Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Evouska said:

αααα δεν το ηξερα εχω πολλα να μαθω ακομα για το θηλασμο!! ε τοσο λιγο που θηλαζεις δεν νομιζω να επηρεαζει τη γονιμοτητα, απ τη στιγμη που εχεις και περιοδο κανονικα, το σωμα σου δειχνει οτι μπορει να υποστηριξει εγκυμοσυνη αλλιως λογικα θα ειχες ασταθη περιοδο!! Με τοσο αγχος που εχεις ομως πιστευω οτι μπλοκαρεις και λιγο τον εαυτο σου!! προσπαθησε να χαλαρωσεις ,κ αν δεν τα κανεις ολα σε μια μερα δε χαλασε ο κοσμος!! 

Κ εγω δεν εχω πια υγρα τπτ! Λογικα θα εχουμε επαφη σημερα αφου ο αντρας μου δε δουλευει το απογευμα!! χθες γυρισε το βραδυ και ηθελε αλλα εγω εβλεπα το 3ο ονειρο αχαχαχ!!

Εχεις δικιο, εχω πολυ στρες βασικα κ δεν ξερω απο που να αρχισω κ απο που να τελειωσω...

Νομιζω δεν εχω κανει ωορρηξια ακομα, ειμαι θεοστεγνη, να ειχα τη Πεμπτη που ειδα τα λιγο σκουρα υγρα;; δεν ξερω...σημερα ειμαι στη 13η μερα, πολυ σημαντικη για μενα...νομιζω θα βαλω ο,τι εχω σε ζαντιερα να του κουνηθω μπας κ ξυπνησει χαχαχαχαχα!! θεε μου τι τραβαμεεεεεεεε

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

Εχεις δικιο, εχω πολυ στρες βασικα κ δεν ξερω απο που να αρχισω κ απο που να τελειωσω...

Νομιζω δεν εχω κανει ωορρηξια ακομα, ειμαι θεοστεγνη, να ειχα τη Πεμπτη που ειδα τα λιγο σκουρα υγρα;; δεν ξερω...σημερα ειμαι στη 13η μερα, πολυ σημαντικη για μενα...νομιζω θα βαλω ο,τι εχω σε ζαντιερα να του κουνηθω μπας κ ξυπνησει χαχαχαχαχα!! θεε μου τι τραβαμεεεεεεεε

Να το κάνεις 

Και εγώ τα έκανα αυτά στην αρχή 

Του έβαζα κάτι κορμάκια περίεργα και τον περίμενα ή γυμνή 

Τι ωραία που περνούσαμε

Τώρα τίποτα 

Αλλά θα το αλλάξω πάλι 

Θα την δω αλλιώς θ αρχίσω να του τα ξανακάνω 

 

Παιδιά πολύ συχνοουρια 

Έχω βαρεθεί να πηγαίνω τουαλέτα 

Και κάθε φορά ρε φίλε έχω ποσότητα 

Τι γίνεται ;; Από πού έρχονται τόσα ούρα ;;

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου δυστηχως δε τα καταφέραμε....δεν προχώρησε κανένα από τα δυο......νοιωθω τοσο απογοητευμενη....τοσες ενεσεις και τοσα φάρμακα και τόση αγωνια ολα άδικα..ποναω τόσο πολυ....θα συνέλθω...μα σημερα ποναω.......

Περιμένω με αγωνία δικα σας ευχαριστα νεα....

  • Λυπημένη/-ος 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κοριτσια μου δυστηχως δε τα καταφέραμε....δεν προχώρησε κανένα από τα δυο......νοιωθω τοσο απογοητευμενη....τοσες ενεσεις και τοσα φάρμακα και τόση αγωνια ολα άδικα..ποναω τόσο πολυ....θα συνέλθω...μα σημερα ποναω.......

Περιμένω με αγωνία δικα σας ευχαριστα νεα....

Γιατί;;;

Τώρα ποια είναι η επόμενη κίνηση;

Όχι μη στεναχωριέσαι 

Ξέσπασε σήμερα κ αύριο δρομολογειστε την επόμενη μέρα 

Είπαμε δεν τα παρατάμε με τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Κοριτσια μου δυστηχως δε τα καταφέραμε....δεν προχώρησε κανένα από τα δυο......νοιωθω τοσο απογοητευμενη....τοσες ενεσεις και τοσα φάρμακα και τόση αγωνια ολα άδικα..ποναω τόσο πολυ....θα συνέλθω...μα σημερα ποναω.......

Περιμένω με αγωνία δικα σας ευχαριστα νεα....

