feniagm

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!

Recommended Posts

Just now, Evouska είπε:

Μου τελείωσαν κ εμένα οι αντιδράσεις χαχαχαχα χαχαχαχα δεν υπάρχεις Emilly (φατσούλα που κλαίει από τα γέλια)

Κλάμα;;;;;χαχαχαχααχα.μου φαγες ατακααα.

Just now, *Vasoula είπε:

Καληνύχτα κορίτσια μου!!!αύριο ξεκινάει μια νέα μερα με χαμόγελο και ελπιζω ευχαριστα νεα!!!:wub:

Ε ναι εγώ πολύ ευχάριστα θα εχω.πρεπει να αγοράσω άλλους δύο Πακους σερβιετες κ ίσως μια μετάγγιση γιατί στραγγισα.

Just now, Rania90 είπε:

Καλησπέρα,είμαι στην 6 εβδομάδα και έχω τσιμπιματακια χαμηλά,για ποιο λόγο αισθάνομαι έτσι??

Πολύ νορμάλ είναι κορίτσι μου.τωρα μεγαλώνει η μήτρα κ νιώθεις τσιμπήματα τραβήγματα κ ίσως κράμπες.ειχα κ εγώ πάντα κ αγριευομουν πολύ αλλά ήταν φυσιολογικο.

Διαφημίσεις

Just now, Ellidr said:

Γαστρεντερίτιδας 

Γρίπης των χοίρων

Φαρυγγίτιδας 

Οσφυαλγίας 

Αυχενικού συνδρόμου 

Έτσι γενικά

Χαχαχαχα

Αχαχχαχα δεν μπορώ βραδιάτικα, πάντως συμπτώματα, γράφουμε δεν μπορείς να πεις

Just now, sofiadu said:

Έχασα επαφή σημαντική σήμερα κ τα έχω πάρει πολύ άσχημα.... Κοιμάται από τις 6 ο μεγάλος, κοιμησα το παιδί 9:30 σόλο καριέρα όλο το απόγευμα, πάω να τον ξυπνησω μουγκρητα αγελάδας πήρα απάντηση... Εκνευρίζομαι βαράω τα παντζούρια με δύναμη να τα κλείσω μπας κ ξύπνησει χαμπάρι... Πάω με νεύρα σαλόνι τον ακούω να έρχεται! Λέω ναι επιτέλους κ παραπατάει πάει κ παίρνει ένα χάπι (έχει κληρονομική χοληστερίνη κ δεν κατεβαίνει αλλιώς) κ μου λέει "πάω, δεν άντεχω"! Έπεσε στο τοίχο δύο φορές μέχρι να φτάσει στο κρεβάτι. Νταξει έχω φορτώσει άσχημα. Σήμερα είμαι ακριβώς στα μέσα του κύκλου. Αν κάνω ωορρηξια σήμερα αύριο το βράδυ θα είναι αργά. Θέλω να μείνω κ έγκυος γαμω τη τρελα μου, μόνη μου! Θέλει δύο το ταγκό γαμωτο! Δύο! Πάω για τον άλλο μήνα λοιπόν με όσες δεν είστε έγκυες. Τσάμπα τα τεστ που θα χαλάσω.. Αι σιχτιρ δλδ με τα κωλοωραρια βαρέθηκα! 

Βρε τέτοια νερά που μας κάνει ο κύκλος μας, να δεις που δεν θα είχες σήμερα ωορρηξία, να δείτε κορίτσια που στην τελική όλες από ατύχημα θα μείνουμε εγγυουλες άλλη μέρα θα νομίζουμε και άλλη μέρα θα μας κάτσει αχαχχαχ

Just now, *Vasoula said:

Ξερεις ποσες φορές έχουμε τσακωθεί π δεν αντέχει και κοιμάται???και μου λεει δεν το κανω επίτηδες δεν αντέχω και δεν ειμαι ρομπότ να με κουρδιζω...και εγω να φωνάζω πως θα το έπιανα το παιδι μονη μου αλλα δεν μπορώ και δε βοηθάς...κτλ κτλ κτλ και εγω τρελή και εκείνος κομμάτια και μπούρδες....

Και νόμιζα μόνο ο δικός μου ήταν έτσι κομμάτια κλπ, κούραση δουλειά, εντάξει κ εγώ δούλευα κουραστική δουλειά αλλά τσίτα το μάτι μου σε κάτι τέτοια, βρε λες να φταίει το χάπι ρε @sofiadu και εμένα περνει για πίεση εγώ αλλά έβλεπα σε ταινίες οι γυναίκες το παιζαν αχ δεν μπορώ έχω πονοκέφαλο, τι είναι αυτοί ωρεε παλιοπαππουδια (φατσουλα που έχει λύσει από τα γέλια) αχαχαχ

Just now, Emilly είπε:

Επειδή μου είχε έρθει αναγουλα λέω κάτσε να κάψω ένα τεστ.να σου πω η συνυφαδα μου με περίοδο μέχρι τον τρίτο.δεν πήρε χαμπάρι κ πήγε κατευθείαν για αυχενική.αλλα αναισθησία ρε συ.κοιτα ήταν 37 στα 38 δεν ηταν σε γάμο αλλά ο κουνιάδος μου προσπαθούσε να την καταστήσει έγκυο δύο χρόνια.αλλα αυτή δεν είχε καμία έγνοια.να μην καταλάβει ότι κάτι παίζει;;;;;;δεν είχε κανένα άγχος κ δύο χρόνια.

