Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Άσε τα χω παίξει σ λέω! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά κάνω τεστ πριν τη χοριακη!Είχα κάνει δύο τεστ αφού είχα μείνει έγκυος,γιατί φοβόμουν ότι έχω αποβάλλει 🤷Ειδικά στο δεύτερο ήμουν και τριών μηνών.Θα κάνω τη Δευτέρα τεστ και αν πάλι βγει αρνητικό,εκεί θα αρχίσω να χάνω όντως τις ελπίδες μου..

      μέχρι τρίτη-τετάρτη  δώσε περιθώριο ! μετά για να μην σου λέω χαζομάρες και γω θα λέγαμε ότι δεν ! βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, έχουμε δει χοριακη να βγουν την τελευταία μέρα θετικη!!  απλώς εγώ δεν ειμαι αυτής της γραμμής γιατί ειμαι ανυπόμονη και προτιμώ να φαω το άκυρο  μ παρά να ελπιζω για τη μια στις τόσες πιθανότητες! το πολύ πολύ να πάρεις μια τεράστια χαρά στη χοριακη σ που δεν την περίμενες 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Το παθαίνω πάντα την επόμενη μέρα από την επαφή ασχέτως γόνιμων ημερών.συγνωμη που θα το πω αλλά νομίζω είναι σπέρμα λιαχ.

τελικα πανε ,ειναι προς διαφανα,οπότε ελπίζω σε ωορρηξια σύντομα   ....

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν 

Ελάτε κόρες να παίρνετε θάρρος

Πήρα μια κοπέλα για να την ρωτήσω κάτι που ήθελε ο άντρας μου

Είχα να τις μιλήσω 2 χρόνια 

Είναι 47 χρόνων και μόλις μου είπε ότι είναι έγκυος μετά από εξωσωματική 

Τα φιλιά μου

Ούτε τηλέφωνα δε θα παίρνω σε λίγο 

Χαχαχαχα

 

Αν είναι να παίρνεις και να γίνεται... πάρε με.. πάρε με. . .χιχιχι

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Αν είναι να παίρνεις και να γίνεται... πάρε με.. πάρε με. . .χιχιχι

Αν είναι δυνατόν φανταστείτε το είχα ανοιχτή ακρόαση και ήταν δίπλα κ ο δικός και μέχρι κ αυτός σαστισε 

Ε μα τι να πω 

Σε λίγο του λέω θα πάρω την θεία την κάτινα από το χωριό 

Καιρό έχω να της μιλήσω και θα μου πει κ εκείνη για εγκυμοσύνη ξέρω γω

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αν είναι δυνατόν φανταστείτε το είχα ανοιχτή ακρόαση και ήταν δίπλα κ ο δικός και μέχρι κ αυτός σαστισε 

Ε μα τι να πω 

Σε λίγο του λέω θα πάρω την θεία την κάτινα από το χωριό 

Καιρό έχω να της μιλήσω και θα μου πει κ εκείνη για εγκυμοσύνη ξέρω γω

Να πω την αλήθεια .. δεν πιστεύω σε αυτό το μήνα.οποτε λέω να μπω στην διαδικασία με την κλομιφαινη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Να πω την αλήθεια .. δεν πιστεύω σε αυτό το μήνα.οποτε λέω να μπω στην διαδικασία με την κλομιφαινη..

Ρωτά τον γιατρό σου καλύτερα 

Να δεις τι θα σου πει 

Εννοείς για πρόκληση ωορρηξίας και επαφές;

Πόσο χρονών είσαι ;

Έχεις ξανακάνει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Ρωτά τον γιατρό σου καλύτερα 

Να δεις τι θα σου πει 

Εννοείς για πρόκληση ωορρηξίας και επαφές;

Πόσο χρονών είσαι ;

Έχεις ξανακάνει;

Είμαι 34 και δεν έχω ξανακάνει..μου είπε ότι υπάρχει και αυτό αλλά δεν συζητήσαμε για παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια κατά μία έννοια νιώθω λίγο πιο θετικά για αυτό το μήνα.. ελπίζω να μην φάω τα μούτρα μου. Κρατιεμαι από τα τεστ κ ας έχουν μείνει 7 μέρες.. προς το παρόν λέω να πάρω τον άντρα μου να φάμε τίποτα έξω να πιούμε κ ένα κρασάκι.. ένα όμως!!! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν 

Ελάτε κόρες να παίρνετε θάρρος

Πήρα μια κοπέλα για να την ρωτήσω κάτι που ήθελε ο άντρας μου

Είχα να τις μιλήσω 2 χρόνια 

Είναι 47 χρόνων και μόλις μου είπε ότι είναι έγκυος μετά από εξωσωματική 

Τα φιλιά μου

Ούτε τηλέφωνα δε θα παίρνω σε λίγο 

Χαχαχαχα

 

