Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα, με αυτά τα ευτράπελα που ζούμε πρέπει ταινία να γίνουμε η κάνα βιβλίο να γράψουμε, Ξαπλώνω σήμερα το βράδυ χαλαρά, κοιμαμε με την έννοια να κρατήσω τα πρωινά να κάνω τεστ. Ξυπνάω στις 2 κατουρημα ε λέω νωρίς είναι ξυπνάω στις 4 πάλι κατουρημααα μου ξανά ήρθε η συχνοουρια λέω θα το κάνω τώρα με την τσιμπλα στο μάτι παραπατώ ρίχνω μια ματια στις οδηγίες δεν είναι δα κ πυρηνική φυσική γρηγοράδα γιατί τις είχα διαβάσει χτες το κάνω βλέπω τη γραμμή να εμφανίζεται, τσακ μπαμ, παίζει να κάνα καμία 40ρια σβούρες γύρω γύρω μη ξερωντας τι κάνω τώρα που πάω ποια είμαι, ανοίγω την πόρτα λέω στον δικό μου είναι θετικό παίζει να μην κατάλαβε τπτ ευτυχώς ξαναπάω μέσα κ αφού έχω ξυπνήσει με το γεγονός κ το μάτι μου γαρίδα βλέπω ότι αυτή η σκατο γραμμή είναι η γραμμή ελέγχου. Αι στο καλο πήγα κ ήρθα χίλιες φορές.... το πρώτο που σκευτηκα πάντως είναι ωπ δεν πρέπει να καπνίσω τώρα που το χρειάζομαι πιο πολύ αχαχαχα κλαιωω απ τα γέλια. Κ φυσικά κανό τσιγαράκι στις 5 το πρωί προσπαθώντας να συνέλθω.... Η δεύτερη γραμμή δεν εμφανίστηκε ακόμα αχαχαχα, Τι στο καλό κ αυτά τα home test πολύ μικρά είναι. 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Κορίτσια καλημέρα, με αυτά τα ευτράπελα που ζούμε πρέπει ταινία να γίνουμε η κάνα βιβλίο να γράψουμε, Ξαπλώνω σήμερα το βράδυ χαλαρά, κοιμαμε με την έννοια να κρατήσω τα πρωινά να κάνω τεστ. Ξυπνάω στις 2 κατουρημα ε λέω νωρίς είναι ξυπνάω στις 4 πάλι κατουρημααα μου ξανά ήρθε η συχνοουρια λέω θα το κάνω τώρα με την τσιμπλα στο μάτι παραπατώ ρίχνω μια ματια στις οδηγίες δεν είναι δα κ πυρηνική φυσική γρηγοράδα γιατί τις είχα διαβάσει χτες το κάνω βλέπω τη γραμμή να εμφανίζεται, τσακ μπαμ, παίζει να κάνα καμία 40ρια σβούρες γύρω γύρω μη ξερωντας τι κάνω τώρα που πάω ποια είμαι, ανοίγω την πόρτα λέω στον δικό μου είναι θετικό παίζει να μην κατάλαβε τπτ ευτυχώς ξαναπάω μέσα κ αφού έχω ξυπνήσει με το γεγονός κ το μάτι μου γαρίδα βλέπω ότι αυτή η σκατο γραμμή είναι η γραμμή ελέγχου. Αι στο καλο πήγα κ ήρθα χίλιες φορές.... το πρώτο που σκευτηκα πάντως είναι ωπ δεν πρέπει να καπνίσω τώρα που το χρειάζομαι πιο πολύ αχαχαχα κλαιωω απ τα γέλια. Κ φυσικά κανό τσιγαράκι στις 5 το πρωί προσπαθώντας να συνέλθω.... Η δεύτερη γραμμή δεν εμφανίστηκε ακόμα αχαχαχα, Τι στο καλό κ αυτά τα home test πολύ μικρά είναι. 