Ρε εσύ κανονική περίοδο??? Κανονική ροή??

Διαφημίσεις

3 hours ago, kons27 said:

Δεν ξέρω για την κοπέλα αλλά φίλη μου έτσι δεν είχε πάρει χαμπάρι ότι ήταν έγκυος στο πρώτο τρίμηνο και μη πάμε μακριά η μαμά μου στην αδερφή μου είχε δύο μήνες κανονικά!! 

Καλημερα κορίτσιααα!! Αντε περιμένω πως κ πως νέα σας ή άτιμη εμένα με τυρανναει κανονικά όλο πάει να μου ρθει το νιώθω και ακόμα τπτ τώρα που την περιμένω για να ξεμπερδευω εκεί η άτιμη να με καθυστερήσει. Πάντως μπήκα στο παιχνίδι χαλαρά αλλά μάλλον έτσι νόμιζα τι σου είναι η ψυχολογία μας ρε κορίτσια εμάς των γυναικών και εγώ όλο στον ύπνο μου βλέπω ότι είμαι κ γενικά όλο το 24 εκεί πάει το μυαλό μου, άπαξ κ μπούμε μου φαίνεται στην αναπαραγωγικη διαδιδικασια δεν μας αποσπάει τίποτα άλλο χαχα

• Μου αρέσει 1

Μας έχει επιρεασει τόσο πολύ αυτή η ιστορία η αλήθεια είναι. Κ εγώ βλέπω διάφορα Κούλα όνειρα. Παρατηρώ το σώμα μου κ κάνω σενάρια. Κάθε φορά που έρχεται η περίοδος λέω οκ τον επόμενο μήνα δεν θα είμαι έτσι αλλά δυστυχώς από τις γόνιμες κ μετά πααααλι τα ίδια. Πφφφ... Είπα ότι αυτό το μήνα θα κάνω τεστ μια με δύο μέρες πριν αν κ περιμένω την άλλη Κυριακή. Ελπίζω να το κρατήσω κ όχι να φαντάζομαι διάφορα..

• Μου αρέσει 1

4 ώρες πρίν, kons27 είπε:

Ναι κανονικοτατη χαμπάρι η άλλη.επινε τα ποτά πέντε πέντε τα τσιγάρα πακέτα οι καφέδες κανάτες.και μετά σκέφτεσαι.......εγώ στο δεύτερο,,,απλά επειδή το έπιασα γρήγορα κ δεν θυμόμουν τότε να ξεκινήσω φολικό,μου έλειπε εντελώς,και απλά με το που πήρα χοριακη πάω στο φαρμακείο πανικός κ πίνω κατευθείαν φολικό.εεεεε αυτό ηταν.το μωρό το έκανα διακοπή κύησης είχε από τα πιο σπάνια,ανωμαλία του νευρικού σωλήνα από έλλειψη φολικού,ήταν η ουροδόχος κύστη του έξω από το σώμα,και είχε κυλη στον ομφαλό που έξω βγαίνανε έντερο κ λίγο συκώτι....εεεε αν είσαι τυχερός αδερφάκι μου...αυτά τα λέω για να καταλάβετε κοριτσάκια α ότι δεν έχει να κάνει...άλλες κάνουν τέρατα κ βγάζουν υγιή παιδιά 

Just now, SerafinaPekala είπε:

Δεν ξέρω για την κοπέλα αλλά φίλη μου έτσι δεν είχε πάρει χαμπάρι ότι ήταν έγκυος στο πρώτο τρίμηνο και μη πάμε μακριά η μαμά μου στην αδερφή μου είχε δύο μήνες κανονικά!! 

Καλημερα κορίτσιααα!! Αντε περιμένω πως κ πως νέα σας ή άτιμη εμένα με τυρανναει κανονικά όλο πάει να μου ρθει το νιώθω και ακόμα τπτ τώρα που την περιμένω για να ξεμπερδευω εκεί η άτιμη να με καθυστερήσει. Πάντως μπήκα στο παιχνίδι χαλαρά αλλά μάλλον έτσι νόμιζα τι σου είναι η ψυχολογία μας ρε κορίτσια εμάς των γυναικών και εγώ όλο στον ύπνο μου βλέπω ότι είμαι κ γενικά όλο το 24 εκεί πάει το μυαλό μου, άπαξ κ μπούμε μου φαίνεται στην αναπαραγωγικη διαδιδικασια δεν μας αποσπάει τίποτα άλλο χαχχαχ

Προσήλωση στον στόχο.μονο μην γίνουμε σαν χόμπι.εγω αυτό πάω να διορθώσω τωρα.το παρακανα.

