Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Melusa54 είπε:

      Καλησπέρα! Θα ήθελα τα φώτα σας, ακολουθεί σεντόνι..

      Εχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα. Προσπαθήσαμε δυο χρόνια «φυσικά» 2021-2023. Παρακολουθούσα ωορρηξία, είχαμε επαφές, ούτε ένα τεστ θετικό. 
      Αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική. Φτιάξαμε δέκα έμβρυα. Όλα πήγαιναν κατ’ευχην, όλες οι εξετάσεις ή φυσιολογικές ή εξαιρετικά καλές. 
      Έμεινα έγκυος στην πρωτη έμβρυομεταφορά δυο βλαστοκύστεων 5ης ημέρας κ αιμορράγησα την 6η εβδ, εγινε απόξεση. Ιστολογική οκ. Καρυότυπος: φυσιολογικός, αγόρι.

      Κάναμε μοριακή εξέταση για μικροβιωμα με βιοψία σε υστεροσκοπηση, τίποτα. Ανεξήγητη αποβολή. 

      Δεύτερη ετ, έμεινα έγκυος. Απέβαλα την 5η εβδομάδα με φοβερή αιμορραγία. Είχαμε δει δυο σάκους, χοριακη 14000. Δεν έμεινε υλικό για καρυοτυπο.

      Απο εξετάσεις έχουμε κάνει πάνελ θρομβοφιλιας, υστεροσαλπιγγογραφια, καρυοτυπο ζεύγους, έλεγχο για αυτοάνοσα.

      Κάτι πάει στραβά αλλά δεν το βρίσκουμε και δεν μπορώ να το διορθώσω, αν διορθώνεται. Θα ήθελα εμπειριες από αλλά άτομα με «ανεξήγητη» υπογονιμότητα. Βρήκατε αιτία και λύση; 
      Τί εξετάσεις ή ποίους γιατρούς μου προτείνετε; 
      Έχω σκεφτεί για λαπαροσκόπηση για σιωπηλή ενδομητρίωση και δρομολογώ προεμφυτευτικό έλεγχο. 
       

       

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Wannabemama είπε:

Εγώ με το που τελειώνει η περίοδος.. το πάω μέρα πάρα μέρα κ δύο μέρες πριν τις γόνιμες μέχρι κ 2-3 μετά κάθε μερα.. μετά ξανά μέρα παρά μέρα...

Ααααα εσύ δίνεις πόνο

Μπράβο

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Wannabemama είπε:

Αυτό το μήνα ναι.... Τώρα άμα βγει κ αυτό σκάρτο τώρα τι να πω... Θα σκίσω τα πτυχία μου!!

Οοοοχι πάμε δυνατά 

Εγώ δε ξέρω δεν έχω ρωτήσει ,τώρα που θα πάω για σπερματεγχυση αν θα πρέπει να κάνω επαφές 

Αλλά νομίζω δεν υπάρχει θέμα 

Άλλη ερώτηση τώρα 

Επειδή μίλησα με τον γιατρό μου και του λέω αφού δεν έχουμε ιδιαίτερο θέμα 

Πώς γίνεται να μην έχω ούτε μία σύλληψη ένα χρόνο και που προσπαθούμε 

Και μου είπε ότι μετά την σπερματεγχυση αν δεν πάει καλά που το απευχομαι ,να κάνουμε εξετάσεις για καρυότυπο και εγώ κ ο άντρας μου τι είναι αυτό πάλι ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Οοοοχι πάμε δυνατά 

Εγώ δε ξέρω δεν έχω ρωτήσει ,τώρα που θα πάω για σπερματεγχυση αν θα πρέπει να κάνω επαφές 

Αλλά νομίζω δεν υπάρχει θέμα 

Άλλη ερώτηση τώρα 

Επειδή μίλησα με τον γιατρό μου και του λέω αφού δεν έχουμε ιδιαίτερο θέμα 

Πώς γίνεται να μην έχω ούτε μία σύλληψη ένα χρόνο και που προσπαθούμε 

Και μου είπε ότι μετά την σπερματεγχυση αν δεν πάει καλά που το απευχομαι ,να κάνουμε εξετάσεις για καρυότυπο και εγώ κ ο άντρας μου τι είναι αυτό πάλι ;;;;

