Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια! Μου άρεσαν πολύ οι συζητήσεις εδώ στο φόρουμ και το ποσό θετική ενέργεια δίνει η μία στην άλλη :)

Προσπαθούμε και εμείς για μωράκι, σήμερα όμως δυστυχώς αδιαθετησα. Μακάρι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός μας !

  • Μου αρέσει 1

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kassandras είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μου άρεσαν πολύ οι συζητήσεις εδώ στο φόρουμ και το ποσό θετική ενέργεια δίνει η μία στην άλλη :)

Προσπαθούμε και εμείς για μωράκι, σήμερα όμως δυστυχώς αδιαθετησα. Μακάρι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός μας !

Στο εύχομαι ολόψυχα... Ελπιζω και εμενα να μην ερθει η ακατανομαστη αυτη την εβδομαδα.. Αλλιως δςν πειράζει παμε δυναμικά για τον αλλο μήνα.. ❤️❤️❤️❤️

On 16/6/2020 at 1:17 ΜΜ, vikib είπε:

Περίμενε μια δυο μέρες ακόμη, κ μετα δ ξερω αν μπορεί να δει από κτ τώρα ο γυναικολογος η πρέπει να περιμένεις να περάσουν οι μερες

Λίγες μέρες να αλλάξει ο κύκλο μετά από αντισυλληπτικα η με τις ελεύθερες επαφές είναι αναμενομενο

Καλα αποτελεσματα! Κ εύχομαι σύντομα ευχάριστα νέα να έχεις! 

Σε ευχαριστω παρα πολυυυ για την απαντηση σου και τον χρόνο σου.. Μακαρι ολα να πανε καλα.. Αυτη την εβδομαδα περιμενω περίοδο.. Σε 4 μερουλες οποτε θα δειξει.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σας..στις 13/6 είχαμε μια και μοναδική επαφή μετα απο περίοδο..  μετα απο 5 μέρες εκανα εξέταση χοριακής  κ βγηκε 0. Βιαστηκα αρκετα διοτι αποκόλυσουν την επομένη. Εδω και  εβδομαδα, από πολυ νωρις δηλαδη εχω πρήξιμο στο στηθος κ ελαφρύ πόνο. Θεωρειτε πως υπάρχουν πιθανότητες εκυμοσυνης;;;

Εν τω μεταξύ 1 μήνα πριν μεινω εγκυος στο 1ο παιδακι μου ειχα παλι πρησμένο στήθος και διάφορα σπυράκια στο πρόσωπο και τελικα ηταν ολα ψυχολογικά.. 

 

 

 
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλησπερα σας..στις 13/6 είχαμε μια και μοναδική επαφή μετα απο περίοδο..  μετα απο 5 μέρες εκανα εξέταση χοριακής  κ βγηκε 0. Βιαστηκα αρκετα διοτι αποκόλυσουν την επομένη. Εδω και  εβδομαδα, από πολυ νωρις δηλαδη εχω πρήξιμο στο στηθος κ ελαφρύ πόνο. Θεωρειτε πως υπάρχουν πιθανότητες εκυμοσυνης;;;

Εν τω μεταξύ 1 μήνα πριν μεινω εγκυος στο 1ο παιδακι μου ειχα παλι πρησμένο στήθος και διάφορα σπυράκια στο πρόσωπο και τελικα ηταν ολα ψυχολογικά.. 

 

 

 
 

Θα ήθελα να σε βοηθήσω αλλά δε κατάλαβα κ σχεδόν τπτ...

Πότε ειχες περίοδο τελευταία φορά κ για πόσες μέρες? Κ όταν λες πριν μείνεις έγκυος το πρώτο σου παιδάκι τι εννοείς? Έχεις ήδη κ άλλο παιδάκι ή είχες μείνει έγκυος πριν ένα μήνα κ το έχασες? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Θα ήθελα να σε βοηθήσω αλλά δε κατάλαβα κ σχεδόν τπτ...

Πότε ειχες περίοδο τελευταία φορά κ για πόσες μέρες? Κ όταν λες πριν μείνεις έγκυος το πρώτο σου παιδάκι τι εννοείς? Έχεις ήδη κ άλλο παιδάκι ή είχες μείνει έγκυος πριν ένα μήνα κ το έχασες? 

Εχεις δικιο ποτε δεν ημουν καλη στο συντακτικο..παμε παλι απο την αρχή. Έχω ήδη 1 παιδακι 2,5 χρονων και 1 μήνα τοτε πριν τον πιάσω και μεινω εγκυος ενα τα ιδια συμπτώματα με τωρα... 

