Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evouska είπε:

αχ τι τελειο αυτο το ονειρο του αντρα σουυυυυ! 

κι εγω με τα υγρα ετσι ειμαι παντα μα παντα εχω εστω λιγα και φοραω μονιμα σερβιετακι! αλλα πριν την εγκυμοσυνη θυμαμαι ειχα πολλα πηχτα υπολευκα αλλαζα συνεχεια!! 

Ναι απλά στο όνειρο ήταν αγόρι και περίπου 7-8μηνων χαχαχχα!!!!

  • Χαχα 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

γιατι ειναι καλο να εχεις υγρα;;

Νομίζω ευάκι ουτε καλο ούτε κακο...ανάλογα τον οργανισμό...εγω ας πούμε που ειχα από παιδάκι πολλα υγρά θα ήταν παράξενο να ειμαι ξαφνικά στεγνή....και το αντίθετο.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

βρε ζουζουνα μου να σε ρωτησω, τι φυλλικο παιρνεις; θηλαζω κ το σκεφτομαι πιο να παρω...

το κανονικό το φιλισιν και εγω θηλαζω δεν νομιζω οτι υπάρχει πρόβλημα.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

το κανονικό το φιλισιν και εγω θηλαζω δεν νομιζω οτι υπάρχει πρόβλημα.

σε ευχαριστω!!!!

εγω παλι κοριτσια βλεπω ονειρο οτι αφηνω το παιδι οσο ειμαι στη δουλεια σε μια γιαγια που μενει λεει 2 ωρες μακρια απο το σπιτι μας κ ο μικρος κλαιει μεχρι να φτασω να τον παρω..νταξει η καθε μια με τον πονο της!!! χαχαχαχαχα

παντως στο πρωτο παιδι δεν ειδα ονειρο , τουλαχιστον δεν θυμαμαι!!! εχουν περασει κ 4 χρονια. επισης κατι που θυμηθηκα κ το ελεγα στην @Evouska ειναι οτι 10 μερες πριν τη καθυστερηση, οδηγουσα θυμαμαι κ νιωθω ενα απιστευτα δυνατο πονο. σαν αυτους τους εντονους της περιοδου που υποφερεις...ισως ηταν η εμφυτευση , ισως κ οχι . μετα περασε κ μεχρι να δω το + στο τεστ η απολυτη αναισθησια!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

Ναι να το ξεκινήσεις άμεσα το φυλλικό

Εγώ το παίρνω ένα χρόνο τώρα 

Και σήμερα ξεκίνησα πάλι και πολυβιταμινες να τις πιω γ αυτό το κύκλο μήπως βοηθήσουν λίγο την κατάσταση

Μήπως να πάρουμε και τους άντρες μας τίποτα βιταμίνες ρε κορίτσια??? μόνο εμείς παίρνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Μήπως να πάρουμε και τους άντρες μας τίποτα βιταμίνες ρε κορίτσια??? μόνο εμείς παίρνουμε?

Εμενα παίρνει κοριτσακι μου αλλα πραγματικά δεν συμφέρει....80 ευρώ το κουτί....ενω οι δικες μου 3-4 ευρώ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Μήπως να πάρουμε και τους άντρες μας τίποτα βιταμίνες ρε κορίτσια??? μόνο εμείς παίρνουμε?

Εμένα παίρνει καρνιτινη 

Βοηθάει το σπέρμα να είναι πιο κινητικό ,πιο ξύπνιο,κάνει καλό και στη καρδιά

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

Μήπως να πάρουμε και τους άντρες μας τίποτα βιταμίνες ρε κορίτσια??? μόνο εμείς παίρνουμε?

Πες το ψεμματα! εμενα σερνεται...ελπιζω μονο τα ποδια του γιατι αν σερνεται κ τπτ αλλο καηκαμε! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

σε ευχαριστω!!!!