Άλλο πάλι αυτό... Τι είναι;; Δεν έχω ιδέα.. να το ψάξουμε.. μια συνάδελφος ωστόσο μου είχε πει για την αδερφή της ότι κ αυτή προσπαθούσε να κάνει παιδί χρόνια κ τίποτα κ με τα πολλά αφού το ψάξαμε παντού ένας γιατρός τους βρήκε ότι έχει κάτι στο αίμα που είναι σαν θάνατος για το έμβρυο κ την γονιμοποίηση κ εν τέλη τους έδωσε μια αγωγή κ μετά από αυτό έπιασε κανονικά. Και ρωτάω εγώ τώρα γτ πρέπει να χάνουμε χρόνια, δύναμη κ υπομονή κ πρέπει να τρώμε τόση ταλαιπωρία στους γιατρούς κ ένας από τους τόσους μετά από χρόνια να βρει κτ τόσο απλό τελικά που λύνει το πρόβλημα κ δεν στον βρίσκει ο κάθε ένας γιατρός που στην τελική είναι κ δουλειά του;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Οοοοχι πάμε δυνατά 

Εγώ δε ξέρω δεν έχω ρωτήσει ,τώρα που θα πάω για σπερματεγχυση αν θα πρέπει να κάνω επαφές 

Αλλά νομίζω δεν υπάρχει θέμα 

Άλλη ερώτηση τώρα 

Επειδή μίλησα με τον γιατρό μου και του λέω αφού δεν έχουμε ιδιαίτερο θέμα 

Πώς γίνεται να μην έχω ούτε μία σύλληψη ένα χρόνο και που προσπαθούμε 

Και μου είπε ότι μετά την σπερματεγχυση αν δεν πάει καλά που το απευχομαι ,να κάνουμε εξετάσεις για καρυότυπο και εγώ κ ο άντρας μου τι είναι αυτό πάλι ;;;;

Καλημέρα αγαπημένο μου παρεακι!!!!!

@Ellidr μου μου φαίνεται περιεργο που στο ζητάει.....εμενα μου τη ζητησαν στο κέντρο της εξωσωματικής γιατι ειναι απαραίτητη εξέταση για την μεταφορά γιατι εξετάζει τις χρωμοσωματικες ανωμαλίες....κανει το ζεύγος και μπορούν να προβλέψουν μέχρι ενα μεγαλο ποσοστό για σύνδρομα down κτλ....

Ειναι βέβαια μια απαραίτητη εξέταση που την κανεις μια φορα στη ζωη σου και σου βγάζει ένα άγχος....αλλα μέχρι τώρα το ζητούσαν από ζευγάρια π έχουν ας πούμε 2 3 αποβολές για να δοθεί μια εξήγηση....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημέρα αγαπημένο μου παρεακι!!!!!

@Ellidr μου μου φαίνεται περιεργο που στο ζητάει.....εμενα μου τη ζητησαν στο κέντρο της εξωσωματικής γιατι ειναι απαραίτητη εξέταση για την μεταφορά γιατι εξετάζει τις χρωμοσωματικες ανωμαλίες....κανει το ζεύγος και μπορούν να προβλέψουν μέχρι ενα μεγαλο ποσοστό για σύνδρομα down κτλ....

Ειναι βέβαια μια απαραίτητη εξέταση που την κανεις μια φορα στη ζωη σου και σου βγάζει ένα άγχος....αλλα μέχρι τώρα το ζητούσαν από ζευγάρια π έχουν ας πούμε 2 3 αποβολές για να δοθεί μια εξήγηση....

Ναι γιατι είναι και ακριβή εξέταση παναθεματη 

Τέλος πάντων 

Κοιτάμε μπροστά και αισιόδοξα

Just now, Wannabemama είπε:

Άλλο πάλι αυτό... Τι είναι;; Δεν έχω ιδέα.. να το ψάξουμε.. μια συνάδελφος ωστόσο μου είχε πει για την αδερφή της ότι κ αυτή προσπαθούσε να κάνει παιδί χρόνια κ τίποτα κ με τα πολλά αφού το ψάξαμε παντού ένας γιατρός τους βρήκε ότι έχει κάτι στο αίμα που είναι σαν θάνατος για το έμβρυο κ την γονιμοποίηση κ εν τέλη τους έδωσε μια αγωγή κ μετά από αυτό έπιασε κανονικά. Και ρωτάω εγώ τώρα γτ πρέπει να χάνουμε χρόνια, δύναμη κ υπομονή κ πρέπει να τρώμε τόση ταλαιπωρία στους γιατρούς κ ένας από τους τόσους μετά από χρόνια να βρει κτ τόσο απλό τελικά που λύνει το πρόβλημα κ δεν στον βρίσκει ο κάθε ένας γιατρός που στην τελική είναι κ δουλειά του;;;

Το είναι αυτό που τους βρήκε;; Οεο;;