τελευταία περίοδος τωρα ειχα στις 7/6 Κ τελειωσε μια μερα πριν την επαφή μας

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Εχεις δικιο ποτε δεν ημουν καλη στο συντακτικο..παμε παλι απο την αρχή. Έχω ήδη 1 παιδακι 2,5 χρονων και 1 μήνα τοτε πριν τον πιάσω και μεινω εγκυος ενα τα ιδια συμπτώματα με τωρα... 

τελευταία περίοδος τωρα ειχα στις 7/6 Κ τελειωσε μια μερα πριν την επαφή μας

Εχεις μικρό κυκλο κοριτσι? Καλησπέρα και απο μένα. Εγω τελευταια περιοδο 21.05 και απο τις 19 αυτου του μηνα εχω μόνο καφέ εκκρισεις. Μιλησα με τον γιατρό και μου ειπέ πως καμιά φορά δεν έχουμε κανονική ροή αλλα αυτες τις εκκρισεις!! Οπότε παμε για τον αλλο μηνα. Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα!!

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Klelia81 είπε:

Εχεις μικρό κυκλο κοριτσι? Καλησπέρα και απο μένα. Εγω τελευταια περιοδο 21.05 και απο τις 19 αυτου του μηνα εχω μόνο καφέ εκκρισεις. Μιλησα με τον γιατρό και μου ειπέ πως καμιά φορά δεν έχουμε κανονική ροή αλλα αυτες τις εκκρισεις!! Οπότε παμε για τον αλλο μηνα. Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα!!

Ά ναι;; και ειχες μονο τα καφε;; Δεν μου έχει τύχει ποτέ.. 

Ναι μου κράτησε 6 μέρες η περίοδος, ο κυκλος μου ειναι αυνηθως 28 ημερων..αλλα ειναι έντονη η ενόχληση στο στηθος και ειναι λιγο πρησμένο σαν τοτε που θήλαζα ας πούμε.. 

Παρόλα αυτά στην πρώτη μου εγκυμοσυνη ειχα ξεκαθαρα τους πόνους της περιόδου αν μπορώ να βοηθήσω τα υπολοιπα κοριτσια απο συμπτώματα..και ημουν τοσο σιγουρη πως θα ερχόταν η περίοδος μου που ημουν σε γάμο και έτρεξα να βάλω σερβιετα και καλα μην λερωθω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Εχεις δικιο ποτε δεν ημουν καλη στο συντακτικο..παμε παλι απο την αρχή. Έχω ήδη 1 παιδακι 2,5 χρονων και 1 μήνα τοτε πριν τον πιάσω και μεινω εγκυος ενα τα ιδια συμπτώματα με τωρα... 

τελευταία περίοδος τωρα ειχα στις 7/6 Κ τελειωσε μια μερα πριν την επαφή μας

Εντάξει λοιπόν το χω!!:mrgreen:

Κοίτα υπάρχει πάντα η πιθανότητα ειδικά αν έχεις κ μικρό κύκλο κ αν σκεφτουμε πως το σπέρμα ζει κ 2-3 μέρες μέσα μας..

Βέβαια το καταλαβαίνεις πως ήταν πολυυυυυ νωρίς για χοριακη ε?! Κάνε μια τη μέρα που περιμένεις περίοδο ή το πολύ μία δυο μέρες πριν..

Εύχομαι αν όχι τώρα,σύντομα να έχετε κ το δεύτερο αλλά πάμε πιο εντατικές προσπάθειες ε?!

Προς το παρόν να χαίρεσαι το πρώτο ζουζουνακι σου:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εντάξει λοιπόν το χω!!:mrgreen:

Κοίτα υπάρχει πάντα η πιθανότητα ειδικά αν έχεις κ μικρό κύκλο κ αν σκεφτουμε πως το σπέρμα ζει κ 2-3 μέρες μέσα μας..

Βέβαια το καταλαβαίνεις πως ήταν πολυυυυυ νωρίς για χοριακη ε?! Κάνε μια τη μέρα που περιμένεις περίοδο ή το πολύ μία δυο μέρες πριν..

Εύχομαι αν όχι τώρα,σύντομα να έχετε κ το δεύτερο αλλά πάμε πιο εντατικές προσπάθειες ε?!

Προς το παρόν να χαίρεσαι το πρώτο ζουζουνακι σου:)

Χαχα σε ευχαριστώ πολύ! Καταλαβαίνω όσα λες και ναι εχεις δικιο..

Θα συνεχίσω τις προσπάθειες αργοτερα οταν θα βρω δουλίτσα παλι..θα διαβαζω όμως νεα σας και θα σας κραταω παρεα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε κορίτσια 

Καλημέρα κ από μένα κ εγώ στην αναμονή μήπως είναι ό τυχερος μου μήνας 

Έχω κ εγώ κάποια συμπτώματα αλλά μάλλον όλα είναι στο μυαλό μας γιατί το θέλουμε τόσο πολύ και μετράμε και τη παραμικρή λεπτομέρεια.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...