εγω παλι κοριτσια βλεπω ονειρο οτι αφηνω το παιδι οσο ειμαι στη δουλεια σε μια γιαγια που μενει λεει 2 ωρες μακρια απο το σπιτι μας κ ο μικρος κλαιει μεχρι να φτασω να τον παρω..νταξει η καθε μια με τον πονο της!!! χαχαχαχαχα

παντως στο πρωτο παιδι δεν ειδα ονειρο , τουλαχιστον δεν θυμαμαι!!! εχουν περασει κ 4 χρονια. επισης κατι που θυμηθηκα κ το ελεγα στην @Evouska ειναι οτι 10 μερες πριν τη καθυστερηση, οδηγουσα θυμαμαι κ νιωθω ενα απιστευτα δυνατο πονο. σαν αυτους τους εντονους της περιοδου που υποφερεις...ισως ηταν η εμφυτευση , ισως κ οχι . μετα περασε κ μεχρι να δω το + στο τεστ η απολυτη αναισθησια!

ετσι με πονο ηταν και σε μενα έντονο στην κόρη μου 3 με 4 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο ηταν έντονος στιγμιαίος και την επόμενη μέρα ειδα μια κουκιδα αιμα κόκκινο.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εμένα παίρνει καρνιτινη 

Βοηθάει το σπέρμα να είναι πιο κινητικό ,πιο ξύπνιο,κάνει καλό και στη καρδιά

 

Εμένα παίρνει ο δικός μου χρόνια γυμνάζεται,τις βιταμινες του,είναι χορτοφάγος..προσέχει γενικά.δεν μου είπες κ απορρω πως το άφησα ασχολιαστο...πήρες στην clear blue να τους ενημερωσεις;;;;γιατί θα πάρω εγώ.τι απάτη ήταν αυτή.τα λεφτά σου πίσω.να ξέρουμε ρε συ μην την πάθει καμία μας κ πέσει στα χέρια τέτοιο τεστ.εγω θα ήμουν 2000 τα εκατό σίγουρη κ θα πανηγυριζα θα είχα πάθει μεγάλη πατάτα.γιατι μόνο αυτά δεν έδειξαν θετικό;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Εμενα παίρνει κοριτσακι μου αλλα πραγματικά δεν συμφέρει....80 ευρώ το κουτί....ενω οι δικες μου 3-4 ευρώ!!!!!

Ειναι ακριβες οι αντρικες, οντως. Αληθεια βρε κοριτσι, ο γιατρος με το που ξεκινησες διεγερσεις ποιες βιταμινες σου εδωσε?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ η Κατίνα.για να καταλάβετε δεν αφήνω τέτοια σαν καταναλωτής έχω κάνει παράπονο νομίζω μια φορά;;;;πάω να δώσω στο παιδί τρία χρονών το γιαουρτακι επώνυμο και σχεδόν το τρώει μου κάνει όμως γκριμάτσα ότι δεν είναι πολύ καλό και προτελευταία κουταλιά κομμάτι μούχλα.χωρις να έχει λήξει.ερε και τους παίρνω τηλέφωνο στην εταιρία κ τι δεν άκουσαν.γιαουρτι για μέχρι ενός χρονών που λέει....το σχόλιο κολλάει για τα τεστ της ellidr θα το είχα κάνει θέμα δεν υπάρχει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Λοιπόν εγώ η Κατίνα.για να καταλάβετε δεν αφήνω τέτοια σαν καταναλωτής έχω κάνει παράπονο νομίζω μια φορά;;;;πάω να δώσω στο παιδί τρία χρονών το γιαουρτακι επώνυμο και σχεδόν το τρώει μου κάνει όμως γκριμάτσα ότι δεν είναι πολύ καλό και προτελευταία κουταλιά κομμάτι μούχλα.χωρις να έχει λήξει.ερε και τους παίρνω τηλέφωνο στην εταιρία κ τι δεν άκουσαν.γιαουρτι για μέχρι ενός χρονών που λέει....το σχόλιο κολλάει για τα τεστ της ellidr θα το είχα κάνει θέμα δεν υπάρχει.

Ρε συ έχεις δίκιο 

Το ξέρω 

Αλλά δε θέλω να αναλωθω τώρα σε τέτοια 

Τ αφήνω πίσω μου και προχωράω 

Απλά δε θα ξαναπάρω clear blue και τελείωσε. Ασχολούμαι τώρα με τα δικά μου τα πιο ουσιώδη 

Πήγα σήμερα στο γιατρο και μιλήσαμε 

Πήρα και την γενετιστρια ,φοβερή γυναίκα 

Μ αρέσει η επαφή με τους ανθρωπους να εχω αυτό το συναίσθημα που θα μου το βγάλει ο άλλος 

Όλα καλά 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...