Δε ξέρουμε ε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι γιατι είναι και ακριβή εξέταση παναθεματη 

Τέλος πάντων 

Κοιτάμε μπροστά και αισιόδοξα

Το είναι αυτό που τους βρήκε;; Οεο;;

Δε ξέρουμε ε;

Ω ναι!!!!!κάποιοι λενε πως γράφεται....εμενα μ ειπε ο γιατρός πως δε γράφεται και κοστίζει 200€....σοκ!πάντως αν φτασετε σε αυτό το σημείο π το απευχομαι....πες του να σου γράψει και για κυστική ινωση(έχει να κάνει με τα παθολογικά) αυτή γταφεται και ειναι και εκείνη αίματος!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Να ρωτήσω......μόνο αυτό δεν ξέρω γιατί δεν έψαξα ακόμα για κλιμακτηριο.αν υπάρχει περίοδος σημαίνει κατεβάζεις ωάριο έτσι δεν είναι;;;;;;υπάρχει περίπτωση χωρίς ωάρια να συνεχίζεται περίοδος;;;;ξέρω υπάρχουν κύκλοι που θα τύχει αλλά συστηματικά γίνεται;;;;μέχρι κλιμακτηριο;;;;;;;

Ναι αυτό διάβασα αν η fsh είναι καλή δεν παίρνουμε το οψην την αμη

Συμφωνω με τη @*Vasoula!  Καταρχην πριν την κλιμακτηριο προηγειτε η περιεμμηνοπαυση. Για να πουμε οτι μια γυναικα μπαινει σε περιεμμηνοπαυση δεν μπαινει απο τη μια μερα στην αλλη. Θα πρεπει να προηγηθουν εξετασεις ορμονολογικες για 6 μηνες συνεχως για να δεις τι θα δειξουν κ αν οντως μπαινεις, οπως κ υπερηχογραφικα. Πρεπει να συναδουν τα μεν με τα δε. Αναφορικα με τις εξετασεις ΟΛΕΣ οι εξετασεις συναπολογιζονται.. δεν γινεται να εχεις μια fsh κατω του 10( που ειναι κ το ιδανικο) κ να εχεις μια ε2 πανω του 100.. σημαιναι απ οσο ξερω οτι η fsh ειναι πλασματικα χαμηλη.. δυο χρονια παιδευομαι με εξετασεις, βαρεθηκα. Επισης συναπολογιζεται η αμη με την fsh.. Εννοειτε οτι εχεις ωαρια απλα, ανω των 35 η ποιοτητα φθινει, ανω των 38 φθινει περισσοτερο, μετα τα 40.....αστα...ακομα πιο πολυ.. Εννοειτε επισης οτι σε περιεμμηνοπαυση υπαρχει μικρη μεν, αλλα υπαρχει να κατεβασεις ενα καλο ωαριο!! Απο κει κ περα ομως, it takes two for tango..πως μπορεις να εισαι σιγουρη οτι το σπερμα τη συγκεκριμενη στιγμη ειναι καλο?? Δεδομενου οτι το σπερμα αναννεωνεται καθε τριμηνο..δλδ μπορει να επεσες σε ‘κακο τριμηνο’ του αντρα..  εν ολιγης πιασε το αυγο κ κουρευτο..

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι γιατι είναι και ακριβή εξέταση παναθεματη 

Τέλος πάντων 

Κοιτάμε μπροστά και αισιόδοξα

Το είναι αυτό που τους βρήκε;; Οεο;;

Δε ξέρουμε ε;

Δεν ξέρω ακριβώς κ ντρέπομαι να την ρωτήσω ξανά τώρα γτ θα καταλάβει ότι προσπαθώ για παιδί κ μπορεί κ να μην είναι εύκολο... Κ δεν θέλω να ξέρουν τα προσωπικά μου εκεί... Καταλαβαίνεις. Αν ξανά αναφερθεί με κάποιο τρόπο θα την ψαρέψω...

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Κοριτσακι μου παρε να κάνεις τεστ για να βρίσκεις την ωορηξια...μονο έτσι θα ξέρεις σίγουρα....αλλιως επαφή όλον τον μήνα μερα παρα μέρα.....για σιγουριά!!!;)

@KimKεγκυουλα μας πως εισαι?????

Καλημέρα Βασούλα μ!!Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Πολύ καλά μέχρι στιγμής...

Πήγαμε κάναμε τον πρώτο  υπέρηχο και ήταν όλα καλά!! Σε 8 μέρες θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα:x

  • Μου αρέσει 7

:wub:There's a magical place inside you, where nothing is impossible.:wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, KimK είπε:

Καλημέρα Βασούλα μ!!Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Πολύ καλά μέχρι στιγμής...

