Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, tina79 είπε:

Ευχαριστω κοριτσακια μου @Flolipop κ @Emilly. Το εχω ξαναδει το εργο να μου ερθει στις 17 μερες κ στις 19.. οποτε δεν παραξενευομαι. Μου τη σπαει που μπαινω σε διαδικασια να κοιταζομαι καθε τρεις κ λιγο μην εχω λερωθει..ρε τι τραβαμε..χαχαχαχαχχαχα

Τα έχω περάσει να πηγαίνω τουαλέτα κ να τρέμω μην βγει τίποτα.και δεν παλεύεται αυτό το συναίσθημα.λυπαμαι για την κάθε γυναίκα που το περνάει κ φουντωνω από την αδικία αυτή γιατί υπάρχουν αλλες( αμαρτία θα πάρω) που δεν θέλανε παιδιά κ τους έρχονται ηη που έρχονται εύκολα κ τα παρατάνε.και δεν σου λέω παρατάνε οι ομάδες κοινωνικης ιδιαιτερότητας.εχω τρεις τέσσερις σε περίγυρο που παρατήσανε οικογένεια και παιδιά γιατί ερωτεύτηκαν ξανά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evouska είπε:

Εγω οταν ειχα δει αχνη γραμμη ημουν εγκυος αλλα δε θυμαμαι ποιο τεστ ηταν, πρωτη φορα ηταν που εκανα! οποτε μαλλον δεν μπορω να βοηθησω! :-(

χοριακη εκανες;;

Ναι έκανα 

Τρομάρα μου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν επειδή έχω πολλά νεύρα τώρα 

Clear blue να μην πάρετε ποτέ μεγάλη απάτη 

Έκανα πάλι το πρωί και μου βγήκε πάλι αχνό θετικό 

Είναι απάτη τέλος 

Σε μπερδεύει απίστευτα μάλλον 

Έχει πάρει ποτέ καμία σας και να δει γραμμή ψεύτικη ;;;

 

Αμάν Παναγία μου θα σκάσω..πότε βγαίνει η χοριακη.αν γίνει καμία στραβή θέλεις να τους πάρω εγώ τηλέφωνο να τους κανονίσω;;;δεν μπορεί να είναι λάθος να ξέρεις...μυνησεις.ποτε δεν μου βγήκε λάθος αποτέλεσμα ποτέ.

Just now, Ellidr είπε:

Ναι έκανα 

Τρομάρα μου 

Βάλτο στο προφίλ θα σκασω

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι έκανα 

Τρομάρα μου 

ωραια αρα περιμενουμε τη θετικη χοριακη συμφωνα με τα τεστ σου!!! εχεις τοσα αχνα θετικα τεστ δε γινεται να κανουν ολα λαθος! επισης σημερα η αυριο δεν αδιαθετεις υποτιθεται;; αρα ειναι και πριν την καθυστερηση!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν επειδή έχω πολλά νεύρα τώρα 

Clear blue να μην πάρετε ποτέ μεγάλη απάτη 

Έκανα πάλι το πρωί και μου βγήκε πάλι αχνό θετικό 

Είναι απάτη τέλος 

Σε μπερδεύει απίστευτα μάλλον 

Έχει πάρει ποτέ καμία σας και να δει γραμμή ψεύτικη ;;;

 

Γιατί να είναι απάτη; Κι εγώ έχω κάνει τεστ το οποίο εμφάνισε άχνη γραμμή και πράγματι ήμουν έγκυος. Μάλλον είσαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Ναι έκανα 

Τρομάρα μου 

Με το που βγει θετική η χοριακη κατευθείαν παίρνεις τον γιατρό κ να σου πει τι να κάνεις με το αιματακι.και κάνε με προσοχή κινήσεις μην σηκώνεις βαρη και καθόλου τέντωμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Με το που βγει θετική η χοριακη κατευθείαν παίρνεις τον γιατρό κ να σου πει τι να κάνεις με το αιματακι.και κάνε με προσοχή κινήσεις μην σηκώνεις βαρη και καθόλου τέντωμα.

Εγώ τον έχω πάρει ήδη για να περάσω τ απόγευμα να μου γράψει τις ορμόνες για την σπερματεγχυση 

Εγώ κορίτσια μου κοιτάω μπροστά

Χαχαχαχα

Just now, Flolipop είπε:

Γιατί να είναι απάτη; Κι εγώ έχω κάνει τεστ το οποίο εμφάνισε άχνη γραμμή και πράγματι ήμουν έγκυος. Μάλλον είσαι.

Τέτοιο clear blue? Για δες το ; Στο προφίλ μου;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 said:

Ευχαριστω κοριτσακια μου @Flolipop κ @Emilly. Το εχω ξαναδει το εργο να μου ερθει στις 17 μερες κ στις 19.. οποτε δεν παραξενευομαι. Μου τη σπαει που μπαινω σε διαδικασια να κοιταζομαι καθε τρεις κ λιγο μην εχω λερωθει..ρε τι τραβαμε..χαχαχαχαχχαχα

Αχααχχαχα καλά του κάνεις!! ελπίζω σε θετικό αποτέλεσμα!!! 

