Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, tina79 είπε:

Ναι, αλλα δεν το βλεπω να ερχεται.. η εξωσωματικη ειναι μονοδρομος θεωρω

Καλημερα! Δεν θέλει απογοήτευση , θέληση θέλει. Εμένα η αδερφή μου, 40 ετών, είναι έγκυος με φυσιολογική σύλληψη στο πρώτο της παιδάκι, με προσπάθειες (καθόλου εντατικές) ούτε τριών μηνών. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, tina79 είπε:

Ναι, αλλα δεν το βλεπω να ερχεται.. η εξωσωματικη ειναι μονοδρομος θεωρω

Εγω και να έλεγα να κάνω εξωσωματική επειδη είναι επεμβατική διαδικασία κ πρέπει κ λίγο προσοχή τον πρώτο καιρό κ λίγο τρέξιμο κ οικονομικό κοστος,θα μου ήταν δύσκολο λόγω παιδιού.δεν έχω άνθρωπο να βοηθήσει κ θα πήγαινε τσάμπα η εξωσωματική.που να καθίσω εγώ;;;;για πρώτο όμως με τα χίλια θα πήγαινα κ με υπομονή θα μάζευα αβγουλακια που είναι κ λύση να μην φορτωθω φάρμακα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Να σου πω γνωστή σε δεύτερο γάμο 43 χρονών έπιασε παιδάκι και το έκανε,δεν είναι νόμος σαράντα κ άνω πάμε εξωσωματική.αξιζει να προσπαθήσουμε λίγο.ασε που εδώ που μένω εγώ αυτή την χρονιά ως 46 χρονών είδα γνωστή να γεννάει το τέταρτο ας πούμε κ άλλες 40 43 46

Καλημέρα βασιλική.την elidir περιμένω.περιοδο μαζί κάναμε αυτό τον μήνα εεε;;;άντε να δούμε τα αβγά ποτέ θα σκάσουν.παλιοτερα όποτε μου ερχόταν περίοδος παρατούσα τις βιταμίνες κ άρχιζα πάλι μετά την ωορηξια.κανονικα επειδή από αυτή την στιγμή αφρατευουν τα ωάρια τώρα θέλει προσοχή να το ξέρεις κ πολύ νερό για ορμονική ρύθμιση.

Ναι σχεδόν μαζί αυριο τελειωνω εγω.αντε να δω τι άλλο θα κάνουμε για αυτά τα αυγουλακια μας.χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Καλημερα! Δεν θέλει απογοήτευση , θέληση θέλει. Εμένα η αδερφή μου, 40 ετών, είναι έγκυος με φυσιολογική σύλληψη στο πρώτο της παιδάκι, με προσπάθειες (καθόλου εντατικές) ούτε τριών μηνών. 

Πω πω..αληθεια?? Να ειναι καλα η αδερφη σου, να της πανε ολα τελεια, να εχει μια ομορφη εγκυμοσυνη κ να γεννησει ενα υγιεστατο μωρακι!! Με το καλο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ναι σχεδόν μαζί αυριο τελειωνω εγω.αντε να δω τι άλλο θα κάνουμε για αυτά τα αυγουλακια μας.χαχαχα

ηλεκτροσόκ θα τα κάνω μπας κ ζωντανέψουν λίγο.κοιμησμενα ντιπ.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Emilly said:

Ας πάρει τον δικό μου η κοπέλα να με ξεκουράσει κ λίγο χαχαχαχαχαχαχα.

χαχαχαχαχαχα ανταλλαγη φιλεναδα!!!!! 

νομιζω πρωτη φορα νιωθω συμπτωματα ωορρηξιας εκτος αν ειναι η ιδεα μου επειδη φοβαμαι οτι χασαμε τη χθεσινη μερα!

θα τον σκοτωσω και θα μας βγαλουν στα καναλια "37χρονη τον σκοτωσε γιατι δεν της καθοταν τη μερα ωορρηξιας!!" χαχαχαχα

καλα εισαι κοριτσι;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγω και να έλεγα να κάνω εξωσωματική επειδη είναι επεμβατική διαδικασία κ πρέπει κ λίγο προσοχή τον πρώτο καιρό κ λίγο τρέξιμο κ οικονομικό κοστος,θα μου ήταν δύσκολο λόγω παιδιού.δεν έχω άνθρωπο να βοηθήσει κ θα πήγαινε τσάμπα η εξωσωματική.που να καθίσω εγώ;;;;για πρώτο όμως με τα χίλια θα πήγαινα κ με υπομονή θα μάζευα αβγουλακια που είναι κ λύση να μην φορτωθω φάρμακα.

Ετσι το εχω σκεφτει κ γω. Εχω καταληξει σε κεντρο κ σε γιατρο. Με φυσικο κυκλο θεωρω θα με παει λογω ηλικιας, θα ειμαι πολυ φτωχη ανταποκριτρια στα φαρμακα. Θα μαζευω κουτσα κουτσα κ βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μπάσα αν έχεις τύχει διαβαινε είναι η ρεαλιστική προσέγγιση.εγω ούτε δοκίμασα φαντάσου κάπνισμα κ καφέ ήπια πρώτη φορά στα 31 που γέννησα τον γιο μου για να έχω ενέργεια.κ τώρα είμαι σαράντα.και τοξικομανείς κάνουν μωρά κ εγω.....αλλά επειδή εμείς πάμε συνειδητά κ σωστά κάνουμε το καλύτερο.βιταμινες σίγουρα κοριτσάκια.

Τι βιταμίνες προτείνεις???Μ είπε η γυναικολόγος Μ lamberts Agnus Cactus

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

χαχαχαχαχαχα ανταλλαγη φιλεναδα!!!!! 