Κοίτα η που πρέπει να κόψεις τα τηλέφωνα η που πρέπει να σου στείλουμε ολες τα νούμερα μας να αρχίσουμε να τα λέμε τηλεφωνικώς...αν συμβεί και με τη θεία σου τη Κατίνα εγω θα σου δώσω και το κινητό μου και του σπιτιού και της δουλειάς....για πάν ενδεχόμενο!!!!:tongue:

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Κοίτα η που πρέπει να κόψεις τα τηλέφωνα η που πρέπει να σου στείλουμε ολες τα νούμερα μας να αρχίσουμε να τα λέμε τηλεφωνικώς...αν συμβεί και με τη θεία σου τη Κατίνα εγω θα σου δώσω και το κινητό μου και του σπιτιού και της δουλειάς....για πάν ενδεχόμενο!!!!:tongue:

Εννοείται αν δε σε βρω στο ένα να σε πάρω στο άλλο

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αν είναι δυνατόν φανταστείτε το είχα ανοιχτή ακρόαση και ήταν δίπλα κ ο δικός και μέχρι κ αυτός σαστισε 

Ε μα τι να πω 

Σε λίγο του λέω θα πάρω την θεία την κάτινα από το χωριό 

Καιρό έχω να της μιλήσω και θα μου πει κ εκείνη για εγκυμοσύνη ξέρω γω

Ε ναι ρε παιδί μου αυτό δεν λέω τόσον καιρό.η γυναίκα που θα πει θα κάνω ότι χρειαστεί θα το πιασει.αλι σε μένα που κάνω μόνο σ""**"'ξ.χαιβανι πάω χαιβανι έρχομαι.

Just now, Ellidr είπε:

Εννοείται αν δε σε βρω στο ένα να σε πάρω στο άλλο

Τώρα που λέμε για τηλέφωνα..λοιπόν με παίρνουν από εταιρία ιδιωτικό ρεύμα κ μου λέει η πωλήτρια δώσε μου να μιλήσω σε έναν μεγάλο( ούτε γεια αυτή πήρε να κάνει πώληση)λέω πόσο πιο μεγάλη θες μεγάλη είμαι χαχαχαχαχα.δηλαδη κ παιδί να ήμουν θα το έλεγα στην μαμά μου.τι αγένεια...άρα αν σας δώσω το τηλέφωνο μου μην νομίζετε σας έκανα π""*%%στια.εγω θα είμαι χαχαχαχαχαχα.

Just now, Ritapog είπε:

Να πω την αλήθεια .. δεν πιστεύω σε αυτό το μήνα.οποτε λέω να μπω στην διαδικασία με την κλομιφαινη..

Άντε και εσύ με την κλομιφαινη.δεν θέλω να τρομοκρατώ όλα τα κορίτσια αλλά σας νοιάζομαι αν και δεν σας γνωρίζω.οκ είσαι μικρούλα απ' ότι θυμάμαι;;;;;;αν είσαι κάτω από 33 βούρ να το κάνεις.κ κάπου τόσο θυμάμαι είσαι.αν είσαι όμως πάνω από 35 συζήτησε με τον γιατρό σου ένα καλύτερο φάρμακο για αυτή την δουλειά.στις γυναίκες σε μεγαλύτερη ηλικία επιβαρύνει.ειναι μια φθηνή υποβοηθούμενη κάνει 2 ευρώ αλλά σε μεγάλες ηλικίες σος κορίτσια όχι.πιεστε τους γιατρούς να σας εγγυηθούμε ότι δεν θα σας χαλάσει τα ωαρια.τωρα είδα είσαι 34.θα σου πρότεινα σε εντελώς φιλική βάση και βάση εμπειριών να ρωτήσεις αυτά στον γιατρό σου.αν πριν πάρεις αυτό το φάρμακο είναι φρόνιμο να κάνεις αμη εξεταση.εισαι οριακά σε ηλικία για να το πάρεις το φάρμακο.γυναικες που εχουν κακά αποθέματα ωαρίων ταπεινή μου γνώμη καλύτερα να μην τα επηρεάσουν με ένα τόσο πρόχειρο φάρμακο.

.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν 

Ελάτε κόρες να παίρνετε θάρρος

Πήρα μια κοπέλα για να την ρωτήσω κάτι που ήθελε ο άντρας μου

Είχα να τις μιλήσω 2 χρόνια 

Είναι 47 χρόνων και μόλις μου είπε ότι είναι έγκυος μετά από εξωσωματική 

Τα φιλιά μου

Ούτε τηλέφωνα δε θα παίρνω σε λίγο 

Χαχαχαχα

 

Ορίστε τα βλέπεις;;; και μετα λέμε εμείς ότι δεν θα τα καταφερουμε;;;τι λες καλέ. Χαμός θα γίνει.λοιπον ανοιξε Ατζέντα και παρτους τηλ όλους.δωσε μας και αλλο θάρρος χαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ε ναι ρε παιδί μου αυτό δεν λέω τόσον καιρό.η γυναίκα που θα πει θα κάνω ότι χρειαστεί θα το πιασει.αλι σε μένα που κάνω μόνο σ""**"'ξ.χαιβανι πάω χαιβανι έρχομαι.

