Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, berd είπε:

@Mikri Ollandeza @Χρυ_καρΤίποτα ακόμα αλλά μάλλον παίζει ρόλο και το γεγονός οτι έχω αγχωθεί γιατί δίνει πανελλήνιες η μικρή μου αδερφή. Εσείς κορίτσια πώς είστε;

@berd Πόσο καιρό προσπαθείς? Σου εύχομαι ολόψυχα να μην έρθει η ακατανόμαστη. Εγώ έχω κύκλο 28-30 μέρες, τελευταία περίοδος 31/05 και ελεύθερες επαφές 06,07,11,12,13,14,15/06. Δεν παρατήρησα κανένα σύμπτωμα να είμαι ειλικρινής όπως τον προηγούμενο μήνα. Αλλά και που παρατήρησα τον προηγούμενο τι κατάλαβα αδιαθέτησα! Όλα είναι στο μυαλό τελικά. =]

10 ώρες πρίν, Diana8 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου θα ηθελα να σας ρωτησω !!! Προσπαθουμε για παιδακι και κανω τεστ ωορρηξιας ηλεκτρονικα !!! 
θετικο βγηκε 15η (βραδακι) 16η και 17η !!! 
σημερα ειμαι 18η εκανα και ηταν αρνητικο !!!κοριτσια μου πως γινεται να βγαινει θετικο 3 μερες συννεχομενες ??? Μιλησα με την εταιρια και μου ειπαν πως ισως σημερα κανω ωορρηξια... η χθες...

Συνηθως βγαινει θετικο 2 μερες και μετα αρνητικο !!! Τωρα δεν ξερω τι εγινε ... σας εχει συμβει κατι παρομοιο??? Παντως ξερω πως οταν η ορμονη πεφτει τοτε γινεται ωορρηξια... 

οποτε λετε να κανω σημερα???? Σας ευχαριστω

Γεια σου  Ντιάνα μου,  ήθελα να σε ρωτήσω αν προσπαθείται καιρό για ενα μωράκι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mikri Ollandeza said:

@berd Καλά είμαι! Σε έχω στο μυαλό μου.. Καλή επιτυχία στην αδερφούλα σου! Αντε εύχομαι να ακούσουμε χαρούμενα νέα!!

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ. Μακάρι!!!!!!

Just now, Avmar said:

@berd Πόσο καιρό προσπαθείς? Σου εύχομαι ολόψυχα να μην έρθει η ακατανόμαστη. Εγώ έχω κύκλο 28-30 μέρες, τελευταία περίοδος 31/05 και ελεύθερες επαφές 06,07,11,12,13,14,15/06. Δεν παρατήρησα κανένα σύμπτωμα να είμαι ειλικρινής όπως τον προηγούμενο μήνα. Αλλά και που παρατήρησα τον προηγούμενο τι κατάλαβα αδιαθέτησα! Όλα είναι στο μυαλό τελικά. =]

@Avmar Σ ευχαριστώ και σε εσένα εύχομαι γρήγορα να έχεις καλά νέα. Προσπαθούμε δύο μήνες και εγώ το προηγούμενο παρατηρούσα συμπτώματα αλλά αδιαθέτησα. Τώρα πάλι παρατηρώ μερικά αλλά δεν δίνω τόση σημασία. Δεν θέλει άγχος όσο γίνεται και όταν είναι η κατάλληλη στιγμή θα έρθει. Αυτό πιστεύω.

Γεια σου  Ντιάνα μου,  ήθελα να σε ρωτήσω αν προσπαθείται καιρό για ενα μωράκι?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, berd είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ. Μακάρι!!!!!!

 

Μακάρι! Θα περιμένω νέα σου γιατί σε καταλαμβαίνω απόλυτα. Πότε ήταν η τελευταία σου περίοδος και ποιες είχες ελεύθερες ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Μακάρι! Θα περιμένω νέα σου γιατί σε καταλαμβαίνω απόλυτα. Πότε ήταν η τελευταία σου περίοδος και ποιες είχες ελεύθερες ?

Έχω σταθερό κύκλο 26 ημερών και τελευταία περίοδο στις 23/05. Είχαμε ελεύθερες επαφές απ τη μέρα που μου τελείωσε η περίοδος μετά μέρα παρά μέρα μέχρι και την 22η μέρα νομίζω. Τεστ ωορηξίας δεν έχω πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, berd είπε:

Έχω σταθερό κύκλο 26 ημερών και τελευταία περίοδο στις 23/05. Είχαμε ελεύθερες επαφές απ τη μέρα που μου τελείωσε η περίοδος μετά μέρα παρά μέρα μέχρι και την 22η μέρα νομίζω. Τεστ ωορηξίας δεν έχω πάρει.

Άντε μακάρι, σίγουρα έχεις πολλές πολλές πιθανότητες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@berd Κορίτσι μου γλυκό δεν πειράζει, μην στεναχωριέσαι, θα έρθει η ώρα για να μείνεις έγκυος.. Μην σε πάρει από κάτω.. Να συνεχίσετε να προσπαθείτε κ όλα θα γίνουν όταν πρέπει.. Έχεις την θετική μου σκέψη:wub:

  • Μου αρέσει 2

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 17/6/2020 at 4:06 ΜΜ, berd είπε:

@Χρυ_καρ Πώς είσαι εσύ;; Συνεχίζονται οι πόνοι;

Κοπηκαν οι πονοι και ηταν να αδιαθετησω σημερα δεν εχω αδιαθετησει αλλα εκανα χοριακη και βγηκε αρνητικη..εσυ;

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Χρυ_καρ said:

Κοπηκαν οι πονοι και ηταν να αδιαθετησω σημερα δεν εχω αδιαθετησει αλλα εκανα χοριακη και βγηκε αρνητικη..εσυ;

Εγώ αδιαθέτησα τελικά εχτές. Σου εύχομαι να μην αδιαθετήσεις.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, berd είπε:

Εγώ αδιαθέτησα τελικά εχτές. Σου εύχομαι να μην αδιαθετήσεις.

Ακομα να αδιαθετησω αλλα και παλι αφου η χοριακη βγηκε αρνητικη..δεν εχω ελπιδες αυτο το μηνα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χρυ_καρ said:

Ακομα να αδιαθετησω αλλα και παλι αφου η χοριακη βγηκε αρνητικη..δεν εχω ελπιδες αυτο το μηνα..

Μπορεί να έγινε πιο αργά η σύλληψη αν και δεν τα ξέρω καλά με τις χοριακές γιατί δεν έχω κάνει ποτέ μου και πολύ θέλω να το ζήσω αυτό. Μακάρι να ξανακάνεις και να βγει θετική. Θα περιμένω νέα σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...