Πήγαμε κάναμε τον πρώτο  υπέρηχο και ήταν όλα καλά!! Σε 8 μέρες θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα:x

Πόσο είσαι τώρα;; 5η βδομάδα;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Συμφωνω με τη @*Vasoula!  Καταρχην πριν την κλιμακτηριο προηγειτε η περιεμμηνοπαυση. Για να πουμε οτι μια γυναικα μπαινει σε περιεμμηνοπαυση δεν μπαινει απο τη μια μερα στην αλλη. Θα πρεπει να προηγηθουν εξετασεις ορμονολογικες για 6 μηνες συνεχως για να δεις τι θα δειξουν κ αν οντως μπαινεις, οπως κ υπερηχογραφικα. Πρεπει να συναδουν τα μεν με τα δε. Αναφορικα με τις εξετασεις ΟΛΕΣ οι εξετασεις συναπολογιζονται.. δεν γινεται να εχεις μια fsh κατω του 10( που ειναι κ το ιδανικο) κ να εχεις μια ε2 πανω του 100.. σημαιναι απ οσο ξερω οτι η fsh ειναι πλασματικα χαμηλη.. δυο χρονια παιδευομαι με εξετασεις, βαρεθηκα. Επισης συναπολογιζεται η αμη με την fsh.. Εννοειτε οτι εχεις ωαρια απλα, ανω των 35 η ποιοτητα φθινει, ανω των 38 φθινει περισσοτερο, μετα τα 40.....αστα...ακομα πιο πολυ.. Εννοειτε επισης οτι σε περιεμμηνοπαυση υπαρχει μικρη μεν, αλλα υπαρχει να κατεβασεις ενα καλο ωαριο!! Απο κει κ περα ομως, it takes two for tango..πως μπορεις να εισαι σιγουρη οτι το σπερμα τη συγκεκριμενη στιγμη ειναι καλο?? Δεδομενου οτι το σπερμα αναννεωνεται καθε τριμηνο..δλδ μπορει να επεσες σε ‘κακο τριμηνο’ του αντρα..  εν ολιγης πιασε το αυγο κ κουρευτο..

Αααα έτσι και το σπέρμα.ναι βρε κορίτσι λίγο το παίρνεις αποφαση(εγώ που πάω φυσική σύλληψη) και λες τώρα έχει ο Θεός.εννοειται έχω αρχίσει να το καταπίνω.

8 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Ναι κορίτσι μου την τρίτη θα πάω να δω τι ψάρια πιάσαμε 

Και του είπα ότι δεν θέλω κλομιφαινη και μου έγραψε τα femara και πήρα 

Δεν γίνεται να πάμε για σπερματεγχυση αν δε πουσαρουμε τα ωοθυλάκια 

Τσάμπα ο κόπος αλλά αυτά λέει ότι δεν λεπταίνουν το ενδομήτριο

Θα δούμε 

Fermara,;;;;;;;;αχ τι είναι αυτά αν είναι να ρωτήσω τον γιατρό μου κ να τα ψάξω κ λέει για μπας κ δοκιμάσω κ εγώ που δεν κάθεται.μαλλον πρέπει να το σπρώξω ελαφρώς.σερνομαι.

Just now, *Vasoula είπε:

Ω ναι!!!!!κάποιοι λενε πως γράφεται....εμενα μ ειπε ο γιατρός πως δε γράφεται και κοστίζει 200€....σοκ!πάντως αν φτασετε σε αυτό το σημείο π το απευχομαι....πες του να σου γράψει και για κυστική ινωση(έχει να κάνει με τα παθολογικά) αυτή γταφεται και ειναι και εκείνη αίματος!!

Τα έχουμε κάνει εμείς αυτά δε αιματολογο κ στην τελευταία εγκυμοσύνη έκανα κ για κυστική ίνωση όλα καλά ηταν.τωρα.....

9 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Ναι κορίτσι μου την τρίτη θα πάω να δω τι ψάρια πιάσαμε 

Και του είπα ότι δεν θέλω κλομιφαινη και μου έγραψε τα femara και πήρα 

Δεν γίνεται να πάμε για σπερματεγχυση αν δε πουσαρουμε τα ωοθυλάκια 

Τσάμπα ο κόπος αλλά αυτά λέει ότι δεν λεπταίνουν το ενδομήτριο

Θα δούμε 

Το ενδομήτριο δεν μου το λεπτυναν ούτε τα κλομιφεν.για να λεπτυνει θέλει να το παίρνεις μήνες μην το σκέφτεσαι καθόλου.