Μα γιατί;;;; Λυπαμαι πολύ Βασουλα μου....Εισαι νεα και τα αυγουλακια σου ειναι υγιη κ νεαρα, αυτο σημαινει οτι ηταν καθαρα ατυχες το γεγονος οτι δεν προχωρησε καποιο. ειμαι σιγουρη οτι θα προχωρησουν , θα ξανακανεις προσπαθεια σωστα;

Ποιος επιλέγει να παρει μονο 2 ωαρια κ οχι πιο πολλα; 

Η ξαδερφη μου στην Αμερικη εχει κανει 4 ή 5 προσπαθειες αλλα ειναι 45 ετων με πολυ γερασμενα ωαρια. οι γιατροί της είπαν οτι αυτος ειναι ο λογος που δεν πετυχαίνει η διαδικασία. Εσυ εισαι νέα άρα θα τα καταφέρετε!!!!! Παρε το χρόνο σου να συνέλθεις γιατι κ αυτο μεσα στο προγραμμα ειναι και να επιστρεψεις δυνατή και αποφασισμένη! Χρειαζεται παλι να περασεις επιτροπη για φαρμακα; 

Just now, Evouska said:

Κ εγω πιστευω οτι κατεβηηκε επειδη ζοριστηκες! Αααα κ τωρα που ειπα ζοριστηκες , κοριτσια το ξερατε οτι δεν κανει στην εγκυμοσυνη να ζοριζομαστε για κακακια;; Να δω τι θα κανω με αυτο το θεμα που εχω πολλα χρονια δυσκοιλιοτητα χαχα!! θα τρωω ολη μερα δαμασκηνα!!

Οχι καλε, μπορεις να ζοριστεις ανετα! Αυτος ειναι ο φοβος ο δικος μας. Δεν παθαινει κατι το εμβρυο απλα οσο μεγαλωνει πιεζει το εντερο κ δεν τσουλανε τα κακακια κ γινομαστε σουπερ δυσκοιλιες! Δαμασκηνακια κ τροφες που βοηθανε κ καποια στιγμη βγαινουν κ τα κακακια! ΑΚομα κ να μη ζοριστεις κ να κατσεις στη λεκανη μιση ωρα με ελαφριες πιεσεις καποια στιγμη κατι θα βγει που θα παει!!!!

 Μονο αν φτασεις τελειομηνη κ ζοριστεις απο τον ορθο (ποπο) κ αντι κακακια βγαλεις παιδακι απο τον κολπο!! Οταν με το καλο μεινετε εγκυουλες να πατε σε μαθηματα, εγω ειχα παει κ ειχα μαθει να ξεχωριζω με πιεσεις τον ορθο απο τον κολπο κ την ουρηθρα ωστε να μη προκυψει καποια ρηξη την ημερα του τοκετου. Δηλαδη δεν σπρωχνεις τα παντα αλλα μαθαινεις να σπρωχνεις μονο απο κολπο. Βεβαια εκεινη την ωρα στο χαμο κ τον πανικο μονο αυτο δεν θυμασαι αλλα ειναι μια αρχη!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Καλημέρα!!! Δεν ξερω τι μπορει να ειναι η βλεννα ,μπορει κ τιποτα απολυτως αλλα οπως κ να εχει πηγαινε ρε κοπελια για μια χοριακη!! εχω πιο πολυ αγωνια κ απο σενα!!!!!! 

@KimK Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!
@Evouska μου, η αληθεια ειναι οτι λιγο νωρις για εμετο αλλα ευχομαι να ειναι συμπτωμα φυσικα κ οχι καμια άλλη αδιαθεσία. Εξαλλου δεν εχω εμπειρια σε συμπτωματα για να μιλαω με σιγουρια! Εμενα σημερα ειναι ξυπνιος απο τις 4 με υπνο 4 ωρων μονο, αυτο σημαινει οχι οτι θα σερνεται το απογευμα που θα γυρισει σπιτι αλλα δε ξερω καν αν φτασει ως τις 19:00 ξυπνιος....φοβαμαι οτι θα χασουμε τη μερα...επισης νομιζω οτι ο ελαχιστος θηλασμος του μικρου μεσα στηνυχτα, μπλοκαρει την εγκυμοσυνη κ νιωθω οτι τσαμπα ξεπατωνομαστε....αχ θεε μουυυ ποσα πραγματα εχω να διαχειριστω...ειμαι στο γραφειο εχω απειρη δουλεια, νευρα πιο πολλα, ενα παιδι που κλαιει στο παιδικο αυτη τη στιγμη, μια μητρα αδεια , φαι δεν εχω σπιτι κ ελπιδα πουθενα...γκρινιαζω το ξερω αλλα θελω καπου να τα πω να τα βγαλω...συγνωμη και καλημερα!

