Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Ααααα είδες;;;;;;τα ελευθέρας βοσκής;;;;;;;αρχίζω να βγάζω πόρισμα.λοιπον είσαι μόνο 33 ξεκινά να μαζεύεις κάθε μήνα κ άσε τα φάρμακα σε λίγους μήνες θα έχεις μια εξάδα τέλεια κ τότε βούρ.κ τα χωρίζουν τρία κ αλλά τρία κ το πέτυχες κορίτσι μου.

Χαχαχαχχαχαχαχα ας πάει καλα ο επόμενος μηνας και λεω να προχωρήσω με τα δύο για αρχή!!!αυτή η ελπίδα με κρατάει άισιοδοξη τώρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Θα παω παλι με φυσικο ευακι μου....μολις μ ερθει περίοδος στην 8η  μερα θα παω για υπέρηχο να δουμε αν εχω ωαριο και αν μεγαλώνει να το παρουμε.....θα το γονιμοποιησουμε στο εργαστήριο και αν πάει καλά και προχωρήσει θα ξεπαγώσουμε και το άλλο π εχω και θα κάνουμε μεταφορά...:D πρώτα ο Θεός αν πανε ολα καλα αυτή τη Φορά!!!

Οκ τον επόμενο τότε.ναι πολύ χαίρομαι που τα φυσικά σου είναι μπουμπούκια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Και μετά ουσιαστικά θα σου μεταφέρουν 2 ; σου εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να το πετύχεις αυτή τη φορά!!

Ναι κοριτσάκι μου....θα μπορούσα και ενα μονο....απλα για περισσότερες πιθανότητες ο γιατρος προτείνει 2...αχ από το στόμα σου....

Just now, Emilly είπε:

Οκ τον επόμενο τότε.ναι πολύ χαίρομαι που τα φυσικά σου είναι μπουμπούκια.

Ηταν το πρώτο...αν είναι και το επόμενο θα κάνω παρτυ και θα είστε όλες καλεσμένες...χαχαχαχχχα κόντρα στον κορονοιο....:lol:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ναι κοριτσάκι μου....θα μπορούσα και ενα μονο....απλα για περισσότερες πιθανότητες ο γιατρος προτείνει 2...αχ από το στόμα σου....

Στο εύχομαι ολόψυχα Βασούλα μου!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Γεια σας κοριτσια!Να μπω κι εγω στην παρεα σας; 

Λοιπον συντομο ιστορικο!Ειμαι 38, με χαμηλη αμη 0,8 τελευταια μετρηση πριν 3 χρονια. Πρωτη εγκυμοσυνη βιοχημικη δεν χρειαστηκε αποξεση. Δευτερη εγκυμοσυνη 4 μηνες μετα τελειομηνη εχω το ποντικακι μου 2,5 ετων!Τριτη εγκυμοσυνη τον περασμενο Μάιο, παλινδρομησε και εκανα αποξεση. Αρχιζουμε παλι προσπαθειες... Θα προσπαθησω να διαβασω τα μηνυματα σας να ενημερωθω!Φιλια και καλως σας βρηκα!

Καλώς ήρθες στη παρέα μας.με το καλο να ερθει το δευτερο.οτι χρειαστείς να μας πεις.εχουμε λίγη τρελα αλλα θα σου αρέσει χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marmelady said:

Γεια σας κοριτσια!Να μπω κι εγω στην παρεα σας; 

Λοιπον συντομο ιστορικο!Ειμαι 38, με χαμηλη αμη 0,8 τελευταια μετρηση πριν 3 χρονια. Πρωτη εγκυμοσυνη βιοχημικη δεν χρειαστηκε αποξεση. Δευτερη εγκυμοσυνη 4 μηνες μετα τελειομηνη εχω το ποντικακι μου 2,5 ετων!Τριτη εγκυμοσυνη τον περασμενο Μάιο, παλινδρομησε και εκανα αποξεση. Αρχιζουμε παλι προσπαθειες... Θα προσπαθησω να διαβασω τα μηνυματα σας να ενημερωθω!Φιλια και καλως σας βρηκα!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Θα σου αρέσει πολύ εδώ, θα γελάσεις, θα μάθεις, θα βγάλεις τα σωψυχα σου ελεύθερα και αυτή η άτιμη αναμονή θα γίνει πιο εύκολη με τα κορίτσια εδώ μέσα :-)

