Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , dec-e είπε:

      Είναι άγχος κ αγωνία και ορμόνες! Θα τα πας καλύτερα από ότι νομίζεις. Εγώ γύρω στις 35-36 είχα έντονες συσπάσεις με πόνο κ τελικά υποχωρησαν κ γεννησα 39μισο. Το ξέρω είναι πολύ αγχωτικό, προσπάθησε να βάζεις χαλαρωτική μουσική, εμένα με βοηθούσε. Όλα θα πάνε καλά! Οι ορμόνες προκαλούν έντονα όνειρα 

      οχι δεν εχω όνειρα , προσμονή εχω σαν παιδάκι.  δεν είναι απαραίτητα άγχος  η αίσθηση!  άλλο στις 35 και άλλο στις 28 ! αν φτάσω 35 θα κάνω open party κορίτσια …χαχαχ θα εχω και άνευ !!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

Να της πουμε να μπει εδω μη πηγαινοερχομαστε καλε!! χαχαχα

Αντε μακαρι μια μια βρε κοριτσια !!!! ετσι να ακουω καλα νεα θελω μονο!!!

Δεύτερο καλό νέο για σήμερα! Αντε σειρά της @SerafinaPekalaτώρα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι η μαμά μου είναι μικρή σαν και εσένα!!!! Της βγήκα τσαουσα δεν μπορούσε να κάνει και τιποτα στον αδερφό μου που την περνει γτ είναι άλλος χαρακτήρας τον έχει πιο συγκρατημένο είναι και 20χρονων παλικάρι μέσα στην τρέλα!!! 

@βασουλα με το καλό κορίτσι μου όλα να πάνε κατ ευχήν

 

Σαν τον άντρα μου δεν έχω γνωρίσει άνθρωπο στα 23 να ξέρει τι θέλει.....πριν κάνουμε το παιδί τα βάλαμε κάτω να δούμε αν βγαίνουμε ευτυχώς ο αντρας μου είναι επιχειρηματίας και ιδ υπάλληλος ταυτόχρονα και μας επερνε όπως μας περνει δόξα τω θεώ και τώρα για 2ο

Μικρή σαν την μαμά σου ;;;;;χαχαχαχα.ενταξει η μαμά σου είναι μικρή για να έχει εγγόνι.εγω που προσπαθώ για παιδί.....έχω κ ένα εννιάχρονο αλλά μικρή δεν με λες χαχχχαχχ.δεν μπορω..ευχαριστώ παντως

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσια βοήθεια!!!

Έτσι είναι το θέμα

Κορίτσια βοήθεια;;;;;;ααα δικιά μου είναι αυτή,μες στον πανικο

Just now, sofiadu είπε:

τη βρηκα!!! 

Μέχρι να φτάσει η εβδομάδα η δικιά μου της ελιδρ βασιλικη20 και άλλες πέντε νομίζω που είμαστε θα κάψουμε 200 σελίδες κ θα μας πετάξει το σύστημα.

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κ από μενα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση περιμένω να αδιαθετησω σε 10 μέρες υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης;επισης πριν κάποιους μήνες είχα μια αποβολή που μετά από τον καθαρισμό που μου έκαναν όταν περίμενα να αδιαθετησω το στήθος μου δεν πριζοταν υπάρχει ενδεχομενο να είμαι έγκυος; το στήθος μου είναι πρισμενο Κ έχω Κ πόνους περιόδου υπάρχει ελπίδα η μπα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κατερινα1992 είπε:

Καλησπέρα Κ από μενα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση περιμένω να αδιαθετησω σε 10 μέρες υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης;επισης πριν κάποιους μήνες είχα μια αποβολή που μετά από τον καθαρισμό που μου έκαναν όταν περίμενα να αδιαθετησω το στήθος μου δεν πριζοταν υπάρχει ενδεχομενο να είμαι έγκυος; το στήθος μου είναι πρισμενο Κ έχω Κ πόνους περιόδου υπάρχει ελπίδα η μπα; 