Ευχαριστώ πολύ!!!


:wub:There's a magical place inside you, where nothing is impossible.:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Να το κάνεις 

Και εγώ τα έκανα αυτά στην αρχή 

Του έβαζα κάτι κορμάκια περίεργα και τον περίμενα ή γυμνή 

Τι ωραία που περνούσαμε

Τώρα τίποτα 

Αλλά θα το αλλάξω πάλι 

Θα την δω αλλιώς θ αρχίσω να του τα ξανακάνω 

 

Παιδιά πολύ συχνοουρια 

Έχω βαρεθεί να πηγαίνω τουαλέτα 

Και κάθε φορά ρε φίλε έχω ποσότητα 

Τι γίνεται ;; Από πού έρχονται τόσα ούρα ;;

 

Ρε συ που  να βρουμε κ εμεις τα κουραγια; πραγματικα δηλαδη το μυαλο μου ειναι γεματο κουτακια remember to. κ εχω κ κουτακι κενο: να βαλω ζαντιερες να κανω σεξ το βραδυ....μιλαμε τι σκοτωμα αυτη η καθημερινοτητα , πραγματικα ξεχναμε να ζησουμε....

Εχεις τεστακι;;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ρε συ που  να βρουμε κ εμεις τα κουραγια; πραγματικα δηλαδη το μυαλο μου ειναι γεματο κουτακια remember to. κ εχω κ κουτακι κενο: να βαλω ζαντιερες να κανω σεξ το βραδυ....μιλαμε τι σκοτωμα αυτη η καθημερινοτητα , πραγματικα ξεχναμε να ζησουμε....

Εχεις τεστακι;;;

Όχι δεν εχω

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

Καλημέρα!!! Δεν ξερω τι μπορει να ειναι η βλεννα ,μπορει κ τιποτα απολυτως αλλα οπως κ να εχει πηγαινε ρε κοπελια για μια χοριακη!! εχω πιο πολυ αγωνια κ απο σενα!!!!!! 

@KimK Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!
@Evouska μου, η αληθεια ειναι οτι λιγο νωρις για εμετο αλλα ευχομαι να ειναι συμπτωμα φυσικα κ οχι καμια άλλη αδιαθεσία. Εξαλλου δεν εχω εμπειρια σε συμπτωματα για να μιλαω με σιγουρια! Εμενα σημερα ειναι ξυπνιος απο τις 4 με υπνο 4 ωρων μονο, αυτο σημαινει οχι οτι θα σερνεται το απογευμα που θα γυρισει σπιτι αλλα δε ξερω καν αν φτασει ως τις 19:00 ξυπνιος....φοβαμαι οτι θα χασουμε τη μερα...επισης νομιζω οτι ο ελαχιστος θηλασμος του μικρου μεσα στηνυχτα, μπλοκαρει την εγκυμοσυνη κ νιωθω οτι τσαμπα ξεπατωνομαστε....αχ θεε μουυυ ποσα πραγματα εχω να διαχειριστω...ειμαι στο γραφειο εχω απειρη δουλεια, νευρα πιο πολλα, ενα παιδι που κλαιει στο παιδικο αυτη τη στιγμη, μια μητρα αδεια , φαι δεν εχω σπιτι κ ελπιδα πουθενα...γκρινιαζω το ξερω αλλα θελω καπου να τα πω να τα βγαλω...συγνωμη και καλημερα!

Αχ τι να πω σε νιώθω αν κ δεν περνάω τα ίδια, ώρες ώρες αυτές οι στιγμές της απογοήτευση της κούρασης, άστα να πάνε κ εμένα σήμερα απ το μυαλό μου τέτοια περνούσαν που πάω ξυπόλυτη στα αγκάθια τα οικονιμικα μου έχουν πάει πίσω κλπ κλπ πόσα ακόμα τεσπα ελπίζω να μας περάσει πάλι :)

Just now, Evouska said:

Κ εγω πιστευω οτι κατεβηηκε επειδη ζοριστηκες! Αααα κ τωρα που ειπα ζοριστηκες , κοριτσια το ξερατε οτι δεν κανει στην εγκυμοσυνη να ζοριζομαστε για κακακια;; Να δω τι θα κανω με αυτο το θεμα που εχω πολλα χρονια δυσκοιλιοτητα χαχα!! θα τρωω ολη μερα δαμασκηνα!!