Τώρα που λέμε για τηλέφωνα..λοιπόν με παίρνουν από εταιρία ιδιωτικό ρεύμα κ μου λέει η πωλήτρια δώσε μου να μιλήσω σε έναν μεγάλο( ούτε γεια αυτή πήρε να κάνει πώληση)λέω πόσο πιο μεγάλη θες μεγάλη είμαι χαχαχαχαχα.δηλαδη κ παιδί να ήμουν θα το έλεγα στην μαμά μου.τι αγένεια...άρα αν σας δώσω το τηλέφωνο μου μην νομίζετε σας έκανα π""*%%στια.εγω θα είμαι χαχαχαχαχαχα.

Άντε και εσύ με την κλομιφαινη.δεν θέλω να τρομοκρατώ όλα τα κορίτσια αλλά σας νοιάζομαι αν και δεν σας γνωρίζω.οκ είσαι μικρούλα απ' ότι θυμάμαι;;;;;;αν είσαι κάτω από 33 βούρ να το κάνεις.κ κάπου τόσο θυμάμαι είσαι.αν είσαι όμως πάνω από 35 συζήτησε με τον γιατρό σου ένα καλύτερο φάρμακο για αυτή την δουλειά.στις γυναίκες σε μεγαλύτερη ηλικία επιβαρύνει.ειναι μια φθηνή υποβοηθούμενη κάνει 2 ευρώ αλλά σε μεγάλες ηλικίες σος κορίτσια όχι.πιεστε τους γιατρούς να σας εγγυηθούμε ότι δεν θα σας χαλάσει τα ωαρια.τωρα είδα είσαι 34.θα σου πρότεινα σε εντελώς φιλική βάση και βάση εμπειριών να ρωτήσεις αυτά στον γιατρό σου.αν πριν πάρεις αυτό το φάρμακο είναι φρόνιμο να κάνεις αμη εξεταση.εισαι οριακά σε ηλικία για να το πάρεις το φάρμακο.γυναικες που εχουν κακά αποθέματα ωαρίων ταπεινή μου γνώμη καλύτερα να μην τα επηρεάσουν με ένα τόσο πρόχειρο φάρμακο.

.

Τα έχω δει όλα αυτά και έχεις δίκιο και σε ευχαριστώ πολύ! Άρχισα να νιώθω απελπισμένη απλά...όσο για τα ωάρια μου έχουν πει ότι είναι καλά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Τα έχω δει όλα αυτά και έχεις δίκιο και σε ευχαριστώ πολύ! Άρχισα να νιώθω απελπισμένη απλά...όσο για τα ωάρια μου έχουν πει ότι είναι καλά.

Τέλεια τότε μπορεί να βοηθήσει.εγω δύο φορές τα πήρα κ εμεινα κατευθείαν έγκυος.αλλα παλλινδρομησαν.ειμαι μεγάλη όμως 39 ημουν

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τέλεια τότε μπορεί να βοηθήσει.εγω δύο φορές τα πήρα κ εμεινα κατευθείαν έγκυος.αλλα παλλινδρομησαν.ειμαι μεγάλη όμως 39 ημουν

Φίλη μου 37 έμεινε και αυτή με την πρώτη αλλά δεν προχώρησε..είπα να το δοκιμάσω απλά και αυτό

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog said:

Τα έχω δει όλα αυτά και έχεις δίκιο και σε ευχαριστώ πολύ! Άρχισα να νιώθω απελπισμένη απλά...όσο για τα ωάρια μου έχουν πει ότι είναι καλά.

Ε όχι και απελπισία από τώρα!!! Είσαι μικρή και αφού είναι καλά τα ωάρια φαντάζομαι σου μένει μόνο το άγχος και το κακό timing! 

Καλά εγώ κορίτσια δεν υπάρχω ας με σταματήσει κάποιος έκανα κ ένα τεστ τα απόγευμα... Δεν μπορώ να το πιστέψω απλά ότι έχω τόσο μέγαλη καθυστέρηση τη στιγμή που έχω ξεκινήσει κ ελεύθερες Δηλαδή τι παιχνίδια με παίζει γμτ πρώτη φορά να το πάθω έτσι, κατηργησα το πιο σίγουρο συμπτωμα, κατηργησα και τον μικρό μου κύκλο όλα όλα αχαχαχ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...