Καλησπέρα Κατερίνα.ειναι πολύ νωρίς αφού περιμένεις περίοδο σε 10 μέρες.μαλλον η συμπτωματολογία σου είναι από τις μέρες μετά την ωορηξια.ελπιδα υπάρχει κ παραυπαρχει.αλλα αυτή την στιγμή και να έγινε η σύλληψη ,το έμβρυο ταξιδεύει για να φτάσει στην μητρα.θελει πέντε έξι μέρες από την ωορηξια για να εμφυτεύετει στην μήτρα .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κατερινα1992 said:

Καλησπέρα Κ από μενα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση περιμένω να αδιαθετησω σε 10 μέρες υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης;επισης πριν κάποιους μήνες είχα μια αποβολή που μετά από τον καθαρισμό που μου έκαναν όταν περίμενα να αδιαθετησω το στήθος μου δεν πριζοταν υπάρχει ενδεχομενο να είμαι έγκυος; το στήθος μου είναι πρισμενο Κ έχω Κ πόνους περιόδου υπάρχει ελπίδα η μπα; 

Φυσικά πάντα υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης όταν υπάρχουν επαφές! Αν προσπαθείτε για μωράκι σου εύχομαι σύντομα να δεις το θετικό τεστ!

Τώρα από συμπτώματα πολλές έχουν, άλλες δεν έχουν τίποτα αλλά οτιδήποτε εκτός του συνηθισμένου το θεωρούμε ύποπτο!

Επίσης ίδια ηλικία έχουμε αν είσαι το 92!


aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Κατερινα1992 είπε:

Το 92 είμαι απλά μετα την αποβολή που είχα φοβαμαι

Πολυ λογικο να φοβάσαι κοριτσι μου όμως η αποβολή μπορει να ήταν ένα τυχαίο γεγονός...δε θα ξανασυμβεί!!!!πριν ποσο καιρο εκανες την αποξεση?

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Πολυ λογικο να φοβάσαι κοριτσι μου όμως η αποβολή μπορει να ήταν ένα τυχαίο γεγονός...δε θα ξανασυμβεί!!!!πριν ποσο καιρο εξανες την αποξεση?

Παραμονή Χριστουγέννων απλά έχει μείνει ο φόβος ότι θα ξανά γίνει το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κατερινα1992 είπε:

Παραμονή Χριστουγέννων απλά έχει μείνει ο φόβος ότι θα ξανά γίνει το ιδιο

Έχει περάσει αρκετός καιρός.....ξερεις το λόγο π απέβαλες???δεν νομίζω Κατερινάκι μου πως ο φόβος φεύγει ποτέ.....ομως τωρα πρώτα ο θεος αν είσαι θα δεις πως θα πάνε ολα πολυ καλά!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κατερινα1992 said:

Παραμονή Χριστουγέννων απλά έχει μείνει ο φόβος ότι θα ξανά γίνει το ιδιο

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Και εγώ τρέμω λόγω των προηγούμενων εμπειριών μου με δύο βιοχημικές αλλά είναι κάτι που προσπαθώ να παλέψω γιατί θα ήθελα κάποια μέρα να αποκτήσω και εγώ παιδάκι.

Το μόνο που μπορώ να πω είναι να είσαι θετική όσο μπορείς και να ξέρεις ότι δεν έχεις παραπάνω πιθανότητες αποβολής απ'οτι μια κοπέλα που μένει για πρώτη φορά έγκυος!

  • Μου αρέσει 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula είπε:

Έχει περάσει αρκετός καιρός.....ξερεις το λόγο π απέβαλες???δεν νομίζω Κατερινάκι μου πως ο φόβος φεύγει ποτέ.....ομως τωρα πρώτα ο θεος αν είσαι θα δεις πως θα πάνε ολα πολυ καλά!

Παλινδρόμη με αποκολληση

Just now, Kelly_V είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Και εγώ τρέμω λόγω των προηγούμενων εμπειριών μου με δύο βιοχημικές αλλά είναι κάτι που προσπαθώ να παλέψω γιατί θα ήθελα κάποια μέρα να αποκτήσω και εγώ παιδάκι.

Το μόνο που μπορώ να πω είναι να είσαι θετική όσο μπορείς και να ξέρεις ότι δεν έχεις παραπάνω πιθανότητες αποβολής απ'οτι μια κοπέλα που μένει για πρώτη φορά έγκυος!

