φαίνεται σήμερα η μέρα....πως είσαι εσυ???

Πωπωω ορίστε τη χαρά που περιμένουμε σήμερα να περάσει και η μέρα μας, όλα να πάνε τέλεια βασουλα μου!! 

Just now, KimK said:

Καλημέρα κοριτσάρες!!! Καλή επιτυχία σε όλες!!!!!! Εγώ θα πάω για την τελευταία χοριακη σε λίγο.

Ωωω να και ένα άλλο ωραίο, θα περιμένουμε αποτελέσματα!! Μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι!!!! 

Just now, Ellidr said:

Οφου γιατί;;;

Σκέφτομαι που σκέφτομαι ότι θα απογοητευτω 

Τώρα φοβάμαι ότι θα απογοητευσω και σας 

Αλήθεια

Λοιπόν ακούστε τώρα 

Τη σιχαμερή πρωινή συζήτηση 

Τώρα το πρωί που πήγα στο μπάνιο 

Μόλις τελείωσα τη δουλειά μου 

Είδα στη λεκάνη μια κάτασπρη βλέννα αρκετά μεγάλη 

Λέτε είναι από τον κόλπο; Ή υπάρχει περίπτωση να είναι από τον πρωκτό 

Συγγνώμη κιόλας ,πρωί πρωί τι σας λέω 

Αλλά που να το πω

 

Έλα ρε κοριτσαρε 

Τρέλανε μας με την χοριακη σου 

Περιμένουμε....

ΩΩΩ τι να είναι αυτοοοο ιδέα δεν έχω κάποια να μας πει επειγόντως!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Οφου γιατί;;;

Σκέφτομαι που σκέφτομαι ότι θα απογοητευτω 

Τώρα φοβάμαι ότι θα απογοητευσω και σας 

Αλήθεια

Λοιπόν ακούστε τώρα 

Τη σιχαμερή πρωινή συζήτηση 

Τώρα το πρωί που πήγα στο μπάνιο 

Μόλις τελείωσα τη δουλειά μου 

Είδα στη λεκάνη μια κάτασπρη βλέννα αρκετά μεγάλη 

Λέτε είναι από τον κόλπο; Ή υπάρχει περίπτωση να είναι από τον πρωκτό 

Συγγνώμη κιόλας ,πρωί πρωί τι σας λέω 

Αλλά που να το πω

 

H ζωη μου ειναι αυτες οι συζητησεις! χαχαχα! καλε τα υγρα σου ειναι εγω οταν ημουν εγκυος ειχα παρα πολλα τετοια υγρα πηχτα λευκα γεμιζε συνεχεια το σερβιετακι!! κανε τεστακιιιιιιιιιιι!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Οφου γιατί;;;

Σκέφτομαι που σκέφτομαι ότι θα απογοητευτω 

Τώρα φοβάμαι ότι θα απογοητευσω και σας 

Αλήθεια

Λοιπόν ακούστε τώρα 

Τη σιχαμερή πρωινή συζήτηση 

Τώρα το πρωί που πήγα στο μπάνιο 

Μόλις τελείωσα τη δουλειά μου 

Είδα στη λεκάνη μια κάτασπρη βλέννα αρκετά μεγάλη 

Λέτε είναι από τον κόλπο; Ή υπάρχει περίπτωση να είναι από τον πρωκτό 

Συγγνώμη κιόλας ,πρωί πρωί τι σας λέω 

Αλλά που να το πω

 

Καλημέρα!!! Δεν ξερω τι μπορει να ειναι η βλεννα ,μπορει κ τιποτα απολυτως αλλα οπως κ να εχει πηγαινε ρε κοπελια για μια χοριακη!! εχω πιο πολυ αγωνια κ απο σενα!!!!!! 