7 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Να σου πω κάτι 

Βαρέθηκα να κλαίω κάθε φορά 

Δε γίνεται 

Θα κάνω τις προσπάθειες μου 

Κ ότι θέλει ο Θεός 

Δε μπορώ να χάσω τη ζωή μου

Elidir καλημερούδια.τι έγινε;;;;χοριακη;;;

Just now, Emilly είπε:

Ναι κανονικοτατη χαμπάρι η άλλη.επινε τα ποτά πέντε πέντε τα τσιγάρα πακέτα οι καφέδες κανάτες.και μετά σκέφτεσαι.......εγώ στο δεύτερο,,,απλά επειδή το έπιασα γρήγορα κ δεν θυμόμουν τότε να ξεκινήσω φολικό,μου έλειπε εντελώς,και απλά με το που πήρα χοριακη πάω στο φαρμακείο πανικός κ πίνω κατευθείαν φολικό.εεεεε αυτό ηταν.το μωρό το έκανα διακοπή κύησης είχε από τα πιο σπάνια,ανωμαλία του νευρικού σωλήνα από έλλειψη φολικού,ήταν η ουροδόχος κύστη του έξω από το σώμα,και είχε κυλη στον ομφαλό που έξω βγαίνανε έντερο κ λίγο συκώτι....εεεε αν είσαι τυχερός αδερφάκι μου...αυτά τα λέω για να καταλάβετε κοριτσάκια α ότι δεν έχει να κάνει...άλλες κάνουν τέρατα κ βγάζουν υγιή παιδιά 

Προσήλωση στον στόχο.μονο μην γίνουμε σαν χόμπι.εγω αυτό πάω να διορθώσω τωρα.το παρακανα.

Elidir καλημερούδια.τι έγινε;;;;χοριακη;;;

Καλημέρα Emily!!! Έτσι είναι δυστυχώς άρα δεν υπάρχει νόμος ούτε αν προσέχουμε ούτε αν δεν προσέχουμε...άντε να ανάψω κανένα τσιγαρακι τώρα δλδ??? Χαχα

• Χαχα 2

Just now, kons27 είπε:

Καλημέρα Emily!!! Έτσι είναι δυστυχώς άρα δεν υπάρχει νόμος ούτε αν προσέχουμε ούτε αν δεν προσέχουμε...άντε να ανάψω κανένα τσιγαρακι τώρα δλδ??? Χαχα

Μπάσα αν έχεις τύχει διαβαινε είναι η ρεαλιστική προσέγγιση.εγω ούτε δοκίμασα φαντάσου κάπνισμα κ καφέ ήπια πρώτη φορά στα 31 που γέννησα τον γιο μου για να έχω ενέργεια.κ τώρα είμαι σαράντα.και τοξικομανείς κάνουν μωρά κ εγω.....αλλά επειδή εμείς πάμε συνειδητά κ σωστά κάνουμε το καλύτερο.βιταμινες σίγουρα κοριτσάκια.

Διαφημίσεις

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Εγω δεν πιστευω τπτ κ ουτε περιμενω τπτ, προσπαθω να ειμαι ρεαλιστρια..

Για πρώτο πας;;;να σου πω κ εγώ μέσα μου το έχω χλωμό να κάτσει,αλλά μόνο επειδή πάω για δεύτερο.αν πήγαινα για πρώτο λύσεις υπάρχουν κ θα σου πω τι θα έκανα. Απο το να κοπανιεμαι κάθε μήνα θα μάζευα κάθε μήνα ωάρια με φυσικούς κ θα έκανα εξωσωματική.μεχρι το τελευταίο μου.

Just now, tina79 είπε:

Ναι, αλλα δεν το βλεπω να ερχεται.. η εξωσωματικη ειναι μονοδρομος θεωρω

Να σου πω γνωστή σε δεύτερο γάμο 43 χρονών έπιασε παιδάκι και το έκανε,δεν είναι νόμος σαράντα κ άνω πάμε εξωσωματική.αξιζει να προσπαθήσουμε λίγο.ασε που εδώ που μένω εγώ αυτή την χρονιά ως 46 χρονών είδα γνωστή να γεννάει το τέταρτο ας πούμε κ άλλες 40 43 46

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερα κοριτσια.αντε κανα ευχάριστο θα ακούσουμε σημερα;;;

Καλημέρα βασιλική.την elidir περιμένω.περιοδο μαζί κάναμε αυτό τον μήνα εεε;;;άντε να δούμε τα αβγά ποτέ θα σκάσουν.παλιοτερα όποτε μου ερχόταν περίοδος παρατούσα τις βιταμίνες κ άρχιζα πάλι μετά την ωορηξια.κανονικα επειδή από αυτή την στιγμή αφρατευουν τα ωάρια τώρα θέλει προσοχή να το ξέρεις κ πολύ νερό για ορμονική ρύθμιση.

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα