Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, tina79 said:

Εισαι σιγουρη οτι εκανες ωορηξια 06/09? Μην λαμβανεται υποψιν τις εφαρμογες για την ωορηξια..κ σε σταθερο κυκλο δεν ειναι στανταρ καθε μηνα οτι θα γινεται ταδε του μηνα..στανταρ ειναι μονο οι μερες στο δευτερο μισο του κυκλου η ωχρινικη φαση οπως λεγετε, που διαρκει 12-16 μερες. Εαν δεν ειναι τσεκαρισμενο με τεστ η με υπερηχο, ο αμεσως επομενος αξιοπιστος τροπος ειναι να κοιταξεις ολες τις προηγουμενες περιοδους σου.. π.χ. πες οτι αδιαθετησες 20 του μηνα, θα αφαιρεσεις 12-16 μερες που κραταει η ωχρινικη φαση..αρα...

20-(12-16)= 4-8 του μηνα εγινε η ωορηξια

Ουαου πολυ χρησιμο αυτο!!! Αρα σημαινει για μενα οτι ακομα εχω ελπιδες!!!

Χθες ειχα πονακια κ υγρα κ νομιζω οτι εκανα ωορρηξια , νομιζω εινια η μονη φορα που καταλαβα ωορρηξια στη ζωη μου, ακομα κ τωρα νιωθω διαφορα (δεν μπορω να τα προσδιορισω) αλλα δεν καταφεραμε επαφη και μαλλον καψαμε κ αυτον τον μηνα. Συμφωνα ομως με τον υπολογισμο αυτο ίσως να εχω ελπιδες ακομα....ευχαριστουμε τινα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συμφωνω με την @Emilly.. φερνω παραδειγμα τον εαυτο μου. Εγω ξερω οτι ωορηξια εκανα η κυριακη η δευτερα, (τωρα το αν το αυγο ηταν καλο ποιοτικα η αν εσκασε πιο νωρις κ ηταν ανωριμο, η αν εσκασε πιο μεγαλο που παλι δεν ειναι καλο γτ συνηθως δηλωνει οτι θα γινει κυστικο, ειναι αλλου παπα ευαγγελιο..), οταν πηρα τη θερμοκρασια μου τη τριτη, που παντα τη θερμοκρασια τη παιρνουμε μολις ανοιξουμε τα ματια μας χωρις καν να σηκωθουμε απο το κρεβατι...(τις υπολοιπες ωρες τις ημερες δεν την λαμβανουμε υποψιν ΚΑΝ τη θερμοκρασια γτα αλλαζει συνεχως, με περιοδο 2η μερα εβαλα θερμομετρο για πλακα το απογευμα κ ειχα 37,2...οτι να ναι δλδ!) εδειξε οτι εχω 36,7 που ακομα κ σημερα 11 μερες μετα απο την ωορηξια τοσο ειναι . Στο προηγουμενο κυκλο μια μερα πριν τη περιοδο επεσε 36,4 κ την ημερα που μου ηρθε επεσε 36,2.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

21 χρόνια είμαστε.κ μη φανταστείτε δεν σκοτωνομαστε...απλά έχουμε χημεία.και πριν τον γαμο είχαμε πολλά θέματα.γι αυτό δεν ξέρω τι συμβουλή θα έδινα στα νέα κορίτσια...παντρεύεσαι τον νεανικό σου έρωτα μετά από ατελείωτα χρόνια προς την ωρίμανση κ έχεις απλά να τον θυμάσαι με ακμή κ να διαβάζεται μαζί ηηη ακούραστος κ κατασταλαγμένος παίρνεις αυτόν που σου πρεπει.;;;( Δεν είχε ακμή χαχαχαχα) εντάξει είμαι πιο πολλά χρόνια με αυτόν παρά με την μάνα μου.υπαρχει πολυυυυ αγάπη δεν το συζητώ.ετσι πρέπει.

χαχαχα! Εμεις με τον αντρα μου τα ειχαμε οταν ημασταν 20 χρονων για 4 μηνες. Μεγαλος ερωτας αλλα δεν μπορουσαμε να συντονιστουμε με τπτ. δεν ηταν το timing Καθολου...οποτε βρισκομασταν σε ασχετες στιγμες παντα υπηρχαν βραδιες παθους (θεε μου που ειναι αυτα τωρα που μας φαγαν οι δουλειες) κ μετα ξαναβρεθηκαμε πριν 9 χρονια. Φρεσκοχωρισμενος, φρεσκοχωρισμενη...ορμηξαμε ο ενας πανω στον αλλον σα τα κουνελια...αχχ τι θυμηθηκα θεε μουυυ κ χθες ωορρηξια μερα μας διεκοπτε ο μικρος ανα δεκα λεπτα, δεν μπορεσαμε καν να ξεκινησουμε, κουραση απιστευτη, επαφη μηδεν...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Συμφωνω με την @Emilly.. φερνω παραδειγμα τον εαυτο μου. Εγω ξερω οτι ωορηξια εκανα η κυριακη η δευτερα, (τωρα το αν το αυγο ηταν καλο ποιοτικα η αν εσκασε πιο νωρις κ ηταν ανωριμο, η αν εσκασε πιο μεγαλο που παλι δεν ειναι καλο γτ συνηθως δηλωνει οτι θα γινει κυστικο, ειναι αλλου παπα ευαγγελιο..), οταν πηρα τη θερμοκρασια μου τη τριτη, που παντα τη θερμοκρασια τη παιρνουμε μολις ανοιξουμε τα ματια μας χωρις καν να σηκωθουμε απο το κρεβατι...(τις υπολοιπες ωρες τις ημερες δεν την λαμβανουμε υποψιν ΚΑΝ τη θερμοκρασια γτα αλλαζει συνεχως, με περιοδο 2η μερα εβαλα θερμομετρο για πλακα το απογευμα κ ειχα 37,2...οτι να ναι δλδ!) εδειξε οτι εχω 36,7 που ακομα κ σημερα 11 μερες μετα απο την ωορηξια τοσο ειναι . Στο προηγουμενο κυκλο μια μερα πριν τη περιοδο επεσε 36,4 κ την ημερα που μου ηρθε επεσε 36,2.. 

Εμένα σίγουρα τον προηγούμενο μήνα ήταν κυστικό.δηλαδη έκανε πτώση το θερμόμετρο κ ξεκίνησε η άνοδος κ λέω έγινε η ωορηξια.μετα από δύο μέρες αρχίζω να ψοφαω στον πόνο κ συχνοουρια.αρα η άνοδος ήταν από παραγωγή προγεστερόνης που κάνει κ το κυστικό ωοθυλακιο,κ μετά έγινε γουρούνι τεράστιο το ωοθυλακιο έσπασε πονουσα κ είχα συχνοουρια γιατί είχα υγρό στο δουγλασιο.αρα κατά προσέγγιση μπορούμε να φανταστούμε αν κ πότε έγινε η ωορηξια.κ ο γιατρός να σου πει σε δύο μέρες ρίχνεις αβγό μπορεί κ να μην το ρίξεις κ καθόλου.

Just now, sofiadu είπε:

χαχαχα! Εμεις με τον αντρα μου τα ειχαμε οταν ημασταν 20 χρονων για 4 μηνες. Μεγαλος ερωτας αλλα δεν μπορουσαμε να συντονιστουμε με τπτ. δεν ηταν το timing Καθολου...οποτε βρισκομασταν σε ασχετες στιγμες παντα υπηρχαν βραδιες παθους (θεε μου που ειναι αυτα τωρα που μας φαγαν οι δουλειες) κ μετα ξαναβρεθηκαμε πριν 9 χρονια. Φρεσκοχωρισμενος, φρεσκοχωρισμενη...ορμηξαμε ο ενας πανω στον αλλον σα τα κουνελια...αχχ τι θυμηθηκα θεε μουυυ κ χθες ωορρηξια μερα μας διεκοπτε ο μικρος ανα δεκα λεπτα, δεν μπορεσαμε καν να ξεκινησουμε, κουραση απιστευτη, επαφη μηδεν...

Ε να τι σας λέω.κ εμείς είχαμε τραβαλα.τι νομίζεις η ψυχή μου βγήκε.μεχρι έξι μήνες είχαμε χωρίσει εμείς κ ερχόταν να με ζητήσει από τους δικούς μου κ μετά πάλι τα ίδια.ααα να μην τα θυμάμαι.ρε συ αλήθεια.τα μικρακια δύσκολο να κρατηθούν πραγματικά.στα αλήθεια σου λέω αν δεν ήταν τόσο κτητικός κ με άφηνε πολιτισμένα να το τελειώνουμε δεν θα ειμασταν μαζί.

Just now, Βασούλαα είπε:

Καλημέρααααα κορίτσια τι κάνετε ? Έκανα τεστ βγήκε θετικό μίλησα και με την γυναικολόγο και την Παρασκευή θα πάω να με δει είμαι πολύ χαρούμενη 

Συγχαρητήρια κορίτσι εύχομαι γερό μωράκι στην αγκαλιά σου σε λίγους μήνες.αντε να μας κολλήσεις κ εμάς.μονο ο κορονοιος να κολιεται ρε παιδί μου ας κολλούσαν και οι εγκυμοσύνες όλες αγκαλιά θα ειμασταν.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Συμφωνώ με την Έμιλυ σημασία έχει να είναι καλά ο πυρήνας δηλ το ζευγάρι γιατί ένα παιδί δεν έρχεται για να σώσει τον γάμο,η να καλύψει το κενο αν υπάρχουν θέματα για κανέναν λόγο δεν θα τον σωσει το αντίθετο θα έλεγα δοκιμάζονται στα δύσκολα εκεί βλέπεις αν είμαστε διατεθειμένοι να αφήσουμε στην άκρη το εγώ και να λειτουργείς σαν εμείς....εκεί θα φανεί το ποσό δεμένοι ειναι/είστε/είμαστε που το μωρό έχει ανάγκες που ξυπνάει κάθε τόσο που κλαίει χωρίς να ξέρεις τι έχει που τα νεύρα η κούραση η γκρίνια η αυπνια χτυπάνε κόκκινο εκεί θα φανεί αν θα ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις....γι'αυτό και δυστηχως αρκετά ζευγάρια μετά τον ερχομό του παιδιού που τόσο μπορεί να περίμεναν απομακρύνονται συγκρούονται μαλώνουν κλπ....σημασία έχει να είναι γερή η βάση της οικογένειας! Όπως είπα είμαι 22μισο στις 23/10 κλείνουμε 9χρονια μαζί! Θέλει κατανόηση αλληλουποστηριξη αγάπη....

  • Μου αρέσει 6

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Βασούλαα είπε:

Καλημέρααααα κορίτσια τι κάνετε ? Έκανα τεστ βγήκε θετικό μίλησα και με την γυναικολόγο και την Παρασκευή θα πάω να με δει είμαι πολύ χαρούμενη 

Βασούλα μου τι τέλειο νέο είναι αυτό!!!!!να σου πανε ολα υπέροχα κορίτσι μου!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!:wub:

Κορίτσια μου είμαι μολις 4 χρονια με τον αντρα μου......αλλα είστε πραγματικά παράδειγμα ολες....οι σχέσεις όντως θέλουν πολύ υπομονή αγαπη και κατανόηση!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος said:

Καλημέρα κορίτσια!!! Συμφωνώ με την Έμιλυ σημασία έχει να είναι καλά ο πυρήνας δηλ το ζευγάρι γιατί ένα παιδί δεν έρχεται για να σώσει τον γάμο,η να καλύψει το κενο αν υπάρχουν θέματα για κανέναν λόγο δεν θα τον σωσει το αντίθετο θα έλεγα δοκιμάζονται στα δύσκολα εκεί βλέπεις αν είμαστε διατεθειμένοι να αφήσουμε στην άκρη το εγώ και να λειτουργείς σαν εμείς....εκεί θα φανεί το ποσό δεμένοι ειναι/είστε/είμαστε που το μωρό έχει ανάγκες που ξυπνάει κάθε τόσο που κλαίει χωρίς να ξέρεις τι έχει που τα νεύρα η κούραση η γκρίνια η αυπνια χτυπάνε κόκκινο εκεί θα φανεί αν θα ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις....γι'αυτό και δυστηχως αρκετά ζευγάρια μετά τον ερχομό του παιδιού που τόσο μπορεί να περίμεναν απομακρύνονται συγκρούονται μαλώνουν κλπ....σημασία έχει να είναι γερή η βάση της οικογένειας! Όπως είπα είμαι 22μισο στις 23/10 κλείνουμε 9χρονια μαζί! Θέλει κατανόηση αλληλουποστηριξη αγάπη....

