Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Evouska είπε:

Εγώ είχα βγει, πήγα για ψώνια !!Της μαμάς μου εγώ το έχω κόψει το σπορ χαχαχα! Είναι και το τέλος του μήνα τώρα οπότε δύσκολα!

Πιάνεται αυτό για γυμναστική;; λίγο περπάτημα το ρίξαμε χα χα στο χαλαρό όμως!

Και τώρα θα βάλω να δω τα μοντέλα να ζηλεψω λίγο τις κορμαρες και να κοιμηθώ σαν πουλάκι!! Δεν έχει επαφή σήμερα δουλεύει ο άντρας του σπιτιούυυυυ

Χαχαχαχα κατι εκανες από γυμναστική αλλα αφού λείπει ο αντρας τι να κάνεις μόνη σου η ερημη

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι ναι κανουμε κοιλιακούς :grin:χαχαχαχα...εμείς εδώ λιγο να κανουν ποδήλατο και σε λίγο υπνο τώρα τα παιδια.

Εγω ακομα  δεν κανω γυμναστικη από μεθαύριο παλι θα ξεσκουριάσω χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχαχα κατι εκανες από γυμναστική αλλα αφού λείπει ο αντρας τι να κάνεις μόνη σου η ερημη

Εγω ακομα  δεν κανω γυμναστικη από μεθαύριο παλι θα ξεκουράσω χαχαχ

Θα τους κάνω αύριο τους κοιλιακούς μου δε πειράζει χαχαχαχ  κ μέρα πάρα μέρα καλή είναι η γυμναστικουλα μας χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έβαλα κ εγώ φωτό προφίλ 

Ζηλεψα 

Κοριτσια μου.. Εχουμε γινει μια ομορφη παρεα.. Και δεν λεμε μονο τα συμπτώματα μας αλλα και τους φοβους μας τις ανησυχιες μας τα κακα μας τα καλα μας.. Πραγματα που καποιες φορες δεν μπορεις να τα πεις στις φιλες σου η στον περίγυρο σου.. Για παραδειγμα εμενα δεν ξερει κανενας οτι προσπαθουμε.. Ολοι μου λενε καντε ενα μωρακι αφου εχουμε κορονοϊό και ο γαμος θα γινει καποια στιγμη αφου σας τον ακυρωσαν.. Μα ΟΟοοολοι ομως.. Και εμεις τους απανταμε αν ερθει ερθει.. Αν ειναι καποιος μακρινος του απανταμε μπαααα.. Θα περιμένουμε τον γαμο.. Χχαχαχαχ... Και ετσι εχουμε βολευτει..  Κοριτσια μου εμενα απο την ωορρηξία μου και μετα μου εμεινε ενας πονος.. Οσο περνανε οι μερες νομιζω φευγει.. Και λεω νομιζω γιατι δεν ειναι τοσο ςντονο οσο τις πρωτες δυο μερες αλλα ειναι αισθητός και ειδικα οταν παω τουαλετα.. Λες και υοαρχει καποιο εμποδιο εκει.. Τι να ειναι αραγε? 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μου.. Εχουμε γινει μια ομορφη παρεα.. Και δεν λεμε μονο τα συμπτώματα μας αλλα και τους φοβους μας τις ανησυχιες μας τα κακα μας τα καλα μας.. Πραγματα που καποιες φορες δεν μπορεις να τα πεις στις φιλες σου η στον περίγυρο σου.. Για παραδειγμα εμενα δεν ξερει κανενας οτι προσπαθουμε.. Ολοι μου λενε καντε ενα μωρακι αφου εχουμε κορονοϊό και ο γαμος θα γινει καποια στιγμη αφου σας τον ακυρωσαν.. Μα ΟΟοοολοι ομως.. Και εμεις τους απανταμε αν ερθει ερθει.. Αν ειναι καποιος μακρινος του απανταμε μπαααα.. Θα περιμένουμε τον γαμο.. Χχαχαχαχ... Και ετσι εχουμε βολευτει..  Κοριτσια μου εμενα απο την ωορρηξία μου και μετα μου εμεινε ενας πονος.. Οσο περνανε οι μερες νομιζω φευγει.. Και λεω νομιζω γιατι δεν ειναι τοσο ςντονο οσο τις πρωτες δυο μερες αλλα ειναι αισθητός και ειδικα οταν παω τουαλετα.. Λες και υοαρχει καποιο εμποδιο εκει.. Τι να ειναι αραγε? 