Χαχαχαχα με εκανες και έκλαψα από τα γέλια πρωι πρωι.ετσι όπως τα περιεγραψες ειναι σαν να σε έβλεπα.εισαι θέα.θα ξεκινήσει η εργασία μου σήμερα πολύ ομορφα.καλημεραα

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Κορίτσια καλημέρα, με αυτά τα ευτράπελα που ζούμε πρέπει ταινία να γίνουμε η κάνα βιβλίο να γράψουμε, Ξαπλώνω σήμερα το βράδυ χαλαρά, κοιμαμε με την έννοια να κρατήσω τα πρωινά να κάνω τεστ. Ξυπνάω στις 2 κατουρημα ε λέω νωρίς είναι ξυπνάω στις 4 πάλι κατουρημααα μου ξανά ήρθε η συχνοουρια λέω θα το κάνω τώρα με την τσιμπλα στο μάτι παραπατώ ρίχνω μια ματια στις οδηγίες δεν είναι δα κ πυρηνική φυσική γρηγοράδα γιατί τις είχα διαβάσει χτες το κάνω βλέπω τη γραμμή να εμφανίζεται, τσακ μπαμ, παίζει να κάνα καμία 40ρια σβούρες γύρω γύρω μη ξερωντας τι κάνω τώρα που πάω ποια είμαι, ανοίγω την πόρτα λέω στον δικό μου είναι θετικό παίζει να μην κατάλαβε τπτ ευτυχώς ξαναπάω μέσα κ αφού έχω ξυπνήσει με το γεγονός κ το μάτι μου γαρίδα βλέπω ότι αυτή η σκατο γραμμή είναι η γραμμή ελέγχου. Αι στο καλο πήγα κ ήρθα χίλιες φορές.... το πρώτο που σκευτηκα πάντως είναι ωπ δεν πρέπει να καπνίσω τώρα που το χρειάζομαι πιο πολύ αχαχαχα κλαιωω απ τα γέλια. Κ φυσικά κανό τσιγαράκι στις 5 το πρωί προσπαθώντας να συνέλθω.... Η δεύτερη γραμμή δεν εμφανίστηκε ακόμα αχαχαχα, Τι στο καλό κ αυτά τα home test πολύ μικρά είναι. 

Καλημερα! Και πάντα με χιούμορ!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 said:

Χαχαχαχα με εκανες και έκλαψα από τα γέλια πρωι πρωι.ετσι όπως τα περιεγραψες ειναι σαν να σε έβλεπα.εισαι θέα.θα ξεκινήσει η εργασία μου σήμερα πολύ ομορφα.καλημεραα

Καλημέρααα εμμ και εγώ έκλαψα απ τα γέλια να χα κάτι να με καταγράψω πρώτη κωμωδία λέμε θα γινόταν!! Καλή δουλίτσα!! 

Just now, Flolipop said:

Καλημερα! Και πάντα με χιούμορ!!!

Καλημερα! Εννοείται το χιούμορ πιστεύω είναι το πρώτο που δεν πρέπει να χάσουμε χεχε

Πάντως έκανα κ εγώ το βάπτισμα του πυρός στα τεστακια, για εθισμό δεν λέγατε, ορίστε έκανα δύο την ίδια μέρα παρακαλώ Χαχαχαχ έκανα κ ένα στις 8 αρνητικό πάλι :-)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε! Παλιό μέλος εδώ 2+ χρόνια.... μπαίνω και εγώ στο παρεάκι ξεκινάμε για δεύτερο σε κάνα 2-3μηνο φτιάχνω διάθεση από τώρα εγωω χαχαχ έχουμε μια κορούλα 21+ μηνών εύχομαι να έρθει όσο γρήγορα ήρθε το πρώτο και να είναι γερο....και λέω ξεκινάμε τοτε γτ μέχρι τώρα ήταν αρνητικός ο σύζυγος για δεύτερο ελεγε ότι είναι νωρίς! Καλώς σας βρήκα!!!

Με το καλό πολλά θετικά τεστακια εύχομαι το 2021 να γίνουμε όλες μανουλες και ξανά μανουλες με γερά μωράκια!!!

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Κάνε διατροφουλα.καλυυυυτερα.

Καλημέρα!!!!