Καλά εσύ νομίζω έχεις αλλάξει επίπεδο χα χαχ Μπράβο σου, έχεις απίστευτη ωριμότητα για την ηλικία σου!!! 

Just now, *Vasoula said:

Βασούλα μου τι τέλειο νέο είναι αυτό!!!!!να σου πανε ολα υπέροχα κορίτσι μου!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!:wub:

Κορίτσια μου είμαι μολις 4 χρονια με τον αντρα μου......αλλα είστε πραγματικά παράδειγμα ολες....οι σχέσεις όντως θέλουν πολύ υπομονή αγαπη και κατανόηση!!!

Και εγώ 5! Αλλά ένα περίεργο πράμα δεν μπορώ να θυμηθώ πως ήταν πριν από εκείνον χεχε

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Συμφωνώ με την Έμιλυ σημασία έχει να είναι καλά ο πυρήνας δηλ το ζευγάρι γιατί ένα παιδί δεν έρχεται για να σώσει τον γάμο,η να καλύψει το κενο αν υπάρχουν θέματα για κανέναν λόγο δεν θα τον σωσει το αντίθετο θα έλεγα δοκιμάζονται στα δύσκολα εκεί βλέπεις αν είμαστε διατεθειμένοι να αφήσουμε στην άκρη το εγώ και να λειτουργείς σαν εμείς....εκεί θα φανεί το ποσό δεμένοι ειναι/είστε/είμαστε που το μωρό έχει ανάγκες που ξυπνάει κάθε τόσο που κλαίει χωρίς να ξέρεις τι έχει που τα νεύρα η κούραση η γκρίνια η αυπνια χτυπάνε κόκκινο εκεί θα φανεί αν θα ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις....γι'αυτό και δυστηχως αρκετά ζευγάρια μετά τον ερχομό του παιδιού που τόσο μπορεί να περίμεναν απομακρύνονται συγκρούονται μαλώνουν κλπ....σημασία έχει να είναι γερή η βάση της οικογένειας! Όπως είπα είμαι 22μισο στις 23/10 κλείνουμε 9χρονια μαζί! Θέλει κατανόηση αλληλουποστηριξη αγάπη....

22 και είστε 9 χρόνια μαζί;;ς;;;;;;;;;είσαι από 13 χρονών με τον άντρα σου;;;;;αυτός πόσο είναι;;;;;;πως;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

 

Και εγώ 5! Αλλά ένα περίεργο πράμα δεν μπορώ να θυμηθώ πως ήταν πριν από εκείνον χεχε

Ακριβώς αυτό....άργησα να τον βρω αλλα μαζι του ξεκίνησαν όλα....:wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Βασούλα μου τι τέλειο νέο είναι αυτό!!!!!να σου πανε ολα υπέροχα κορίτσι μου!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!:wub:

Κορίτσια μου είμαι μολις 4 χρονια με τον αντρα μου......αλλα είστε πραγματικά παράδειγμα ολες....οι σχέσεις όντως θέλουν πολύ υπομονή αγαπη και κατανόηση!!!

Ε ναι νομίζω ότι εδώ μέσα σίγουρα δεν θα βρεις ζευγάρια που κάνει ο καθένας την ζωή του κ πάνε για διάλυση ηη κάθονται μαζί για τα παιδιά.εδω είμαστε ζευγάρια που προσπαθούν για παιδάκι ,που αγαπιούνται που ίσως προσπαθούν χρόνια που έχουν υποστεί απώλειες κ είναι μαζί κ συνεχίζουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Ε ναι νομίζω ότι εδώ μέσα σίγουρα δεν θα βρεις ζευγάρια που κάνει ο καθένας την ζωή του κ πάνε για διάλυση ηη κάθονται μαζί για τα παιδιά.εδω είμαστε ζευγάρια που προσπαθούν για παιδάκι ,που αγαπιούνται που ίσως προσπαθούν χρόνια που έχουν υποστεί απώλειες κ είναι μαζί κ συνεχίζουν.