Πόνος που; Μπροστά χαμηλά; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μου.. Εχουμε γινει μια ομορφη παρεα.. Και δεν λεμε μονο τα συμπτώματα μας αλλα και τους φοβους μας τις ανησυχιες μας τα κακα μας τα καλα μας.. Πραγματα που καποιες φορες δεν μπορεις να τα πεις στις φιλες σου η στον περίγυρο σου.. Για παραδειγμα εμενα δεν ξερει κανενας οτι προσπαθουμε.. Ολοι μου λενε καντε ενα μωρακι αφου εχουμε κορονοϊό και ο γαμος θα γινει καποια στιγμη αφου σας τον ακυρωσαν.. Μα ΟΟοοολοι ομως.. Και εμεις τους απανταμε αν ερθει ερθει.. Αν ειναι καποιος μακρινος του απανταμε μπαααα.. Θα περιμένουμε τον γαμο.. Χχαχαχαχ... Και ετσι εχουμε βολευτει..  Κοριτσια μου εμενα απο την ωορρηξία μου και μετα μου εμεινε ενας πονος.. Οσο περνανε οι μερες νομιζω φευγει.. Και λεω νομιζω γιατι δεν ειναι τοσο ςντονο οσο τις πρωτες δυο μερες αλλα ειναι αισθητός και ειδικα οταν παω τουαλετα.. Λες και υοαρχει καποιο εμποδιο εκει.. Τι να ειναι αραγε? 

Και εγώ μια από τα ίδια. Φεύγει αλλά έχει αφησει κάτι λίγο. Όταν πάω να σκύψω, ακόμα κ όταν πάω να κάτσω νομίζω ότι χτυπάω από κάτω. Με πιέζει το τζιν μου. Άστα.. θα δείξει. Πότε περιμένεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μου.. Εχουμε γινει μια ομορφη παρεα.. Και δεν λεμε μονο τα συμπτώματα μας αλλα και τους φοβους μας τις ανησυχιες μας τα κακα μας τα καλα μας.. Πραγματα που καποιες φορες δεν μπορεις να τα πεις στις φιλες σου η στον περίγυρο σου.. Για παραδειγμα εμενα δεν ξερει κανενας οτι προσπαθουμε.. Ολοι μου λενε καντε ενα μωρακι αφου εχουμε κορονοϊό και ο γαμος θα γινει καποια στιγμη αφου σας τον ακυρωσαν.. Μα ΟΟοοολοι ομως.. Και εμεις τους απανταμε αν ερθει ερθει.. Αν ειναι καποιος μακρινος του απανταμε μπαααα.. Θα περιμένουμε τον γαμο.. Χχαχαχαχ... Και ετσι εχουμε βολευτει..  Κοριτσια μου εμενα απο την ωορρηξία μου και μετα μου εμεινε ενας πονος.. Οσο περνανε οι μερες νομιζω φευγει.. Και λεω νομιζω γιατι δεν ειναι τοσο ςντονο οσο τις πρωτες δυο μερες αλλα ειναι αισθητός και ειδικα οταν παω τουαλετα.. Λες και υοαρχει καποιο εμποδιο εκει.. Τι να ειναι αραγε? 

Αχ κορίτσι μου κ εγώ τις τελευταίες μέρες νιώθω κάπως την κοιλιά μου περίεργα, κάτι σαν πιάσιμο που έχεις  μετά τη γυμναστική αλλά χαμηλα!! και με σφιγγουν τα τζιν!! Λες να έγινε το καλο ;! Επίσης παρατήρησα ότι κάπως σαν να έχω δυσπεψία, σαν να μου κάθονται στο λαιμό τα φαγητα και χωνεύω μετά από πολληηηη ώρα!!

Εν τω μεταξύ είμαστε ακριβώς Στην ίδια φαση κ εμάς τα ίδια μας λένε ολόιδια αλλά εννοείται δε λέω σε κανέναν για την προσπάθεια!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Πόνος που; Μπροστά χαμηλά; 

Δεξια στην σάλπιγγα... 