Καλη διατροφή και εγώ έπαιρνα και τα pregnacare before conception. Είναι βιταμίνες που χρειάζεται ο οργανισμός σου έτσι και αλλιώς, φολικο οξύ κλπ. 1 ταμπλέτα τη μέρα. Τα ξεκίνησα 2 μήνες πριν ξεκινήσω ελευθερες επαφές για το 2ο.

  • Μου αρέσει 1

:wub:There's a magical place inside you, where nothing is impossible.:wub:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι 22,5 και είδα που συζητούσατε πάνω για κιλά και ύψος 1.60 και 45 κιλά από πάντα!!! Μόνο στην εγκυμοσύνη πήρα κιλά δυστηχως θα ήθελα 5 παραπάνω αλλα τι να κάνουμε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Είμαι 22,5 και είδα που συζητούσατε πάνω για κιλά και ύψος 1.60 και 45 κιλά από πάντα!!! Μόνο στην εγκυμοσύνη πήρα κιλά δυστηχως θα ήθελα 5 παραπάνω αλλα τι να κάνουμε!!!

Αααα καλημέρα κ σε σένα μαριδουλα.ξερεις τι είναι έτσι;;λεπτό ψαράκι.τουλαχιστον να τρεφόμαστε ποιοτικά να μη πέσουμε κάτω.

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Είμαι 22,5 και είδα που συζητούσατε πάνω για κιλά και ύψος 1.60 και 45 κιλά από πάντα!!! Μόνο στην εγκυμοσύνη πήρα κιλά δυστηχως θα ήθελα 5 παραπάνω αλλα τι να κάνουμε!!!

22 χρονών είπες;;;;;;;;;;;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αααα καλημέρα κ σε σένα μαριδουλα.ξερεις τι είναι έτσι;;λεπτό ψαράκι.τουλαχιστον να τρεφόμαστε ποιοτικά να μη πέσουμε κάτω.

22 χρονών είπες;;;;;;;;;;;;

Χαχαχαχχα ναι ναι τόσο ειπαααα!!! Καλώς σας βρήκα! Άντε να γεμίσουν γρήγορα οι κοιλιτσες μας!

Just now, Emilly είπε:

Αααα καλημέρα κ σε σένα μαριδουλα.ξερεις τι είναι έτσι;;λεπτό ψαράκι.τουλαχιστον να τρεφόμαστε ποιοτικά να μη πέσουμε κάτω.

22 χρονών είπες;;;;;;;;;;;;

Παρόλαυτα τρώω τον αμπακα.....ο μεταβολισμός μου δουλεύει παραπάνω από όσο πρέπει

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε! Παλιό μέλος εδώ 2+ χρόνια.... μπαίνω και εγώ στο παρεάκι ξεκινάμε για δεύτερο σε κάνα 2-3μηνο φτιάχνω διάθεση από τώρα εγωω χαχαχ έχουμε μια κορούλα 21+ μηνών εύχομαι να έρθει όσο γρήγορα ήρθε το πρώτο και να είναι γερο....και λέω ξεκινάμε τοτε γτ μέχρι τώρα ήταν αρνητικός ο σύζυγος για δεύτερο ελεγε ότι είναι νωρίς! Καλώς σας βρήκα!!!

Με το καλό πολλά θετικά τεστακια εύχομαι το 2021 να γίνουμε όλες μανουλες και ξανά μανουλες με γερά μωράκια!!!

Με το καλο κοριτσι μου να σου πανε ολα καλα.να χαίρεσαι το μωράκι σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κορίτσια

Έχουμε να περιμένουμε τίποτα σήμερα να πάρω ποπ κορν ;;;

Λοιπόν κορίτσια έβγαλα ένα συμπέρασμα για την συχνοουρια 

Και σε αυτόν αλλά και στον προηγούμενο κύκλο την ημέρα που μου ήρθε περίοδος Λίο δηλαδή πριν έρθει και την προηγούμενη είχα τρομερή συχνοουρια 

( Το κάψαμε κ αυτό το σύμπτωμα) 

9 ώρες πρίν, vasiliki2020 είπε:

Που χαθήκατε ολες;;;γυμνάζεται τα κορμιά σας ολες;;;

Έβαλα κ εγώ φωτό προφίλ 

Ζηλεψα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχχα ναι ναι τόσο ειπαααα!!! Καλώς σας βρήκα! Άντε να γεμίσουν γρήγορα οι κοιλιτσες μας!