Just now, Ellidr said:

Λοιπόν επειδή έχω πολλά νεύρα τώρα 

Clear blue να μην πάρετε ποτέ μεγάλη απάτη 

Έκανα πάλι το πρωί και μου βγήκε πάλι αχνό θετικό 

Είναι απάτη τέλος 

Σε μπερδεύει απίστευτα μάλλον 

Έχει πάρει ποτέ καμία σας και να δει γραμμή ψεύτικη ;;;

 

Φαγώθηκες να είναι απάτη, ουφφ περιμένουμε πως και πως την χοριακη κή!! 

Αφήστε κ εγώ τρεις κ λίγο τουαλέτα πηγαίνω να δω άπαπα μαρτύριο τώρα μου ρθε ύστερα θα μου ρθει, εντωμεταξύ ήταν να μου ρθει προχτές με την εφαρμογή αλλά μετά κατάλαβα ότι πρέπει να μετρήσουμε τον μεγαλύτερο κύκλο βλακεια να μην έχω σταθερό από 22 έως 28 άιντε τώρα περίμενε πάλι ουυφφ αν κ μέχρι αύριο δεν μου ρθει θα κάνω ένα, σήμερα τα χασα τα πρωινά γμτ.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ τον έχω πάρει ήδη για να περάσω τ απόγευμα να μου γράψει τις ορμόνες για την σπερματεγχυση 

Εγώ κορίτσια μου κοιτάω μπροστά

Χαχαχαχα

Τέτοιο clear blue? Για δες το ; Στο προφίλ μου;

Σημερινό είναι;;;;;τι ώρα βγαίνει η χοριακη;;;άντε να δούμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Εγώ τον έχω πάρει ήδη για να περάσω τ απόγευμα να μου γράψει τις ορμόνες για την σπερματεγχυση 

Εγώ κορίτσια μου κοιτάω μπροστά

Χαχαχαχα

Τέτοιο clear blue? Για δες το ; Στο προφίλ μου;

Για να είμαι ειλικρινής δεν θυμάμαι αν ήταν clear blue. Ήταν δυο μέρες πριν την καθυστέρηση και βγήκε αχνό κ την ημέρα που περίμενα να αδιαθετήσω έκανα χοριακη και ήταν 45, σχετικά χαμηλή δηλαδή, Γι αυτό και το αχνό...

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Ειμαι 19η μερα του κυκλου, με κυκλο 23-25 μερες. Βαση πιθανης ωορηξιας που εγινε 10η-11η μερα του κυκλου, περιμενω περιοδο την κυριακη, αντε δευτερα.. αλλα δεν μου τα λεει καλα..εδω κ κανα μισαωρο ειχα κραμπες στη κοιλια, πρηστηκα κιολας εξαιτιας αυτων, που σημαινει οτι θα ερθει..αλλη μια ανωμαλια της περιεμμηνοπαυσης.. δεν το περιμενα ποτε οτι τοσο νεα θα επρεπε να διαχειριστω μια τετοια κατασταση..κ η μαμα μου ειχε μπει νεα..αλλα στα 45-46 χρονων της ξεκινησαν τα προεορτια με τις ανωμαλιες..τι να πω.. Παρακαλαω την Παναγια να με βοηθησει να διαχειριστω κ να αποδεχτω αυτη τη νεα κατασταση..

Ποσο χρονων εισαι κοριτσι μου??τωρα το έμαθες??????

Just now, Ellidr είπε:

Ναι φρέσκο ,φρέσκο 

Χαχαχαχα

Μπαίνω οπότε μπορώ γιατι πρτιμενω τη χοριακή σου!!τι ώρα θα βγει??????

Just now, Emilly είπε:

Όχι όχι νομίζω ότι νοιάζονται μήπως έχω νευρική ανορεξία εδώ και 40 χρόνια χαχαχαχαχα.μα τι οργανισμός....

Ρε εισαι κορμαρα ασε τους άλλους να σκάνε!!!

Just now, evaki23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου....να σας πω λοιπόν τα νέα μου. με έβαλε ο γιατρος να ξανακάνω φουλ τσεκαπ....τα αποτελέσματα βγήκαν και το θέμα μου είναι ότι η FIB ινωδογώνω βγήκε χαμηλό όπως και η τεστοστερώνει....κατα τα άλλα οκ περα από  ΣΠΩ που ξέρω....κα η ΑΜΗ βγηκε καλή στα φυσιολογικά πλαίσια....εχεις κάνεις εμπειρία από FIB & testo?

Γεια σου ευακι μου!!!ουτε που τα έχω ξανακούσει αυτα......τι ακριβώς είναι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Λοιπόν επειδή έχω πολλά νεύρα τώρα 

Clear blue να μην πάρετε ποτέ μεγάλη απάτη 

Έκανα πάλι το πρωί και μου βγήκε πάλι αχνό θετικό 

Είναι απάτη τέλος 

Σε μπερδεύει απίστευτα μάλλον 

Έχει πάρει ποτέ καμία σας και να δει γραμμή ψεύτικη ;;;

 

Εγω στον μικρο μου μπαμ καραμπαμ ενας σταυρος ΝΑ κ στα δυο τεστ που ειχα παρει. βεβαια το ειχα κανει πολυ μετα τη πρωτη καθυστερηση...

εγω αρχιζω κ εχω αμφιβολιες κ με τα Home test Που εχω. νομιζω κατουραω απλο χαρτι χαχαχαχα!!! δεν παιζει να βγει θετικο ποτε αυτο το πραγμα, απατηηη!!! χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...