@KimK Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!
@Evouska μου, η αληθεια ειναι οτι λιγο νωρις για εμετο αλλα ευχομαι να ειναι συμπτωμα φυσικα κ οχι καμια άλλη αδιαθεσία. Εξαλλου δεν εχω εμπειρια σε συμπτωματα για να μιλαω με σιγουρια! Εμενα σημερα ειναι ξυπνιος απο τις 4 με υπνο 4 ωρων μονο, αυτο σημαινει οχι οτι θα σερνεται το απογευμα που θα γυρισει σπιτι αλλα δε ξερω καν αν φτασει ως τις 19:00 ξυπνιος....φοβαμαι οτι θα χασουμε τη μερα...επισης νομιζω οτι ο ελαχιστος θηλασμος του μικρου μεσα στηνυχτα, μπλοκαρει την εγκυμοσυνη κ νιωθω οτι τσαμπα ξεπατωνομαστε....αχ θεε μουυυ ποσα πραγματα εχω να διαχειριστω...ειμαι στο γραφειο εχω απειρη δουλεια, νευρα πιο πολλα, ενα παιδι που κλαιει στο παιδικο αυτη τη στιγμη, μια μητρα αδεια , φαι δεν εχω σπιτι κ ελπιδα πουθενα...γκρινιαζω το ξερω αλλα θελω καπου να τα πω να τα βγαλω...συγνωμη και καλημερα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

H ζωη μου ειναι αυτες οι συζητησεις! χαχαχα! καλε τα υγρα σου ειναι εγω οταν ημουν εγκυος ειχα παρα πολλα τετοια υγρα πηχτα λευκα γεμιζε συνεχεια το σερβιετακι!! κανε τεστακιιιιιιιιιιι!!

Ναι αλλά εγώ δεν είχα στο σερβιετακι

Σαν τούβλο έπεσε στη λεκάνη αλλά επειδή πήγα για την άλλη ανάγκη ,ξέρεις τώρα 

Λέω μήπως δεν είναι από το κόλπο 

Ξέρω γω 

Πολύ μπερδεμένη ,δε μπορώ να καταλάβω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

H ζωη μου ειναι αυτες οι συζητησεις! χαχαχα! καλε τα υγρα σου ειναι εγω οταν ημουν εγκυος ειχα παρα πολλα τετοια υγρα πηχτα λευκα γεμιζε συνεχεια το σερβιετακι!! κανε τεστακιιιιιιιιιιι!!

Αληθεια;;;;;;;;;;;;;;; @Ellidr τρεχααααααααααααααα 

Just now, Ellidr said:

Ναι αλλά εγώ δεν είχα στο σερβιετακι

Σαν τούβλο έπεσε στη λεκάνη αλλά επειδή πήγα για την άλλη ανάγκη ,ξέρεις τώρα 

Λέω μήπως δεν είναι από το κόλπο 

Ξέρω γω 

Πολύ μπερδεμένη ,δε μπορώ να καταλάβω

απο τον κολπο ηταν κοριτσι μου, απλα με το ζορι να βγει το νο.2 βγηκαν κ τα υγρα που θα εβγαιναν στο εσωρουχο ή στο σερβιετακι ή με τα ουρα λιγο πιο μετα μεσα στην ημερα!!! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Αληθεια;;;;;;;;;;;;;;; @Ellidr τρεχααααααααααααααα 

απο τον κολπο ηταν κοριτσι μου, απλα με το ζορι να βγει το νο.2 βγηκαν κ τα υγρα που θα εβγαιναν στο εσωρουχο ή στο σερβιετακι ή με τα ουρα λιγο πιο μετα μεσα στην ημερα!!! 

Μμμμμ

Αν είναι αυτό 

Είναι ένα καλό σημάδι 

Συγκρατημένη πάντα

Λοιπόν καθίστε τώρα να σας πω 

Πριν κάνα δυο μέρες πάλι είχα κάτι τσιμπήματα στην κοιλιά και πάλι το πρωί είχα υγρά λευκά στο σκούπισμα 

Και εχθές το βράδυ κάτι ποναλακια πάλι 

Και το πρωί αυτό στη λεκάνη 

Αλλά δεν παύει να είναι και προεόρτια περιόδου έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Μμμμμ