νομιζω πρωτη φορα νιωθω συμπτωματα ωορρηξιας εκτος αν ειναι η ιδεα μου επειδη φοβαμαι οτι χασαμε τη χθεσινη μερα!

θα τον σκοτωσω και θα μας βγαλουν στα καναλια "37χρονη τον σκοτωσε γιατι δεν της καθοταν τη μερα ωορρηξιας!!" χαχαχαχα

καλα εισαι κοριτσι;

Καλά είμαι.να σου πω μου έχει τύχει κ εμένα με τον δικό μου να είναι κουρασμένος ακριβώς στην μέρα.λεω θα με τρελάνεις;;ο έξω από δω σε βάζει;;;να θέλει όλες τις μέρες εκτός της ωορηξιας;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 hours ago, SerafinaPekala said:

Αχαχχαχα δεν μπορώ βραδιάτικα, πάντως συμπτώματα, γράφουμε δεν μπορείς να πεις

Βρε τέτοια νερά που μας κάνει ο κύκλος μας, να δεις που δεν θα είχες σήμερα ωορρηξία, να δείτε κορίτσια που στην τελική όλες από ατύχημα θα μείνουμε εγγυουλες άλλη μέρα θα νομίζουμε και άλλη μέρα θα μας κάτσει αχαχχαχ

Και νόμιζα μόνο ο δικός μου ήταν έτσι κομμάτια κλπ, κούραση δουλειά, εντάξει κ εγώ δούλευα κουραστική δουλειά αλλά τσίτα το μάτι μου σε κάτι τέτοια, βρε λες να φταίει το χάπι ρε @sofiadu και εμένα περνει για πίεση εγώ αλλά έβλεπα σε ταινίες οι γυναίκες το παιζαν αχ δεν μπορώ έχω πονοκέφαλο, τι είναι αυτοί ωρεε παλιοπαππουδια (φατσουλα που έχει λύσει από τα γέλια) αχαχαχ

χαχαχαχαχα ρε τι θα τους κανουμε;;; δεν εχει 40αρισει ακομα θα τρελαθωωωω!!! χαχαχα

δεν ξερω τι παρενεργειες εχει το χαπι, εγω τον γνωρισα κουνελο κ κουνελος να επιστρεψει παρακαλω κυριως στις γονιμες. στις αλλες ας κοιμαται απο τις 18:00 να ξεκουραστω κ εγω χαχαχαχα

αυτο που λες δεν εχεις κ αδικο...σε τυχαια μερα θα γκαστρωθουμε καθολου απιθανο!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Ετσι το εχω σκεφτει κ γω. Εχω καταληξει σε κεντρο κ σε γιατρο. Με φυσικο κυκλο θεωρω θα με παει λογω ηλικιας, θα ειμαι πολυ φτωχη ανταποκριτρια στα φαρμακα. Θα μαζευω κουτσα κουτσα κ βλεπουμε

Εννοείται να σου πω και που κοπανιομαστε μήνες κ χρόνια ίδιο αποτέλεσμα δεν έχουμε;;;;γιατί να αφήσεις να πέσουν τα αβγουλακια.μαζεψε τα εκεί να τα γονιμοποιήσουν αυτοί να διαλέξουν και τα καλά κ να στα βαλουν.ας κάνουν κ έξι μηνες.

Just now, kons27 είπε:

Τι βιταμίνες προτείνεις???Μ είπε η γυναικολόγος Μ lamberts Agnus Cactus

Εμένα η αιματολογος μου έδωσε αλλά αλλά έχω ελειψεις σοβαρές.φολικο d3 b12 targiferon 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Πω πω..αληθεια?? Να ειναι καλα η αδερφη σου, να της πανε ολα τελεια, να εχει μια ομορφη εγκυμοσυνη κ να γεννησει ενα υγιεστατο μωρακι!! Με το καλο!!

Φυσικά και είναι αλήθεια! Ευχαριστούμε για τις ευχές! Είμαστε δίδυμες να φανταστείς . Είναι στον 4ο μήνα τώρα και προς το παρόν πάνε όλα ομαλά. Εγώ που έχω δυο παιδιά εδώ κ δυο χρόνια δυσκολεύομαι για το τρίτο (μένω έγκυος αλλά αποβάλλω ...) ενώ η αδερφή μου αμέσως κ μια χαρά . Σου εύχομαι και στα δικά σου σύντομα !

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

χαχαχαχαχα ρε τι θα τους κανουμε;;; δεν εχει 40αρισει ακομα θα τρελαθωωωω!!! χαχαχα

δεν ξερω τι παρενεργειες εχει το χαπι, εγω τον γνωρισα κουνελο κ κουνελος να επιστρεψει παρακαλω κυριως στις γονιμες. στις αλλες ας κοιμαται απο τις 18:00 να ξεκουραστω κ εγω χαχαχαχα

αυτο που λες δεν εχεις κ αδικο...σε τυχαια μερα θα γκαστρωθουμε καθολου απιθανο!!!

Πόσο είναι ο δικός σου;;;εμένα σήμερα ο άντρας μου ο αγαπημένος κλείνει τα 45 σας βάζω μια φωτό στο προφίλ με φατσούλες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Καλημέρα ρε κορίτσια 

Να πάω για χοριακη 

Και θα ζητήσω μια θετική 

Αν δεν έχουν δεν θα πάρω

Χαχαχαχα

Μα αλήθεια τι περιμένετε ;;

Το θαύμα;;;

Μακάρι αλλά δε νομίζω

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!!! Ευχομαι μια μεγαλη χοριακη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...