Έχεις δίκιο αλλά Κ πάλι ο φόβος μένει μόνο Κ μόνο στην ιδεα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κατερινα1992 είπε:

Καλησπέρα Κ από μενα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση περιμένω να αδιαθετησω σε 10 μέρες υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης;επισης πριν κάποιους μήνες είχα μια αποβολή που μετά από τον καθαρισμό που μου έκαναν όταν περίμενα να αδιαθετησω το στήθος μου δεν πριζοταν υπάρχει ενδεχομενο να είμαι έγκυος; το στήθος μου είναι πρισμενο Κ έχω Κ πόνους περιόδου υπάρχει ελπίδα η μπα; 

Κοριτσάκι μου καλησπέρα! Είμαστε κ κοντα στην ηλικια εγω ειμαι του 91! Σε καταλαβαίνω κ εγώ πρόσφατα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη απεβαλλα και εκανα αποξεση για να καθαρίσω.. Αλλά πρέπει να θυμάσαι ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική και το ότι είχες μια ατυχία στο παρελθον δεν σημαίνει ότι θα το ξαναπάθεις! Επίσης το ότι έγινε έστω και η σύλληψη μόνο καλό είναι!! Μετά την αποξεση είναι λογικό να μην είναι ίδιος με πριν ο κύκλος σου, αφού και ο οργανισμός σου χρειάζεται τον χρόνο του για να επανέλθει!!

Η αλήθεια είναι ότι είναι νωρίς για συμπτώματα, αν καταλαβαίνεις την ωορρηξία σου ίσως να σε βοηθήσει να υπολογίσεις 12-16 ημέρες μετά την ωορρηξία και να κάνεις ένα τεστακι!! Εννοείται ότι έχεις ελπίδα!!

Εύχομαι να έχεις σύντομα ένα θετικό τεστακι και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Κοριτσάκι μου καλησπέρα! Είμαστε κ κοντα στην ηλικια εγω ειμαι του 91! Σε καταλαβαίνω κ εγώ πρόσφατα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη απεβαλλα και εκανα αποξεση για να καθαρίσω.. Αλλά πρέπει να θυμάσαι ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική και το ότι είχες μια ατυχία στο παρελθον δεν σημαίνει ότι θα το ξαναπάθεις! Επίσης το ότι έγινε έστω και η σύλληψη μόνο καλό είναι!! Μετά την αποξεση είναι λογικό να μην είναι ίδιος με πριν ο κύκλος σου, αφού και ο οργανισμός σου χρειάζεται τον χρόνο του για να επανέλθει!!

Η αλήθεια είναι ότι είναι νωρίς για συμπτώματα, αν καταλαβαίνεις την ωορρηξία σου ίσως να σε βοηθήσει να υπολογίσεις 12-16 ημέρες μετά την ωορρηξία και να κάνεις ένα τεστακι!! Εννοείται ότι έχεις ελπίδα!!

Εύχομαι να έχεις σύντομα ένα θετικό τεστακι και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!

Ευχαριστώ πολύ για την ενθαρρυντική απάντηση που μου δίνεις να είσαι πάντα καλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, σήμερα έχω φρικτούς πόνους στην μέση.. καλά γενικά ταλαιπωρουμαι με αυτό το θέμα αλλά σήμερα πιο έντονα.. κ από κάτω αρκετούς πόνους.. στο σημείο ας το πουμε που είναι το τριγωνακι... Ώρες ώρες πάλι αυτό της αστάθειας.. αλλά είναι ακόμα νωρίς κ μένα με ζώνουν τα φίδια!! 20η μέρα σήμερα κ περιμένω 4... Πφφφφ

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Βασούλαα είπε:

Καλημέρααααα κορίτσια τι κάνετε ? Έκανα τεστ βγήκε θετικό μίλησα και με την γυναικολόγο και την Παρασκευή θα πάω να με δει είμαι πολύ χαρούμενη 

Συγχαρητηριααααααα κοριτσακι μου επιτελους και ένα ευχάριστο νέο  μπραβο να το χαρείς και να εχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη.τα καλύτερα σου εύχομαι:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...