Αν είναι αυτό 

Είναι ένα καλό σημάδι 

Συγκρατημένη πάντα

Σε καταλαβαινω απολυτα που εισαι συγκρατημενη. εχεις φτασει ομως στην μεγαλη μερα. νομιζω οτι ειναι ωρα να πας να δεις με μια χοριακη τωρα που ειναι πρωι (ωστε να βγει αμεσως) κ να δουμε τι γινεται!!! ολα δειχνουν οτι εισαι, πηγαινε να ξερεις κ εσυ τι γινεται !!! σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα που εισαι συγκρατημενη. εχεις φτασει ομως στην μεγαλη μερα. νομιζω οτι ειναι ωρα να πας να δεις με μια χοριακη τωρα που ειναι πρωι (ωστε να βγει αμεσως) κ να δουμε τι γινεται!!! ολα δειχνουν οτι εισαι, πηγαινε να ξερεις κ εσυ τι γινεται !!! σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!

Δε μπορώ σήμερα να πάω είμαι εκτός πόλης 

Θα πάω την Τετάρτη ,αν δεν μου έρθει η χαζή περίοδος

Just now, Ellidr είπε:

Δε μπορώ σήμερα να πάω είμαι εκτός πόλης 

Θα πάω την Τετάρτη ,αν δεν μου έρθει η χαζή περίοδος

Σήμερα θα χαρούμε με τη χοριακη της @KimK

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μμμμμ

Αν είναι αυτό 

Είναι ένα καλό σημάδι 

Συγκρατημένη πάντα

Λοιπόν καθίστε τώρα να σας πω 

Πριν κάνα δυο μέρες πάλι είχα κάτι τσιμπήματα στην κοιλιά και πάλι το πρωί είχα υγρά λευκά στο σκούπισμα 

Και εχθές το βράδυ κάτι ποναλακια πάλι 

Και το πρωί αυτό στη λεκάνη 

Αλλά δεν παύει να είναι και προεόρτια περιόδου έτσι;

Κ εγω πιστευω οτι κατεβηηκε επειδη ζοριστηκες! Αααα κ τωρα που ειπα ζοριστηκες , κοριτσια το ξερατε οτι δεν κανει στην εγκυμοσυνη να ζοριζομαστε για κακακια;; Να δω τι θα κανω με αυτο το θεμα που εχω πολλα χρονια δυσκοιλιοτητα χαχα!! θα τρωω ολη μερα δαμασκηνα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ναι κοριτσι μου....αν γονιμοποιηθουν και πανε ολα καλα με παίρνουν και παω αμέσως....ατελείωτη μου φαίνεται σήμερα η μέρα....πως είσαι εσυ???

Καλά είμαι vasoula.με τα καθημερινά ασχολούμαι.περασαμε ωραίο σκ.αντε περιμένω να μου πεις νέα.μαγικη στιγμή ρε συ.σκεφτομαι τις ζωουλες αυτές τώρα.ευλογημενα τα χέρια του επιστήμονα να είναι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evouska είπε:

Κ εγω πιστευω οτι κατεβηηκε επειδη ζοριστηκες! Αααα κ τωρα που ειπα ζοριστηκες , κοριτσια το ξερατε οτι δεν κανει στην εγκυμοσυνη να ζοριζομαστε για κακακια;; Να δω τι θα κανω με αυτο το θεμα που εχω πολλα χρονια δυσκοιλιοτητα χαχα!! θα τρωω ολη μερα δαμασκηνα!!

Βρε ας είμαι εγώ 

Κ ας τα κρατάω μέχρι να γεννήσω 

Χαχαχαχα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καλημέρα!!! Δεν ξερω τι μπορει να ειναι η βλεννα ,μπορει κ τιποτα απολυτως αλλα οπως κ να εχει πηγαινε ρε κοπελια για μια χοριακη!! εχω πιο πολυ αγωνια κ απο σενα!!!!!! 