Πες το μου κ αυτό να κουλαθω θα φοβόμαστε να χε@@@με τώρα? Αχαχ δεν μπορωωω

Just now, Ellidr said:

Να το κάνεις 

Και εγώ τα έκανα αυτά στην αρχή 

Του έβαζα κάτι κορμάκια περίεργα και τον περίμενα ή γυμνή 

Τι ωραία που περνούσαμε

Τώρα τίποτα 

Αλλά θα το αλλάξω πάλι 

Θα την δω αλλιώς θ αρχίσω να του τα ξανακάνω 

 

Παιδιά πολύ συχνοουρια 

Έχω βαρεθεί να πηγαίνω τουαλέτα 

Και κάθε φορά ρε φίλε έχω ποσότητα 

Τι γίνεται ;; Από πού έρχονται τόσα ούρα ;;

 

Ε εντάξει και συχνοουρια θα μας τρελάνεις αντε να περιμένεις την χοριακη να το καταλάβω τουλάχιστον κάνε ακόμα ένα τοστακι

Just now, *Vasoula said:

Κοριτσια μου δυστηχως δε τα καταφέραμε....δεν προχώρησε κανένα από τα δυο......νοιωθω τοσο απογοητευμενη....τοσες ενεσεις και τοσα φάρμακα και τόση αγωνια ολα άδικα..ποναω τόσο πολυ....θα συνέλθω...μα σημερα ποναω.......

Περιμένω με αγωνία δικα σας ευχαριστα νεα....

Μην απογοητεύεσαι, την επόμενη φορά θα γίνει, ξέρω ότι κ να σου πούμε θα έιναι δύσκολο να ξεχάστεις αλλά εμείς πιστεύουμε σε σένα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αχ τι να πω σε νιώθω αν κ δεν περνάω τα ίδια, ώρες ώρες αυτές οι στιγμές της απογοήτευση της κούρασης, άστα να πάνε κ εμένα σήμερα απ το μυαλό μου τέτοια περνούσαν που πάω ξυπόλυτη στα αγκάθια τα οικονιμικα μου έχουν πάει πίσω κλπ κλπ πόσα ακόμα τεσπα ελπίζω να μας περάσει πάλι :)

Πες το μου κ αυτό να κουλαθω θα φοβόμαστε να χε@@@με τώρα? Αχαχ δεν μπορωωω

Ε εντάξει και συχνοουρια θα μας τρελάνεις αντε να περιμένεις την χοριακη να το καταλάβω τουλάχιστον κάνε ακόμα ένα τοστακι

Μην απογοητεύεσαι, την επόμενη φορά θα γίνει, ξέρω ότι κ να σου πούμε θα έιναι δύσκολο να ξεχάστεις αλλά εμείς πιστεύουμε σε σένα!!! 

Τοστακι να κάνω ρε κοπέλα μού να φάω και κάτι 

Τεστακι μπα δεν έχω

Χαχαχαχα

 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr said:

Τοστακι να κάνω ρε κοπέλα μού να φάω και κάτι 

Τεστακι μπα δεν έχω

Χαχαχαχα

 

Χαχαχαχαχ κεκτημένη ταχύτητα φάε τοστακι και κάνε κ τεστακι

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κοριτσια μου δυστηχως δε τα καταφέραμε....δεν προχώρησε κανένα από τα δυο......νοιωθω τοσο απογοητευμενη....τοσες ενεσεις και τοσα φάρμακα και τόση αγωνια ολα άδικα..ποναω τόσο πολυ....θα συνέλθω...μα σημερα ποναω.......

Περιμένω με αγωνία δικα σας ευχαριστα νεα....

Κοριτσακι μου λυπαμαι τοσο πολυ... :sad:  

Αλλα δε θελω να τα παρατησεις τωρα! θα τα καταφερεις την επομενη φορα, πιστευουμε σε σενα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κοριτσια μου δυστηχως δε τα καταφέραμε....δεν προχώρησε κανένα από τα δυο......νοιωθω τοσο απογοητευμενη....τοσες ενεσεις και τοσα φάρμακα και τόση αγωνια ολα άδικα..ποναω τόσο πολυ....θα συνέλθω...μα σημερα ποναω.......

Περιμένω με αγωνία δικα σας ευχαριστα νεα....