Just now, Wannabemama είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια. Φεύγει αλλά έχει αφησει κάτι λίγο. Όταν πάω να σκύψω, ακόμα κ όταν πάω να κάτσω νομίζω ότι χτυπάω από κάτω. Με πιέζει το τζιν μου. Άστα.. θα δείξει. Πότε περιμένεις;;;

Και εγω το αισθανομαι οταν καθομαι.. Οταν σκυβω.. Και δνε ξερω.. Περασε απο το μυαλο μου μην μουδημιουργηθηκε καμια κυστη. Περιμενω 30 η 1η του μηνος μαλλον.. Δεν ειναι σταθερος ο κύκλος μου.. Ποτε ερχεται στις 28 μερες ποτε στις 29 ποτε στις 33η στις 35.. Απο τον απριλη που εκοψα τα αντισυλληπτικα δεν εφτιαξε ακομη ο κυκλος μου.. Τους πρωτους 2 μηνες ηταν μια χαρα. Μετα εγιναν ετσι.. Μακαρι να μας εγινε το θαυμα και να μην ειναι τίποτε 

Just now, Evouska είπε:

Αχ κορίτσι μου κ εγώ τις τελευταίες μέρες νιώθω κάπως την κοιλιά μου περίεργα, κάτι σαν πιάσιμο που έχεις  μετά τη γυμναστική αλλά χαμηλα!! και με σφιγγουν τα τζιν!! Λες να έγινε το καλο ;! Επίσης παρατήρησα ότι κάπως σαν να έχω δυσπεψία, σαν να μου κάθονται στο λαιμό τα φαγητα και χωνεύω μετά από πολληηηη ώρα!!

Εν τω μεταξύ είμαστε ακριβώς Στην ίδια φαση κ εμάς τα ίδια μας λένε ολόιδια αλλά εννοείται δε λέω σε κανέναν για την προσπάθεια!!

Χαχα αρα με καταλαβαινεις.. Μακαρι να είναι θετικά συμπτωματα ολα αυτα. Ποτε περιμένεις? 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Και εγω το αισθανομαι οταν καθομαι.. Οταν σκυβω.. Και δνε ξερω.. Περασε απο το μυαλο μου μην μουδημιουργηθηκε καμια κυστη. Περιμενω 30 η 1η του μηνος μαλλον.. Δεν ειναι σταθερος ο κύκλος μου.. Ποτε ερχεται στις 28 μερες ποτε στις 29 ποτε στις 33η στις 35.. Απο τον απριλη που εκοψα τα αντισυλληπτικα δεν εφτιαξε ακομη ο κυκλος μου.. Τους πρωτους 2 μηνες ηταν μια χαρα. Μετα εγιναν ετσι.. Μακαρι να μας εγινε το θαυμα και να μην ειναι τίποτε

Άστα. Μακάρι θεέ μου αλήθεια. Από την άλλη φοβάμαι κ τις επαφές... Μην τυχων κ έπιασα κ με την επαφή κάνω καμιά βλακεία... Τα ίδια σκεφτόμουν κ τον προηγούμενο μήνα κ έχασα την ωορρηξία που τελικά έγινε την 20η μέρα του κύκλου ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Άστα. Μακάρι θεέ μου αλήθεια. Από την άλλη φοβάμαι κ τις επαφές... Μην τυχων κ έπιασα κ με την επαφή κάνω καμιά βλακεία... Τα ίδια σκεφτόμουν κ τον προηγούμενο μήνα κ έχασα την ωορρηξία που τελικά έγινε την 20η μέρα του κύκλου ....

Δεν νομιζω πως η επαφη θα κανει κακο..  Τοσες κοπελες μενουνεγκυες και δεν το καταλαβαινουν... Και σιγουρα ερχονται σε επαφη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamar93 είπε:

Δεν νομιζω πως η επαφη θα κανει κακο..  Τοσες κοπελες μενουνεγκυες και δεν το καταλαβαινουν... Και σιγουρα ερχονται σε επαφη

Έχεις δίκιο. Είναι η πρώτη φορά που μπαίνω σε αυτή την φάση κ με το να είμαι φοβισμένη κάνω δικα μου σενάρια. Σε κάποια κορίτσια κ λογικό θα ακούγεται χαζό αλλααααα...:wub::?:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Δεξια στην σάλπιγγα... 