@KimK Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!
@Evouska μου, η αληθεια ειναι οτι λιγο νωρις για εμετο αλλα ευχομαι να ειναι συμπτωμα φυσικα κ οχι καμια άλλη αδιαθεσία. Εξαλλου δεν εχω εμπειρια σε συμπτωματα για να μιλαω με σιγουρια! Εμενα σημερα ειναι ξυπνιος απο τις 4 με υπνο 4 ωρων μονο, αυτο σημαινει οχι οτι θα σερνεται το απογευμα που θα γυρισει σπιτι αλλα δε ξερω καν αν φτασει ως τις 19:00 ξυπνιος....φοβαμαι οτι θα χασουμε τη μερα...επισης νομιζω οτι ο ελαχιστος θηλασμος του μικρου μεσα στηνυχτα, μπλοκαρει την εγκυμοσυνη κ νιωθω οτι τσαμπα ξεπατωνομαστε....αχ θεε μουυυ ποσα πραγματα εχω να διαχειριστω...ειμαι στο γραφειο εχω απειρη δουλεια, νευρα πιο πολλα, ενα παιδι που κλαιει στο παιδικο αυτη τη στιγμη, μια μητρα αδεια , φαι δεν εχω σπιτι κ ελπιδα πουθενα...γκρινιαζω το ξερω αλλα θελω καπου να τα πω να τα βγαλω...συγνωμη και καλημερα!

κοριτσακι μου γλυκο μην μου απογοητευεσαι!! θα τα καταφερουμε θα το δεις!!! οσον αφορα το θηλασμο γιατι δεν προσπαθεις σιγα σιγα να το μειωσεις λιγο;; για τον παιδικο να μην αγχωνεσαι καθολου, ολα τα παιδακια κλαινε στην αρχη, θα το συνηθισει ο τζουτζουκος σου και δε θα θελει να φευγει!! 

αυτο με το φαγητο κοριτσια μου μεγαλο θεμα!! εγω τις τελευταιες μερες μαγειρευω το βραδυ για να εχουμε φαγητο την επομενη, νομιζω ειναι ο μονος τροπος! χθες βραδυ εφτιαξα ωραιοτατο μπριαμ στο φουρνο, 2 μερες θα το τρωμε αχαχαχα μη θελουμε και πολυτελειες!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Οφου γιατί;;;

Σκέφτομαι που σκέφτομαι ότι θα απογοητευτω 

Τώρα φοβάμαι ότι θα απογοητευσω και σας 

Αλήθεια

Λοιπόν ακούστε τώρα 

Τη σιχαμερή πρωινή συζήτηση 

Τώρα το πρωί που πήγα στο μπάνιο 

Μόλις τελείωσα τη δουλειά μου 

Είδα στη λεκάνη μια κάτασπρη βλέννα αρκετά μεγάλη 

Λέτε είναι από τον κόλπο; Ή υπάρχει περίπτωση να είναι από τον πρωκτό 

Συγγνώμη κιόλας ,πρωί πρωί τι σας λέω 

Αλλά που να το πω

 

Έλα ρε κοριτσαρε 

Τρέλανε μας με την χοριακη σου 

Περιμένουμε....

Elidir τα άσπρα υγρά είναι σίγουρα από την εγκυμοσύνη σου είπα.ειχα πάντα στις εγκυμοσύνες κ επειδή κανείς καλιεργεια ούτως η άλλως στην εγκυμοσύνη ήμουν σίγουρη πάντα ότι είχα κολπιτιδα αλλά πάντα ήταν αρνητική κ είχα αυξημένα πλακωδη,που είναι από την εγκυμοσύνη.αααα όλα εγώ θα στα λέω;;;;εγώ νομίζω πριν την περίοδο δεν τρελαινόμαστε στα υγρά.εντωμεταξυ θα με σκάσεις.κανε χοριακη αύριο μεθαύριο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska said:

κοριτσακι μου γλυκο μην μου απογοητευεσαι!! θα τα καταφερουμε θα το δεις!!! οσον αφορα το θηλασμο γιατι δεν προσπαθεις σιγα σιγα να το μειωσεις λιγο;; για τον παιδικο να μην αγχωνεσαι καθολου, ολα τα παιδακια κλαινε στην αρχη, θα το συνηθισει ο τζουτζουκος σου και δε θα θελει να φευγει!! 