Δεν έχεις και άδικο.....αλλα δυστηχως βλέπεις πολλές φορές να φθείρεται η σχέση σε μια δυσκολία η σε δεκα δυσκολίες...ειναι τοσο δύσκολο να βρεις τον κατάλληλο άνθρωπο και να εισαι και εσυ ο κατάλληλος για εκείνον....οσες το έχουν βρει είναι πολυ τυχερές....και μιλάω για εσας....10 και 20 χρονια μαζί ειναι υπέροχο!!!!!!εμενα με θεωρώ νέα ακομα....οποτε ακομα μαθαίνω!χαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλά εσύ νομίζω έχεις αλλάξει επίπεδο χα χαχ Μπράβο σου, έχεις απίστευτη ωριμότητα για την ηλικία σου!!! 

Και εγώ 5! Αλλά ένα περίεργο πράμα δεν μπορώ να θυμηθώ πως ήταν πριν από εκείνον χεχε

Ναι μου το λένε πολλοί χαχαχαχ!!!! Εγώ πραγματικά δεν θυμάμαι τίποτα πριν τον γνωρίσω....

 

Just now, Emilly είπε:

22 και είστε 9 χρόνια μαζί;;ς;;;;;;;;;είσαι από 13 χρονών με τον άντρα σου;;;;;αυτός πόσο είναι;;;;;;πως;;;

Ναι ναι ημουν 13μισο όταν τα φτιάξαμε εφηβικός έρωτας βλέπεις.. ακόμα δεν το πιστεύουμε πως φτάσαμε εδώ χαχαχ..  έχουμε 4χρονια διαφορά τότε ήταν 17 τώρα 26+ θυμάμαι έβγαλα γυμνάσιο λύκειο σχολή με την έννοια να τον δω να τον συναντήσω...και ας συζουσαμε από 2χρονια σχέσης!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Δεν έχεις και άδικο.....αλλα δυστηχως βλέπεις πολλές φορές να φθείρεται η σχέση σε μια δυσκολία η σε δεκα δυσκολίες...ειναι τοσο δύσκολο να βρεις τον κατάλληλο άνθρωπο και να εισαι και εσυ ο κατάλληλος για εκείνον....οσες το έχουν βρει είναι πολυ τυχερές....και μιλάω για εσας....10 και 20 χρονια μαζί ειναι υπέροχο!!!!!!εμενα με θεωρώ νέα ακομα....οποτε ακομα μαθαίνω!χαχαχχα

Απλά στα δύσκολα πρέπει όταν πέφτει ο ένας να τον σηκώνει ο άλλος.αυτο πρέπει να γίνεται εναλλάξ γιατί αν είναι μονίμως ο ένας πεσμένος κ ο άλλος τραβάει κουπί δεν βγαίνει άκρη.εμεις έτσι πορευόμασταν.εχει τύχει μετά από αποξεση να τον ενθάρρυνε εγώ γιατί έβλεπα πήγαινε στην δουλειά κ πρώτη φορά τον είδα να σέρνει τα πόδια του.εε τι θα έκανα έτσι θα τον άφηνα;;;;;έκανα τον Καραγκιόζη εγώ.που είχα κ σωματικό εκτός από ψυχολογικό θέμα.

 

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι μου το λένε πολλοί χαχαχαχ!!!! Εγώ πραγματικά δεν θυμάμαι τίποτα πριν τον γνωρίσω....

 

Ναι ναι ημουν 13μισο όταν τα φτιάξαμε εφηβικός έρωτας βλέπεις.. ακόμα δεν το πιστεύουμε πως φτάσαμε εδώ χαχαχ..  έχουμε 4χρονια διαφορά τότε ήταν 17 τώρα 26+ θυμάμαι έβγαλα γυμνάσιο λύκειο σχολή με την έννοια να τον δω να τον συναντήσω...και ας συζουσαμε από 2χρονια σχέσης!!!