Και εγω το αισθανομαι οταν καθομαι.. Οταν σκυβω.. Και δνε ξερω.. Περασε απο το μυαλο μου μην μουδημιουργηθηκε καμια κυστη. Περιμενω 30 η 1η του μηνος μαλλον.. Δεν ειναι σταθερος ο κύκλος μου.. Ποτε ερχεται στις 28 μερες ποτε στις 29 ποτε στις 33η στις 35.. Απο τον απριλη που εκοψα τα αντισυλληπτικα δεν εφτιαξε ακομη ο κυκλος μου.. Τους πρωτους 2 μηνες ηταν μια χαρα. Μετα εγιναν ετσι.. Μακαρι να μας εγινε το θαυμα και να μην ειναι τίποτε 

Χαχα αρα με καταλαβαινεις.. Μακαρι να είναι θετικά συμπτωματα ολα αυτα. Ποτε περιμένεις? 

 

Περιμένω  να μην μου έρθει 3 ή 4 Οκτωβρίου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Περιμένω  να μην μου έρθει 3 ή 4 Οκτωβρίου!!

Αρα ειμαστε κοντα.. Μαζι δεν θα περιμένουμε 

Just now, Wannabemama είπε:

Έχεις δίκιο. Είναι η πρώτη φορά που μπαίνω σε αυτή την φάση κ με το να είμαι φοβισμένη κάνω δικα μου σενάρια. Σε κάποια κορίτσια κ λογικό θα ακούγεται χαζό αλλααααα...:wub::?:

Δεν ακουγεται χαζο.. Ολες νομιζω που προσπαθούμε πρωτη φορα έχουμε διαφορα αγχοι

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, marmelady said:

Σας ευχαριστω ολες για το καλωσορισμα!Βλεπω με μια γρηγορη ματια οτι μοιραζομαστε την ιδια εμμονουλα -ουπς!!- αγαπη για τα τεστακια!!Δηλωνω κ εγω φανατικη. Παιρνω τα φθηνα με το κιλο!Το τερματισα τον προηγουμενο μηνα και παρηγγειλα και για ανιχνευση ορμονης fsh!!

Χαχαχ ναιι είκοσι είκοσι τα περνουμε, χμμμ ενδιαφέρον αυτό με την ανίχνευση ορμόνης, τι είναι αυτή η ορμόνη και που βοηθάει να μάθω η άσχετη? 

Just now, Ellidr said:

Έβαλα κ εγώ φωτό προφίλ 

Ζηλεψα 

Φτου φτουυ τέλειοι είστεεε πολύ χαίρομαι άιντε έτσι αγαπημένοι να μαστε όλοι!! Αα να βάλω κ εγώ κάποια στιγμή αχαχαχ αλλά εμείς επειδή συνήθως πηγαίνουμε για ψάρεμα πιο πολύ τα καλάμια κ τα ψάρια τραβάω πάρα εμάς αχαχαχ

Just now, Evouska said:

Αχ κορίτσι μου κ εγώ τις τελευταίες μέρες νιώθω κάπως την κοιλιά μου περίεργα, κάτι σαν πιάσιμο που έχεις  μετά τη γυμναστική αλλά χαμηλα!! και με σφιγγουν τα τζιν!! Λες να έγινε το καλο ;! Επίσης παρατήρησα ότι κάπως σαν να έχω δυσπεψία, σαν να μου κάθονται στο λαιμό τα φαγητα και χωνεύω μετά από πολληηηη ώρα!!

Εν τω μεταξύ είμαστε ακριβώς Στην ίδια φαση κ εμάς τα ίδια μας λένε ολόιδια αλλά εννοείται δε λέω σε κανέναν για την προσπάθεια!!

Καιιι εγώ αυτές τις μέρες αυτό νιώθω δυσπεψία, κ έτσι στο λαιμό και να πεις ότι έκανα κάτι διαφορετικό το γνωστό σαβουριασμα... Χμμ μακάρι να μας βγει σε καλοοο

Just now, Wannabemama said:

Άστα. Μακάρι θεέ μου αλήθεια. Από την άλλη φοβάμαι κ τις επαφές... Μην τυχων κ έπιασα κ με την επαφή κάνω καμιά βλακεία... Τα ίδια σκεφτόμουν κ τον προηγούμενο μήνα κ έχασα την ωορρηξία που τελικά έγινε την 20η μέρα του κύκλου ....