Just now, tina79 είπε:

Συμφωνω με τη @*Vasoula!  Καταρχην πριν την κλιμακτηριο προηγειτε η περιεμμηνοπαυση. Για να πουμε οτι μια γυναικα μπαινει σε περιεμμηνοπαυση δεν μπαινει απο τη μια μερα στην αλλη. Θα πρεπει να προηγηθουν εξετασεις ορμονολογικες για 6 μηνες συνεχως για να δεις τι θα δειξουν κ αν οντως μπαινεις, οπως κ υπερηχογραφικα. Πρεπει να συναδουν τα μεν με τα δε. Αναφορικα με τις εξετασεις ΟΛΕΣ οι εξετασεις συναπολογιζονται.. δεν γινεται να εχεις μια fsh κατω του 10( που ειναι κ το ιδανικο) κ να εχεις μια ε2 πανω του 100.. σημαιναι απ οσο ξερω οτι η fsh ειναι πλασματικα χαμηλη.. δυο χρονια παιδευομαι με εξετασεις, βαρεθηκα. Επισης συναπολογιζεται η αμη με την fsh.. Εννοειτε οτι εχεις ωαρια απλα, ανω των 35 η ποιοτητα φθινει, ανω των 38 φθινει περισσοτερο, μετα τα 40.....αστα...ακομα πιο πολυ.. Εννοειτε επισης οτι σε περιεμμηνοπαυση υπαρχει μικρη μεν, αλλα υπαρχει να κατεβασεις ενα καλο ωαριο!! Απο κει κ περα ομως, it takes two for tango..πως μπορεις να εισαι σιγουρη οτι το σπερμα τη συγκεκριμενη στιγμη ειναι καλο?? Δεδομενου οτι το σπερμα αναννεωνεται καθε τριμηνο..δλδ μπορει να επεσες σε ‘κακο τριμηνο’ του αντρα..  εν ολιγης πιασε το αυγο κ κουρευτο..

Να σε ρωτήσω tina.τον προηγούμενο μήνα έκανα προγεστερόνη την 22 μέρα κ ήταν 15.2 αν θυμάμαι.δεν είναι ένας έμμεσος τρόπος να δείξει μια καλή ωορηξια;;;;δεν ήταν κυστικό η περίοδος ήρθε στην ώρα.τα ρωτάω αυτά γιατί δεν έχω κάνει καμία άλλη ορμονικη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα κορίτσια μου!!!! Πάμε δυνατά που λέει και η @Ellidr, ότι και αν είναι θα το ψάξουμε και θα το βρούμε. @EvouskaΣ ευχαριστώ που είχες την έννοια μου, έκανα πάλι τεστακι σήμερα τζίφος αρνητικό. Περιμένω να μου ρθει για να ξεκινήσω τις προσπαθείες χτες ένιωθα να κατεβαίνει (σόρυ για την λεπτομέρεια) αλλά τίποτα πάλι άφαντη.

Τα σχέδια μου είναι να βρω καταρχήν γυναικολόγο αχαχαχ το βασικό, ήμουν σε άλλη πόλη πριν οπότε δεν έχω ιδέα ακόμα εδώ. Δεν έχω κ την καλύτερη σχέση με τους γιατρούς κ αυτό πλέον πρέπει να αλλάξει. Μολυς αλλάξει ο μήνας με το καλό και πέσει το ψιλοο. 

Δεύτερο είναι να πάρω τις βιταμίνες κορίτσια βρήκα κάποιες που προτείνατε αλλά βρήκα και για άντρα μαζί ρίξτε μια ματιά μήπως σας κάνουν κ εσάς, είναι πολύ οικονομικές 20 ευρώ περίπου και έχει 30 ταμπλέτες για γυναίκα κ 30 για άντρα. Χμμ εντωμεταξύ ο άντρας μου περνει χάπι για πίεση μπας και τον στηλω? Αχαχχα αν είναι καμιά συμπασχουσα να με πει αν μπορώ να του δώσω βιταμίνες :-) 

Αυτές είναι Vitabiotics Pregnacare Him & Her Conception 60 tabs δεν μπορώ να βάλω το λινκ δυστυχώς!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Ωστόσο τώρα είδα τις εξετάσεις που είχα κάνει ακριβώς ένα χρόνο πριν.. ο γιατρός μου είχε πει πως ήταν καλές αλλά μιας που αναλύουμε κ αυτά για πείτε μου... Προλακτίνη 16,41 και fsh  6,57... Είναι καλό ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...