Αμάν....μπράβο.απιστευτο.και δηλαδή στα δύο χρόνια συζησατε;;;στα 15 σου;;Παναγία μου.εγω στα 19 κρυφα ως φοιτήτρια σιγά σιγά μετακόμιζα σ αυτόν χιχιχι.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος said:

Ναι μου το λένε πολλοί χαχαχαχ!!!!

 

Ναι ναι ημουν 13μισο όταν τα φτιάξαμε εφηβικός έρωτας βλέπεις.. ακόμα δεν το πιστεύουμε πως φτάσαμε εδώ χαχαχ..  έχουμε 4χρονια διαφορά τότε ήταν 17 τώρα 26+ θυμάμαι έβγαλα γυμνάσιο λύκειο σχολή με την έννοια να τον δω να τον συναντήσω

Να είστε πάντα μαζι και ευτυχισμένοι! Και εγώ με τον δικό μου "τα είχαμε" 2 χρόνια όταν ήμουν 13. Ξαναβρεθήκαμε και αποφασίσαμε να είμαστε μαζι στα 19 και από τότε είμαστε 9 χρόνια μαζί. Θεωρώ ότι είναι ο καλύτερος μου φίλος και χαίρομαι τη ζωή μαζί του. Τώρα αν έρθει και ένα μωράκι στην οικογένεια μας πιστεύω ότι θα ανταπεξέλθουμε ακόμη και στις δυσκολίες έχοντας μια καλή βάση.

 

@Βασούλαα Σου εύχομαι τα καλύτερα! Τί ωραία νέα! Είναι τέλειο να έρχεστε να μοιράζεστε μαζί μας τα ευχάριστα!

  • Μου αρέσει 4

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

 

 

Αμάν....μπράβο.απιστευτο.και δηλαδή στα δύο χρόνια συζησατε;;;στα 15 σου;;Παναγία μου.εγω στα 19 κρυφα ως φοιτήτρια σιγά σιγά μετακόμιζα σ αυτόν χιχιχι.

Ναι ακριβώς ήμουν 15 γενικά στηρίζω την κάθε μου απόφαση και θέλω ακόμα και αν είναι λάθος ή μου βγει λάθος να είμαι εκεί να υποστω τις συνέπειες...και αυτό διεκδικουσα και από τους γύρω μου ήθελα και θέλω να είμαι πάντα ελεύθερη να αποφασίζω εγώ για εμένα για την ζωή μου όποια απόφαση και αν είναι αυτή...το ίδιο μαθαίνω και στο παιδί μου π.χ έχει βάλει το χέρι στο συρτάρι την ενημερώνω ότι θα το κλείσει και θα πονέσει δεν ακούει δεν πάω να της το πάρω την αφηνω να το κάνει για να δει να μάθει και να μην το ξανακάνει έχει γίνει γι'αυτό το αναφέρω....και την σχέση την δική μου με της μαμάς μου θέλω να αναπτύξω με την κόρη μου...σήμερα 43 χρόνων η μαμά μου δεν έχω δει πιο ανυχτομυαλο ανθρώπο....

Just now, Kelly_V είπε:

Να είστε πάντα μαζι και ευτυχισμένοι! Και εγώ με τον δικό μου "τα είχαμε" 2 χρόνια όταν ήμουν 13. Ξαναβρεθήκαμε και αποφασίσαμε να είμαστε μαζι στα 19 και από τότε είμαστε 9 χρόνια μαζί. Θεωρώ ότι είναι ο καλύτερος μου φίλος και χαίρομαι τη ζωή μαζί του. Τώρα αν έρθει και ένα μωράκι στην οικογένεια μας πιστεύω ότι θα ανταπεξέλθουμε ακόμη και στις δυσκολίες έχοντας μια καλή βάση.

 

@Βασούλαα Σου εύχομαι τα καλύτερα! Τί ωραία νέα! Είναι τέλειο να έρχεστε να μοιράζεστε μαζί μας τα ευχάριστα!

Σε ευχαριστώ πολυ! αν είστε ευτυχισμένοι και δεμενοι και έχετε κοινούς στόχους θα έρθει και το μωράκι να είσαι σίγουρη και θα το δείτε να μεγαλώνει και να φτιάχνει το χαρακτήρα του και εσείς θα είστε εκεί να το/τα καμαρώνετε...

 

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...