Παρόλαυτα τρώω τον αμπακα.....ο μεταβολισμός μου δουλεύει παραπάνω από όσο πρέπει

Και εγώ να σου πω πδεν τρώω τόσο λίγο για αυτα τα κιλά.δηλαδη ένας νορμάλ άνθρωπος αν έτρωγε έτσι θα ήταν τουλάχιστον φυσιολογικά.ιανουαριο που είχα πάει αιματολογο για θέματα κύησης με ρώτησε( πάντα τόσα κιλά ήσουν;;;;) Δηλαδή είμαι ένα Τσικ προς το μη φυσιολογικό και μου είπε να το διερευνήσουμε.δεν βγήκε τίποτα κ μου είπε έχεις καλό μεταβολισμό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλημερα κορίτσια

Έχουμε να περιμένουμε τίποτα σήμερα να πάρω ποπ κορν ;;;

Λοιπόν κορίτσια έβγαλα ένα συμπέρασμα για την συχνοουρια 

Και σε αυτόν αλλά και στον προηγούμενο κύκλο την ημέρα που μου ήρθε περίοδος Λίο δηλαδή πριν έρθει και την προηγούμενη είχα τρομερή συχνοουρια 

( Το κάψαμε κ αυτό το σύμπτωμα) 

Έβαλα κ εγώ φωτό προφίλ 

Ζηλεψα 

Χαχα κουκλάκια εισαστε

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, *ζουζουνα*!!! said:

μα όταν γυρίσαμε απι διακοπες ημουν συν 1 κιλό λεω ενταξει δεν έγινε κάτι και ξαφνικά τσουπ αλλα 2 χωρις να τρώω γενικά, όπως έτρωγα...τεσπα...θα δείξει....γενικά πλέον εχω παρατηρήσει πρήζομαι στην ωορρηξια και μετα αλλα δεν τα χανω τωρα...εκτός αν εχω κατακράτηση πολυ...τι να πω...

Ο θηλασμός παντως να ξέρεις καιει πολλες θερμιδες, ισως αλλαξε ο μεταβολισμος σου, ισως εκανες κατακρατηση ή ισως ησουν πιο ξεκουραστη και ο,τι εφαγες "εκατσε"! κ εγω μεσα στη χρονια καποια στιγμη θα ανεβω 2 κ μετα θα κατεβω 2. ο οργανισμος μας καθε μηνα ειναι διαφορετικος, βαλε κ κανα παγωτακι ε να τα! χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλημερα κορίτσια

Έχουμε να περιμένουμε τίποτα σήμερα να πάρω ποπ κορν ;;;

Λοιπόν κορίτσια έβγαλα ένα συμπέρασμα για την συχνοουρια 

Και σε αυτόν αλλά και στον προηγούμενο κύκλο την ημέρα που μου ήρθε περίοδος Λίο δηλαδή πριν έρθει και την προηγούμενη είχα τρομερή συχνοουρια 

( Το κάψαμε κ αυτό το σύμπτωμα) 

Έβαλα κ εγώ φωτό προφίλ 

Ζηλεψα 

Την είδα την φωτό σου κ σας εφτυνα.ωραιοι είστε ταιριαζετε.εγω συχνοουρια φίλη σου είπα είχα δύο μέρες της ωορηξιας που μάλλον έσκασε κάνα κυστικό ωοθυλακιο 30 εκατοστά αβγό στρουθοκαμήλου και αν συμβεί αυτό πηγαίνει υγρό στο δουγλασιο.και πιέζει την ουροδόχο.δεν κοιμήθηκα δύο βράδια να τρέχω.κ μετά πέρασε.δηλαδη δεν ήταν ιδέα μου.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...