Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ακριβώς ήμουν 15 γενικά στηρίζω την κάθε μου απόφαση και θέλω ακόμα και αν είναι λάθος ή μου βγει λάθος να είμαι εκεί να υποστω τις συνέπειες...και αυτό διεκδικουσα και από τους γύρω μου ήθελα και θέλω να είμαι πάντα ελεύθερη να αποφασίζω εγώ για εμένα για την ζωή μου όποια απόφαση και αν είναι αυτή...το ίδιο μαθαίνω και στο παιδί μου π.χ έχει βάλει το χέρι στο συρτάρι την ενημερώνω ότι θα το κλείσει και θα πονέσει δεν ακούει δεν πάω να της το πάρω την αφηνω να το κάνει για να δει να μάθει και να μην το ξανακάνει έχει γίνει γι'αυτό το αναφέρω....και την σχέση την δική μου με της μαμάς μου θέλω να αναπτύξω με την κόρη μου...σήμερα 43 χρόνων η μαμά μου δεν έχω δει πιο ανυχτομυαλο ανθρώπο....

Σε ευχαριστώ πολυ! αν είστε ευτυχισμένοι και δεμενοι και έχετε κοινούς στόχους θα έρθει και το μωράκι να είσαι σίγουρη και θα το δείτε να μεγαλώνει και να φτιάχνει το χαρακτήρα του και εσείς θα είστε εκεί να το/τα καμαρώνετε...

 

43 η μαμά σου χαχαχαχαχαχα.συμμαθητρια δηλαδή.εγω 40 ο άντρας μου 45 χαχαχαχαχαχα.μπρρραβο σου που είσαι τόσο δυναμική.μπραβο.καλα στο θέμα 15 χρονών συγκατοίκηση ήσουν λίγο μικρο κ τριανταφυλενιο.εγω σαν μαμά δεν θα το δεχομουν.αλλα εσένα σου βγήκε μόνο σε καλό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

22 και είστε 9 χρόνια μαζί;;ς;;;;;;;;;είσαι από 13 χρονών με τον άντρα σου;;;;;αυτός πόσο είναι;;;;;;πως;;;

κοριτσι μου πραγματικα πολλα χρόνια μαζί!!εμείς είμαστε 14 χρονια σχέσης από τα οποία τα 9 χρόνια και παντρεμένοι.εγω στα 23,5 εκανα το 1ο παιδι 22,5 παντρεύτηκα...στα 27 το 2ο στα 29 στο 3ο και τωρα 31 αν ερυει και αλλο ενα πρωτα ο Θεός. 

@βασουλα συγχαρητήρια να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσι μου πραγματικα πολλα χρόνια μαζί!!εμείς είμαστε 14 χρονια σχέσης από τα οποία τα 9 χρόνια και παντρεμένοι.εγω στα 23,5 εκανα το 1ο παιδι 22,5 παντρεύτηκα...στα 27 το 2ο στα 29 στο 3ο και τωρα 31 αν ερυει και αλλο ενα πρωτα ο Θεός.

Όχι εγώ χαχαχαχα.η Βαλεντίνα Χρήστος είναι 22.εγω 40 ολόκληρα κ είμαι από 19 με τον άντρα μου.εσυ από 17;;; Απλά εμείς σπουδές κ μετά άνοιξαμε τις δουλειές τρέχα γυρεύε κ στα 30 γάμος εγκυμοσύνη.11 χρόνια μετά δηλαδή

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσι μου πραγματικα πολλα χρόνια μαζί!!εμείς είμαστε 14 χρονια σχέσης από τα οποία τα 9 χρόνια και παντρεμένοι.εγω στα 23,5 εκανα το 1ο παιδι 22,5 παντρεύτηκα...στα 27 το 2ο στα 29 στο 3ο και τωρα 31 αν ερυει και αλλο ενα πρωτα ο Θεός.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Όχι εγώ χαχαχαχα.η Βαλεντίνα Χρήστος είναι 22.εγω 40 ολόκληρα κ είμαι από 19 με τον άντρα μου.εσυ από 17;;; Απλά εμείς σπουδές κ μετά άνοιξαμε τις δουλειές τρέχα γυρεύε κ στα 30 γάμος εγκυμοσύνη.11 χρόνια μετά δηλαδή

ναι βρε το ξερω για την βαλεντινα. σε σενα απάντησα για τα χρόνια!!εγω ναι απι τα 17 μου,τελείωνα την γ λυκείου ,εχω κερδίσει χρόνια, γιαυτο και υοτε τον γνώρισα...τελείωσα σπουδές πηγα σε ιεκ τελείωσα παιδαγωγικά και πήρα και την πιστοποίηση μετα αρραβωνιαστηκαμε κ μετα παντρευτηκαμε .