Just now, *Vasoula said:

Θα παω παλι με φυσικο ευακι μου....μολις μ ερθει περίοδος στην 8η  μερα θα παω για υπέρηχο να δουμε αν εχω ωαριο και αν μεγαλώνει να το παρουμε.....θα το γονιμοποιησουμε στο εργαστήριο και αν πάει καλά και προχωρήσει θα ξεπαγώσουμε και το άλλο π εχω και θα κάνουμε μεταφορά...:D πρώτα ο Θεός αν πανε ολα καλα αυτή τη Φορά!!!

Άιντε με το καλοοο και εμείς θα κάνουμε όλες μαζί ένα πάρτι, θα το κάψουμε και ας είναι από απόσταση :-)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Οριστε μπήκε καινούριο κορίτσι στην ομάδα και θέλει να διαβάσει και τα μνμτα μας

Ρεζίλι θα γίνουμε στον ξένο κόσμο

Χαχαχαχα

Just now, marmelady είπε:

Γεια σας κοριτσια!Να μπω κι εγω στην παρεα σας; 

Λοιπον συντομο ιστορικο!Ειμαι 38, με χαμηλη αμη 0,8 τελευταια μετρηση πριν 3 χρονια. Πρωτη εγκυμοσυνη βιοχημικη δεν χρειαστηκε αποξεση. Δευτερη εγκυμοσυνη 4 μηνες μετα τελειομηνη εχω το ποντικακι μου 2,5 ετων!Τριτη εγκυμοσυνη τον περασμενο Μάιο, παλινδρομησε και εκανα αποξεση. Αρχιζουμε παλι προσπαθειες... Θα προσπαθησω να διαβασω τα μηνυματα σας να ενημερωθω!Φιλια και καλως σας βρηκα!

 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Γεια σας κοριτσια!Να μπω κι εγω στην παρεα σας; 

Λοιπον συντομο ιστορικο!Ειμαι 38, με χαμηλη αμη 0,8 τελευταια μετρηση πριν 3 χρονια. Πρωτη εγκυμοσυνη βιοχημικη δεν χρειαστηκε αποξεση. Δευτερη εγκυμοσυνη 4 μηνες μετα τελειομηνη εχω το ποντικακι μου 2,5 ετων!Τριτη εγκυμοσυνη τον περασμενο Μάιο, παλινδρομησε και εκανα αποξεση. Αρχιζουμε παλι προσπαθειες... Θα προσπαθησω να διαβασω τα μηνυματα σας να ενημερωθω!Φιλια και καλως σας βρηκα!

Καλωσηρθες κορίτσι μου.ομοιως είμαι 40 πάω για δεύτερο έχω έναν εννιάχρονο κ έχω τρεις χαμένες εγκυμοσύνες η τελευταία αποξεση Ιανουάριο.εδω θα τα λεμε.δεν είναι και εύκολες οι καταστάσεις οι οποίες μας οδήγησαν τις περισσότερες σε αυτό το φόρουμ αλλά...πέφτει κ πολύ γέλιο.θα δεις.

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλώς ήρθες στη παρέα μας.με το καλο να ερθει το δευτερο.οτι χρειαστείς να μας πεις.εχουμε λίγη τρελα αλλα θα σου αρέσει χαχαχα

Εγώ παλεύω με τον εαυτό μου να είμαι μαζεμένη στα καινούρια κορίτσια.μεχρι να κάνουν προσαρμογή.μην τους έρθει απότομα χαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλωσηρθες κορίτσι μου.ομοιως είμαι 40 πάω για δεύτερο έχω έναν εννιάχρονο κ έχω τρεις χαμένες εγκυμοσύνες η τελευταία αποξεση Ιανουάριο.εδω θα τα λεμε.δεν είναι και εύκολες οι καταστάσεις οι οποίες μας οδήγησαν τις περισσότερες σε αυτό το φόρουμ αλλά...πέφτει κ πολύ γέλιο.θα δεις.

Εγώ παλεύω με τον εαυτό μου να είμαι μαζεμένη στα καινούρια κορίτσια.μεχρι να κάνουν προσαρμογή.μην τους έρθει απότομα χαχαχαχα.

