Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Δε ξέρω 

Δεν ειμαι αισιόδοξη 

Αν και δεν έχω αίμα τώρα

Θα δούμε 

Και μετά θα τασυζητησω όλα αυτά με το γιατρό

 

Με έχει πιάσει ψυχοπλακωμα σήμερα.η ψυχή μας βγαίνει.τι άδικο..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Στο φαρμακείο κοριτσι μου επειδή πηρα μια φορα κάνουν 35 με 40 ευρώ...ενώ τα hometest στο ίντερνετ μολις 7 με 10 ευρώ αναλόγως....και έρχονται σχετικά γρήγορα..

Μακάρι......δεν τα παρατάω με τίποτα...εχω γενικά πολύ πείσμα σαν άνθρωπος....απλα σήμερα απογοητευτηκα τοσο πολυ.....

Ποσο χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη και δεν το βάζεις κάτω μπραβο σου.και εννοείται ότι είναι νορμάλ σημερα και να εισαι απογοητευμενη και στενοχωρημενη.ανθρωποι  ειμαστε

Just now, Emilly είπε:

Με έχει πιάσει ψυχοπλακωμα σήμερα.η ψυχή μας βγαίνει.τι άδικο..

Εγω ρε γαμωτο θελω να πιστεύω ότι κάθε εμπόδιο για καλό. Οταν πρέπει να γίνει κάτι θα γίνει.ειτε το θελουμε είτε οχι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Με έχει πιάσει ψυχοπλακωμα σήμερα.η ψυχή μας βγαίνει.τι άδικο..

Συγγνώμη που γελάω 

Αλλά δε ξέρω είναι σαν να σε βλέπω μπροστά μου με το τρόπο που το λες 

Πραγματικά βγαίνει η ψυχή μας

Χαχαχαχα

Όλα θα γίνουν κοριτσιαααααααα

Θα δείτε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Με έχει πιάσει ψυχοπλακωμα σήμερα.η ψυχή μας βγαίνει.τι άδικο..

 

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ποσο χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη και δεν το βάζεις κάτω μπραβο σου.και εννοείται ότι είναι νορμάλ σημερα και να εισαι απογοητευμενη και στενοχωρημενη.ανθρωποι  ειμαστε

Εγω ρε γαμωτο θελω να πιστεύω ότι κάθε εμπόδιο για καλό. Οταν πρέπει να γίνει κάτι θα γίνει.ειτε το θελουμε είτε οχι

Το πιστεύω και εγώ αυτό...με βοηθάει να πηγαίνω παρακάτω....οτι εμπόδιο μας έρχεται ειναι για καλό...ισως για να μην αντιμετωπίσουμε κάτι πιο δυσκολο μετα.....ολες οι γυναίκες είμαστε πολύ δυνατές....

Ειστε πολυ καλη παρεα το λέω από την καρδιά μου!!!!Ειστε μια πολύ μεγάλη στηριξη!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

 

Το πιστεύω και εγώ αυτό...με βοηθάει να πηγαίνω παρακάτω....οτι εμπόδιο μας έρχεται ειναι για καλό...ισως για να μην αντιμετωπίσουμε κάτι πιο δυσκολο μετα.....ολες οι γυναίκες είμαστε πολύ δυνατές....

Ειστε πολυ καλη παρεα το λέω από την καρδιά μου!!!!Ειστε μια πολύ μεγάλη στηριξη!!!!

Συμφωνώ ότι είμαστε ολες μια καλή παρέα.λεμε τις ανησυχίες μας τα προβλήματα μας γελάμε κλαίμε.ετσι ειναι.σημερα θα στήριξη εσενα αυριο εσυ εμενα. Ειναι μεγάλη βοήθεια για εμας αυτο.απο το να τα κρατάμε και να σκαμε μονες μας τα μοιραζόμαστε γιατι καταλαβαίνουμε η μια την αλλη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Συγγνώμη που γελάω 

Αλλά δε ξέρω είναι σαν να σε βλέπω μπροστά μου με το τρόπο που το λες 

Πραγματικά βγαίνει η ψυχή μας

Χαχαχαχα

Όλα θα γίνουν κοριτσιαααααααα

Θα δείτε.