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι βρε το ξερω για την βαλεντινα. σε σενα απάντησα για τα χρόνια!!εγω ναι απι τα 17 μου,τελείωνα την γ λυκείου ,εχω κερδίσει χρόνια, γιαυτο και υοτε τον γνώρισα...τελείωσα σπουδές πηγα σε ιεκ τελείωσα παιδαγωγικά και πήρα και την πιστοποίηση μετα αρραβωνιαστηκαμε κ μετα παντρευτηκαμε .

Και εγώ όλα μετά τα έκανα αλλά πολύ μετά χαχαχαχαχα.κοιτα οι τόσο νεανικού έρωτες έχουν τα σκαλωματα τους περιμένει ο ένας τον άλλο να τελειώσει σπουδές κ αν υπάρχει κ διαφορά ηλικίας πχ εμένα πέντε χρόνια δεν υπάρχει συντονισμός.απλα εμένα δεν τελείωνε το πανεπιστήμιο το τραβούσε για να με περιμένει να φύγουμε μαζί.και τελικά μαζί φύγαμε.σπουδαζαμε Αθήνα κ μετά γυρισαμε Μακεδονία.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Και εγώ όλα μετά τα έκανα αλλά πολύ μετά χαχαχαχαχα.κοιτα οι τόσο νεανικού έρωτες έχουν τα σκαλωματα τους περιμένει ο ένας τον άλλο να τελειώσει σπουδές κ αν υπάρχει κ διαφορά ηλικίας πχ εμένα πέντε χρόνια δεν υπάρχει συντονισμός.απλα εμένα δεν τελείωνε το πανεπιστήμιο το τραβούσε για να με περιμένει να φύγουμε μαζί.και τελικά μαζί φύγαμε.σπουδαζαμε Αθήνα κ μετά γυρισαμε Μακεδονία.

εμενα τελειωσε σεφ στη lemond απλα δουλεύει αλλου ιδιωτικός υπαλ .απο οταν τον γνώρισα, είχε τελειώσει και φαντάρος. εμείς έχουμε 6 χρονια διαφορα ειναι μεγαλύτερος μου και τα ειχε κάνει αυτά που είπα...ηταν απλα έτοιμος και ηθελε μια κοπέλα για σοβαρή σχέση κ για γάμο. ειναι απι τους λιγους άντρες που ξερω να ξέρει τι θέλει.

  • Μου αρέσει 3

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

εμενα τελειωσε σεφ στη lemond απλα δουλεύει αλλου ιδιωτικός υπαλ .απο οταν τον γνώρισα, είχε τελειώσει και φαντάρος. εμείς έχουμε 6 χρονια διαφορα ειναι μεγαλύτερος μου και τα ειχε κάνει αυτά που είπα...ηταν απλα έτοιμος και ηθελε μια κοπέλα για σοβαρή σχέση κ για γάμο. ειναι απι τους λιγους άντρες που ξερω να ξέρει τι θέλει.

Αααα εσύ τον πήρες έτοιμο.ρωτα κ εμένα που μου έφυγε ο πάτος να πάρει απόφαση χαχαχαχαχαχαχα.σημασια έχει το αποτέλεσμα.σε καλό μου βγήκε η υπομονή μου.απλα εμένα άργησε να θελήσει οικογένεια.φοβοτανε.ειμασταν ως σχεση καψουρα πιο πολυ κ οχι ωριμοτητα..και από τότε που την κάναμε έγινε αρνί κουβαλητης,το παιδί πλήρης συμμετοχή έρχεται κ απλά θα τον αναλάβει να κάνουν μαζί πράγματα,κ τρέχει για όλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμείς κορίτσια είμαστε 4 χρόνια μαζί 

Αλλά είναι το πρότυπο άντρα που θα ήθελα να έχω στην ζωή μου και ομολογώ είμαι πολύ τυχερή ,που τον έχω  γιατί τα σημερινά πρότυπα άντρα δεν μου ταιριάζουν καθόλου και ανυπομονώ να δω τα μάτια του στο παιδάκι μου Η ΕΥΤΥΧΊΑ....