Μη δικαιολογείσαι 

Το ρεζίλικι  δε το γλυτώνουμε να ξερεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Θα σου αρέσει πολύ εδώ, θα γελάσεις, θα μάθεις, θα βγάλεις τα σωψυχα σου ελεύθερα και αυτή η άτιμη αναμονή θα γίνει πιο εύκολη με τα κορίτσια εδώ μέσα :-)

Άιντε με το καλοοο και εμείς θα κάνουμε όλες μαζί ένα πάρτι, θα το κάψουμε και ας είναι από απόσταση :-)

Βάλε και δύο σοκολάτες ναι ναι 

Από τις καλές 

Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε

Χαχαχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλωσηρθες κορίτσι μου.ομοιως είμαι 40 πάω για δεύτερο έχω έναν εννιάχρονο κ έχω τρεις χαμένες εγκυμοσύνες η τελευταία αποξεση Ιανουάριο.εδω θα τα λεμε.δεν είναι και εύκολες οι καταστάσεις οι οποίες μας οδήγησαν τις περισσότερες σε αυτό το φόρουμ αλλά...πέφτει κ πολύ γέλιο.θα δεις.

Εγώ παλεύω με τον εαυτό μου να είμαι μαζεμένη στα καινούρια κορίτσια.μεχρι να κάνουν προσαρμογή.μην τους έρθει απότομα χαχαχαχα.

  Χαχαχαχα διαφωνώωωωω.πρεπει να εισαι ο εαυτός σου τελος.δεν καταλαβα τρελα θέλει η ζωη γιατι να ζορίζομαστε. Ξεδιπλωσου ελευθερα χαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστω ολες για το καλωσορισμα!Βλεπω με μια γρηγορη ματια οτι μοιραζομαστε την ιδια εμμονουλα -ουπς!!- αγαπη για τα τεστακια!!Δηλωνω κ εγω φανατικη. Παιρνω τα φθηνα με το κιλο!Το τερματισα τον προηγουμενο μηνα και παρηγγειλα και για ανιχνευση ορμονης fsh!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , *Vasoula είπε:

Αν στο παρουν με φυσικό τα τεστ τι θα τα κάνεις???μου λες??χαχχαχαχχαχα

Βάλε ιδέες γιατί εχω μια κούτα και δε βλέπω φως...έχουν άλλη χρήση αυτά?χαχαχαχ

Ίσως και να κάνεις κάποια κατακράτηση...η ακομα και απο το αγχος......δεν παίρνεις τιποτα φάρμακα ε??

παίρνω μονο του θυροειδη και φιλισιν που κάνει καλό πριν μείνεις έγκυος 

πρίν από 11 λεπτά , Emilly είπε:

Δεν πειράζει τέλεια είναι τα κιλά σου.οσο πρέπει για το ύψος.μην ακούς εμένα που είμαι λείψανο χιχιχι.

Αααα πες το ρε Βασούλα.δηλαδη.....το φυσικό σου πήγε καλά κ γονιμοποιηκε;;;;ααα μάζεψε φυσικά αβγά τότε.

οχι με τπτ ειναι πολλα δεν ήμουν ποτέ τοσο ..τεσπα με διατροφή και γυμναστική πιστεύω μηπως επανέλθω 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Που χαθήκατε ολες;;;γυμνάζεται τα κορμιά σας ολες;;;

Εγώ είχα βγει, πήγα για ψώνια !!Της μαμάς μου εγώ το έχω κόψει το σπορ χαχαχα! Είναι και το τέλος του μήνα τώρα οπότε δύσκολα!

Πιάνεται αυτό για γυμναστική;; λίγο περπάτημα το ρίξαμε χα χα στο χαλαρό όμως!

Και τώρα θα βάλω να δω τα μοντέλα να ζηλεψω λίγο τις κορμαρες και να κοιμηθώ σαν πουλάκι!! Δεν έχει επαφή σήμερα δουλεύει ο άντρας του σπιτιούυυυυ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Που χαθήκατε ολες;;;γυμνάζεται τα κορμιά σας ολες;;;

ναι ναι κανουμε κοιλιακούς :grin:χαχαχαχα...εμείς εδώ λιγο να κανουν ποδήλατο και σε λίγο υπνο τώρα τα παιδια.

  • Χαχα 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...