Ε ναι κ εγώ έχω μείνει Μ"*"'"*κας σήμερα.αντε εγώ ήμουν καμένο χαρτί αυτό τον μήνα μετά έρχεται της vasilikis μετά εσένα σε είχα σίγουρη( και ακόμα δεν ξέρω..) και την vasoula το σκεφτόμουν σιγουρη επιτυχία.ξενερωσα.λεω στο πηγάδι κατουρησαμε;;;

Just now, Ellidr είπε:

Συγγνώμη που γελάω 

Αλλά δε ξέρω είναι σαν να σε βλέπω μπροστά μου με το τρόπο που το λες 

Πραγματικά βγαίνει η ψυχή μας

Χαχαχαχα

Όλα θα γίνουν κοριτσιαααααααα

Θα δείτε.

Ναι φαίνεται στα μούτρα μου το ξενερωμα.κ θέλω να σας γράφω κ ήρθε ο δικός μου κ έχει όρεξη για πάρλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, KimK said:

Ναι!!! 1η χοριακη. 15/09 9.6

          2η χοριακη  17/09   41

          3η χοριακη (σήμερα) 317 

 

Ανεβαίνει πολύ καλά και πολλαπλασιάζεται.

Τώρα θα κλείσω ραντεβού για υπέρηχο.

Μπράβο βρε φίλη αντεεε με το καλό και ο υπέρηχος!!! Μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις! 

5 minutes ago, kons27 said:

Ήρθε :(

Εμείς μαζί είμαστε μην απογοητεύεσαι κ εγώ το νιώθω να μου ρχετε από βδομάδα με το καλό όταν μας τελειώσει ξεκινάμε προσπάθειες, καλό είναι που ξέρεις ότι ο κύκλος σου είναι σταθερός στις 33, αντε εγώ να βρω γόνιμη μέρα είμαι από 22 έως 28 μέρες χάχα οπότε μάλλον βουρ στο ψητό νερά πάρα μέρα μας κόβω αχαχαχ

Just now, Emilly said:

Όχι αύριο μια χαρά.ελπιζω να είναι ρέστα από την προηγούμενη περίοδο.η αδερφή μου τα είχε όλο τον πρωτο καιρό και στα τρία της.δηλαδη μπορεί κ τίποτα να μην είναι.

Κοριτσια ναι ακόμα και η περίοδος είπαμε μπορεί να μας τα κάνει αυτα ακόμα και σε εγκυμοσύνη οπότε δεν απογοητευομαστε 

Just now, vasiliki2020 said:

Ποσο χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη και δεν το βάζεις κάτω μπραβο σου.και εννοείται ότι είναι νορμάλ σημερα και να εισαι απογοητευμενη και στενοχωρημενη.ανθρωποι  ειμαστε

Εγω ρε γαμωτο θελω να πιστεύω ότι κάθε εμπόδιο για καλό. Οταν πρέπει να γίνει κάτι θα γίνει.ειτε το θελουμε είτε οχι

Πες τα βρε βασιλική, πες τα γιατί έμεινα από λόγια χαχαχ. Έτσι πάμε παουερ όλες!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ε ναι κ εγώ έχω μείνει Μ"*"'"*κας σήμερα.αντε εγώ ήμουν καμένο χαρτί αυτό τον μήνα μετά έρχεται της vasilikis μετά εσένα σε είχα σίγουρη( και ακόμα δεν ξέρω..) και την vasoula το σκεφτόμουν σιγουρη επιτυχία.ξενερωσα.λεω στο πηγάδι κατουρησαμε;;;

Ναι φαίνεται στα μούτρα μου το ξενερωμα.κ θέλω να σας γράφω κ ήρθε ο δικός μου κ έχει όρεξη για πάρλα.

Κ εμένα τώρα θα έρθει να πάρουμε τον καφέ μας 

Ε δε πείραζει ας παρλαρουμε λίγο και βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Κοριτσια ναι ακόμα και η περίοδος είπαμε μπορεί να μας τα κάνει αυτα ακόμα και σε εγκυμοσύνη οπότε δεν απογοητευομαστε 

Πάντως κορίτσια εγώ είχα στην αρχή της εγκυμοσύνης μαζί με τα υγρά τα πολλά τα λευκά  και κάτι σαν καφέ υγρά, κάπου εκεί μετά την καθυστέρηση νομίζω.. Και μετά έμαθα ότι είχα αποκόλληση άρα μπορεί να ήταν από αυτό τα καφέ.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Πως είσαι;;;σταμάτησε το καφέ;;;

Κοίτα δεν έχω ροή 

Έχω στο σκούπισμα 

Αλλά δεν είμαι αισιόδοξη 

Αν δεν κατέβει κανονικά μέχρι το πρωί θα πάω να κάνω μια χοριακη 

Να δω

Just now, Ellidr είπε:

Κοίτα δεν έχω ροή 

Έχω στο σκούπισμα 

Αλλά δεν είμαι αισιόδοξη 

Αν δεν κατέβει κανονικά μέχρι το πρωί θα πάω να κάνω μια χοριακη 

Να δω

Εν τω μεταξύ έχουμε φαίνεται 

Συγχρονιστεί και μας έρχεται η περίοδος σε όλες μαζί παρέα

Χαχαχαχα

Κανονικά το θέμα μας δε θα έπρεπε να είναι ' συμπτώματα εγκυμοσύνης πρίν την καθυστέρηση'

Αλλά " συμπτώματα περιόδου πριν την περίοδο"

Χαχαχαχα χαχαχα

Χαχαχα

Έλα καλό...

Γελάτε γιατί χανόμαστε

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κοίτα δεν έχω ροή 

Έχω στο σκούπισμα 

Αλλά δεν είμαι αισιόδοξη 

Αν δεν κατέβει κανονικά μέχρι το πρωί θα πάω να κάνω μια χοριακη 

Να δω

Εν τω μεταξύ έχουμε φαίνεται 

Συγχρονιστεί και μας έρχεται η περίοδος σε όλες μαζί παρέα

Χαχαχαχα

Κανονικά το θέμα μας δε θα έπρεπε να είναι ' συμπτώματα εγκυμοσύνης πρίν την καθυστέρηση'

Αλλά " συμπτώματα περιόδου πριν την περίοδο"

Χαχαχαχα χαχαχα

Χαχαχα

Έλα καλό...

Γελάτε γιατί χανόμαστε

Θα ανοίξουμε θέμα(ποτέ κάνει μπαμ ότι έρχεται η περιοδος)εγώ αυτή την φορά που ξεπατωθηκα στον πόνο ας σημειωθεί για το αρχείο ότι αν είσαι έγκυος έχεις πονακια όχι πόνο σαν να σε σφαξανε.ετσι να τα θυμόμαστε να μην μπερδευομαστε στο μέλλον.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Θα ανοίξουμε θέμα(ποτέ κάνει μπαμ ότι έρχεται η περιοδος)εγώ αυτή την φορά που ξεπατωθηκα στον πόνο ας σημειωθεί για το αρχείο ότι αν είσαι έγκυος έχεις πονακια όχι πόνο σαν να σε σφαξανε.ετσι να τα θυμόμαστε να μην μπερδευομαστε στο μέλλον.

Εγώ νιώθω ένα βάρος μόνο 

Δεν έχω πόνο 

Δε ξέρω 

Αλλά με τον άντρα μου με το καφεδάκι μας οραγανωναμε το επόμενο βήμα

 

Χαλαραααα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ νιώθω ένα βάρος μόνο 

Δεν έχω πόνο 

Δε ξέρω 

Αλλά με τον άντρα μου με το καφεδάκι μας οραγανωναμε το επόμενο βήμα

 

Χαλαραααα

Μην βιάζεσαι σου λέω.αλλα πάρε τον γιατρό σου τηλέφωνο.πες του ότι είχες θετικά τεστ κ τώρα καφέ.μηπως κ σου δώσει προγεστερόνη κ σαλοσπιρ προληπτικά.παρτον.εγω πήγα με τον άντρα κ τον μικρό για τρέξιμο στα λαγκάδια.σε ανωμαλο.ειχα χρόνια να το κάνω κ τώρα είπαμε με τον άντρα μου θα πηγαίνουμε ένα δύο πρωινά την εβδομάδα όταν ο μικρός είναι σχολείο να τρέχουμε.θα βοηθήσει πολύ.και στα αβγα πιστεύω.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μην βιάζεσαι σου λέω.αλλα πάρε τον γιατρό σου τηλέφωνο.πες του ότι είχες θετικά τεστ κ τώρα καφέ.μηπως κ σου δώσει προγεστερόνη κ σαλοσπιρ προληπτικά.παρτον.εγω πήγα με τον άντρα κ τον μικρό για τρέξιμο στα λαγκάδια.σε ανωμαλο.ειχα χρόνια να το κάνω κ τώρα είπαμε με τον άντρα μου θα πηγαίνουμε ένα δύο πρωινά την εβδομάδα όταν ο μικρός είναι σχολείο να τρέχουμε.θα βοηθήσει πολύ.και στα αβγα πιστεύω.

Φυσικά να το κανεις 

Και πολύ καλά θα κάνετε

Αύριο θα δείξει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...