αυτο με το φαγητο κοριτσια μου μεγαλο θεμα!! εγω τις τελευταιες μερες μαγειρευω το βραδυ για να εχουμε φαγητο την επομενη, νομιζω ειναι ο μονος τροπος! χθες βραδυ εφτιαξα ωραιοτατο μπριαμ στο φουρνο, 2 μερες θα το τρωμε αχαχαχα μη θελουμε και πολυτελειες!!

Αχ ετσι εκανα κ εγω παλια Ευακι μου, πλεον δεν υπαρχει χρονος...χθες τον κοιμησα κ σιδερωνα 2,5 ωρες κ μετα συμμαζευα το σπιτι , που να μαγειρεψω μετα; λυποθημισα στο κρεββατι. Σημερα δεν νομιζω να γυρισω πριν τις 7 το απογευμα στο σπιτι κ αυτο σημαινει τρεχατε ποδαρακια μου!

Ο θηλασμος δεν κοβεται αν δεν τον κοψει το παιδι. αλλιως μιλαμε για βιαιο αποθηλασμο και αυτο εχει χειροτερα αποτελεσματα, κυριως τωρα που ειναι σε ενα μεταβατικο σταδιο πολυ μεγαλο και δυσκολο=ΠΑΙΔΙΚΟΣ . Ειναι ηδη μειωμενος παρα πολυ, μονο το βραδυ που ξυπναει θα θηλασει 30 δευτερολεπτα; μπορει κ λιγοτερο. Να αρκει αυτο να μου δυσκολευει την εγκυμοσυνη;;;;  δεν ξερω τι να πω....

Εχω πελαγωσει απο τα τοσα που πρεπει να κανω κ το ποσο λιγο χρονο εχω...σημερα θα προσπαθησετε εσεις; εμεις δυσκολο το κοβω...αα υγρα τιποτα κ σημερα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αχ ετσι εκανα κ εγω παλια Ευακι μου, πλεον δεν υπαρχει χρονος...χθες τον κοιμησα κ σιδερωνα 2,5 ωρες κ μετα συμμαζευα το σπιτι , που να μαγειρεψω μετα; λυποθημισα στο κρεββατι. Σημερα δεν νομιζω να γυρισω πριν τις 7 το απογευμα στο σπιτι κ αυτο σημαινει τρεχατε ποδαρακια μου!

Ο θηλασμος δεν κοβεται αν δεν τον κοψει το παιδι. αλλιως μιλαμε για βιαιο αποθηλασμο και αυτο εχει χειροτερα αποτελεσματα, κυριως τωρα που ειναι σε ενα μεταβατικο σταδιο πολυ μεγαλο και δυσκολο=ΠΑΙΔΙΚΟΣ . Ειναι ηδη μειωμενος παρα πολυ, μονο το βραδυ που ξυπναει θα θηλασει 30 δευτερολεπτα; μπορει κ λιγοτερο. Να αρκει αυτο να μου δυσκολευει την εγκυμοσυνη;;;;  δεν ξερω τι να πω....

Εχω πελαγωσει απο τα τοσα που πρεπει να κανω κ το ποσο λιγο χρονο εχω...σημερα θα προσπαθησετε εσεις; εμεις δυσκολο το κοβω...αα υγρα τιποτα κ σημερα...

αααα δεν το ηξερα εχω πολλα να μαθω ακομα για το θηλασμο!! ε τοσο λιγο που θηλαζεις δεν νομιζω να επηρεαζει τη γονιμοτητα, απ τη στιγμη που εχεις και περιοδο κανονικα, το σωμα σου δειχνει οτι μπορει να υποστηριξει εγκυμοσυνη αλλιως λογικα θα ειχες ασταθη περιοδο!! Με τοσο αγχος που εχεις ομως πιστευω οτι μπλοκαρεις και λιγο τον εαυτο σου!! προσπαθησε να χαλαρωσεις ,κ αν δεν τα κανεις ολα σε μια μερα δε χαλασε ο κοσμος!! 

Κ εγω δεν εχω πια υγρα τπτ! Λογικα θα εχουμε επαφη σημερα αφου ο αντρας μου δε δουλευει το απογευμα!! χθες γυρισε το βραδυ και ηθελε αλλα εγω εβλεπα το 3ο ονειρο αχαχαχ!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...