Vasoula μου......πολύ λυπαμαι.πιστευω όμως ότι μπορεί να είναι ίσως προτιμότερο από το να μην προχωρούσαν αφού στα εμφυτευαν.οποτε φαντάζομαι πάμε στην επόμενη διέγερση;;;;;;;να πετύχουμε το καλύτερο;;;;;;;;κάπως έτσι εμείς που πάμε στα τυφλά πετυχαίνουμε καμιά φορά εγκυμοσύνη(όπως η χάρη μου) με κατεστραμμένο ωάριο.αυτοι (στην Ετ) θα σου βάλουν τα καλύτερα.μην απογοητεύεται.τα επόμενα θα είναι τέλεια.κανε λίγο διατροφή.ετσι μου είπε κορίτσι που είναι τώρα έγκυος δίδυμα από εδώ μέσα την μια φορά πήρε κ ήταν ακατάλληλα την επόμενη πέτυχαν(διόρθωσε διατροφουλα) και τώρα αυτή την στιγμή έχει δίδυμα νομίζω τέταρτο μήνα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Vasoula μου......πολύ λυπαμαι.πιστευω όμως ότι μπορεί να είναι ίσως προτιμότερο από το να μην προχωρούσαν αφού στα εμφυτευαν.οποτε φαντάζομαι πάμε στην επόμενη διέγερση;;;;;;;να πετύχουμε το καλύτερο;;;;;;;;κάπως έτσι εμείς που πάμε στα τυφλά πετυχαίνουμε καμιά φορά εγκυμοσύνη(όπως η χάρη μου) με κατεστραμμένο ωάριο.αυτοι (στην Ετ) θα σου βάλουν τα καλύτερα.μην απογοητεύεται.τα επόμενα θα είναι τέλεια.κανε λίγο διατροφή.ετσι μου είπε κορίτσι που είναι τώρα έγκυος δίδυμα από εδώ μέσα την μια φορά πήρε κ ήταν ακατάλληλα την επόμενη πέτυχαν(διόρθωσε διατροφουλα) και τώρα αυτή την στιγμή έχει δίδυμα νομίζω τέταρτο μήνα.

Διαβασα το it starts with the egg που ειχε προτεινει μια κοπελα στο φορουμ! παιζει μεγαλο ρολο η διατροφη και το στρες στην ποιοτητα των ωαριων!! κοριτσια διαβαστε το! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Διαβασα το it starts with the egg που ειχε προτεινει μια κοπελα στο φορουμ! παιζει μεγαλο ρολο η διατροφη και το στρες στην ποιοτητα των ωαριων!! κοριτσια διαβαστε το! 

Ξερω.σου λέω κοπέλα από δω μου άνοιξε τα μάτια εμένα που πάω στα τυφλά,μου λέει τον ένα μήνα πάω με ποτάκια με διατροφή ότι να ναι παίρνουν αβγά όλα ακατάλληλα.παω σε δύο μήνες τα έστρωσα όλα κ ήταν τέλεια κ τώρα περιμένει δύο.διατροφη κ διαχείριση άγχους κ η Θεά τύχη καμιά φορά ρε παιδί μου παίζει κ αυτός ο παράγων κ μπορεί απλά αυτό.τυχαιο εντελώς.θελει ο Θεός απλά να μείνεις τον επόμενο μήνα κ όχι αυτόν τέλεια κ παύλα.απλα.

Just now, *Vasoula είπε:

Κοριτσια μου δυστηχως δε τα καταφέραμε....δεν προχώρησε κανένα από τα δυο......νοιωθω τοσο απογοητευμενη....τοσες ενεσεις και τοσα φάρμακα και τόση αγωνια ολα άδικα..ποναω τόσο πολυ....θα συνέλθω...μα σημερα ποναω.......

Περιμένω με αγωνία δικα σας ευχαριστα νεα....

Vasoula........να σε ρωτήσω κάτι δεν ξέρω αν συσχετίζεται.διεγερση μήπως έκανες με κίτρινη κλομιφαινη;;;;;;;το έχω πει κάποιες φορές την πήρα εγώ στις δύο τελευταίες εγκυμοσύνες κ ήταν κ οι δύο παλινδρομες κ μετά μου είπε κοπέλα που θέλει ετ ότι έκανε διέγερση με αυτό το φάρμακο κ ήταν κακής ποιότητας.και το φυσικο της ηταν καλο.λεω τώρα επειδή μετά διάβασα,σε κάποιες γυναίκες επιδρούν άσχημα κάποια φάρμακα κ μπορεί να θες τροποποίηση αγωγής.καλα οι γιατροί απορριπτουν σενάρια φαρμάκων που δεν κάνουν αλλά.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...