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εμείς κορίτσια είμαστε 4 χρόνια μαζί 

Αλλά είναι το πρότυπο άντρα που θα ήθελα να έχω στην ζωή μου και ομολογώ είμαι πολύ τυχερή ,που τον έχω  γιατί τα σημερινά πρότυπα άντρα δεν μου ταιριάζουν καθόλου και ανυπομονώ να δω τα μάτια του στο παιδάκι μου Η ΕΥΤΥΧΊΑ....

Εμένα πάντως ο δικός μου τα δικά μου μάτια πήρε καφέ.ο άντρας μου έχει μπλε.χιχιχι.μην το δένεις κόμπο ότι δεν θα το βλέπεις κ θα λες Παναγία μου με κοιτάει ο εαυτός μου.καλομελετα κ εσύ τώρα κ φαντάσου το ζουζουνι σου να βάλεις θετική ενέργεια κ θα υλοποιηθεί.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εμένα πάντως ο δικός μου τα δικά μου μάτια πήρε καφέ.ο άντρας μου έχει μπλε.χιχιχι.μην το δένεις κόμπο ότι δεν θα το βλέπεις κ θα λες Παναγία μου με κοιτάει ο εαυτός μου.καλομελετα κ εσύ τώρα κ φαντάσου το ζουζουνι σου να βάλεις θετική ενέργεια κ θα υλοποιηθεί.

Έλα έχουμε κορίτσι που έχει αχνό θετικό 

Σε άλλη ενότητα

Για δείτε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

43 η μαμά σου χαχαχαχαχαχα.συμμαθητρια δηλαδή.εγω 40 ο άντρας μου 45 χαχαχαχαχαχα.μπρρραβο σου που είσαι τόσο δυναμική.μπραβο.καλα στο θέμα 15 χρονών συγκατοίκηση ήσουν λίγο μικρο κ τριανταφυλενιο.εγω σαν μαμά δεν θα το δεχομουν.αλλα εσένα σου βγήκε μόνο σε καλό.

Ναι η μαμά μου είναι μικρή σαν και εσένα!!!! Της βγήκα τσαουσα δεν μπορούσε να κάνει και τιποτα στον αδερφό μου που την περνει γτ είναι άλλος χαρακτήρας τον έχει πιο συγκρατημένο είναι και 20χρονων παλικάρι μέσα στην τρέλα!!! 

@βασουλα με το καλό κορίτσι μου όλα να πάνε κατ ευχήν

 

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

εμενα τελειωσε σεφ στη lemond απλα δουλεύει αλλου ιδιωτικός υπαλ .απο οταν τον γνώρισα, είχε τελειώσει και φαντάρος. εμείς έχουμε 6 χρονια διαφορα ειναι μεγαλύτερος μου και τα ειχε κάνει αυτά που είπα...ηταν απλα έτοιμος και ηθελε μια κοπέλα για σοβαρή σχέση κ για γάμο. ειναι απι τους λιγους άντρες που ξερω να ξέρει τι θέλει.

Σαν τον άντρα μου δεν έχω γνωρίσει άνθρωπο στα 23 να ξέρει τι θέλει.....πριν κάνουμε το παιδί τα βάλαμε κάτω να δούμε αν βγαίνουμε ευτυχώς ο αντρας μου είναι επιχειρηματίας και ιδ υπάλληλος ταυτόχρονα και μας επερνε όπως μας περνει δόξα τω θεώ και τώρα για 2ο

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εμείς κορίτσια είμαστε 4 χρόνια μαζί 

Αλλά είναι το πρότυπο άντρα που θα ήθελα να έχω στην ζωή μου και ομολογώ είμαι πολύ τυχερή ,που τον έχω  γιατί τα σημερινά πρότυπα άντρα δεν μου ταιριάζουν καθόλου και ανυπομονώ να δω τα μάτια του στο παιδάκι μου Η ΕΥΤΥΧΊΑ....

Κ εμείς το ίδιο 4μιση χρόνια Ελλη μου !! Και μένουμε μαζί από την αρχή! Συμφωνώ απόλυτα για τα σημερινά πρότυπα !! Ας καταφέρουμε να μεγαλώσουμε την οικογένεια μας και δε θέλω τίποτα άλλο !!❤❤❤

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...