 

Just now, Wannabemama said:

Έχεις δίκιο. Είναι η πρώτη φορά που μπαίνω σε αυτή την φάση κ με το να είμαι φοβισμένη κάνω δικα μου σενάρια. Σε κάποια κορίτσια κ λογικό θα ακούγεται χαζό αλλααααα...:wub::?:

Αφήστε κ εγώ τα ίδια έκανα ακριβώς φοβήθηκα και έκανα μόνο εκείνη την επαφή με το αυγό που είχε η εφαρμογή, γι αυτό λέω όλα λάθος τα κάνα αυτόν τον μήνα, με το καλό τον επόμενο κάτι θα κάνω απ τις συμβουλές εδω μαξιλάρια κατακόρυφους δεν θα τον αφήσω σε χλωρό κλαρι :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Μη δικαιολογείσαι 

Το ρεζίλικι  δε το γλυτώνουμε να ξερεις

Βάλε και δύο σοκολάτες ναι ναι 

Από τις καλές 

Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε

Χαχαχαχα

Αμάν....με έφαγες στην στροφή.εε ναι ρε παιδί μου αυτό είναι γυναικείο κορμί...φτου σου κορμάρα.να σου πω πάντως στα μούτρα μοιάζετε εμένα και τον δικό μου.

Just now, Wannabemama είπε:

Έχεις δίκιο. Είναι η πρώτη φορά που μπαίνω σε αυτή την φάση κ με το να είμαι φοβισμένη κάνω δικα μου σενάρια. Σε κάποια κορίτσια κ λογικό θα ακούγεται χαζό αλλααααα...:wub::?:

Να σου πω τι κάνω εγώ....τις μέρες μετά την ωορηξια κ λίγο πριν την περίοδο απλά κάνω χαλαρή επαφή...του λέω να προσέξει γιατί κ εγώ φοβάμαι πολύ μήπως παίζει κάτι.εννοειται.δεν είναι παραλογο.

πρίν από 36 λεπτά , vasiliki2020 είπε:

Χαχαχαχα κατι εκανες από γυμναστική αλλα αφού λείπει ο αντρας τι να κάνεις μόνη σου η ερημη

Εγω ακομα  δεν κανω γυμναστικη από μεθαύριο παλι θα ξεσκουριάσω χαχαχ

Αχ μην μου το θυμίζεις και μόνο που το σκέφτομαι παθαίνω υπερκόπωση.αντε πάλι ρομάντζα.

2 ώρες πρίν, vasiliki2020 είπε:

  Χαχαχαχα διαφωνώωωωω.πρεπει να εισαι ο εαυτός σου τελος.δεν καταλαβα τρελα θέλει η ζωη γιατι να ζορίζομαστε. Ξεδιπλωσου ελευθερα χαχαχ

Το πάω χαλαρά μη τρομάξουν χαχαχαχα.το ζυγίζω λίγο πριν.δεν έχουν κ εικονα.θα πουν από που το σκάσε αυτή 

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μου.. Εχουμε γινει μια ομορφη παρεα.. Και δεν λεμε μονο τα συμπτώματα μας αλλα και τους φοβους μας τις ανησυχιες μας τα κακα μας τα καλα μας.. Πραγματα που καποιες φορες δεν μπορεις να τα πεις στις φιλες σου η στον περίγυρο σου.. Για παραδειγμα εμενα δεν ξερει κανενας οτι προσπαθουμε.. Ολοι μου λενε καντε ενα μωρακι αφου εχουμε κορονοϊό και ο γαμος θα γινει καποια στιγμη αφου σας τον ακυρωσαν.. Μα ΟΟοοολοι ομως.. Και εμεις τους απανταμε αν ερθει ερθει.. Αν ειναι καποιος μακρινος του απανταμε μπαααα.. Θα περιμένουμε τον γαμο.. Χχαχαχαχ... Και ετσι εχουμε βολευτει..  Κοριτσια μου εμενα απο την ωορρηξία μου και μετα μου εμεινε ενας πονος.. Οσο περνανε οι μερες νομιζω φευγει.. Και λεω νομιζω γιατι δεν ειναι τοσο ςντονο οσο τις πρωτες δυο μερες αλλα ειναι αισθητός και ειδικα οταν παω τουαλετα.. Λες και υοαρχει καποιο εμποδιο εκει.. Τι να ειναι αραγε? 

Όχι τι εμπόδιο;;;μετά την ρήξη του ωοθυλακίου αρχίζει η παραγωγή προγεστερόνης κ αρχίζει παχαινει κ η μήτρα κ νιώθουμε πονακια.καμια φορά ακριβώς μετά την ωορηξια απελευθερώνεται υγρό στην κοιλιά( στο δουγλασιο) και πονάει κάποιες μέρες πιο πολύ.εγω σε αυτό τον κύκλο τα είδα όλα.νομιζω ο πιο μπερδεμένος μήνας.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...